DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

baklja = 20 dana
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bojan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 97
Location: Tu sam a ti me nevidis

PostPosted: 17 Aug 2006 23:12    Post subject: Reply with quote

Pa ovo nije normalno bre,halo bre,pa jel igde u svetu,u jebenom svetu panduri hapse za baklju? Ne!Ovo samo u jebenoj Srbiji moze da se desi,a i ova nasa uprava bi trebala malo da se izjasni malo,da nam pomognu,jer mi smo tu radi njih,i oni bi nama trbali malo da pomognu.
_________________
............Stop Represiji nad navijacima..........
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 18 Aug 2006 00:42    Post subject: Reply with quote

Страшно, полако неће ни постојати навијање, биће ко у Америци у НБА још мало. Исто нисам контао људе који запале бакљу па је баце на терен или на мурију, ваљда емоције прораде а треба се више контролисат да неби дошло до нечег оваког. Баш лоша вијест.
Back to top
View user's profile Send private message
Леса
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Jan 2006
Posts: 250
Location: Земун

PostPosted: 18 Aug 2006 03:29    Post subject: Reply with quote

BodoniuS wrote:
Који кретен је ово написао?


То сам пренео са неког другог форума, а колико видим велика већина људи у Србији размишља тако Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
vare
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jul 2006
Posts: 39

PostPosted: 18 Aug 2006 04:57    Post subject: Reply with quote

Који је сада разлог за овај поступак ? Зато што је упаљена бакља, ма дај бре....
Све је отворенија и агресивнија хајка против Делија, а то има само један циљ
да наша група престане да постоји, а ЗАШТО.... јер нисмо јебени дупелизци,
не желимо никоме да се повинујемо и не учествујемо у “навијачко-полицијским“
конзорцијумима или ти како већ кажу “фузији“, а наше ставове отворено и смело износимо!
_________________
Умети говорити није исто као и умети саслушати!
Back to top
View user's profile Send private message
Клиња
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2006
Posts: 123

PostPosted: 18 Aug 2006 07:46    Post subject: Reply with quote

Ма желе да са српским стандардом буде као на немачким текмама бундес лиге.Значи домаћи навијачи-брхунац кореографије-пароле и грб клуба(бакље,димови,...-ни под разно).А гостујућим навијачима следи цимање са полицијом ако окаче заставе.Нравно притом ће гостујуће навијаче снимати камерама са раздаљине од 10 метара...Конкретно,утакмица је била хановер 96-вердер бремен.Био сам испод гостујућих навијача трибина...
_________________
Нешто је труло у држави жандарској...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ћира.Петровгр
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Dec 2002
Posts: 75
Location: ЗРЕЊАНИН

PostPosted: 18 Aug 2006 11:45    Post subject: Reply with quote

stefan_89_bg_ wrote:
tako što je u grupi navijača na severnoj tribini zapalio baklju, koja je proizvodila visoku temperaturu i oslobadjala plamen od oko pola metra', precizira policija.


Very Happy Very Happy Very Happy Па не могу да верујем !!! производила је високу температуру ... па није ово соларијум јебем ли вам мајку ненормалну !!!

али када чика полицајац прецизира онда већ то није за зајебанцију !!!

а по мојој слободној процени пламен је био тачно висок 36,2 цм , широк 11,2 цм ... за пламени тих димензија по закону је предвиђена казна од 17 дана и 4 сата али зато што је дечко био маскиран добио је остатак до 20 дана !!!!

Они од раније су били аматери за ове сада !!!
_________________
Jа сам године , провео са тобом
Теби дао све , за Tебе живео !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 18 Aug 2006 11:50    Post subject: Reply with quote

Ма навијачи су у очима јавности већ довољно оцрњени... Тешко да ће обичан човек променити слику о нама. Јер они у нама само виде дивљаке који пале руше запишавају ломе... А и шта рећи после у одбрану кад чујеш овај је избоден овог су пребили на мртво.
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 18 Aug 2006 13:10    Post subject: Reply with quote

Bojan wrote:
a i ova nasa uprava bi trebala malo da se izjasni malo,da nam pomognu,jer mi smo tu radi njih


Јел сам ја нешто погрешно схватио? Надам се да не мислиш стварно ово што си написао, или да је то нека грешка приликом куцања. Ако није онда стварно немам никакав коментар. Надам се да нема више људи који размишљају на овај начин...
Back to top
View user's profile Send private message
Ћира.Петровгр
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Dec 2002
Posts: 75
Location: ЗРЕЊАНИН

PostPosted: 18 Aug 2006 13:42    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Bojan wrote:
a i ova nasa uprava bi trebala malo da se izjasni malo,da nam pomognu,jer mi smo tu radi njih


Јел сам ја нешто погрешно схватио? Надам се да не мислиш стварно ово што си написао, или да је то нека грешка приликом куцања. Ако није онда стварно немам никакав коментар. Надам се да нема више људи који размишљају на овај начин...


Управа , играчи , тренери ... сви су они пролазни ... и ми смо пролазни ... данас смо ту , сутра нисмо .... Могу да нас хапсе , туку , снимају , ако треба и убијају , могу да нас мрзе , пљују , вређају , омаловажавају ... ма могу да раде шта желе ! Али једно морају сви да знају ... на оној нашој Северној трибини увек ће бити неко нов ... неки нови клинци , увек ће се чути хук са трибина . ко год да гостује на Маракани мора да се усере од страха од наше песме , мора увек да грми стадион ! Наша Маракана мора остати НЕОСВОЈИВА ТВРЂАВА !!!

Зато у уторак , мора цео стадион да буде једно , мора да грми , да се тресе Београд од Панчевачког моста до Земуна , Карабурне , Бановог Брда и осталих делова града ... Морају сви да знају да немају шта да траже на Маракани ... И "Господин" са ситним греховима из младости мора да зна да нам не може ништа ...

ЈА САМ ГОДИНЕ , ПРОВЕО СА ТОБОМ , ТЕБИ ДАО СВЕ , ЗА ТЕБЕ ЖИВЕО
И САД САМ ОПЕТ ТУ ..... !!!!
_________________
Jа сам године , провео са тобом
Теби дао све , за Tебе живео !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SERBIANULTRAS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2005
Posts: 45

PostPosted: 18 Aug 2006 14:47    Post subject: Reply with quote

моја порука жандaрима:

иди те на Косово
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 18 Aug 2006 15:20    Post subject: Reply with quote

SERBIANULTRAS wrote:
моја порука жандaрима:

иди те на Косово


Моја порука теби- "идите" се пише заједно.
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vare
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jul 2006
Posts: 39

PostPosted: 18 Aug 2006 17:41    Post subject: Reply with quote

SERBIANULTRAS wrote:
моја порука жандaрима:

иди те на Косово

Brate... Embarassed
_________________
Умети говорити није исто као и умети саслушати!
Back to top
View user's profile Send private message
TIFO SRBIJA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2006
Posts: 67
Location: Tрибине Србије

PostPosted: 18 Aug 2006 18:15    Post subject: Reply with quote

Ово већ губи сваки смисао Confused Shocked Rolling Eyes
Зашто су баш њега одабрали, бакље се пале на свакој текми, и то бар 30 комада, а они ухватили само њега... нешто се мути, и на то треба реаговати!!! Да ли 22.08. или после не знам, али треба ставити до знања тим безмозгашима да нисмо СТОКА!
И још нешто упада у очи, они праве састанак на навијачима Србије, баз Делија?!?!? Јел то не изгледа сумњиво...аааа Rolling Eyes Evil or Very Mad
_________________
Свако батинање (пендречење) на трибинама сматра за незгодан случај!? Код нас у Србији кад неко некога мрзи, само га позове на утакмицу, и...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 18 Aug 2006 18:22    Post subject: Reply with quote

Контам да не могу сами против Делија, па хоће да умјешају и друге навијаче против нас у тој борби против хулигана. Наравно издвојили су Делије као најгоре од свих нешто као што је Америка одвојила Србе на Балкану као најгоре и свију окренула против нас.
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 18 Aug 2006 19:38    Post subject: Reply with quote

Cira.Petrovgrad wrote:


Управа , играчи , тренери ... сви су они пролазни ... и ми смо пролазни ... данас смо ту , сутра нисмо .... Могу да нас хапсе , туку , снимају , ако треба и убијају , могу да нас мрзе , пљују , вређају , омаловажавају ... ма могу да раде шта желе ! Али једно морају сви да знају ... на оној нашој Северној трибини увек ће бити неко нов ... неки нови клинци , увек ће се чути хук са трибина . ко год да гостује на Маракани мора да се усере од страха од наше песме , мора увек да грми стадион ! Наша Маракана мора остати НЕОСВОЈИВА ТВРЂАВА !!!



То је брате све тачно што кажеш, само је разлика између нас и те управе, играча и тренера у томе што су они много краће ту, и што они зарађују новац на својим функцијама. Ми смо ту из идела, они због бизниса. Зато никад не можемо да будемо у истом кошу са њима. Свака њима част кад исправно раде, и треба да зарађују. Али морају да буду исправни и морају да буду свесни тога где је њихово а где наше место у целој тој причи.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop