DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Rukomet Zvezda-Vojvodina
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 18 May 2006 18:49    Post subject: Rukomet Zvezda-Vojvodina Reply with quote

Još jedna pobeda, još jedan spektakl. Titula u rukometu je tako blizu. Navijanje urnebesno, očekivao sam dupke pune Šumice, al' na žalost nije nas bilo bog zna koliko. Međutim, ti koji su bili navijali su fenomenalno.
Prvih 10 mindži se peva ''CZV pobeđuj za nas'', kasnije ''Ja sam godine'', pa idu ''Marakana dal' je puna''... ''Kosovo je srce Srbije'', kasnije su pevane i ''Stadion pun, u dimu sve'', ''Na na na na....hej...na na na...Zvezda šampion'' , ''Napred zvezdo, samo napred Zvezdo'' (koja je po mom mišljenju otpevana za 10), ''Sad na gol Zvezda''i tako redom. Neke pesme sam snimo i igrače kako pevaju, konkretno onaj pivot, broj 25 Smile . Čak je na pesmu ''Na celom svetu mi je sve'' i onaj ćelavi kondor što snima klimao glavom u ritmu, seme mu se zatrovalo.
Na terenu meljemo Vošu, a na kraju ''Marš na Drinu'', nemože se prepričati kako je zvučalo. Eto za sada toliko od mene.

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 18 May 2006 19:09    Post subject: Reply with quote

Уф, лепо је било данас у шумицама. Песма није стајала целу утакмицу. Није певано пуно песама, али оне које су певане отпеване су баш онако како треба.
Али онај спикер смара ли смара Confused
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
sever4ever
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2005
Posts: 122
Location: Франкфурт

PostPosted: 18 May 2006 19:16    Post subject: Reply with quote

jedno pitanje
Sto je na primer u Sumicama peva <''Stadion pun, u dimu sve''>
_________________
Zvezdo Zvezdana tebe ludo volim ja!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 18 May 2006 19:22    Post subject: Reply with quote

Sto da ne? Peva se i "Marakana dal je puna" u Sumicama Laughing

Sta sad ne treba pevati nijednu pesmu u kojoj se pominje fudbal, stadion ili Marakana?
Back to top
View user's profile Send private message
sever4ever
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2005
Posts: 122
Location: Франкфурт

PostPosted: 18 May 2006 19:27    Post subject: Reply with quote

kao prvo to je bilo jedno pitanje,a ne neka zamerka ili tako nesto slicno!!!

Cool i na marakani na severu ne pominje se pionir ili sumice!!!!
_________________
Zvezdo Zvezdana tebe ludo volim ja!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Brzi88
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 190
Location: Belgrade

PostPosted: 18 May 2006 19:33    Post subject: Reply with quote

Zeleli mi to ili ne mi smo uglavnom fudbalski navijaci, pa su nam takve pesme. Nevidim nista lose u tome kada se peva takva pesma. Oces da kazes da kada navijamo u basketu ne treba da pevamo Daj Gol Question
_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,
Tebi dao sve za tebe živeo,
Sad sam opet tu i biću uvek s tobom,
Večno ostaćes ti u srcu mom...
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 18 May 2006 19:36    Post subject: Reply with quote

Mozda da preradimo u Daj kosh Cool
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 18 May 2006 19:42    Post subject: Reply with quote

Dosta ljudi ce ovo procitati i neka se zamisle malo. Danas atmosfera za 10,raspolozenje medju ljudima za 10....a bilo nas je svega 300. gde su svi oni sto nam cine kop na marakani? Gde je bar jos 500 ljudi. da kazemo da nas je bilo oko 1000(sto bi znacilo da cela hala u sumicama stoji) pa da i smatramo da je posao obavljen kako treba,ovako...ostaje pitanje gde su ostali? jer nas klub mora da igra nesto sto se vezuje za neki spektakl medijski(finale kupa,roma,lacio....) da bi ljudi dosli na utakmicu?Jer smo mi grupa samo kada nas klub igra na marakani ili smo grupa svuda gde se dogovorimo da cemo biti grupa.
Mnogi treba da se zamisle kada pisu da imamo nekoliko hiljada stalnih a na rukometu svega 10% od tog broja koji tvrdimo da je standardan.
Veliku odgovornost imamo na sebi ako kazemo da imamo par hiljada ljudi u organizaciji...to mora da se dokaze,ali ovakvim posetama nikako to necemo uraditi.
Ako se dogovorimo da idemo na rukomet,ako se pravi skup...to treba da bude svetinja,to treba da bude najnormalnije kod svakoga ko sebe smatra nekim delom nase tribine...da se pojavi. Mnogo treba da posvetimo paznje ovome jer ako ostavimo ovako kako jeste nista nismo dobili. Koji ce nam kurac ljudi koji su tu samo kada pobedjujemo ili kada je neki spektakl(bilo na domacoj utakmici,bilo na evrokupovima...)u pitanju....a nece da dodju na rukomet,kosarku,gostovanje?
Samo malo treba maste da bi shvatio koliko bi ludo bilo da je danas recimo bilo 1000 nasih ljudi i da cela tribina skace divlja,luduje. Kome bi to bilo dosadno,ko bi se umorio,ko ne bi hteo da dodje na tako nesto? Samo nam par puta fali da odradimo nesto bas kako treba,da ljudi vide koliko je to dobro i kasnije ce ljudi jedva cekati nesto novo. A ne kao danas...200-300 ljudi trci svuda i daje nadljudske napore da bi osvetlali obraz svima koji tek tako olako misle da su deo svega ovoga.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 18 May 2006 19:47    Post subject: Reply with quote

Brzi88 wrote:
. Oces da kazes da kada navijamo u basketu ne treba da pevamo Daj Gol Question

Naravno da treba da izbegavamo to da pevamo. Koliko se moze,izbegavaju se stvari koje je sever forever pomenuo,ali ipak premnogo je stavri koje se vezuju za stadion i fudbal u nasim pesmama...jer smo mi pre svega fudbalski navijaci.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 18 May 2006 20:07    Post subject: Reply with quote

Ок генералштабе, али ја сам за утакмицу нпр. сазнао из блица Confused
Људи нису навикли да иду на рукомет. До тога је довео онај став час идемо - час не идемо. А и не посећују сви форум...
Али све то није оправдање, наравно, јер ко хоће да сазна и да буде упућен, тај ће бити упућен и сазнаће Smile за остале морамо да се потрудимо и да боље обавестимо..
Све у свему ОК
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
sever4ever
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2005
Posts: 122
Location: Франкфурт

PostPosted: 18 May 2006 20:08    Post subject: Reply with quote

daleko od toga da neke pesme ne trebaju da se pevaju(I suvise su dobre da se ne pevaju) ali na primer bas ta <DAJ gol> U Pioniru ne mora da se peva ima toliko drugih pesma!!!!

sobzirom da generalstab kaze da je bilo samo oko 300 ljudi,kako je prosla akcija za pomoc sunarodnicima na Kosovu i Metohiji???
_________________
Zvezdo Zvezdana tebe ludo volim ja!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 18 May 2006 20:15    Post subject: Reply with quote

Ako ni zbog cega drugog onda su ljudi trebali da dodju barem zbog akcije koja je sprovedena.Meni je prvenstveno zbog toga krivo sto nas nije bilo vise.U ovom slucaju na stranu i navijanje i Zvezda i sve,ipak je pomoc ovim ljudima dole na Kosovu trebala da bude u prvom planu.
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 18 May 2006 20:28    Post subject: Reply with quote

Hvala vam na svemu sto ste ucinili i sto cinite za sve nas na Kosovu, pomoc je neophodna, [b]ali mnogo je vaznije kad znamo da mislite nas[/b].

Pozdrav i jos jednom HVALA
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 18 May 2006 22:12    Post subject: Reply with quote

Fino je bilo,nego,da li se razmislja o prisustvu Delija na sledecoj utakmici protiv Sintelona?Gostovanje u Backoj Palanci?
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 19 May 2006 05:34    Post subject: Reply with quote

OK Generale sve to stoji... Tacno je to... Pa gde ste je Delije, navijaci, vi sto cini te kop na Severu bilo sinoc u Sumicama i treba da se zapitate!?!
Pre svega treba da se zapitate da li ste vi deo necega sto se zove Delije Sever!!! Ako mislite da jeste, onda je vasa obaveza sinoc bila da se svi koji mislite da stojite iza navijacke grupe Delije Sever pojavite u Sumicama, ali ocito ili mi se cini da vi jos niste dovoljno sazreli da to shvatite ili vi ustvari i niste deo te iste navijacke grupe vec samo privremeni posetioci koji su tu recimo iz onoga ili ovoga razloga!?!

Ja samlicno ocekivao bar jos ovoliko "Delija", ali izgleda da mi jos dosta, dosta treba da radimo na budjenju svesti i ubacivanja u glavu vecine ljudi tog Ultras Mentalitete u glavu, jer ocito da to velika vecina na Severu jos ne kapira ili kapira ali samo po neke one osnovne najlakse delove isto kao u prvom razredu solice kada pocnje da se uce prva slova azbuke...

I nema nikakvog opravdanja da se nije znalo kada je u skoro svim novinama bio objavljen poziv svim Delijama da prisustvuju tekmi, znaci izgovora nema!!!

E sada mi koji smo bili prisutni to smo odradili za 10! Perfektno...
Svaka cast i obicnoj publici koja nas je skoro svaku pesmu sa rukama pratila i to dosta dobro, pogotovo Crvena Zvezdo pobedjuj za nas... To je bas fenomenalno zvucalo u pratnji sa njima...

E a ono najvaznije, sto je i svrha naseg okupljanja je pomoc nasoj braci na Kosovu i Metohiji... Znaci to je po meni najjaci dogadjaj od sinoc, sve drugo u stranu, ali ovo je nesta fenomenalno... Nesta sto se mi sve Delije treba time da ponosimo...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop