DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jedan predlog za gostovanja...

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 19 Jun 2006 22:45    Post subject: Jedan predlog za gostovanja... Reply with quote

Mislim da bi trebalo da se nesto uradi povodom gostovanja u nasoj zemlji
koja moramo priznati nisu tako cesta sto znaci da bi o ovome ozbiljno trebalo da se razmisli
Ciljam na to da bi trebalo odrediti cenu pred svako gostovanje i ko zeli da ide uplati tu sumu i da se sa tim param zakupe autobusi ili vagoni
Ovo ima smisla zato sto je verovatno skuplje kada ekipe idu na gostovanja u privatnoj reziji kao do sada odnosno kako se ko snadje ovako bi gostovanja bila jeftinija a vrlo verovatno i masovnija
Back to top
View user's profile Send private message
ket
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jan 2006
Posts: 12

PostPosted: 21 Jun 2006 21:53    Post subject: Reply with quote

Ja imam mnogo dobar predlog za EVRO gostovanja, koji vec od kad postoji ovaj forum razmishljam kako da formulisem, a da se zandari ne alarmiraju i analiziraju svaku tacku i zarez misleci da su neciji inicijali. Izneo sam ga jednom dechku iz ULTRA BOYSA uzivo i on se slozio u potpunosti. Ako ima neko onaj broj telefona shto je ishao uz (chini mi se) prvi informator koji je deljen, neka postavi ovde (onaj ZA PREDLOGE). Chisto da bih znao kako i shta mogu da pishem ovde shto se viza konkretno tiche jel su one, bar meni kada sam ishao bile najveci problem. Ako ne, onda cu pisati CAKI-ju (P.S. Ja sam onaj shto je dolazio u 45ti sa devojkom po onaj duks Srbija po onoj oluji Smile) ...)

U principu bi po meni bilo jako dobro kada bi se pred svako evro gostovanje, (po EU) praviti spisak u reviji ko bi hteo da ide, dakle topic na forumu izadje *S. TOPIC "Ko bi zeleo da ide u ITA (primera radi) neka se javi u reviju do tada i tada i neka donese fotokopiju pasosha (jel za vizu treba lichno da se nosi kada se pojedinacno trazi V., a posto ne daju kolektivne onda nishta drugo ne preostaje) objasne mu se uslovi puta, bla bla bla i naravno cena prevoza (bas), dakle samo se preprica ono iz agencije koju odaberu ljudi iz ekipe. U tom slucaju bi (ono sto je najbitnije) BILO mnogo vise ljudi odavde, dakle iz Srbije i R.S. i ovih redovnih iz EVROPE (uk...i ostali) a samim tim i generalno vise DELIJA (sa gastarbajterima, jel oni dolaze uvek do karata na svoju ruku a niko nece dao bog da rizikuje, i uvek nas smeste zajedno na stadionu....ODENSE primer). Dakle ja sam za to da se ovo bar jednom pokusa u smislu da ne planira samo uzi krug ljudi put izmedju sebe, nego lepo neka se javno ovde napise "ko oce da ide da gleda neka se javi u REVIJU do tad" i videcete da ce to dati rezultata bar shto se tiche onog dela kada je pesma i brojnost u pitanju na samom gostovanju. Pa i u novcanom smislu zbog velikog broja ljudi i same cene prevoza ce biti znatno nize od strane Agencije (nije ista cena kao npr. za portugal kad idu 2 basa i recimo 5-6 pa i 7-Cool.

Naravno sve je ovo bez ikakvog smisla da se radi jel se uvek namece pitanje viza, ali to nikako ne mogu ovde sada da pisem iz gore navedenih razloga, probacu uzivo cakiju ili vec nekom pa neka neko to lepo formulise i postavi kao nastavak na ovom topicu. Naravno na Shengen vize mislim...Ili mozda ne mora ni da se objasnjava samo da se kaze da se prijave za put, pa onda usmeno kako i sta.

Za lester recimo ja ko klinac sam evo javno kazem ko dete plak'o u ambasadi shto su me odbili, mislio sam sa burazerom da idem, a najbolji ortak dobio, pa eno ga josh u VB Smile ....mrtvu im majku jebem...i dan danas mi nije sve jedno kad se toga setim...Medjutim vremenom sam otkrio par kombinacija i sad mi je milina, mogu i u Tokio ako se ponovi 91.

Aj pa se pishemo
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 23 Jun 2006 15:34    Post subject: Da li se salis? Reply with quote

Nisam izvalio da li je ovaj lik ozbiljan ili se sali? Question Bio sam na ovom sajtu xxx puta i nisam hteo da se registrujem namerno jer sam smatrao da je 97% likova na forumu bila na max 3 utakmice u zivotu i to na marakani, pa mi nije bilo zanimljivo da se registrujem ali ovo sto sam procitao je extra!!! Opusteno kaze da kada se ide na evropsko gostovanje treba na forumu da se da oglas ko hoce da ide neka se javi Very Happy ovo me je nasmejalo . Extra fora. Pa i u sustini nije bitna kolicina odnosno kvantitet ljudi koji ce da idu vec kvalitet Bas je extra predlog, jos mi nije jasno kako do sada nisi izvalio kako funkcionise to za evropska gostovanja a kazes da si predavao za lester pasos?! Idea
Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Херој_улице
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2006
Posts: 65
Location: Studio 54

PostPosted: 25 Jun 2006 22:35    Post subject: Reply with quote

BRE slazem se sa tobom i mislim da je ovo ideja do jaja Very Happy
Samo mi nije jasno kako se niko iz generalstaba nije oglasijo jer ponavljam ideja je super. thumbsup thumbsup
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 26 Jun 2006 21:51    Post subject: Reply with quote

ja sam napisao za domaca gostovanja i mislim da je ovaj predlog OK
sto se tice ovog ispod mene od ovoga se ogradjujem Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 29 Jun 2006 14:41    Post subject: Pa to... Reply with quote

Pa o tome vam pricam ljudi ovde imaju extra ideje Rolling Eyes
Ovo je Idea Exclamation strasno
bre Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 30 Jun 2006 08:56    Post subject: Reply with quote

Bre pusti decu da se igraju Wink si neki...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop