DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Rukomet Derbi
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 13 May 2006 09:11    Post subject: Reply with quote

Слике са дербија
http://img118.imageshack.us/my.php?image=img03544pf.jpg
http://img82.imageshack.us/my.php?image=img03909py.jpg
http://img82.imageshack.us/my.php?image=img04885vs.jpg
http://img391.imageshack.us/my.php?image=img05004wd.jpg
http://img391.imageshack.us/my.php?image=img05614po.jpg
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 13 May 2006 14:08    Post subject: Reply with quote

Dobro izdanje na derbiju... Sve u svemu ja sam licno zadovoljan... Ono standardno, kao i svaki rukometni derbi... Glodari iako brojniji, uvek zalosni daleko ispod nas... Bilo je i dobro italijano i argentino Very Happy ...

Igracima svaka cast... Vidi se da igraju momci svim srcem za boje svoga i naseg kluba... E vidite nisam licno znao da se bore za titulu, ja sam mislio dda smo mi tu negde sredina... Jbg ne pratim rukomet...

E sada neko spominje podrsku rukometasima, pa to u svakom slucaju i ne bih bilo lose, ako nam jos ove preostale 4 tekme sa 100% ucinkom donose titulu i League Champion u Hanidbalu (secate se kako je bilo pre dve-tri sezone, puna Banjica) onda bi mogli da odradimo i te preostale tekme... Pogotovo bih volio da odemo protiv Lovcena one crnogorcine jebem li im mater u picku, secam se da sam pre dve godine na tv gledao prenos sa Cetinja i oni su nama pevali "Ubij, zakolji, da cigan ne postoji i Srbin..." jebem li im mamu u p...u!!!
E sada treba da se iznese i zvanicni sta Prve ekipe da li ce da se ide ili ne...
Ja sam za to da se ide, jer fudbala nema, termini su dosta dobri igra se cetvrtkom vece, a sta covek tada da rad... a i bilo bi lepo ovo videti i najesen doziveti...

FK Crvena Zvezda League Champions
KK Crvena Zvezda EvroLiga
RK Crvena Zvezda liga sampiona

Mozete misliti sve na jednom mestu... Pa ima da smo najjaci sportski kolektiv u Evropi... Twisted Evil
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 13 May 2006 15:14    Post subject: Reply with quote

Hihihi... a najbolja je bila zandarska "fora" na poluvremenu da u klonju mozemo jedan po jedan... Laughing Takvim malim, debilskim potezima samo pokazuju svoju "velicinu" i iskompleksiranost.
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 17 May 2006 05:36    Post subject: Reply with quote

Samo da napomen (posto je tema Zvezda- Vosa rukomet zakljucana) da se tekma igra sutra, znaci u cetvrtak 18.05 od 18:00 casova u Sumicama...
Eto znaci lepe prilike za jos jedan Crazy North... Cool
Obavestite sve one koji ne znaju i vidimo se sutra...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 17 May 2006 16:00    Post subject: Reply with quote

Рукометаши Црвене звезде у четвртак од 18 часова у дворани Шумице дочекују актуелног шампиона Војводину у утакмици у којој би победом стекли велике шансе да се домогну титуле првака. Очекујемо да наша екипа има велику подршку са трибина, а Делије и Рукометни клуб позивају навијаче да у што већем броју на овај меч и на тај начин помогну не само наше рукометаше, већ пре свега Србе који живе на Косову и Метохији.
Рукометни клуб и Делије су позвали све навијаче из земље и иностранства да се укључе у акцију помоћи Србима на Косову и Метохији. Делије су приликом посете манастиру Бањска упућене да помогну Србима из Новог Брда који живе у потпуној изолацији и без струје. Мештани овог села, у којем живи и осамдесет четворо деце ометене у развоју, свакодневно храну добијају са народног казана из манастира Грачаница где се спрема и храна за ученике школе Доситеј Обрадовић у Прековцу, као и за 247 Срба мештана Новог Брда.

Нашој браћи на Косову и Метохији је неопходна помоћ и зато је у сарадњи са Рукометним клубом донета одлука да половина прихода са сутрашњег сусрета оде у корист онима којима је неопходна. Цена улазнице је само 100 динара и зато очекујемо да Шумице буду испуњене до последњег места.

Ово је само почетак акције коју организују Делије, а придружиће јој се сви клубови СД Црвена звезда.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 18 May 2006 18:09    Post subject: Reply with quote

Odlicno je bilo danas. U kopu oko 100 ljudi, jako pevanje pesme "Crvena Zvezdo pobedjuj za nas", a zatim i "Marakana dal je puna".
Okacen je i transparent "Kosovo je srce Srbije" a vise puta je to i skandirano.
Definitivno smo nasom pesmom nosili rukometase do pobede pogotovo ih je inspirasao "Mars na Drinu". U tim trenutcima tribina je bila u transu.
Sve ovo je samo dokaz koliko dobro moze biti pa cak i na rukometu protiv glupe Vojvodine.
Nije bitno vreme i mesto bitno je da smo mi tu!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 18 May 2006 18:26    Post subject: Reply with quote

p dubai wrote:
Odlicno je bilo danas. U kopu oko 100 ljudi!

Ala ti brojis Shocked .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 18 May 2006 18:33    Post subject: Reply with quote

Oko 300 ljudi po mojoj proceni. Navijanje odlicno. Ovo je utakmica gde su dosli samo oni koji zele da navijaju.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 18 May 2006 18:51    Post subject: Reply with quote

Izvinjavam se za laicku procenu, na pocetku kada sam se okrenuo cinilo mi se da je doslo malo ljudi ali kop se kasnije skroz popunio.

I sledeci put treba reci onom maloumniku sto sve vreme nesto kenja za mikrofonom i ometa navijanje, da malo smiri dozivljaj.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop