DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Cork
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 02 Aug 2006 21:14    Post subject: Zvezda-Cork Reply with quote

Dobro odradjena tekma, pun sever, uvezbavanje nove pesme, extra u pocetku vtenje majicama. Sve u svemu jako pozitivan utisak.
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Sammy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2006
Posts: 10
Location: WFF

PostPosted: 02 Aug 2006 21:24    Post subject: Reply with quote

Сви су већ видјели Звезду у 3. колу као што се то и десило очекивано.
ХРАБРО ЗВЕЗДО ПРОТИВ МИЛАНА!!!
_________________
Где смо све били ми због њe
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 02 Aug 2006 21:26    Post subject: Reply with quote

Sammy wrote:
Сви су већ видјели Звезду у 3. колу као што се то и десило очекивано.
ХРАБРО ЗВЕЗДО ПРОТИВ МИЛАНА!!!

polako pre milana je vozdovac
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Kele kele
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 112
Location: Земун

PostPosted: 02 Aug 2006 21:45    Post subject: Reply with quote

Izvinjavam se sto cu pisati na latinici,nesto mi nece veceras da prebaci.

No,stvarno odradjena tekma.Nisam uspeo da vidim parole na poluvremenu,bio sam visoko,ali znam da su se odnosile o nemilom dogadjaju koji se desio pre par dana.Gotivno je skroz bilo spontano extra navijanje prilikomskidanja majica.

Stara boljka,delovi do zapada i istoka ne navijaju,ali...tesko da to mozemo nekako ispraviti.
Sve u svemu meni je bilo super,nova pesma je HIT.
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 02 Aug 2006 21:48    Post subject: Reply with quote

Kele kele wrote:

Stara boljka,delovi do zapada i istoka ne navijaju,ali...tesko da to mozemo nekako ispraviti.


Ја сам одавно престао око тога да се нервирам.Кретени остају кретени...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 02 Aug 2006 21:51    Post subject: Reply with quote

Најјачи утисак је дефинитивно онај део навијања када смо СВИ поскидали мајице(вечерас шамарање није требало Smile )
И не знам да ли сте ви остали приметили све већи број девојака које долазе на Север. Две девојке које су биле иза мене певале су све време и знале су све наше песме. Позитивно, позитивно, свака част.
_________________
Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Kele kele
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 112
Location: Земун

PostPosted: 02 Aug 2006 21:55    Post subject: Reply with quote

Ja moram da se nerviram,jer uvek na ove utakmice evropske i derbije idem sa burazerom ili nekim drugovima koji nisu cesto na severu,i onda necu da idem u kop,pa stanem do zapada.Poslednjih 20 minuta kad smo uvezbavali novu pesmu,tesko mi je da shvatim da 10 ljudi je peva na 50 metara kvadratnih,a ostali se i ne trude.Ali sta ces,tesko da cemo to ikad uspeti popraviti.I ovako je dobro!!!
Back to top
View user's profile Send private message
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 02 Aug 2006 22:02    Post subject: Reply with quote

Fabrizio wrote:
Kele kele wrote:

Stara boljka,delovi do zapada i istoka ne navijaju,ali...tesko da to mozemo nekako ispraviti.


Ја сам одавно престао око тога да се нервирам.Кретени остају кретени...


Поменуо бих и бакље које су се палиле и летеле и из центра копа, па и са шипке...
_________________
Поново долази наша ера!
Back to top
View user's profile Send private message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 02 Aug 2006 22:05    Post subject: Reply with quote

Сат и по пре утакмице виђени поново продавци оних дебилних шешира и капа испод севера (на путу према цеверу из правца булевара ЈНА). Углавном су имали по једну капу или шешир, а штек им је био иза оних лимених табли према помоћним теренима. Пре Милана би се дефинитивно требало поново позабавити са њима.

При уласку навијача Корка на западну трибину, неки момци су покушали да се обрачунају са њима углавном безуспешно због великог присуства полиције (полетело пар флаша, ништа озбиљно).
Навијачи Корка су то све испратили подизањем три прста, вероватно су очекивали пријатељски дочек. Иначе већина њих је последњих пар дана туристички боравило у Београду, више њих сам видео како кроз Кнез вуку кесе из Звездиног шопа. У сваком случају нису заслужили неки коментар, једино треба поштовати то што су дошли за разлику од навијача много познатијих клубова последњих година.

Север вечерас скоро пун, било је нешто места по ћошковима. Мој лични утисак је да је навијање у првом полувремену било добро, на моменте одлично (поготово када смо поскидали мајице и показали своја змијска тела Embarassed ). Делије шта да кажем, изгледа да смо у последње време претеривали са пивом па не би било лоше да се мало активније бавимо спортом.
Певао се стандардан репертоар појачан новом песмом (Још једна победа...) пред крај првог полувремена.
У полувремену истакнуте су при врху трибине две пароле у којима смо осудили све учесталије бодење ножевима и поручили да свака група крене у сређивање стања прво у свом дворишту што Делије Цевер увелико раде у последње време. Нисам запамтио тачан текст парола али сам сигуран да ће бити слика па ће сви моћи да прочитају.
Да ли услед већ решене утакмице (то дефинитивно убудуће не сме бити разлог) у другом полувремену долази до пада, маса људи са страна до истока и запада само тапшу рукама и не певају. У последњих двадесет минута долази до форсирања нове песме коју нисмо певали гласно као што би требало, пуно људи забушава, пљеска рукама и не пева.
За време утакмице упаљено је више бакљи, углавном код постигнутих голова.
Све у свему навијање у првом полувремену би требало бити полазна тачка у новој сезони испод које се не би смело ићи. Велики тест следи у суботу када треба показати да ли се гледа Звезда или њени противници, надам се да ће нас бити пуно и да ће навијање бити још боље него вечерас (морамо навијати гласно свих деведесет минута).

Толико за вечерас, ајд здраво.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 02 Aug 2006 22:06    Post subject: Reply with quote

sta je pisalo na parolama??

ne vidi se na slike dobro.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Даре
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Jun 2006
Posts: 142

PostPosted: 02 Aug 2006 22:08    Post subject: Reply with quote

Navijanje relativno dobro, zato sto ovi blize zapadu i istoku kao da nisu bili prisutni nisu mogli da povezu ni jednu pesmu verovatno zato sto nisu culi vodju ili nisu znali pesme.
Back to top
View user's profile Send private message
mr.proper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2005
Posts: 97
Location: круг двојке

PostPosted: 02 Aug 2006 22:21    Post subject: Reply with quote

Све у свему и није лоше било вечерас,знали смо ми и горе!Навијање солидно,штета за оне бакље у терену,али...
_________________
добро дошли у земљу ћирилице
Back to top
View user's profile Send private message
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 02 Aug 2006 22:36    Post subject: Reply with quote

Сви кажу да је било екстра, одлично итд...
Коп, онај прави наравно није изневерио и супер је навијао, али мислим да докле год будемо имали онолико будала на Северу (сви знате на шта и на кога мислим) да нам неће ићи толико лепо што се навијања тиче.
Песма је у доста наврата одскакала, многи нису слушали наређења са шипке (пример је оно СЕДИТЕ СВИ, а сви стоје...) Rolling Eyes многи су минирали навијање и ћаскали, неки су и седели у сред копа, делове до истока и запада да не помињем... Шта ти људи траже на Северу? Јефтинија карта па дошли да ћуте и блеје. Може, али на другим трибинама. Зна се зашто се на Север долази, да се навија! Али не вреди изгледа говорити...

Све у свему доста замерки, има још да се ради, пред нама је цела сезона, мада је на тренутке стварно било моћно и сви су навијали, али кратко је (барем по мени) све то трајало. Победа, пар бакљи, еври го, ПАРОЛЕ које имају паметну поруку и надам се да ће доста утицати на све који носе ножеве.
Солидно, може доста боље.

пОз
_________________
Ја сам желео да играм, да се веселим
тежак је живот, школа се цени
за црвено и беле боје да се борим
сада те са северне стране бодрим
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NightMare
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2003
Posts: 130
Location: Београд

PostPosted: 02 Aug 2006 22:42    Post subject: Reply with quote

ziska wrote:
При уласку навијача Корка на западну трибину, неки момци су покушали да се обрачунају са њима углавном безуспешно због великог присуства полиције (полетело пар флаша, ништа озбиљно).
Навијачи Корка су то све испратили подизањем три прста, вероватно су очекивали пријатељски дочек.

Bilo bi trulo da ih neko napada, klasicna miroljubiva turisticka grupa, sedeo sam vrlo blizu njih. Jedan Irac me je, uplasen od scene koju je video napolju ( gomila murije, u oklopima ) pitao jel svaki put ovako. Akcija sa majicama je jedna od upecatljivijih slika Severa u poslednje vreme.
Back to top
View user's profile Send private message
axkontraNS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jul 2006
Posts: 5
Location: detelinara

PostPosted: 02 Aug 2006 23:03    Post subject: Reply with quote



POZ
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop