DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda - Smederevo
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 11 Aug 2006 11:29    Post subject: Zvezda - Smederevo Reply with quote

Utakmica je u NEDELJU u 20h
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 11 Aug 2006 11:56    Post subject: Reply with quote

Хвала на информацији. Баш сам сад хтео да поставим да ли је у суботу или недељу. Надам се да ће бити још боље него против Вождовца, да су се људи вратили са одмора и да ћемо бити још бројнији и тако из утакмице у утакмицу. Поздрав Делије
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 11 Aug 2006 18:31    Post subject: Reply with quote

Зашто вечерњи термин поново?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
vertex
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Apr 2006
Posts: 16

PostPosted: 11 Aug 2006 21:08    Post subject: Reply with quote

Eto mene u nedelju, ponovo na svom SEVERU Smile
_________________
ΘΥΡΑ 7
Back to top
View user's profile Send private message
БиП
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 258
Location: Београд, Краљевина Србија

PostPosted: 11 Aug 2006 21:37    Post subject: Reply with quote

vertex wrote:
Eto mene u nedelju, ponovo na svom SEVERU Smile

Замисли како би ова тема изгледала када би свако ко иде на Север у недељу написао поруку попут твоје... и то још латиницом...
_________________
Колумбо, јебем те радозналог!!!
Back to top
View user's profile Send private message
џи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 72
Location: novi beograd

PostPosted: 12 Aug 2006 07:34    Post subject: Reply with quote

Допуна ..

Quote:
Фудбалери Црвене звезде у недељу од 20 часова играју против Смедерева другог кола Меридијан Суперлиге Србије. Дан раније (субота) ће у подне у просторијама маркетинга Спортског друштва Црвена звезда бити одржана конференција за новинаре којој ће присуствовати Бошко Јанковић и Ненад Милијаш.

Цене улазница за утакмицу са Смедеревом су 200, 300 и 400 динара.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 13 Aug 2006 08:08    Post subject: Re: Zvezda - Smederevo Reply with quote

pesnaja wrote:
Utakmica je u NEDELJU u 20h


Пиши ћирилицом!!
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 13 Aug 2006 20:09    Post subject: Reply with quote

С' обзиром на време било је одлично.


На киши, зими, сунцу, снегу или кошави...
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Skrimo
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 112
Location: Србија!Београд!

PostPosted: 13 Aug 2006 20:25    Post subject: Reply with quote

Па оно време је утицало на људе...било је доста сморено.Једино је сад већ стандардно добро отпевана песма "Још једна победа и титула",Б.... кад видим да заигра уз ову песму одмах ми се поправи расположење Smile Одлична бакљада на почетку другог полувремена али чини ми се никад лошије отпевано "Пуне трибине лудих навијача".Добро познате прозивке на рачун милана а ако се не варам ово је последња текма пред дуел са њима,јер мислим да је отказан дуел са Земуном.Све у свему може и мора пуно пуно боље.

позз
_________________
Нису нас сломиле,ове тешке године
још нас сада има више због тебе
певајте,скачите,ломите и лудујте
а ти Звездо играј фудбал бори се!
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 13 Aug 2006 20:41    Post subject: Reply with quote

Свака част за бакљаду !!!
_________________
Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Леса
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Jan 2006
Posts: 250
Location: Земун

PostPosted: 13 Aug 2006 20:44    Post subject: Reply with quote

Солидно издање вечерас.Доста се форсирала нова песма, и одлично је отпевана.Оно што сам приметио је да је песма Ја сам године лоше прихваћена вечерас.Мислим да је то због тога што је превише форсирана претходне сезоне, па је код људи дошло до неког засићења.Понављам то је само моје мишљење.Можда грешим.Вечерас су се у солидном броју могле приметити оне одвратне капе са пијаце. Embarassed Evil or Very Mad и могло се приметити стотине ликова који снимају бакљаду. Evil or Very Mad И још нешто што ми већ дуже време смета на Северу.Ако желимо да будемо оригинални онда никако не можемо скандирати Аванти Стела роса.То што ћемо играти против италијанског клуба не значи да морамо да скандирамо на италијанском.Јел они нама скандирају на српском?Сада ће многи љубитељи такозваног "италијанског стила" навијања рећи да сам кретен јер ми треба да форсирамо неки италијански стил.Да се облачимо као италијани, да певамо као италијани...Зашто?Јел смо ми италијани?По чему су ти чувени италијани бољи навијачи од нас?Они су своје показали у Милану.То је "пензионерски стил" навијања.Ми ако хоћемо да форсирамо наш фазон ми више не смемо да певамо "Ју вил невер волк алон", да певамо на италијанском, да скидамо њихове песме...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 13 Aug 2006 21:18    Post subject: Reply with quote

Са обзиром да доста људи није дошло због кише, и са обзиром да се доста људи сакрило искод крова да не би покисло, мени се чини да је вечерас било супер. Како смо вечерас здушно отпевали "још једна победа и титула", нећемо никад успети на некој великој европској текми.
Свиђа ми се како је отпевана "Само ти" мада хтео бих да предложим да се онај део на на на... пева без тапшања а да бубањ даје ритам јер ми делује као да то тапшање гуши песму (многи тапшу само да би замаскирали своје непевање). иначе бакљада екстра, било је и нека десетина Деспота, добро су се чули док ми нисмо запевали Cool
толико од мене
поз
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
Legolas-rs
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2006
Posts: 36
Location: Београд

PostPosted: 13 Aug 2006 21:19    Post subject: Reply with quote

Вечерас је било Ок, с обзиром на временске услове и лошу игру коју су наши приказали и није се могло боље!Бакљада и ватромет екстра,а потпуно се слажем са оним што је горе речено о "лудим тибинама"!
Што се тиче скандирања Аванти Стела Роса и Милан,Милан ва фан куло (немам појма да ли се тако пише), мени то не да несмета него је и боље да нас разумеју глупи жабари и да схвате о чему певамо! Ја сам сигуран да они да могу да науче српски да би певали нешто против нас,али овако...А и притом супер изгледа поготово када је Север пун!!! Мислим да то баш показује колико смо напредни као трибина да можемо и на другим језицима да скандирамо нашем клубу или против других,свеједно!!!Уз то ја у животу не бих певао ону глупу ливерпулову песму, само то и имају,а као неки су навијачи!
Е јел може неко да напише цео текст нове песме "Још једна победа и титула..." данас сам је први пут чуо и певао ,али је сад заборавих Embarassed
Унапред хвала Very Happy
_________________
За Краља и Отаџбину !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Даре
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Jun 2006
Posts: 142

PostPosted: 13 Aug 2006 22:47    Post subject: Reply with quote

коп је мало био раштркан у 1 полувремену због кише доста народа се крило под настрешницу и поред позива са шипке нису хтели да оформимо коп. иначе навијање солидно киша је учинила своје. слике,клипови?
Back to top
View user's profile Send private message
H-50
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Feb 2006
Posts: 145

PostPosted: 13 Aug 2006 23:00    Post subject: Reply with quote

lesa wrote:
И још нешто што ми већ дуже време смета на Северу.Ако желимо да будемо оригинални онда никако не можемо скандирати Аванти Стела роса..


Ако се не варам то скандирање је једно од оргиналнијих поклича севера и није украдено са неке друге трибине.Ако си мислио само на употребу страног језика онда ок,слажем се.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop