DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-вождовац
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Skrimo
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 112
Location: Србија!Београд!

PostPosted: 04 Aug 2006 06:39    Post subject: Звезда-вождовац Reply with quote

Ето сутра почиње домаће првенство,циљ се зна.Требало би да пружимо подршку нашем тиму пред одлазак у Милано,надам да ће Север бити доста попуњен мада то и није толико битно важно је да ми који дођемо направимо добру атмосферу...Текма ће вероватно протећи без позера и дерби навијача тако да мислим да ћемо се добро показати.Долазе и Инвалиди,игра се у вечерњем термину тако да постоје услови ѕа добру атмосферу.
_________________
Нису нас сломиле,ове тешке године
још нас сада има више због тебе
певајте,скачите,ломите и лудујте
а ти Звездо играј фудбал бори се!
Back to top
View user's profile Send private message
blejim
ДЕЛИЈА


Joined: 10 May 2005
Posts: 135

PostPosted: 04 Aug 2006 10:34    Post subject: Reply with quote

Нешто сам начуо да ће утакмица против Вожда бити померена, да би као имали више времена да се одморе-припреме за Милан, па ме интересује има ли истине у овоме?!
_________________
блејање је наука
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 04 Aug 2006 10:38    Post subject: Reply with quote

blejim wrote:
Нешто сам начуо да ће утакмица против Вожда бити померена, да би као имали више времена да се одморе-припреме за Милан, па ме интересује има ли истине у овоме?!


Колико знам, не. И даље је у оптицају термин од 20:00.
Back to top
View user's profile Send private message
united north
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2006
Posts: 163
Location: belgrade-bezanija

PostPosted: 04 Aug 2006 11:12    Post subject: Reply with quote

I dalje je termin isti(bar koliko sam ja obavesten)a,ako neko zna nesto o pomeranju tekme nek kaze!imam osecaj da ce biti dobro,ti pozeri nece da dodju da gledaju tekmu sa vozdovcem,zato sto njima nije bitna zvezda nego njeni protivnici....Sutra svi na sever da pokazemo da nas ne zanimaju zvezdini protivnici vec zvezda.I oni koji dodju moraju ostaviti srce na tribini!!!!!!!!!Evo jos jedne sezone i prilike da pokazemo ko smo i sta smo Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Skrimo
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 112
Location: Србија!Београд!

PostPosted: 04 Aug 2006 12:41    Post subject: Reply with quote

значи частиш сутра?
Meне само нервира киша која ће вероватно и сутра падати...Иначе долази око 200 инвалида.
_________________
Нису нас сломиле,ове тешке године
још нас сада има више због тебе
певајте,скачите,ломите и лудујте
а ти Звездо играј фудбал бори се!
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 04 Aug 2006 13:48    Post subject: Reply with quote

Па какве везе има што ће киша падати?
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Kирфман
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2004
Posts: 94

PostPosted: 04 Aug 2006 14:01    Post subject: Reply with quote

Jebes ovakve topike, ispisace se 4 strane kada se igra kakvo je vreme ko moze ko ne moze, da li ce biti sedmica na loto-u itd.....
Neka se topik otvori sa 1 postom, gde i kada se igra i lepo zakljuca, pa kad se zavrsi utakmica neka se pise. Po PS-u.
Back to top
View user's profile Send private message
Клиња
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2006
Posts: 123

PostPosted: 04 Aug 2006 14:42    Post subject: Reply with quote

Kirfman wrote:
Jebes ovakve topike, ispisace se 4 strane kada se igra kakvo je vreme ko moze ko ne moze, da li ce biti sedmica na loto-u itd.....
Neka se topik otvori sa 1 postom, gde i kada se igra i lepo zakljuca, pa kad se zavrsi utakmica neka se pise. Po PS-u.

пратим Exclamation и стварно би мод. требали то да ураде.п.с.зар није:по зими,киши,сунцу,снегу или кошави... Confused Confused
_________________
Нешто је труло у држави жандарској...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Саво ДЕЛИЈА
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 May 2005
Posts: 54
Location: Београд, Cрбија

PostPosted: 04 Aug 2006 15:03    Post subject: Reply with quote

Прошле сезоне једно од наших најбољих издања је било управо против Вождовца, па не видим зашто и сутра не би било тако...
_________________
САМО ТИ...
У МОМЕ СРЦУ СИ...
Back to top
View user's profile Send private message
Skrimo
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 112
Location: Србија!Београд!

PostPosted: 04 Aug 2006 15:46    Post subject: Reply with quote

Klinja wrote:
Kirfman wrote:
Jebes ovakve topike, ispisace se 4 strane kada se igra kakvo je vreme ko moze ko ne moze, da li ce biti sedmica na loto-u itd.....
Neka se topik otvori sa 1 postom, gde i kada se igra i lepo zakljuca, pa kad se zavrsi utakmica neka se pise. Po PS-u.

пратим Exclamation и стварно би мод. требали то да ураде.п.с.зар није:по зими,киши,сунцу,снегу или кошави... Confused Confused


говорио сам са личног аспекта јер не волим кишу али наравно то ме неће омести да будем сутра на Северу.Уосталом кад сам без последица прошао после текме са офк-ом у финалу купа не бринем се јер сутра сигурно неће онако падати.Него слажем се са Кирфманом и можда не би било лоше закључати овај топик па га откључати после текме сутра увече да се не би развукла сад прича сто ја не волим кишу.Дакле сутра увече у 20 сати....
видимо се.
_________________
Нису нас сломиле,ове тешке године
још нас сада има више због тебе
певајте,скачите,ломите и лудујте
а ти Звездо играј фудбал бори се!
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 04 Aug 2006 19:10    Post subject: Reply with quote

Улазнице за меч са Вождовцем, који почиње у 20 часова, коштају 200, 300 и 400 динара. На званичном сајту клуба моћи ћете да пратитет директан текстуални пренос утакмице.

извор: http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=568&News=568
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 04 Aug 2006 20:02    Post subject: Reply with quote

Skrimo wrote:
говорио сам са личног аспекта јер не волим кишу али наравно то ме неће омести да будем сутра на Северу.Уосталом кад сам без последица прошао после текме са офк-ом у финалу купа не бринем се јер сутра сигурно неће онако падати.


Било је јебено, али ни изблиза као са Екереном. Никад нисам тако покисао... Confused
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 04 Aug 2006 23:47    Post subject: Reply with quote

Киша, не киша, капуљаче на главу и певај, и чувајте се керовских провокација.


Грло на Север, хоћемо грло на Север... Laughing
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
cztz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Jul 2004
Posts: 43

PostPosted: 05 Aug 2006 00:43    Post subject: Reply with quote

04.08.2006.

- "U strahu su velike oči... Noževe potežu oni koji su slabi i koji nisu sigurni u sebe, jer misle da će na taj način nadoknaditi manjak hrabrosti i ostvariti određenu prednost u sukobu sa nekim... Ako se ovako nastavi, uskoro ni šal nećeš morati da imaš na sebi da bi te neko izbo. Dovoljno će biti samo to što si spomenuo koji klub voliš ili što si možda uopšte krenuo na stadion, pa ajde kao pošto nemamo kog da izbodemo, klinci će reci izbodimo ovog lika.... Samo nisam siguran da tom prilikom neće nastradati i neko od nas koji ničim nismo to zaslužili." - Majic Bojan



Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 05 Aug 2006 09:58    Post subject: Reply with quote

на данашњи дан пре једанаест година пао је книн, ми смо то вече, можда није баш то, али је ту 6, 7, није ни битно играли са ксамаксом, док је како каже један од чланова форума река наших унесрећених људи ишла аутопутем, то је била словима-осма, бројем-8 вест на дневнику ртс-а, на тај дан као по правилу играмо неку од утакмица, прошле године смо играли или дан пре или дан после, немамо никакве емоције, нити више било ко о томе размишља, а није мало оних са севера који имају везе са крајином, сутра, не дај Боже исто може да нам се деси са косовом и метохијом.

јуче:
Obeležena jedanasetogodišnjica „Oluje“
I dalje otežan povratak Srba u Hrvatsku
U crkvi Svetog Marka u Beogradu juče je na jednaestogodišnjicu akcije hrvatske vojske „Oluja“ održan parastos žrtvama kojem su prisustvovale porodice poginulih i nestalih, kao i državni vrh Srbije.


„Ne sme da nas pokoleba to što možda neko ne saoseća sa nama ni to što neko slavi dok mi plačemo. Očigledno je da se ne radujemo istim stvarima i da se ne borimo po istim pravilima, a naša pravila su hrišćanska“, rekao je episkop hvostanski SPC Atanasije Rakita koji je služio parastos. „Nikada nećemo zaboraviti onu strašnu kolonu prognanika od Knina do Beograda koja trajno svedoči o velikom i nekažnjenom zločinu“, naveo je premijer Koštunica u saopštenju.

Predsednik Boris Tadić izjavio da se zarad bolje budućnosti i Hrvatska i Srbija moraju da rešavaju na efikasniji način pitanje progranih Srba

блиц



срамотно мало људи на парастосу, да је дошло пола бусија било би барем 5000 и више.усташе ће данас у книну правити славље, а ми морамо макар у себи да се сетимо, да се помолимо Богу за душе невиних, да имамо на памети шта се десило и кад звезда да гол и када га прослављамо, да не заборавимо, барем толико.

намерно нисам хтео да отварам нову тему. извињавам се админима, али мислим да је овом тексту место баш овде, а ви ако мислите да треба кажњавајте.
поздрав
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop