DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Crvena Zvezda - Buducnost kosarka
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 25 May 2006 12:02    Post subject: Reply with quote

nbsoft wrote:
I sta sada covjek koji zivi u Podgorici i srcem od rodjenja navija za Zvezdu da misli posle ovakvog gesta publike??? pa alo bre ljudi odje ima 180 hiljada ljudi pravoslavne vjeroispovjesti koji su glasali za Ne i to nije mala stvar, nemojte dozvoliti da Vas je**** mediji i prodani politicari preokrenu...Buducnost jeste Milov klub ali ti igraci nemaju nikakve veze ni sa Milom ni sa politikom...


majstore, ortaci su me sa odusevljenjem zvali i CG da kazu kako im je puno srco zbog parola i naseg jucerasnjeg izdanja. Tako da ti te tvoje pretpostavke, i neproverene cinjenice zadrzi za drugoga.

Juce je bilo fenomenalno odradjena utakmica, skandiranja + parole, navijanje... Ja licno nisam video novcice, ali sam video kako se par matoraca zaletelo na tunel na one izrode iz rukovodstva Buducnosti. Ali kordon ih je sprecio da dodju do njih.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 25 May 2006 12:12    Post subject: Reply with quote

daj bre kako ide taj jebeni "edit", na sta mi lici prva recenica posta pa to je strasno... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 25 May 2006 12:17    Post subject: Reply with quote

Мање-више је и небитно дал' је Пајовић или Маровић јер су обојица пичке шиптарске Smile . Ми смо свој став јуче испоштовали до краја, није било инцидената, браћи у Црној Гори смо ставили до знања да ипак овде неко мисли на њих а изроде смо означили и прозвали.
Жандари су без везе затворили пролаз до копа од улаза према малом паркингу (читај издркавање) али нема везе, некако смо прошли . . .
Све у свему, браво Делије још једном !
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
nbsoft
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 May 2006
Posts: 2

PostPosted: 25 May 2006 12:18    Post subject: Reply with quote

Jacques Sauniere wrote:
nbsoft wrote:
I sta sada covjek koji zivi u Podgorici i srcem od rodjenja navija za Zvezdu da misli posle ovakvog gesta publike??? pa alo bre ljudi odje ima 180 hiljada ljudi pravoslavne vjeroispovjesti koji su glasali za Ne i to nije mala stvar, nemojte dozvoliti da Vas je**** mediji i prodani politicari preokrenu...Buducnost jeste Milov klub ali ti igraci nemaju nikakve veze ni sa Milom ni sa politikom...


Јако ми је жао ако су пароле остале несхавћене или можда схваћене на погрешан начин!Нико се није одрекао оних који су рекли НЕ!!!
Баш напротив,ми смо са њима били,сад смо у овим тешким тренуцима и увек ћемо бити!
Оне су биле упућене управо онима који су рекли ДА без обзира на вероисповест!!!
Нико нас није преокренуо,нико са нама не манипиулише!Ми смо ове пароле избацили врло свесно!
Јако је могуће да можда и пола играча не подржава изрода,али играју за његов клуб и ако се осећају као Срби (или прави Црногорци) могли су да одбију да носе оне патетичне дресове,а веруј ми да би такве сви у дворани знали да поздраве!Опет,знам да су такви потези јако тешки,aли сваки такав или сличан потез представља "чојство и јунаштво"!
Порука свима онима који су рођени у Подгорици и свим осталим крајевима Црне Горе,који су рекли НЕ,који су свесни својих коренова,који срцем навијају за Звезду од рођења (али навијачко опредељење је у овом тренутку можда и мање битно) :
ДЕЛИЈЕ И СРБИЈА ВАС НИКАДА НЕЋЕ НАПУСТИТИ!!!

Будите храбри,борите се,васпитавајте децу исправно,не одричите се својих коренова и своје историје и преносите идеју и поруку другима јер само тако можемо опстати!

ЦРНА ГОРА И СРБИЈА ТО ЈЕ ЈЕДНА ФАМИЛИЈА!



Ipak ja nista protiv parola nijesam rekao, citat iz Gorskog Vijenca je imao odlicnu poruku, iako mislim da je trebalo da stoji "medju Nama" kao sto je neko rekao...A sto se tiche dresova, mislim da ni tu ne treba okrivljavati igrache, jer mozda nisu tjerani puskom, ali zna se sta bi se uradilo da neko od njih nije htio da ih obuche, ipak su to djeca prakticno i mislim da bi malo ko imao m*** da kaze Ne i onda ugrozi svoju karijeru, a pouzdano znam da tamo ima i srba, a ima i crnogoraca koji su za zajednicu, tako da...A za njihovu upravu me iskreno boli qrac, jer koliki je to olos dovoljno govori cinjenica da varvari odavno ne idu na tekme, i sta god da je upuceno njima, podrzavam...A za gadjanje igracha, neko kaze da jesu, neko kaze da su gadjali upravu, ne znam. na tv-u nisam nista vidio, ali vecina kaze da su to radili neki "indijanci", medjutim to se lako moze prenijeti u nasim medijima i ovaj narod koji vjeruje u zajednistvo preokrene, tako da bas tim "indijancima" treba objasniti neke stvare, jer zbog takvih pocinju i ratovi...SCG Forever
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 25 May 2006 12:28    Post subject: Reply with quote

Ne preteruj, juce ama bas nista nije uradjeno sto bi izrodi mogli da iskoriste u svoje svrhe. Poruka je bila jasna i na momente glasna Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 25 May 2006 13:06    Post subject: Reply with quote

Quote:
SCG Forever


Извини, али са овиме не могу да се сложим! Немојте ме схватити погрешно, ја сам за једну државу, али никако под тим накарадним именом!
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 25 May 2006 13:12    Post subject: Reply with quote

Evo izjava promilovih novina:

Republika:

“Biće opet srpska Crna Gora”
Tokom meča Crvena zvezda - Budućnost, domaći navijači su vulgarnim riječima vrijeđali Podgoričane, ali najviše u oči upada transparent koji su napravile „Delije“, a kome nije mjesto na sportskim borilištima. Čudi da je Crvena zvezda dozvolila da se tako nešto okači na tribine. Naime, na velikom transparentu je pisalo: „Bog vas kleo pogani izrodi, što će Turska vjera među vama“. U drugom poluvremenu transparent je promijenjen i glasio je: „Sloga i vjera pobediti mora, biće opet srpska Crna Gora”. „Delije“ su goste vrijeđale povicima „Šiptari, Šiptari”, „Pogani”... O ovome bi trebalo da se pozabave nadležni u KSSCG, jer za samo nekoliko dana startuje plej-of.


Vijesti:

UVREDE ZA GOSTE
Atmosferu u “Pioniru” u potpunosti je obilježila posttraumatsko-referendumska reakcija beogradskih navijača, koji su goste dočekali povicima “Šiptari, Šiptari” i “izrodi, izrodi”. I transparenti na tribinama bili su, naravno, sličnog sadržaja, počev od citata iz “Gorskog vijenca” - “Bog vas kleo pogani izrodi što će turska vjera među vama”, pa do “Sloga i vera pobediti mora - biće opet srpska Crna Gora”.
Back to top
View user's profile Send private message
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 25 May 2006 13:51    Post subject: Reply with quote

kao sto sam i pretpostavljao mediji i propaganda se vise koncentrise na parole i povike nego na osmisljene parole koje se tek pri kraju teksta pisu kad je puls vec na 200. Ok ekipa se ogradjuje da je ovo siptari povedeno sa sipke ali indijanci od strane medija vrijede isto kao i ekipa jer u njihovom interesu nije da se pozdravi reakcija Delija nego da se oblate navijaci voljenom nam kluba isto kao i grad iz kojeg dolazi. To je ono cega sam se bojao jer obican smrtnik nece razumjeti a oni koji su u prici i razumiju sta su parole trebale da znace taj na referendumu sigurno nije rekao "DA". Na kraju je Milovoj propagandnoj masini samo dato municije da nastavi sa unistavanjeg Srpstva u CG
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 25 May 2006 13:55    Post subject: Reply with quote

Ne treba obracati puno paznju na clanke iz tih novina jer se i Vijesti a narocito Republika mogu prije nazvati ustaskim anti-srpskim smecem a ne novinama.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 25 May 2006 14:03    Post subject: Reply with quote

padobranac wrote:
kao sto sam i pretpostavljao mediji i propaganda se vise koncentrise na parole i povike nego na osmisljene parole koje se tek pri kraju teksta pisu kad je puls vec na 200. Ok ekipa se ogradjuje da je ovo siptari povedeno sa sipke ali indijanci od strane medija vrijede isto kao i ekipa jer u njihovom interesu nije da se pozdravi reakcija Delija nego da se oblate navijaci voljenom nam kluba isto kao i grad iz kojeg dolazi. To je ono cega sam se bojao jer obican smrtnik nece razumjeti a oni koji su u prici i razumiju sta su parole trebale da znace taj na referendumu sigurno nije rekao "DA". Na kraju je Milovoj propagandnoj masini samo dato municije da nastavi sa unistavanjeg Srpstva u CG


Ja bas mislim da ce svaki pravoslavac koji je zaokruzio DA da shvati poentu ovih parola, iako su ih ove novine ovako predstavile. Jer poruku koje parole sadrze novinari nikako ne mogu da umanje ili izokrenu.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 May 2006 15:08    Post subject: Reply with quote

Имам потребу да појасним неке ствари. Видим да се овде људи јављају и као "заувијек СЦГ", па неким другим није јасно како смо то ми некада скандирали "Звезда Србија никад Југославија", а сада смо за заједничку државу са ЦГ.,,,итд

Е, овако, кратко и јасно. Парола и даље стоји "Звезда Србија никад Југославија", само што Делије под Србијом сматрају и ЦГ и РС! Што Критичар једном написа, можда је овако боље, једног дана ћемос е ујединити на здравијим основама, а тада ћемо сви живети у Србији, и они у Бару и они на Палама! Надам се да је сада свима јасно...и овим овде новим на форуму, а и оним на другим форумима.
Back to top
View user's profile Send private message
БиП
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 258
Location: Београд, Краљевина Србија

PostPosted: 25 May 2006 18:11    Post subject: Reply with quote

Велики број људи још увек не схвата чак ни основну разлику између политике и националне части, отуда и толико конфузних ставова... Делије су се јуче бавиле СРПСКОМ НАЦИОНАЛНОМ ЧАШЋУ, никако, и више никада ПОЛИТИКОМ! Наравно да ће се пљувати име политичара који директно угрожава ту част...
Срби воле Црногорце, и без обзира на границе и наслове по медијима, увек ћемо бити исти народ, штавише, Црногорци су један од храбријих делова нашег српског народа...
"Слога и Вера победити мора, биће опет српска Црна Гора!"
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 25 May 2006 19:47    Post subject: Reply with quote

Навијање јуче на нашем нивоу. Више него добро је звучало у првој и трећој четвртини, а ове друге две-солидно.
Ја иначе не желим да се укључујем у ове политичке расправе, али морам сад мало...
Веома ми је драго што на утакмици нисмо певали никакве прозивке изузев онога "шиптари", али ја контам као да је то упућено оним шиптарима који су донели независност милу(намерно пишем мало слово Smile), а не половини популације, односно оних 200 000 правих Срба, који знају за шта су гласали на референдуму и њима је и намењена она друга парола. Сваки прави Србин тог 21. маја гласао је за заједницу, за једно, за братство, јер ми смо исти народ. Криво ми је због тих људи и због њих ми је тешко што су нам их шиптари и усташе узели, али надам се да ће све то(и РС), као што је већ речено, бити опет Србија!
Поздрав Србима из Црне Горе, и само храбро. Нисмо одустали од вас(иако неки изгледа желе да тако изгледа).
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sonny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 May 2006
Posts: 62
Location: Belgrade

PostPosted: 25 May 2006 19:52    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:
crnogorskih izroda...

nisu to nikakvi Crnogorski izrodi to su Srpski izrodi,picke najvece koje su prodale svoju veru i sebe za proklete evre.....
Verujem da svi znamo zasto je "Gorski Vjenac"napisan,zbog krvne osvete medju Srpskim rodom na teritoriji Crne Gore i zbog poganih izroda koji su proddali svoju veru,e to me najvise i brine da opet ne dodje do nekog gradjanskog rata na toj teritoriji,da samo podsetim Vladika Danilo je u Gorsokom vjencu zakljucio da je ovaj rat suvisan i da bi doneo jos vise zrtava,zato braco iz Crne Gore,ne daj te se provokacijama i poslusajte reci Njegoseve,i reci Svetog Save,koji je rekao da se sa svakom verom moze ziveti u miru pa cak i sa islamom,
na kraju krajeva Bog sve vidi i sto je rekla majka Jevrosima:
"bolje izgubiti glavu nego ogresiti svoju dusu"
znam da mnogi sad misle da je sve ovo kenjanje jednog na tribini ne tako vaznog lika,ali bar pokusajte da shvatite sustinu....

"Sloga i Vera pobediti mora bice opet Srpska Crna Gora"
_________________
I DA MI PONUDE MILIONE BILIONE NE BOJ SE TI ZVEZDO OSTACU KRAJ TEBE
NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA
ZVEZDA JE SAMPION....
Back to top
View user's profile Send private message
sonny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 May 2006
Posts: 62
Location: Belgrade

PostPosted: 25 May 2006 19:55    Post subject: Reply with quote

el moze neko da napise stav Varvara bas me interesuje,pozdrav
_________________
I DA MI PONUDE MILIONE BILIONE NE BOJ SE TI ZVEZDO OSTACU KRAJ TEBE
NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA
ZVEZDA JE SAMPION....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 12

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop