DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

kada cemo ako ne sad ? - - basket - -
Goto page 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Diksi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Nov 2005
Posts: 19
Location: ПВО

PostPosted: 30 May 2006 13:38    Post subject: kada cemo ako ne sad ? - - basket - - Reply with quote

O ovoj temi je vec raspravljano na ovom mestu, na ovaj ili onaj nacin. Znam da pominjem vec pominjano, a ovo sto hocu da kazem ne zahteva raspravu jer je to vec radjeno. Nemojte me odmah proklinjati, ali mislim da je pravi trenutak za ovu temu. A taj trenutak je pocetak play-off-a u kosarci. Pre toga, jedan osvrt na proslu sezonu i na ono sto je ovde povodom toga konstatovano. Prvo, bojkotuje se jadranska liga i to je dobro, mada je taj bojkot, po mom misljenju, morao biti proglasen i ranije. ULEB kup je propracen, manje-vise po ocekivanju. Nasa liga nije propracena nikako, osim u slucajevima kada je bio besplatan ulaz, a nekad ni tako. Izuzimam utakmicu sa Buducnoscu posto je tu posetu uglavnom inicirao referendum (a bila je sjajna atmosfera). Jedino je Kup Koraca bio odradjen za svaku pohvalu. Vec je bilo receno da su Delije fudbalski navijaci i sa tim se u potpunosti slazem, kao i sa tim da se ne moze kvalitetno ispratiti vise sportova. Takodje je receno da ce se na basket organizovanije ici kada se klub priblizi nekom vrhuncu (polufinale ULEB-a i borba za titulu).
Mislim da su kosarkasi zasluzili da, pocevsi od sutra, dobiju odgovarajucu, snaznu podrsku. Ako ne zbog same cinjenice da nose crveno-beli dres, onda svakako zbog toga sto su to zasluzili minulim radom tokom sezone. Da li ce to biti organizovano ili ne, manje je bitno. O tome ima ko da odluci. Vazna je brojnost, za ostalo cemo se vec snaci. Prva ekipa je vec umela da prepozna taj trenutak kod rukometasa. Sada je slicna situacija u kosarci. Tim pre sto KK konacno ima neki koncept posle tolikih godina. Po svemu sudeci, u finalu je vrlo moguc okrsaj sa grobljem, kako na terenu tako i na tribinama. Imamo dobru sansu da uzmemo i titulu u basketu i tako objedinimo titule u tri velika sporta (ne sumnjam da ce rukometasi uspeti - svaka im cast!). I na kraju, to ce nam omoguciti i igranje u Euroligi. Da li nedostaje motiva? Cini mi se da ne.
Ovo sam napisao vise kao neku vrstu iskrenog poziva svima da se Pionir napuni narednih dana. Ponavljam, nije vazno da li organizovano ili svako za sebe.
Pozdrav svima!
Back to top
View user's profile Send private message
and1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2005
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 30 May 2006 14:08    Post subject: Reply with quote

Apsolutno se slažem i siguran sam da podrška neće izostati. Mislim da je ova godina prelomna. Ako uzmemo titulu ove sezone, siguran sam da ćemo dominirati narednih godina i da ćemo se po kvalitetu odlepiti od groblja. Ako ne uđemo u Evroligu, opet će se rasipati ekipa, čitam danas da Gurović ostaje ako uzmemo titulu, ako ne... U svakom slučaju, siguran sam da su svi svesni važnosti ove sezone, dugo čekamo titulu, već smo svi pomalo razočarani. Ovo je velika šansa i siguran sam da ćemo mi, Delije, dati svoj doprinos osvajanju ovogodišnjeg prvenstva.

Vidimo se u sredu u 20h!
_________________
Delije na Sever, zvezdaši na zapad!
Back to top
View user's profile Send private message
BSM_BL_BSR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2006
Posts: 7
Location: БЛ - ЗАПАДНА СРБИЈА

PostPosted: 30 May 2006 14:20    Post subject: Reply with quote

мислим да је и глупо више причати да ли ићи сутра (ПЛЕЈ ОФ)или не на баскет.МОРА СЕ! наша екипа ће,као и увек до сада испратити завршницу првенства на све једној текми.МОМЦИ СУ ЗАСЛУЖИЛИ ПОДРШКУ !!! САМО ЗАЈЕДНО МОЖЕМО ДО ТИТУЛЕ ! НАЈБОЉИ ДОКАЗ СУ ФУДБАЛЕРИ И РУКОМЕТАШИ !!!
... добро знај да увек ту сам ја ...
_________________
ЗВЕЗДА ЈЕ НАША ВЕРА ...
Back to top
View user's profile Send private message
редси
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 19
Location: смедерево

PostPosted: 30 May 2006 16:47    Post subject: Reply with quote

pruzili su nabolju igru u poslednjih 5 godina,i sada su na korak od titule,doci ce i evroliga sledece sezone i slazem se da ce onda imati jos bolju ekipu.
Back to top
View user's profile Send private message
Kele kele
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 112
Location: Земун

PostPosted: 30 May 2006 21:42    Post subject: Reply with quote

Da li je besplatan ulaz?
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 30 May 2006 22:07    Post subject: Reply with quote

Kele kele wrote:
Da li je besplatan ulaz?


200 дин. трибиние
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
Lukakalu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2006
Posts: 82

PostPosted: 30 May 2006 22:07    Post subject: Reply with quote

Ljudi bre,u kolko sati je utakmica?
Back to top
View user's profile Send private message
sonny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 May 2006
Posts: 62
Location: Belgrade

PostPosted: 31 May 2006 06:50    Post subject: Reply with quote

u osam(posle podne),valjda Wink
_________________
I DA MI PONUDE MILIONE BILIONE NE BOJ SE TI ZVEZDO OSTACU KRAJ TEBE
NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA
ZVEZDA JE SAMPION....
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 31 May 2006 07:34    Post subject: Reply with quote

Da, u 20h.
Back to top
View user's profile Send private message
Давид
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2005
Posts: 81
Location: Ваљево, Београд

PostPosted: 31 May 2006 09:08    Post subject: Reply with quote

Ove tekme protim FMPa ne sumnjam da cemo odlicno odraditi i u velikom broju, a posle ono finale sa grobljem ce biti strasno! Jeste videli da su podelili 5500 karata za prve dve utakmice finala play-offa!?!?
Ne znam da li ce ostati ista za nas... Ali o tom po tom!
Vidimo se u veceras Pioniru!
_________________
...и на небу том, на које идем ја,
сија моја, Звезда Црвена...
Back to top
View user's profile Send private message
BSM_BL_BSR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2006
Posts: 7
Location: БЛ - ЗАПАДНА СРБИЈА

PostPosted: 31 May 2006 09:49    Post subject: Reply with quote

можда је и боље, у једној варијанти, што неће бити карата за нас у прве 2 текме,јер треба нам само 1 победа у прва 2 меча ... А ОНДА САМО ЈЕ НАШ ПИОНИР ЗА 7500 СРЦА, КОЈА КУЦАЈУ САМО ЗА НАШУ ЗВЕЗДУ !
_________________
ЗВЕЗДА ЈЕ НАША ВЕРА ...
Back to top
View user's profile Send private message
редси
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 19
Location: смедерево

PostPosted: 31 May 2006 11:00    Post subject: Reply with quote

danas igraju i berane-zvezda u 17.00 ,ne znam kako ce to da se isprati,ali ce sigurno pola dvorane biti uz nas
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 31 May 2006 12:18    Post subject: Reply with quote

Talibani su podelili karte za prva dva susreta finala ali im ni to nece pomoci. Vidi se koliko su se uplasili jer lepo smo im jednom porucili, bas na basketu je bio taj transpaernt VAMA JE SVAKA UTAKMICA GOSTOVANJE, pa su morali da pribegnu ovoj seljackoj varijanti. Ali to je ipak u njihovom stilu i ko ih jebe.
Od sad i uvek kad god smo mi domacini nasa uprava treba SVE karte da podeli samo nama - sami su to trazili.
Back to top
View user's profile Send private message
robbie slater
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 67

PostPosted: 31 May 2006 21:28    Post subject: Reply with quote

nista se nije promenilo Smile

"Posle kraćeg verbalnog duela igrača i navijača, direktor KK Crvena zvezda Igor Žeželj sukobio se fizički sa jednim navijačem, pa je policija morala da interveniše i razdvoji ih. "
Back to top
View user's profile Send private message
Lukakalu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2006
Posts: 82

PostPosted: 31 May 2006 21:56    Post subject: Reply with quote

robbie slater wrote:
nista se nije promenilo Smile

"Posle kraćeg verbalnog duela igrača i navijača, direktor KK Crvena zvezda Igor Žeželj sukobio se fizički sa jednim navijačem, pa je policija morala da interveniše i razdvoji ih. "

Kakvim navijacem,majke ti.Neki idiot sa partera kao nesto prikenjao Gurovicu,i onda ga ovi naboli par puta.A sto se grobara tice,to nista nije cudno uvek su bili pedercine.
U petak svi u Pionir!

p.s.bubnjar bio si dobar u 4. cetvrtini Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 18

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop