DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-вождовац
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 06 Aug 2006 10:11    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:

@оф топик
У последње време сам приметио да су слике са утакмица ужасног квалитета, сликају се ситуације тек да би се ставило нешто у галерију, да имамо доказ да смо присуствовали утакмици, а неки феноменални моменти остају не забележени.

na primer ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 06 Aug 2006 10:19    Post subject: Reply with quote

Fabrizio wrote:

Тако исто могу да се одштампају и информатори за мање текме ( мада може и за велике) у којима би писало:
Делије...
-НЕМОЈТЕ СНИМАТИ ТЕЛЕФОНИМА КОРЕОФРАФИЈЕ,БАКЛЈАДЕ И СЛ.
ЈЕР ТИМЕ КВАРИТЕ АМБИЈЕНТ НА СЕВЕРУ.

-НЕМОЈТЕ БЛЕЈАТИ И РАЗГОВАРАТИ СА ДРУГАРИМА,ВЕЋ ОСТАВИТЕ ГЛАС НА НА СЕВЕРУ.

-БУДИМО ЈЕДИНСТВЕНИ,СЛУШАЈТЕ УПУСТВА СА ШИПКЕ ДА БИ СВИ УВИДЕЛИ НАШУ СНАГУ!

-НЕМОЈТЕ БРЗАТИ КОД ПЕСАМА,ЈЕР САМО НАША СЛОЖНА ПЕСМА МОЖЕ ДОНЕТИ ПРЕВАГУ НА ТЕРЕНУ.


..


pa to kad bi napisao morao bi malo i na zapad da stavis...

evo ti kratko i jasno: SVIH 90 MINUTA!

Konacno sam se na tekmi podsetio zasto vredi biti deo tog severa...

Parola za svaku pohvalu..bilo bi lepo nositi je cesce a nadam se da ce i ostale tribine prihvatiti i krenuti u resavanje tog zla..

A sto se tice mobilnih za vreme bakljade..mislim toliko sam ispizdeo da sam se okrenuo ka tribini i poceo njih da snimam da bi ih ubrzo otero u qrac..jbt kad bi svi digli telefone napravili bi loodnicu sa svetlima Rolling Eyes

AVANTI STELLA ROSSA Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 06 Aug 2006 10:45    Post subject: Reply with quote

Ја нећу да верујем да постоје људи којима је много 200 динџи ( 200/83.5 = 2,39 Е ! ! ! ) за карту. Embarassed Мислите да би јуче више људи било да је карта била 50 или 100 динара !?! и шта вас боли к... колико је Исток или Запад ?
Иначе, видело се да много на певање утиче развој игре, што свакако не би требао да буде случај.

П.С.- Момцима који крећу пут Милана, сретан пут !
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 06 Aug 2006 10:46    Post subject: Reply with quote

Giska wrote:

jbt kad bi svi digli telefone napravili bi loodnicu sa svetlima


Ето предлога за нову кореографију Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 06 Aug 2006 10:57    Post subject: Reply with quote

Мени је наш број био сасвим довољан. Нисам приметио да су се људи нервирали око резултата и голова, хвала Богу. Кад је неки од играча покушао маказице сви смо скочили, онако како би требало увек да навијамо. За сад не треба више форсирати масовност, ми који смо ту-смо увек и заувек ту. Преко оригиналности, песама, навијања, акција и изразитим ставом ка српству и Србији други ће препознати да ли уопште треба да долазе на Север. Ако се не препознају нека се терају(у Ливорно Laughing )!

АЈМО ЗВЕЗДО!!!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
somx
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2006
Posts: 51
Location: Prijedor,R.Srpska,Zapadna Srbija

PostPosted: 06 Aug 2006 12:00    Post subject: Reply with quote

Navijanje sasvim solidno,mada je u drugom poluvremenu bilo puno bolje.Ocekivao sam daleko veci broj ljudi na stadionu,ali kisa je uradila svoje.Ipak bolje navijanje nego protiv kork-a,iz prostog razloga sto nije bilo indians boys-a. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 06 Aug 2006 13:49    Post subject: Reply with quote

Атмосфера синоћ била је боља него против Ираца у среду, по мени.
Звучали смо феноменално већи део утакмице, није било много губљења у певању и ''вишегласја''.

боље је и кад је на утакмици Север полупразан, а звучи као синоћ, него да је пун, а да не навија како би требао.
Back to top
View user's profile Send private message
Kирфман
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2004
Posts: 94

PostPosted: 06 Aug 2006 14:31    Post subject: Reply with quote

Раније нас је на "оваквим" утакмицама било 300 сада 3000.
Да се тај број одржи и ове сезоне биће одлично, а да се и "уигра" биће феноменално. Северу треба онакво лудило из већег дела другог полувремена. Остало је за заборав.
ТРАНСПАРЕНТ је стварно пун погодак. Требало би да буде окачен на свакој нашој утакмици и на тај начин први искоренимо ту будалаштину са наше трибине, а онима који се премишљају дамо до знања шта о томе мисли Север.
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 06 Aug 2006 15:01    Post subject: Reply with quote

Свака част делије. То је све што би требало да се каже. Мени је синоћ било одлично. Одличан транспарент, сигурно ће се замислити ови који носе оружја.
Навијање је било на нивоу, коп испуњен стандардно, одличан увод у нову сезону.
А ти који по цени карте одлучују да ли ће доћи на утакмицу ми се гаде. Стварно треба да их је срамота. Ако већ и немаш тричавих 200 динара, дођи, снаћићеш се сигурно.
Што се тиче тих што снимају телефонима, нису ми баш јасни, али јбг, не може се то тако брзо променити. Ја те који снимају гледам са сажаљењем, и стварно су за подсмевање, ваљда ће то сами схватити и баталити то. Верујем да ће се временом знатно поправити ситуација.
Мада мислим да би север требало да има још једног профи фотографа, мислим, мени се свиђају Бумбарове слике, али не може он са свих страна, и у одређеној ситуацији из најбољег угла.
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Клиња
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2006
Posts: 123

PostPosted: 06 Aug 2006 15:06    Post subject: Reply with quote

Skunk generation wrote:
Мислите да би јуче више људи било да је карта била 50 или 100 динара !
било би више људи на истоку и на западу,самим тим би ови што пола текме певају,пола не они би вероватно певали цхитаву јер је бољи осећај када је пунији стадион.да се не лажемо.па макар пунији били и исток и запад.а за север да остане 200.они који стварно желе да иду они ће или то дати или ће се некако промувати за мање паре.
_________________
Нешто је труло у држави жандарској...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 06 Aug 2006 16:18    Post subject: Reply with quote

ма само спустити исток са 300 на 200 динара и ствар решена,ем ћемо се решити љубитеља фудбала,ем ће исток лепше и попуњеније изгледати
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 06 Aug 2006 16:38    Post subject: Reply with quote

Predlog upravi: Cene karata za sve tekme na Mari osim sa grobljem i medjunarodne treba da koštaju do kraja sezone 100 din. za svaku tribinu, samim tim na Severu bi se našli samo oni kojima je pesma u srcu!
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 06 Aug 2006 16:49    Post subject: Reply with quote

Zaboravih da napišem da bi tada u proseku bilo oko 10000 ljudi, a takodje bi ljudi plaćali karte sa zadovoljstvom, a ne da se švercuju, znamo svi kako, kao do sada!.
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 06 Aug 2006 16:58    Post subject: Reply with quote

blejim wrote:
p.s. kako je zavrsila ekipa iz voza za NS (ja sam isao kolima nazad pa ne znam), cujem da je bilo nekog cimanja na stanici, ili je to samo pojedinacan slucaj?


Ма било је дркања. Двојица момака из НС су изашлу у Старој Пазови, велики поздрав за њих и ВЕЛИКО ХВАЛА! Нас је хтео да скине у НС ал је замало добио преко пичке па је одустао. Још је и паре добио пичкетина једна искорумпирана. Кад је неко говно, онда је говно до краја.

Поред велике бакљаде, и веома доброг певања најупечатљивији ми је био бубањ уз ''Још једна победа и титула...'' Перверзија, и лудило до максимума, ја дивљам, људи око мене дивљају. Не вреди трошити речи, сем да се каже против Смедерева да направимо још већу лудницу.


''Стом ножевима'' не сме и не може остати само парола. Не може све екипа да уради сама. Морамо сви заједно да се удружимо и да едукујемо своје другаре са којима долазимо на текме. Не знам како неко има смелости и образа уопште да помисли да је виши од северне трибине и да прекрши већ одавно познато правило на њој. Такви изроди су заслужили дебеле батине. Већи си мудоња ако си стао неком на црту голим рукама, и ако поштено попијеш батине него да као последња пичка користиш оружје јер се бојиш да добијеш батине! Па колика си ти пичкетина онда ако се бојиш батина? Какав си ти бре навијач онда? Немој ићи на текме ако се бојиш батина, седи кући и уживај у животу али немој некоме одузети живот бре јер се он не боји батина, а можда си чак и јачи од њега! Вежбајте људи, набијајте снагу и то је једна врста решења овог проблема. Челичи се бре! Научи да примиш ударац али не избијај себи из главе једно! Идемо бре да их ишибамо ко волове у купусу! Сви који користе ножеве и друга средства су најобичнији слабићи. Зашто да нас сматрају слабићима и пичкама? Зајебите то, дозовите се памети!

А погледајте на пример овај апсурд... Керови се све као боре за спречавање бодења, и умеју да нас опљују кад треба. А нека се господа прошета мало пијацама и бувљацима и Бога ми имаће шта да види. Ножеви, мачете, катане какве год хоћеш. И на то би требала да се скрене пажња.
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 06 Aug 2006 17:02    Post subject: Reply with quote

Fabrizio wrote:
-НЕМОЈТЕ СНИМАТИ ТЕЛЕФОНИМА КОРЕОФРАФИЈЕ,БАКЛЈАДЕ И СЛ.
ЈЕР ТИМЕ КВАРИТЕ АМБИЈЕНТ НА СЕВЕРУ.

-НЕМОЈТЕ БЛЕЈАТИ И РАЗГОВАРАТИ СА ДРУГАРИМА,ВЕЋ ОСТАВИТЕ ГЛАС НА НА СЕВЕРУ.

-БУДИМО ЈЕДИНСТВЕНИ,СЛУШАЈТЕ УПУСТВА СА ШИПКЕ ДА БИ СВИ УВИДЕЛИ НАШУ СНАГУ!

-НЕМОЈТЕ БРЗАТИ КОД ПЕСАМА,ЈЕР САМО НАША СЛОЖНА ПЕСМА МОЖЕ ДОНЕТИ ПРЕВАГУ НА ТЕРЕНУ.


...


Neke od tih stvari, ako se ne varam, su pominjane u informatorima za velike utakmice. Informatori izgleda vise uticaja imaju na marketing....recimo predstavljanje novog proizvoda, nego na neku edukaciju. To je mozda i normalno, jer informator od 4 lista je suvise mali da bi se u njemu moglo opsirnije objasniti kako zasto...
Mi Srbi smo takav narod, nama ako kazes NEMOJ, a ja namjerno HOCU. Oko toga treba pricati sa ljudima.
Rjesenje je u upoznavanju ljudi....boljoj komunikaciji medju nama. Recimo, ja stojim uvijek na istom mjestu i primjetim dva lika koji su redovni na utakmicama, a ukoliko rade ono sto ne bi trebalo da rade...onda jos bolje! Pozovem ih na pivo poslije utakmice, pa krenemo u pricu.....
Mi moramo priznati, a to i radimo, da u nasem kopu na malim utakmicama ima dosta redovnih ali ne edukovanih .... na njih se treba orjentisati.
Niko nije savrsen, ali svako moze primjetiti nekoga ko je redovan a po nivou edukacije ispod. Ako se takvim ljudim pridje na pravi nacin oni ce brzo napredovati, a kada nas stignu onda cemo lakse zajedno napredovati....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop