DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Sintelon - Zvezda(rukomet) Backa Palanka 24.5. u 19h
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 23 May 2006 22:22    Post subject: Sintelon - Zvezda(rukomet) Backa Palanka 24.5. u 19h Reply with quote

Evo posebna tema da ne bi ljudi smetali na Zvezda - Buducnost..


Ko hoce da dodje moze da me pita za informacije puta do sportske hale i jos nesto ako zeli.

posle tekme za komentare i fotografije..
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Rajin
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 129

PostPosted: 24 May 2006 04:33    Post subject: Reply with quote

Jel planira ekipa iz Backe Palanke organizovano da dodje??
Dolazim ja sa drugom ali mi glupo ako nece biti navijanja..
Jel ulaz 100 dinara?

Jos neko van BP jel dolazi?

Vidimo se
_________________
...Mrzim da mrzim ali mrzim sve one koji misle
Da cu da puzim jebem im mater
Moje reci su proste da mogu lakse da shvate
Svi maloumnici hoces da pricamo nadji me na ulici...
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 24 May 2006 07:25    Post subject: Reply with quote

Da organizaovano je navijanje kao i prosli put, mi cemo biti na tekmi i ocekujemo dosta gostiju sa strane.Upad je 100 dinara Twisted Evil i ako je do sada bio besplatan.

Rajine vidimo se, mozes mi poslati Pm, da razmenimo brojeve telefona da lakse nadjes sportsku halu.
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 24 May 2006 17:43    Post subject: Reply with quote

TITULA

31:33

iako je Sintelom vodio 5 razlike
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
sever4ever
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2005
Posts: 122
Location: Франкфурт

PostPosted: 24 May 2006 17:56    Post subject: Reply with quote

SAMO NAPRED
jos dve tekme!!!!!!!!!
_________________
Zvezdo Zvezdana tebe ludo volim ja!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 24 May 2006 19:54    Post subject: Reply with quote

Nas oko 150-200, pravih 100tinjak sto je dovoljno za ludnicu...
Prvo samo smo jednu tasnu konfeta uneli(malu skolsku sa oko 30 komada) tuga i sramota, a ostalih 170 nije uneto cak nam je i moglo biti oduzeto al je ipak spaseno, 20 barjaka nijedan nije video teren ni to nisu dozvolili, oko 120 rolni nije uneto.....

navijanje na par momenata extra prava ludnica, na -4 "ja sam godine" grmi primamo jos jedan go, krece najludje do sada.Odlazi se na poluvreme malo patrijotskih otpevasmo " zovi samo zovi" "od topole" "zivela kraljevina srbija"
panduri govna nisu dali da niko stoji na sipci tako da je par puta bilo jako konfuzno, pocinje drugo poluvreme bacamo tih 30tak paketa konfeta i jedan topovski udar, i krece ludnica od 8-10 minuta "pune tribine"

Polako stizemo, "sad na go hocemo pobedu da slavimo", mom drugu ispada baklja startuje ga pandur i odvodi ga sa sobom, ja skacem pokazujem mu licnu kartu i trazim da i mene vodi.Otera me u Pm, ja se vracam u kop, prekidam pesmu i pocinjem "neka znaju svi sta radite vi" skoro ceo kop da ne pricam sportska hala u soku, nas 10tak pevamo polako se pridruzuju ostali iz kopa(sutra imam razgovor u SUP-u), ortak se vraca valjda ga pustaju, tu je rezultat vec bio na -2 pocinje onda
"sad na go hocemo pobedu da slavimo" ludnica skida se pola tribine, i grmimo do kraja, kad je vec bilo nereseno, zvizdimo napadima sintelona.
A kad nasi napadaju skandiramo "Zvezda" mnogo jako.20 sec pre kraja dobro znaj, do 3ce strofe i onda sampioni, i neka veceras svako zna

Na kraju pobedjujemo, igraci lafcine nas pozdravljaju bacaju dresove i usled manjeg guranja jednog coveka panduri solidno ispendrcise.

uglavnom 3-4 privedena, kod sudije za prekrsaje.


Tekma je maximalno odradjena sa nase strane samo panduri nisu dozvolili jos veci haos.

Veliki pozdrav braci iz BP!!
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
restless
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Dec 2004
Posts: 129
Location: Делије Шабац

PostPosted: 24 May 2006 21:25    Post subject: Reply with quote

Odlicno je bilo danas kod vas. Steta za koreo, ali sta da se radi. Neki drugi put jebiga. Odlicno navijanje, nekoliko privedenih, jedna topovski udar kada je utakmica na nekoliko minuta prekinuta, dobar here we go koji je morao da se prekine zbog "dece". Totalni delirijum u 10 zadnjih minuta utakmice, kada sa -5 stizemo do +3. Tokom cele utakmice gurkanje sa policijom. Na kraju slavlje sa igracima na tribini i na terenu, kao i bacanje kompletne opreme od strane rukometasa. Od grupa su pored nas i domacih bili Valjevci, Bijeljina, Novi Sad i jedan broj ljudi iz Beograda. Sve u svemu, lepo odradjeno, pa neka sledeci put bude i bolje.
_________________
www.delije-sabac.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 24 May 2006 21:44    Post subject: Reply with quote

Evo ovako. Nakon dosta cimanja ipak sam uspeo da se iskombinujem i odem u BP sa ljudima sa jos troje ljudi. Osim par veterana mi smo jedini bili iz Beograda. Kao sto je napomenuto bili su momci iz Bijeljine, Shapca, i jedna velika pohvala za pun kombi Valjevaca.
Kao shto je mrly rekao, glupi panduri su sprecili jos veci spektakl zabranom unosenja korea kao i time sto nisu dozvolili da se neko popenje na sipku i povede navijanje malo bolje. Ipak to nas nije sprecilo da "poludimo" bas u odlucujucim trenutcima utakmice. Najvise se pevalo "I napred Zvezdo", "Ljubav si mi jedina", "Ja sam godine" a po meni pesme koje su ih podigle su bile "Mars na Drinu" i "Svuda grmi okolo". Bio je ipak jedan mali kontigent papirica, i u tim trenutcima je pukao i topovski udar pa je to malo razbudilo sve u hali.
Posle tekme smo otisli sa momcima iz Backe Palanke (koji su bili pravi domacini na ovoj tekmi) i zablejali na par piva u njihovom klubu. Ovom prilikom ih sve pozdravljam Smile
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 24 May 2006 22:05    Post subject: Reply with quote

U Backoj Palanci extra atmosfera. Necu da pisem izvestaj ali cu napomenuti da smo mi sigurno izneli rukometase do pobede. Na -5 je bila opsta ludnica, poceli smo da zvizdimo napadima sintelona i da grmimo kada smo loptu imali mi. Tada je doslo do preokreta...

Pozdrav Valjevcima, Novosadjanima i momcima iz Bijeljine a narocito nasim domacinima koji su ovu tekmu odradili za desetku i ako im nije bilo omoguceno da unesu koreografiju...
Back to top
View user's profile Send private message
Stella e basta!
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Dec 2004
Posts: 152

PostPosted: 25 May 2006 00:21    Post subject: Reply with quote

Као прво- стварно мислим да је бесмислено (из извештаја у извештај се понавља) навођење песама које су певане; чему то, да ли уопште неко чита и памти које су песме певане на одређеној текми?

Као друго- огромну сенку на ово гостовање је бацило хапшење тројице легенди Севера, буквално ни због чега. Људи који су провели више деценија на стадионима широм Европе нису заслужили да их неки прашинари из БП изнабадају и приведу због ''уласка у спортски објекат у алкохолисаном стању''. Још више ме боли што нико од нас није реаговао приликом привођења истих (нас 3, 4 је било ту спремних да укаже поштовање према дотичнима али противник је био далеко бројнији тако да је било касно да се било шта покуша).

Као треће- не делим мишљење да се ово може назвати добро одрађеним гостовањем. У други план пада победа и циганско срце већине рукометаша кад се закључи да је у копу било 20-ак озбиљнијих људи; кад видим да се Шапчани и остали присутни исцимају и дођу а не појави се нико из Суботице, Сомбора итд. и од 50, 60 редовних Новосађана се појави само 10-ак.

Закључак- ово је могло и морало да се одради много, много боље.
Back to top
View user's profile Send private message
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 25 May 2006 09:29    Post subject: Reply with quote

Sve sto se tice tekme je vec receno i kao sto je stella e basta napisao, moglo je jos bolje...
Slike:

http://img154.imageshack.us/img154/46/dscn55934cd.jpg
http://img104.imageshack.us/img104/4993/dscn55873bw.jpg
http://img115.imageshack.us/img115/7162/dscn55613xb.jpg
http://img118.imageshack.us/img118/3479/dscn55623ja.jpg
http://img159.imageshack.us/img159/6551/dscn55372qd.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/7484/dscn55323ob.jpg
[/url]
Back to top
View user's profile Send private message
restless
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Dec 2004
Posts: 129
Location: Делије Шабац

PostPosted: 25 May 2006 09:39    Post subject: Reply with quote

Stella e basta! wrote:


Као друго- огромну сенку на ово гостовање је бацило хапшење тројице легенди Севера, буквално ни због чега. Људи који су провели више деценија на стадионима широм Европе нису заслужили да их неки прашинари из БП изнабадају и приведу због ''уласка у спортски објекат у алкохолисаном стању''. Још више ме боли што нико од нас није реаговао приликом привођења истих (нас 3, 4 је било ту спремних да укаже поштовање према дотичнима али противник је био далеко бројнији тако да је било касно да се било шта покуша).

Као треће- не делим мишљење да се ово може назвати добро одрађеним гостовањем. У други план пада победа и циганско срце већине рукометаша кад се закључи да је у копу било 20-ак озбиљнијих људи; кад видим да се Шапчани и остали присутни исцимају и дођу а не појави се нико из Суботице, Сомбора итд. и од 50, 60 редовних Новосађана се појави само 10-ак.


Sto se tice privodjenja, jeste bruka, mada mi nismo imali pojma sta se desava. Cak ne znamo ni dali je to bilo u hali ili ispred, posto smo usli medju prvima.

Takodje si u pravi sto se tice okolnih i blizih gradova iz kojih se niko nije pojavio.
_________________
www.delije-sabac.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 25 May 2006 09:40    Post subject: Reply with quote

Cujem da je u nedelju Lovcen. Zna li ko u koliko sati?
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 25 May 2006 09:42    Post subject: Reply with quote

Stella e basta! wrote:
Као прво- стварно мислим да је бесмислено (из извештаја у извештај се понавља) навођење песама које су певане; чему то, да ли уопште неко чита и памти које су песме певане на одређеној текми?

Као друго- огромну сенку на ово гостовање је бацило хапшење тројице легенди Севера, буквално ни због чега. Људи који су провели више деценија на стадионима широм Европе нису заслужили да их неки прашинари из БП изнабадају и приведу због ''уласка у спортски објекат у алкохолисаном стању''. Још више ме боли што нико од нас није реаговао приликом привођења истих (нас 3, 4 је било ту спремних да укаже поштовање према дотичнима али противник је био далеко бројнији тако да је било касно да се било шта покуша).

Као треће- не делим мишљење да се ово може назвати добро одрађеним гостовањем. У други план пада победа и циганско срце већине рукометаша кад се закључи да је у копу било 20-ак озбиљнијих људи; кад видим да се Шапчани и остали присутни исцимају и дођу а не појави се нико из Суботице, Сомбора итд. и од 50, 60 редовних Новосађана се појави само 10-ак.

Закључак- ово је могло и морало да се одради много, много боље.


Kao prvo... kako po tebi onda treba da izgleda izvestaj... bila je nije bila koreografija, bila je dobra nije bila dobra atmosfera i gotovo.

kao drugo.. to jeste bacilo senku na dogadjaj, ali razvoj situacije u tom trenutku i odnos snaga je bio takav da mi bas nista nismo mogli da uradimo, i zaista ne vidim razlog da se sada junacis preko neta i govoris da si bio spreman da skocis... Ako si bio sto nisi skocio?

trece... ne sudi o gostovanju po ljudima koji nisu dosli, vec po onima koji su dosli i odradili tekmu. A ona je odradjena za deset!!!
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 25 May 2006 09:43    Post subject: Reply with quote

Kada su legende severa pale ispred hale je bilo petoro ljudi a pandura koji su blago receno bili ogromni je bilo 20ak. Ja sam samo iz daljine video da nekoga vode u maricu ali smo tek posle saznali ko je to bio.

U kopu jeste bilo malo ozbiljnih ljudi, ostalo su bila uglavnom deca ali sta da se radi. Kako je na kraju sve ispalo i nije tako crno jer smo ipak malo pogigli atmosferu i pomogli im da pobede.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop