DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Frka na Basketu!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 18 Jun 2006 02:16    Post subject: Reply with quote

Znam da ste svi rekli ponesto, ali jednostavno moram i ja da kazem koju: sta ocekivati od obijaca trafika,mucavca nedoskolovanog i njegovih janicara? Da su njega posle trafike tako zivotinjski prebili verovatno bi manje srao o "opravdanoj reakciji". Zandarmerija je i popunjavana onima sa 2 vijuge u glavi.Posto tu ima dosta onih iz raznih para..... formacija sve manje se cudim kad nekom od njih se i Hag raspita za zdravlje. Kada ovako tuku svoje sta su tek radili "neprijateljima"(a najverovatnije su se junacili na zenama i deci)? Dobro rece neko "Oni bi i Patrijarha uhapsili". Nisu zveri cule da nije opravdanje "Ja sam samo vrsio svoju duznost"( kao i Ajhman), al' jebi ga :posao, plata.....Custe li zveri za onog nemackog vojnika sto je odbio da strelja po sumadiji, vas bar vasi ne bi streljali, al' jebi ga, posao, plata,deca ups(zajeb, pa vi bi postupili po naredjenju i po sopstvenoj)? Ovo sam i napisao zbog "dezurnih organa" koji sve ovo citaju! DECU VAM NECEMO OPROSTITI (posto sumnjam da znate : to je Borina pesma a ne pretnja vasoj deci koja sigurno radije kazu Tata igra na sipci u gay baru nego da priznaju krvnu vezu sa podivljalim, polupismenim batinasima). Povredjenima zelim brz oporavak.
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 18 Jun 2006 06:10    Post subject: Reply with quote

У свет је послата јако ружна слика са ових простора. Та слика доста објашњава како и где живимо. СД Црвена звезда и КК Црвена звезда издали су саопштења у којима позивају на очување достојанства и очување српског спорта.
Сасвим је сигурно да је погрешно то што је неко одлучио да Жандармерија обезбеђује спортске приредбе уместо да то ради Обезбеђење. Репресија над навијачима од стране Жандармерије траје већ две-три сезоне и боље би било да се оно прекине тако што ће се донети одлука да се задатак обезбеђивања спортских приредби повери људима који ће га спроводити на хуман начин. Боље да се то прекине доношењем такве одлуке, него да се прекине тако што ће сутра неко бити мртав!
Сцене примене бруталне силе и у најпитомијим људима изазивају бес и револт. Прекинуће се некоме филм и узеће правду у своје руке.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 18 Jun 2006 10:21    Post subject: Reply with quote

I ja sam za to da ne mesamo politiku u ovo ali toplo preporcujem da pogledate kurir posto se DSS oglasio povodom ovoga i optuzio Ziku Andjelkovica kako je on koordinirao sranje na tribini
u kratkim crtama Andjelkovic je i sam bacao stolice na teren i koordinirao navijacima da naprave sranje da zvezda ne bi izgubila a Jociceva zandarmerija nije tukla ljude
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 18 Jun 2006 10:24    Post subject: Reply with quote

Strasni dogadjaji s kraja tekme su bacili veliku senku na samu utakmicu.

Ipak zanima me da li postoje neke slike naseg navijanja pri kraju poluvremena, kad smo se svi skinuli, vrteli majce uz "Jebo vam pas mater".
Back to top
View user's profile Send private message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 18 Jun 2006 11:06    Post subject: Reply with quote

crazy_north wrote:
I ja sam za to da ne mesamo politiku u ovo ali toplo preporcujem da pogledate kurir posto se DSS oglasio povodom ovoga i optuzio Ziku Andjelkovica kako je on koordinirao sranje na tribini
u kratkim crtama Andjelkovic je i sam bacao stolice na teren i koordinirao navijacima da naprave sranje da zvezda ne bi izgubila a Jociceva zandarmerija nije tukla ljude
To Bakarec sere, njemu su izgleda kod doniranja koze za onu decu na VMA odstranili i kompletan mozak a mozda su to i posledice tetoviranja! Dodji na sever da vidis kako zandari saraju po telu, mozes i da narucis motiv, to je sve go umetnik! Very Happy
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 18 Jun 2006 12:12    Post subject: Reply with quote

nije brate Bakarec nego neki Zeljko Tomic
ma jebem im mater svima sve su to ista govna
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 18 Jun 2006 12:41    Post subject: Reply with quote

Можда је неко споменуо, чини ми се да није, али ако јесте извињавам се...
Синоћ сам у крају чуо причу, од ортака, који ју је опет чуо из "проверених извора" (ваљда од неког пандура) да су Делије након прве утакмице убиле од батина неког пандура и да је његова јединица дошла да се свети. Не знам да ли је и колико истинита прича. Мени звучи глупо јер би на све стране писали о том повређеном пандуру и ја искрено не верујем у то.

Верујем да ће људи који воде северну трибину наћи прави начин да се супротставимо олошима и тим животињама из жандармерије. Да ли ће то бити неки протести, саопштења, плакати, или све заједно није битно. Једино је битно да се нешто што пре уради. Не смемо да чекамо! Време је да Јочићу покажемо колико има тих људи "који на утакмице долазе само да би се тукли" и која је права снага тих људи!
Мораће тај малоумни идиот да схвати да су ти "хулигани" много паметнији од њега и његове животињске убилачке хорде! Поред свега тога треба остати аполитичан. Ја верујем у људе који воде северну трибину (као и сви ви претпостављам) и знам да ће донети праву одлуку. На дербију на јна смо показали колико нас је, сад је дошао тренутак да покажемо колика је права снага Севера!
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 18 Jun 2006 13:08    Post subject: Reply with quote

Као и после Вршца сви медији су брујали то вече, жандармерија је била испљувана, а онда сутрадан све је заташкано и као што знамо нико до дана данашњег није одговарао за то... Вероватно је наређено и запрећено свима који су желели другачије да извештавају или пишу, па је прошло како је прошло... Тада cмо остали без шансе да се боримо за титулу, али добили казне, кривица је опет пребачена на навијаче Звезде, а ако су она деца и девојке са поломљеним ребрима, рукама итд. навијачи Звезде онда ок...

Прича се понавља, али чини ми се сада имамо ситуацију где пар новинских таблоида нико не може да иcконтролише па су ипак на страни разума и осуђују све што је жандармерија урадила овог пута... Један од оних којима треба одати признање је Вучићевић (ако се не варам) из Пресса.. Јучерашњи текст у овим новинама и вишедневно објективно извештавање о догађајима из Пионира су нешто за шта у овој полицијској држави дефинитивно треба имати муда!!

У сваком случају бојим се да не проће као и пре две године, да све падне у заборав и да нико не одговара... Мислим, већ видим да ће наши ухапшени другари и људи из клуба одговарати, а где су ту организатори, жандари, министри обијачи трафика и остала банда која у ствари стоји иза свега овога... Устани јадна, бедна и понижена Србијо, и не дај да једна банда коју смо отерали после толико година ропства буде замењена другом, још огавнијом која је изгледа из свих грешака својих претходника научила и направила атмосферу у којој ће спроводити своју страховладу и безакоње!!!

Све док закон не буде једнак за све нема приче... То је ствар целе државе, свих Срба, Србије... Бојим се да сами не можемо ништа да урадимо... Отворен сукоб са свим полицијски структурама је раван самоубиству, тако да треба пазити шта и како даље...
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 18 Jun 2006 14:10    Post subject: Reply with quote

[quote="Ljubazni Vodoinstalater"]Можда је неко споменуо, чини ми се да није, али ако јесте извињавам се...
Синоћ сам у крају чуо причу, од ортака, који ју је опет чуо из "проверених извора" (ваљда од неког пандура) да су Делије након прве утакмице убиле од батина неког пандура и да је његова јединица дошла да се свети.
Brate to 100% nije tacno jer da je tako do sad bi nas mediji rastrgli tj. svasta bi pisali
a zamisli tek sta bi murija uradila
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 18 Jun 2006 14:21    Post subject: Reply with quote

[quote="crazy_north"]
Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Можда је неко споменуо, чини ми се да није, али ако јесте извињавам се...
Синоћ сам у крају чуо причу, од ортака, који ју је опет чуо из "проверених извора" (ваљда од неког пандура) да су Делије након прве утакмице убиле од батина неког пандура и да је његова јединица дошла да се свети.
Brate to 100% nije tacno jer da je tako do sad bi nas mediji rastrgli tj. svasta bi pisali
a zamisli tek sta bi murija uradila

a da malo odrastete i prestanete da verujete u provere price tipa ortakovog ortaka ciji je komsija iz proverenih izvora - njegova tetka koja to cula od prodavacice sa trafike ciji muz radi kao saobracjac a njemu rekao kolega ciji sin radi kao zandarm
_________________
Za pisuvanje da batališ, tol'ko ti zborim Nesam činovnik ni učovnjak ni presednik ni pa poslanik, ta da si ćutim kako porena riba mrena kad me ture u novine Znaješ ima tesni sokaci, budžaci, ćuteci a tmnina je...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 18 Jun 2006 14:49    Post subject: Reply with quote

Zamislite,prilazi mi jedan poznanik i kaze:"E brate,cuo sam da vam je Ceda Jovanovic platio i iscenirao ovo sranje sa zandarima." Shocked Shocked

Da li je moguce jbt-e, sta se prica...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 18 Jun 2006 14:57    Post subject: Reply with quote

Fabrizio wrote:
Zamislite,prilazi mi jedan poznanik i kaze:"E brate,cuo sam da vam je Ceda Jovanovic platio i iscenirao ovo sranje sa zandarima." Shocked Shocked

Da li je moguce jbt-e, sta se prica...

ma brate pusti price provereno je da je moja baba platila da se napravi sranje posto smo napusavali covica u polufinalu pa je prsla zbog toga
moja baba se jako pali na coravu picku icon_w00t
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 18 Jun 2006 15:01    Post subject: Reply with quote

ŽANDARMI PRETERALI
Vladimir Božović, generalni inspektor MUP-a najavljuje da će kazniti sve policajce koji su prekoračili ovlašćenja u "Pioniru"

BEOGRAD - Svi žandarmi koji su prekoračili ovlašćenja u obračunu sa navijačima Zvezde u obračunu u hali "Pionir" biće kažnjeni u skladu sa zakonom, najavljuje generalni inspektor MUP-a Srbije Vladimir Božović. On za Press kaže da je naložio istragu ovog slučaja.
- Iz onoga što sam video na televiziji meni se čini da je u "Pioniru" bilo prekomerne upotrebe sile. Međutim, moji saradnici će tek utvrditi puno i pravo činjenično stanje. Kada budemo imali uvid u sve što se tamo dešavalo, onda ćemo protiv odgovornih preduzeti sve zakonom predviđene mere - kaže Božović za Press.
Na naše pitanje kako može da najavljuje kazne za odgovorne policajce kada ministar policije Dragan Jočić izričito tvrdi da u "Pioniru" nije bilo prekoračenja ovlašćenja, Božović odgovara da samo radi svoj posao:
- To što je gospodin Jočić izjavio nas ni na koji način ne obavezuje. Naša je, naime, dužnost da istražimo sve okolnosti i da postupimo striktno po zakonu. To je naročito važno da učinimo sada kada je veliki deo javnosti s pravom uznemiren onim što je video u četvrtak uveče - objašnjava Božović. Prema njegovom mišljenju, pojedini pripadnici Žandarmerije u "Pioniru" ipak jesu prekršili zakon:
- Opet kažem, prema onome što sam ja video i što sam naknadno saznao, neki pripadnici Žandarmerije jesu upotrebili prekomernu silu. Mi moramo sada da reagujemo kako bismo sprečili neke teže posledice u budućnosti. Molim vas, pa šta bi bilo da je tamo u "Pioniru" poginulo desetak ljudi?! - pita Božović.
Međutim, funkcioner DSS-a Nebojša Bakarec kaže da veruje ministru Jočiću kada tvrdi da policija u obračunu sa navijačima nije prekršila zakon. On kaže da to može da zaključi svako ko je gledao snimak tuče.
- Policija u svakom slučaju nije prekoračila ovlašćenja imajući u vidu šta se sve dešavalo pre, za vreme i posle utakmice. Oni koji su izazvali sukob sa policijom nisu navijači, to su ljudi koji su došli da se biju - kaže Bakarec i dodaje da je glavni krivac za sve Igor Žeželj, generalni menadžer KK Crvena zvezda:
- Igor Žeželj je sve zakuvao. Zna se da je on spodoba iz porodice gmizavaca - besan je Bakarec.
Na drugoj strani, portparol DS-a Đorđe Todorović upozorava da je onakva upotreba sile na košarkaškoj utakmici bila veoma opasna, jer je na tribinama bilo i roditelja sa decom.
- Za ministra Jočića je, svako ko ne misli kao on, huligan. Za njega su svi huligani, bilo da je to neko ko je na utakmici bio sa detetom ili došao da podrži svoj tim. Ja ne kažem da među navijačima nema huligana niti ih branim, ali na snimku se jasno vidi kako je policija počela da bije i kako je nastavila da bije i pored toga što su navijači bili saterani uz ogradu - rekao je Todorović.
I radikal Aleksandar Vučić osuđuje sve one koji na utakmicama stolicama gađaju policajce, ali smatra da je policija ovaj put pogrešila.
- Policija je svojim postupkom izazvala sukob. Trebalo je da reaguju mirno a ne da sateraju ljude do ograde. Ne može policija da dovede celu halu u opasnost. Dok sam gledao snimak samo sam razmišljao šta da sam ja otišao na utakmicu sa detetom, da li bih morao da skačem sa tribine visoke tri metara i molio Boga da sve bude u redu i da niko ne pogine - kaže Vučić.
Back to top
View user's profile Send private message
banconi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jun 2006
Posts: 14
Location: Beograd

PostPosted: 18 Jun 2006 16:11    Post subject: Reply with quote

Нико не коментарише то што је Звезда ипак решила да игра утакмицу? Мене је то ужасно изненадило и изнервирало. О чему се ради, зар ће да дозволе двоструку неправду?!?!? Не могу да верујем!

Прво ће да пристану на невероватну уцену да се, после два партизанова домаћинства која су они максимално искористили, сада игра пред празном двораном?? (На страну што ми није јасно да постоји такав идио у земљи, као што је онај Бојић, који ће једно ФИНАЛЕ, да остави без публике) Зашто, бре, зашто?? Друго, зар ће да дозволе да се тим пристанком на одигравање на неки начин аминује све што медији и министар лажу, и тиме им дају за право?? Чему онда прекид у претходној утакмици? Због чега су наши другари, момци и девојке који су испендречени или који су пали са ограде, због чега су они жртвовани?? Да би се сада играла утакмица?? Да би се вратило у спортске оквире? Какав спорт, какви оквири? Мене спорт не интересује док се не спроведе правда, а Зведа овим потезом НИЈЕ помогла да се правда задовољи! Овиме смо понижени као можда никада до сада, и ово је једна од оних ретких ситуација када нисам поносан на свој клуб!!! :(((((((((((((((

Б.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
and1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2005
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 18 Jun 2006 17:09    Post subject: Reply with quote

Evo sad krećem da gledam prenos i slušam ovog Šarenca i ne mogu da verujem. Priča kao da je izbio sukob između Grobara i Delija, a ne navijača i policije. Sve nešto, velike su tenzije između večitih rivala, na ivici incidenta... Gluposti. Namerno menjanje teza i zamućuvanje stvari. I onda još kaže da se verovatno nikad neće saznati šta je bilo, nemoguće je utvrditi odgovornost... Pojeo vuk magarca, ništa nije bilo. E, neće moći, iako bi mnogi to hteli. Nemojmo da dozvolimo da se ovo zataška kao i sva ostala zverstva policije, negde moramo da podvučemo crtu.
_________________
Delije na Sever, zvezdaši na zapad!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Next

View previous topic :: View next topic
Page 15 of 17

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop