DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

kada cemo ako ne sad ? - - basket - -
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 14 Jun 2006 12:41    Post subject: Reply with quote

sto se tice navijanja FANTASTICNO pa ljudi kada 400 ljudi grmi jace i bolje nego par hiljada miseva
sto se tice izbora muzike i parola hvala im sto mi nismo morali da se trudimo da im pokazemo koliki su indijanci sami su to uradili
sto se tice karata-dal da im damo ili ne?
ja mislim da im treba dati karte nismo mi debili kao oni pa da podmuklim potezima dobijamo prvenstvo mada KAKVI NAVIJACI TAKVA I UPRAVA podmuklo govno do govneta
treba im dati karte pa da ih karamo kao nikad do sad i na tribinama i na terenu
Back to top
View user's profile Send private message
SUDA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jun 2006
Posts: 13
Location: Toplica

PostPosted: 14 Jun 2006 12:52    Post subject: Reply with quote

Milos B.S. wrote:
Lukakalu wrote:
SUDA wrote:
Свака част момцима који су синоћ били у Пиониру и свака част за навијање.
Људи, хтео сам да кажем нешто у вези карата. Већина, ове текме гледа као дерби а не као борбу за титулу. Мислим да ће бити крајње глупо ако наша управа буде изигравала шмекерство, коректност итд према изкомплексираним дебилима којима је још само тај трофеј остао у игри ове године. Улог је велики. Сви знамо шта значи подршка пуног Пионира једној екипи и сви знамо да је та екипа што се навијања тиче увек у предности па макар противник био и дрим тим. Мислите да је Гуровићу синоћ било лако да погоди бацања док му гомила дебила кеву назива курвом(додуше, можда је већ и огуглао Confused )! Сигурно да следеће године неће бити исто ако будемо играли евролигу или ако будемо играли улеб куп! Неће бити исто ни навијачима, ни играчима, ни клубу. И то ће донекле утицати на даљу судбину клуба. Неће бити исто и ако следеће године будемо играли пријатељску са Мајимијем у арени као шампиони Србије и навијали. Зато мислим да говна треба изгазити да им треба забранити улаз у халу а оних доле 13 на челу са свињом дебелом.... Треба да им данима у ушима одзвања само песма делија. Мислим да клуб треба даодреагује јер је то пре свега у њиховом интересу.


Najjaci post,svaka ti je na mestu



А кад следеће године крене реваншизам па ајде поново ми њима да не дамо карте,па они нама и тако у круг.На шта ће да личи дерби?Делије ове утакмице ишчекују првенствено због навијачких окршаја,а не због тога што се игра квалитетна кошарка(а и то је дискутабилно).Ко долази због кошарке, место му није у копу, довољно пута је речено.Ако се ми спустимо на њихов ниво, плашим се да ће то само нарушити дерби са навијачке стране, и да ћемо добити нешто попут дербија у Грчкој.Коме то треба?!


Неће кренути реваншизам следеће године, јер ако тој стоки КК сад не покаже зубе онда ће нас и следеће године и оних тамо година сјебати кад је најбитније. Не требамо МИ да чувамо традицију дербија на нашу штету, о томе се ради. Јер се и ја слажем са тим да ко дође да гледа кошарку место му није у копу, али не можеш да гледаш све на правац, не може нико да прави мајмуне ни од навијача ни од клуба. Јер целе године се радило за ово и сад треба да нас сјебу смрадови, не него треба да им вратимо најмање истом мером.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
st.vuki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2005
Posts: 81

PostPosted: 14 Jun 2006 13:06    Post subject: Reply with quote

Vidim da ce nasa uprava da prodaje karte na blagajni,a to nije uredu,mislim da je bolje da se nesto dogovore pa da bude nesto u reviji ili negde drugde.
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 14 Jun 2006 13:09    Post subject: Reply with quote

Ај' да пробам што краће. Снашао сам се за карту и пошао пут Пионира. На путу до хале ми нико није тражио да покажем карту. Стижем на улаз Б око пола 8 и чујем ''Гробарске мајке...''. Улазим што брже у халу, па у коп, а један оратак већ урла на мене ''Скидај сееее''. Чујем да су биле туче, али ништа нисам видео јер сам стигао релативно касно. Стајем у коп и ту лагано почиње навијачко препуцавање. Кад смо загрмели ''Нека вечерас свако зна...'' најежио сам се. Било нас је много мање, али смо певали из срца. У тренуцима када је наш клуб стизао резултат и када је њихов коп губио подршку остатка хале сасвим смо се коректно надјачавали са њима. Али, ј*би га, кад се одлепе па цела хала устане, онда никако нисмо могли да парирамо. Најбитније је ипак да смо били у хали и поред тога што нас тамо нису желели и зато ми је срце пуно.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
maroje
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Sep 2005
Posts: 28
Location: belgrade

PostPosted: 14 Jun 2006 14:56    Post subject: Reply with quote

ljudi daj da se dogovorimo sa upravom da im nedaju karte ako vec oce da im daju nek im daju 2,000din za njihov ulaz pa nek se nose drobarska g*vna u 3 lepe nema sta da pricamo o grobarima oni nisu niko i nista i oni sami ne znaju za koga navijaju pitam li se dal znaju ko su im vodje ili dal uvopste imaju vodje ako imaju to je stvarnoo za smejanje ljudi cuo sam da se uzoloskom vrtu traze neke zivotinje i da placaju 50,000e po zivotinji tako svi u lov na grobare Smile
_________________
srbija
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 14 Jun 2006 15:09    Post subject: Reply with quote

Хоћете се ви боље осећати ако им наша управа неда карте? Мислим стварно, боли ме курац да им се тако враћа и освећује. Осветићемо им се онако како би се сваки прави навијач осветио!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Клиња
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2006
Posts: 123

PostPosted: 14 Jun 2006 15:15    Post subject: Reply with quote

juche od onih hiljadu,dve ispred hale,bilo je onih 400 u hali koji su vredeli kao 2000 ispred ali opet je nas 50ak ostalo napolju bez karata.parter su prodavali za 700, a vip lozu za 1000.ja sam inache doshao sa 250 dinara.Za ovo u chetvrtak ko udje svaka mu chast.ja cu da udjem preko burazera koji je pandur ako sutra bude radio.p.s. murija koja je terala nas 50ak bez karata se ponashala kao da smo teroristi a ne obichni ljudi iako su vecinom klinci 17,18 god medju njima bili.toliko o onom juche...p.s. i samo josh jedno pitanje:dok smo blejali ispred odjednom je zandarmerija sa b tribina (njih 40) uletela u parter.moze neko to da objasni?
_________________
Нешто је труло у држави жандарској...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 14 Jun 2006 15:19    Post subject: Reply with quote

manicomio-rs wrote:
Хоћете се ви боље осећати ако им наша управа неда карте? Мислим стварно, боли ме курац да им се тако враћа и освећује. Осветићемо им се онако како би се сваки прави навијач осветио!



Управо то.Коју ћемо сатисфакцију имати са навијачке стране имати ако не добију карте?"Ала смо их зајебали није им наша управа дала карте"...Па тиме могу да се поносе само пичке као што су они.Што каже Маникомио ми њих да надпевамо унутар Пионира као и увек, а по граду као и увек спортска дешавања
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 14 Jun 2006 15:20    Post subject: Reply with quote

^
Nasi iz partera su hteli da se prebace na na nasu tribinu,ali su zandari to sprecili.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 14 Jun 2006 15:28    Post subject: Reply with quote

Жао ми је само што јуче није било још више Делија... Као да су се многи предали и пре почетка самим сазнањем о ситуацији око карата... Али, синоћ су у хали били они који у сваком позитивном смислу заслужују епитет нај... А доста људи је ушло и без карата, једноставно када нешто желите не постоји препрека...
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 14 Jun 2006 16:10    Post subject: Reply with quote

Prvo SVAKA CAST momcima koji su usli, za mene je to bila pobeda cim sam ih video.

Najjaci utisci, redom:

1.Skidanje majica, da se razlikujemo od smradova i miseva,
2."Neka veceras svako zna..." sa pocetka utakmice,
3.Poslednji minut utakmice, Zvezda stigla na -2, talibani napadaju, a u celoj hali odjekuju
zvizduci, misevi cute i gledaju.
4.Jadne parole i jos jadnije pesme sa razglasa u reziji jadnog kluba sa jos jadnijim
navijacima.
5.Prepevane nase pesme?!?

Sto se tice karata, nadam se da nasa upravo nece toliko nisko pasti i da ce im ustupiti deo
karata.Mislim da bi oni vise voleli da bude suprotno, treba stisnuti kesu pa doci u Pionir.

Nadam se da ce i u cetvrtak biti jos jedna nasa navijacka pobeda,samo jos da nas isprate
nasi momci na parketu pa da bude 1:1. A u sledece dva utakmice na nasem terenu bice jos
jedan besplatan cas iz navijanja, za sve miseve(koji sebe nazivaju navijacima) i njima
slicne.

Sta bih dao da u cetvrtak budem u Pioniru...
Back to top
View user's profile Send private message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 14 Jun 2006 16:29    Post subject: Reply with quote

Ja ne znam sto se vi ljudi uzbudjujete oko argentinaca.Ove sve stvari sto su radili gaucosi iz padinjaka,obedske bare,ovce nista ne treba da vas cude.To im nije prvi put,ni da nam ne daju karte,ni da prepevavaju pesme,ni da prave originalne parole,samo uvek ostaje faktor iznenadjenja na svakoj tekmi u kom intezitetu i na koji nacin ce to sve raditi.Zato pripremite maramice za sledeci susret sa njima jer sledi jos jedna epizoda urnebesne komedije o gaucosima from besni fok.
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
Leta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 7
Location: Брчко

PostPosted: 14 Jun 2006 17:01    Post subject: Reply with quote

Casual wrote:
Vrhunac imbecilnosti:

http://img1.imagetitan.com/img.php?d=1/20&n=100_6071.jpg


Zar se pise "JE L' STE SE OSISALI" Question Shocked Question Ja u srpskom jeziku prvi put vidim ovakvu recenicu!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Petar T.
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 18
Location: Loznica, Beograd

PostPosted: 14 Jun 2006 18:25    Post subject: Reply with quote

Da li neko zna kakva ce biti sutra situacija sa kartama? Da li ce biti isto kao i na prvoj utakmici ili drugacije? I da li oni koji su bili na prvoj utakmici mogu da kazu gde su nabavili karte, da li na blagajni Pionira ili negde drugo? I kad su kupili karte, hvala.
_________________
Ja sam ja i necu da potcinim svoj ukus jednodušnom sudu covecanstva. Ako ne volim neku stvar, ne volim je, to je sve; ne vidim nikakav razlog da se pretvaram da volim nešto samo zato što vecina voli ili se pretvara da voli.
Back to top
View user's profile Send private message
Celtic
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Sep 2004
Posts: 281

PostPosted: 14 Jun 2006 18:43    Post subject: Reply with quote

Поента и јесте у томе да ово није обична плеј-оф серија. У игри је лига шампиона. Из прве руке знам да гробљу није свеједно и да процењују да би освајањем титуле Звезда направила велики корак који они не би могли са испрате. Већ сад смо постали интересантнији за најбоље младе играче (Александров) и за спонзоре, што би се дефинитивно учврстило уколико бисмо следеће године у ЕЛ играли пред двадесетак хиљада у Арени.
Зато не смемо да дозволимо да нам узму титулу на јефтине, џепарошке фазоне, на судије, некоректности и слично. Морамо да узвратимо истом мером, да направимо атмосферу у којој ће Партизану бити немогуће да игра. Две победе када смо домаћини, ако Бог да један брејк, и то је то.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Next

View previous topic :: View next topic
Page 16 of 18

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop