DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Frka na Basketu!
Goto page 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 15 Jun 2006 19:01    Post subject: Frka na Basketu! Reply with quote

Sta se desava! Kako je pocelo?
_________________
Za pisuvanje da batališ, tol'ko ti zborim Nesam činovnik ni učovnjak ni presednik ni pa poslanik, ta da si ćutim kako porena riba mrena kad me ture u novine Znaješ ima tesni sokaci, budžaci, ćuteci a tmnina je...
Back to top
View user's profile Send private message
LuKa_DeLijA-4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 28
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2006 19:08    Post subject: Reply with quote

care da mi nebi ovde lupetali da bi to najbolje bilo pitati one delije koje su prisustvovali vecerasnjoj utakmici...
_________________
СМРТ ЖАНДАРИМА!!! СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 15 Jun 2006 19:11    Post subject: Reply with quote

Sa B92
http://www.b92.net/sport/vesti.php?nav_id=201421&dd=15&mm=06&yyyy=2006

Druga utakmica finala plej ofa Sinalko Superlige između Partizana i Crvene zvezde prekinuta je u pauzi između treće i četvrte četvrtine, zbog sukoba navijača sa policijom.

Sukobe je počeo na tribini sa gostujućim navijačima, gde je policija prekomerno intervenisala, posle čega su ih navijači Partizana izviždali, a i na toj strani došlo je do manjih sukoba.

Ozbiljan problem je nastao kada je veći broj navijača i pripadnika Žandarmerije pao preko ograde sa visine od 3-4 metra, pod pritiskom policajaca sa druge strane. Pri padu veći broj ljudi zadobio je povrede, od kojih neke izgledaju teško.

Zvezdini igrači odmah su utrčali između policije i navijača, i donekle uspeli da smire situaciju.

Za sada navijači Zvezde prosleđeni su sa tribine, a prilikom izlaska policajci su nastavili da bez povoda batinaju navijače.

Pri prekidu Partizan je vodio 63:56. Igrači oba tima su u svlačionicama.



_________________
Za pisuvanje da batališ, tol'ko ti zborim Nesam činovnik ni učovnjak ni presednik ni pa poslanik, ta da si ćutim kako porena riba mrena kad me ture u novine Znaješ ima tesni sokaci, budžaci, ćuteci a tmnina je...
Back to top
View user's profile Send private message
LuKa_DeLijA-4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 28
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2006 19:16    Post subject: Reply with quote

ma ovi zandari su najvece picke da ne bi dalje pisao o njima jer se zna da oni ne vrede nicemu o tome je vec odavno govoreno sto se tice same utakmice nije mi samo jasno sta je bio onaj dim dali suzavac ili dimna to nisam bash skontao???
_________________
СМРТ ЖАНДАРИМА!!! СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 15 Jun 2006 19:17    Post subject: Reply with quote

LuKa_DeLijA-4ever wrote:
ma ovi zandari su najvece picke da ne bi dalje pisao o njima jer se zna da oni ne vrede nicemu o tome je vec odavno govoreno sto se tice same utakmice nije mi samo jasno sta je bio onaj dim dali suzavac ili dimna to nisam bash skontao???


vatrogasni aparat
_________________
Za pisuvanje da batališ, tol'ko ti zborim Nesam činovnik ni učovnjak ni presednik ni pa poslanik, ta da si ćutim kako porena riba mrena kad me ture u novine Znaješ ima tesni sokaci, budžaci, ćuteci a tmnina je...
Back to top
View user's profile Send private message
LuKa_DeLijA-4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 28
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2006 19:20    Post subject: Reply with quote

brate odavno ovakvu frku nisam video znaci stvarno jednom recju ocaj hfala bogu pa su igraci nekako intervenisali pa su sprecili mozda i neku tragediju!
_________________
СМРТ ЖАНДАРИМА!!! СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
SUDA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jun 2006
Posts: 13
Location: Toplica

PostPosted: 15 Jun 2006 19:23    Post subject: Reply with quote

LuKa_DeLijA-4ever wrote:
sto se tice same utakmice nije mi samo jasno sta je bio onaj dim dali suzavac ili dimna to nisam bash skontao???


Pobro da li si ti normalan, jebo te suzavac. Veceras je neko od delija mozda i poginuo a ti o pirotehnici.
Mene dusha boli, srce ce mi puci. Da Bog da, da ih posle ovoga ugase mamu im zandarsku.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 15 Jun 2006 19:23    Post subject: Reply with quote

niko od zandara nije pao preko ograde, prosto zato sto niko od zandara nije bio pored mesta gde je ograda pukla
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LuKa_DeLijA-4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 28
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2006 19:25    Post subject: Reply with quote

brate evo veruj mi isto se osecam kao ti ne samo kao ti nego kao i svi mi ovoga odavno nije bilo pravi apsurd!
_________________
СМРТ ЖАНДАРИМА!!! СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 15 Jun 2006 19:26    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:
niko od zandara nije pao preko ograde, prosto zato sto niko od zandara nije bio pored mesta gde je ograda pukla

tako sam i ja video lai je mozda neko od nasih pao na pubove


JOS SA B92
Sukob je počeo u parteru, kada su pripadnici Žandarmerije napali manju grupu navijača gostujućeg tima. To je izazvalo komešanje na tribini sa Zvezdinim navijačima, policija prekomerno intervenisala izazvala ozbiljan problem.

Veći broj navijača i pripadnika Žandarmerije pao preko ograde sa visine od 3-4 metra, pod pritiskom policajaca sa druge strane. Pri padu veći broj ljudi zadobio je povrede, od kojih neki teške.

Reakciju policije navijači Partizana propratili su zvižducima i povicima "Idite na Kosovo". I na toj strani došlo je do manjih sukoba između navijača i policije.

Zvezdini igrači odmah su utrčali između policije i navijača, i donekle uspeli da smire situaciju.

Za sada navijači Zvezde prosleđeni su sa tribine, a prilikom izlaska policajci su nastavili da bez povoda batinaju navijače.

_________________
Za pisuvanje da batališ, tol'ko ti zborim Nesam činovnik ni učovnjak ni presednik ni pa poslanik, ta da si ćutim kako porena riba mrena kad me ture u novine Znaješ ima tesni sokaci, budžaci, ćuteci a tmnina je...
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 15 Jun 2006 19:27    Post subject: Reply with quote

nije bomba aktiviran je aparat za gasenje pozara.. koliko sam uspeo da vidim...
isto se na snimku lepo videlo da sa ograde nepada NITI JEDAN zandar...
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
LuKa_DeLijA-4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 28
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2006 19:28    Post subject: Reply with quote

ma nista mi nemozemo da previdimo dok ne dodju ovi sa tekme...
_________________
СМРТ ЖАНДАРИМА!!! СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 15 Jun 2006 19:30    Post subject: Reply with quote

LuKa_DeLijA-4ever wrote:
ma nista mi nemozemo da previdimo dok ne dodju ovi sa tekme...


Uprava Sinalko Superlige najavila je da će prekinuti utakmicu i registrovati je u korist Partizana, ako se igrači ne vrate na teren u roku od deset minuta. Zvezdini igrači su u svlačionici, a Gurovvić i Dragojlović zadobili su lakše povrede pokušavajući da spreče policijsko nasilje.
_________________
Za pisuvanje da batališ, tol'ko ti zborim Nesam činovnik ni učovnjak ni presednik ni pa poslanik, ta da si ćutim kako porena riba mrena kad me ture u novine Znaješ ima tesni sokaci, budžaci, ćuteci a tmnina je...
Back to top
View user's profile Send private message
SUDA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jun 2006
Posts: 13
Location: Toplica

PostPosted: 15 Jun 2006 19:32    Post subject: Reply with quote

smradovi iz kosarkaskog saveza su hteli da se tekma nastavi, na RTS-u se jasno moglo procitati Zezelju sa usana dok razgovara sa Bojicem Jebacu vam mater... Svima
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LuKa_DeLijA-4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2006
Posts: 28
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2006 19:40    Post subject: Reply with quote

ako neko moze dami kaze sta se na kraju odlucilo ukoliko je neko upoznat sa daljom situacijom???
_________________
СМРТ ЖАНДАРИМА!!! СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 17

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop