DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Delije na Meaci
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 11 Aug 2006 20:39    Post subject: Reply with quote

Тог вечерњег сата БРН је био у Shocked Shocked

а визе_ дове,дове,? Шта ће онда бити... Very Happy
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
RedStar60
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 18
Location: Hladnjaca, Dunav

PostPosted: 12 Aug 2006 07:56    Post subject: Reply with quote

levi je nas...prepoznao sam ga po patikama, posto ih je u basu drzao ispod mog nosa... Wink

Hatori Hanzo wrote:


Ја мислим да се ово наш човек забада са пубом, чини ми се и скоро сам сигуран да нигде није било ни наговештаја од миланових који су расположени за нешто?
Back to top
View user's profile Send private message
ПАЉАНИН
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Oct 2005
Posts: 82
Location: ГДЕ СЕ ПИВО ТОЧИ

PostPosted: 12 Aug 2006 08:29    Post subject: Reply with quote

ALEKSINAC Wink
_________________
КАД САМ БИО МАЛИ,
СВИ СУ МЕ ЦИГАНОМ ЗВАЛИ!!!

ULTRA IS NO RELIGION NO FEELING, THIS IS LIFE-QUIET OURS!

ULTRA N'EST AUCUNE RELIGION AUCUN SENTIMENT, C'EST CALME DE VIE LE NOTRE!
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 12 Aug 2006 08:32    Post subject: Reply with quote

Честитке на добром издању свима који су били у Милану Exclamation

Е сада, унапред се извињавам због малог оф-топика. Једноставно не могу да не прокоментаришем .
Читање ових редова и праћење дешавања у задњих неколико година нас може довести до закључка да су италијанска навијачка сцена и свест дефинитивно отишли у историју... У конкретном случају, њихова пасивност у сопственом граду је најбољи доказ назадовања навијачког покрета. Да не причамо о издању на самој трибини... Rolling Eyes Већ им и трибине изгледају педерски. Верујем да би енормна већина других жабарских група показала себе овако бледо. Имам осећај да је слично и у многим другим земљама западне, континенталне Европе, те да сем 5-6 трибина више ништа није вредно помињања. Остаје питање да ли је то последица друштвених кретања или нешто друго Question Све у свему, источна Европа је мајка... Cool

Имао бих само једно питање за људе са овог гостовања... Када и где је уследила полицијска пратња наше поворке?
Back to top
View user's profile Send private message
Älvkungen
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2003
Posts: 82
Location: Stockholm

PostPosted: 12 Aug 2006 11:16    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:


Имао бих само једно питање за људе са овог гостовања... Када и где је уследила полицијска пратња наше поворке?


Neposredno ispred stadiona su se isprecili.. bili su malo zateceni ali ih je bilo mnogo...
Back to top
View user's profile Send private message
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 12 Aug 2006 13:17    Post subject: Reply with quote

Levi jeste nas a ovaj desno je neki milanov. Nas se provukao pored kordona kod prvog pokusaja kad smo stigli do stadiona.

RS60 tvoje nisu bile bolje... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Belgium_boy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Jun 2005
Posts: 19

PostPosted: 12 Aug 2006 23:39    Post subject: Reply with quote

pozdrav svima koji su bili u MILANO Smile
_________________
let's have it lads
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 13 Aug 2006 00:04    Post subject: Reply with quote

у питању су скупљачи делова за мотор....[/quote]

криза торима,лопови на све стране,мамицу им лоповску
_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
Autogol
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Oct 2004
Posts: 2
Location: iza gol linije

PostPosted: 13 Aug 2006 07:13    Post subject: Delije u Milano Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=afB5kFC46Q8

Evo postavio sam sinoc.



pozdrav[/url]
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 13 Aug 2006 08:58    Post subject: Reply with quote

Älvkungen wrote:
RUSOFIL wrote:


Имао бих само једно питање за људе са овог гостовања... Када и где је уследила полицијска пратња наше поворке?


Neposredno ispred stadiona su se isprecili.. bili su malo zateceni ali ih je bilo mnogo...




на 150 м.од Бар'а се испречио релативно мали број,а успут из другог правца ,улице, консолидовало се више карабињера до самог стадиона...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
M-G-F
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 2

PostPosted: 13 Aug 2006 19:26    Post subject: Reply with quote

Quote:
Evropska fudbalska unija (UEFA) ozbiljno razmatra mogućnost da revanš meč 3. kola kvalifkacija između Crvene zvezde i Milana bude odigran bez publike zbog incidenata njenih navijača u prvoj utakmici u Italiji. Italijanski mediji u subotu su izvestili da bi UEFA takvu odluku mogla da donese zbog toga što su navijači Crvene zvezde u Milanu palili baklje i bacali petarde, ali i zbog transparenta „Kosovo = Srbija”, jer evropska kuća fudbala strogo zabranjuje transparente političke sadržine. Još od utakmice sa Interom iz Zaprešića, kada je prema klupi gostiju bačen mobilni telefon, Crvena zvezda je pod prismotrom UEFA, a kaznu igranja bez publike Zvezda je odradila protiv Bazela. Međutim, UEFA je još tada poručila upravi Crvene zvezde da neće tolerisati sličnije ispade i da će biti kažnjena i za najmanji incident. Novčana kazna je izvesna, da li će biti i rigoroznija - videćemo. (Mondo)

Ајде што је фудбал постао велики бизнис, сад још и навијање хоће да униште. Јеботе још мало биће на фудбалу као на тенис кад дођеш! Стварно страшно, свака част свим делијама који су дошли на текму, показали смо да смо сила па гдје год да дођемо као и увијек. Него ето фашисти ће да нас сјебу, сметају њима православци!
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 13 Aug 2006 20:58    Post subject: Reply with quote

Не смета њима данас православље (мислим на УЕФА и њихову капиталистичку сабраћу), већ им треба пун стадион дебила на којима ће зарадити милионе- на етикетираним мајицама, гаћама и постерима, на хамбургерима и орбит жвакицама, на пиву од 5€ и фотоапаратима са јаким зумом. Не треба им утакмица са 5000 лудака који ће да урлају 4 сата и да поломе 2-3 стотине глава, не треба им бука и шаренило, већ тетке и деца са заставицама и оним јадним трубама које може и даље чути свако ко прати руско првенство. Ту-тууу! Тихи аплауз јапанских џеј-лигашких навијача и de-fence добацивање америчке гамади. Такав фудбал желе ФИФА, УЕФА, Орбит и Кока-кола, такав фудбал ће, нажалост, и добити. Наше је да уживамо јошп коју годину, док нас скроз не укалупе и не поштроје. Види шта је било са острвом- од онаквих сцена до пре деценију и по дошло је до позоришне атмосфере на већини стадиона, а исто се спрема и остатку света. Мало ваде просек Исток и Јужна Америка, али примићемо и ми вакцину, две-три године суспензије после првог озбиљног срања, па навијајте, Срби, против Бежаније...
Али, рекох већ, имамо још коју годину за иживљавање, а ова тема је ионако сувише често обрађивана, па је бесмислено и кукати због тока којим плови свет и због евентуалне забране. Ко га јебе.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 14 Aug 2006 09:10    Post subject: Reply with quote

Не бих да кварим ову тему, али би можда још више сморила нова... па 'ајде овде да питам...

Да ли је могуће издејствовати са управом да се карте за север против Милана обезбеде за оне који имају пропуснице (значи да се преда листа продатих пропусница са редним бројевима и да се на основу те листе касније продају карте или у Ревији или у управној згради).

Иако ми је већ мука на саму помисао на шта ће нам личити трибина на поменутој утакмици желим да верујем да ће сви "прави" доћи до карата, па би можда овај предлог помогао...
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 14 Aug 2006 09:29    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
Не бих да кварим ову тему, али би можда још више сморила нова... па 'ајде овде да питам...

Да ли је могуће издејствовати са управом да се карте за север против Милана обезбеде за оне који имају пропуснице (значи да се преда листа продатих пропусница са редним бројевима и да се на основу те листе касније продају карте или у Ревији или у управној згради).

Иако ми је већ мука на саму помисао на шта ће нам личити трибина на поменутој утакмици желим да верујем да ће сви "прави" доћи до карата, па би можда овај предлог помогао...


У потпуности подржавам, хтедох рећи ово али сам мислио да је сувише рано имајући у виду шта нам УЕФА спрема. Сада када је готово извесно да ћемо на Мари играти пред навијачима, ред је да се види шта се може урадити по овом питању.
Back to top
View user's profile Send private message
idsn
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Apr 2006
Posts: 25

PostPosted: 14 Aug 2006 15:35    Post subject: Reply with quote

У потпуности подржавам, хтедох рећи ово али сам мислио да је сувише рано имајући у виду шта нам УЕФА спрема. Сада када је готово извесно да ћемо на Мари играти пред навијачима, ред је да се види шта се може урадити по овом питању.
-------------------------------------------------------------

Prvo da se izvinem zbog latinice ali jos nisam pogledao kako se koristi cirilica.
Kako znas da ce se sigurno igrati pred navijacima 22 brate?

Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop