DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Frka na Basketu!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
banconi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jun 2006
Posts: 14
Location: Beograd

PostPosted: 18 Jun 2006 17:12    Post subject: Reply with quote

Као што видиш, наш клуб је први утицао на то да се ствар заташка, управо одигравањем ове утакмице!!!!

Гледам сад овај почетак, и плаче ми се, али буквално, још увек не могу да верујем какво разочарење!!!!!!!!!
:(((((((((((((((((((((((((((((

Б.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 18 Jun 2006 17:16    Post subject: Reply with quote

and1 wrote:
Nemojmo da dozvolimo da se ovo zataška kao i sva ostala zverstva policije, negde moramo da podvučemo crtu.


Tacno tako.O velikim incidentima u kojima policija postupa krvnicki prica se par dana i posle nista.Ne moze tako vise.Pa samo onaj ko vidi kako mu drugovi padaju sa tribine,mora sebi da kaze:"NECU TO VISE DA TRPIM!!"
Samo hrabro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Даре
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Jun 2006
Posts: 142

PostPosted: 18 Jun 2006 17:33    Post subject: Reply with quote

Jedva uspeo da se registrujem jedva sam pronasao validan emial Smile ovako ono sto se desilo na utakmici je stvarno uzas onako brutalno da nas pretuku je bruka i sramota za nasu zemlju, stvarno nije humano ! Ja poslao klip drugarici u americi devojka se najezila nije mogla da veruje kasnije kaze da je videla na tv-u istu tu tucu kazu da se samo narod zgrozavao i smejao nasoj zemlji Sad ovako kasnije sam i video na klipu da se jedan bubanj sjebao e sad ovako ja imam jedan u odlicnom je stanju super se cuje samo treba da se ofarba u crveno belo to cu ja da odradim i dacu ga . samo nek se javi neko na pm od uticajnih ljudi sa tribine da se dogovotrimo kad da ga donesem !
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 18 Jun 2006 17:41    Post subject: Reply with quote

Snimak je pushten na vestima u Slovachkoj uz komentar o preteranoj upotrebi sile od strane specijalne policije koja je bez povoda nasrnula na navijache...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Даре
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Jun 2006
Posts: 142

PostPosted: 18 Jun 2006 18:19    Post subject: Reply with quote

[url] http://img483.imageshack.us/img483/8140/bubanj3xx.jpg[/url]
Back to top
View user's profile Send private message
Даре
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Jun 2006
Posts: 142

PostPosted: 18 Jun 2006 18:22    Post subject: Reply with quote

[img] http://img483.imageshack.us/img483/8140/bubanj3xx.jpg[/img]
Back to top
View user's profile Send private message
SUDA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jun 2006
Posts: 13
Location: Toplica

PostPosted: 18 Jun 2006 19:42    Post subject: Reply with quote

and1 wrote:
Evo sad krećem da gledam prenos i slušam ovog Šarenca i ne mogu da verujem. Priča kao da je izbio sukob između Grobara i Delija, a ne navijača i policije. Sve nešto, velike su tenzije između večitih rivala, na ivici incidenta... Gluposti. Namerno menjanje teza i zamućuvanje stvari. I onda još kaže da se verovatno nikad neće saznati šta je bilo, nemoguće je utvrditi odgovornost... Pojeo vuk magarca, ništa nije bilo. E, neće moći, iako bi mnogi to hteli. Nemojmo da dozvolimo da se ovo zataška kao i sva ostala zverstva policije, negde moramo da podvučemo crtu.


Da je Sarenac grobar, to moze shvatiti i malo dete koje tek sto je naucilo da prica. Jadno je i bedno kako on komentarise i sto uopste komentarise derbije.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Бомбе на пинк!
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jan 2006
Posts: 70

PostPosted: 18 Jun 2006 21:50    Post subject: Reply with quote

Браћо Делије. Налазимо се у веома незгодном тренутку. Будимо свесни да се налазимо у сред политичке афере у коју се цео овај догађај претворио. Трагедија је само Божјом вољом избегнута а политичари су брже боље пожурили да од целог догађаја задобију поене за своју страну. Сувише смо ми поштено наивни људи да бисмо знали да се снађемо у овој ситуацији. Ово је ситуација у којој се сналазе превејани људи који су на сплетке навикли, који сплетке и сами смишљају и производе. Ово није ситуација за момке као што су навијачи. Видимо из свега приложеног ко су ти људи који се баве политиком и воде нашу државу. Свима нам је јасно да је истинита пословица "с ким си - онакав си". Какве људе може да привуче политика осим оне које виде себе у свету манипулација и превара, лагања народа и извлачења сопствене користи. Они поштени који залутају тамо углавном схвате да то није место за њих, пре или касније. Иста ствар је и са полицијом.
Међутим, не треба наседати на наводну "подршку" разних страна јер је она и те како добро прорачуната. Замислите молим вас, б92 брани нашу страну... Па тек кад то видим дође ми да се испишам по онима који управљају полицијом, шта су они дозволили! Највећу душмани нашег народа који нам трују нацију са својом безбожничком, амреиканизованом и глобалном пропагандом, они сад пљују полицију и стају на страну навијача због угрожених људских права... Немојте молим вас! Немојте ви да нас браните, можемо и без вас. Па да ли је могуће да анти-српска пропаганда стаје на страну најбољег и најчистијег дела српског народа (навијача) насупрот полиције, коју по сваку цену, полако и смишљено (као и војску) жели да убије у појам и сатанизује у нашој јавности. А та смрдљива полиција тако и ради да је сви прави срби и мрзе. Тако им и треба! Уместо да цене оне који ће сутра у ров са њима да бране своју земљу они као највеће почкетине ударају голоруке људе и ударају жене и децу. Па не треба их пишаћком гађати него говнима! Полиција треба да буде понос наше земље, да се због ње осећамо сигурно, да се бори против криминала, да штити свој народ у жариштима етничких сукоба... А не да дилује дрогу што данас и мала деца препричавају као узбудљиву анегдоту. Не да буде уплетена у криминал. Да не буде корумпирана, од најнижих до највишег нивоа. Да сви припадници имају обавезне часове веронауке и историје, да им се православна начела убацују у свест а не да им се испира мозак како властима одговара... Ма бесан сам, не знам шта бих пре рекао. Треба да се стиди полиција ове наше напаћене земље и да је буде срамота! Срамота!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 18 Jun 2006 23:03    Post subject: Reply with quote

crazy_north wrote:
- Iz onoga što sam video na televiziji meni se čini da je u "Pioniru" bilo prekomerne upotrebe sile. Međutim, moji saradnici će tek utvrditi puno i pravo činjenično stanje. Kada budemo imali uvid u sve što se tamo dešavalo, onda ćemo protiv odgovornih preduzeti sve zakonom predviđene mere - kaže Božović za Press.


Лепо је то али није довољно. Није ни близу довољног.
Основни људски ред би био јавно се најпре извинити Нацији за срамоту.
Имамо ситуацију да нико од запослених у полицији нема грижу савести нити ико има моралну обавезу да поднесе оставку.

Шта рећи?
Очекујте да вас Нација мрзи и да вас сутра масовно бомбардује фекалијама, хемијским отровима, кашикарама...
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
The Clansman
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Dec 2005
Posts: 4

PostPosted: 19 Jun 2006 00:06    Post subject: Reply with quote

Zar nije pristankom na odigravanje ove tragikomicne "utakmice" sinoc uprava KKCZ pljunula po svima koji su zbog zandara rizikovali i svoje zivote?Desio se Vrsac,sada i Pionir... Da li je na primeru Vrsca bilo jasno da mafijaska jugoslovenska organizacija nema nikakve granice,da ljudski zivoti za njih nista ne predstavljaju?
Ima li granice mazohizmu u KKCZ?Ukoliko za godinu dana dodje do slicne situacije-plej-ofa sa grobljem, gde su garancije da se ovo nece ponoviti? Sta treba da se desi,da neko ne daj Boze pogine pa da uprava KKCZ konacno shvati da nema svrhe igrati u unapred izgubljenom plej-ofu?
Ima li ta uprava snage da konacno dovede trenera koji moze da poveze 5 dobijenih utakmica,igrace kojima ZVEZDA nije samo usputna stanica do prelaska u groblje ili odlaska bilo gde drugde posle godinu-dve?Ili je i Sakota dosao samo da bi se dokopao fotelje selektora preko ZVEZDE?Sto se ti famozni sponzori malo ne otvore i ne daju pare za kvalitetnog trenera i 3-4 kvalitetna igraca, nego sve ide na kasicicu?KKCZ ocigledno nema Piksija koji moze da sve to odradi,pogotovo po pitanju sponzora i pojacanja.
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 19 Jun 2006 06:26    Post subject: Reply with quote

The Clansman wrote:
Zar nije pristankom na odigravanje ove tragikomicne "utakmice" sinoc uprava KKCZ pljunula po svima koji su zbog zandara rizikovali i svoje zivote?Desio se Vrsac,sada i Pionir... Da li je na primeru Vrsca bilo jasno da mafijaska jugoslovenska organizacija nema nikakve granice,da ljudski zivoti za njih nista ne predstavljaju?
Ima li granice mazohizmu u KKCZ?Ukoliko za godinu dana dodje do slicne situacije-plej-ofa sa grobljem, gde su garancije da se ovo nece ponoviti? Sta treba da se desi,da neko ne daj Boze pogine pa da uprava KKCZ konacno shvati da nema svrhe igrati u unapred izgubljenom plej-ofu?
Ima li ta uprava snage da konacno dovede trenera koji moze da poveze 5 dobijenih utakmica,igrace kojima ZVEZDA nije samo usputna stanica do prelaska u groblje ili odlaska bilo gde drugde posle godinu-dve?Ili je i Sakota dosao samo da bi se dokopao fotelje selektora preko ZVEZDE?Sto se ti famozni sponzori malo ne otvore i ne daju pare za kvalitetnog trenera i 3-4 kvalitetna igraca, nego sve ide na kasicicu?KKCZ ocigledno nema Piksija koji moze da sve to odradi,pogotovo po pitanju sponzora i pojacanja.


Morali smo da igramo tekmu ili bi isli 2 ranga nize
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
н
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 345

PostPosted: 19 Jun 2006 07:22    Post subject: Reply with quote

...а ми се жалимо на нашу жандармерију...прочитајте каква тек репресија влада на СП у Немачкој...

1000 nizozemskih navijača na stadionu svoju reprezentaciju bodrilo u gaćama

ČAK 250.000 Nizozemaca u proteklih je nekoliko mjeseci kupilo navijačke hlače na tregere s logom nizozemskog piva Bavaria. No, svima koji su na utakmicu Nizozemske i Obale Bjelokosti došli u tim hlačama zabranjen je bio ulaz na stadion zbog službenog sponzora Svjetskog prvenstva Budweisera.

Zato je oko 1000 navijača ispred redara koji ih nisu pustili na stadion skinulo hlače i na stadion ušlo samo u gaćama, a njihove hlače završile su u kontejnerima.

"To je smiješno. Kad sam došao do ulaza službenik mi je rekao da takav ne mogu ući na stadion. Skinuo sam hlače i želio ih baciti prijateljima preko ograde, ali mi službenik to nije dopustio već mi je uzeo hlače" - rekao je jedan nizozemki navijač, prenosi britanski Guardian.

"Utakmicu sam gledao u gaćama. Srećom imao sam dosta dugu majicu" - dodao je drugi navijač.

A.H.


Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
дутцх
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 63
Location: изборни штаб пијандура локалне самоуправе

PostPosted: 19 Jun 2006 07:30    Post subject: Reply with quote

neka znaju svi,
sta radite vi,
u decu pucate,
picke zandarske
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 19 Jun 2006 07:52    Post subject: Reply with quote

n wrote:
...а ми се жалимо на нашу жандармерију...прочитајте каква тек репресија влада на СП у Немачкој...

1000 nizozemskih navijača na stadionu svoju reprezentaciju bodrilo u gaćama

ČAK 250.000 Nizozemaca u proteklih je nekoliko mjeseci kupilo navijačke hlače na tregere s logom nizozemskog piva Bavaria. No, svima koji su na utakmicu Nizozemske i Obale Bjelokosti došli u tim hlačama zabranjen je bio ulaz na stadion zbog službenog sponzora Svjetskog prvenstva Budweisera.

Zato je oko 1000 navijača ispred redara koji ih nisu pustili na stadion skinulo hlače i na stadion ušlo samo u gaćama, a njihove hlače završile su u kontejnerima.

"To je smiješno. Kad sam došao do ulaza službenik mi je rekao da takav ne mogu ući na stadion. Skinuo sam hlače i želio ih baciti prijateljima preko ograde, ali mi službenik to nije dopustio već mi je uzeo hlače" - rekao je jedan nizozemki navijač, prenosi britanski Guardian.

"Utakmicu sam gledao u gaćama. Srećom imao sam dosta dugu majicu" - dodao je drugi navijač.

A.H.


Shocked


Ја ово ништа не разумем. Јел може неко да преведе на српски?
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 19 Jun 2006 08:06    Post subject: Reply with quote

stefan_89_bg_ wrote:
Morali smo da igramo tekmu ili bi isli 2 ranga nize


Pa?
Nisu ni svesni koliko bi tim postupkom dobili, ovako su samo izgubili (nadam se mnogo)...

Ali dobro valjda ce nam sad doci svima u glavu da vishe ne krochimo u smrdljivi Pionir (bilo da je derbi, finale uleb-a, ili shta god)...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Next

View previous topic :: View next topic
Page 16 of 17

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop