DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Crvena Zvezda-OFK Beograd 10.5.2006.g.u 18h, Finale kupa
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 11 May 2006 11:33    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
pesnaja wrote:
I sta bismo dobili time da je 15-20 ljudi sislo na atletski stazu? Da ne bi mozda panduri pristali da se mirno vrati na tribinu? Svi znaju da bi nastao pakao dole, i u tucu bi se uvukao ceo sever, i tekma bi bila prekinuta, itd.
Treba se pomiriti sa cinjenicom da su druga vremena.
.
Ne nego se treba pomiriti sa cinjenicom da stvari danas treba raditi sa razlogom....i kada je tako,neka se prekida utakmica,neka gori tribina,ulice,nek bude rat ako treba.


Nisi me razumeo. Rekao sam druga vremena u smislu da bismo sada, kada smo organizovaniji nego ikada, trebali da dobro razmisljamo o razlozima nasih postupaka (a ne kao ranije da se reaguje na sve i svasta bez razmisljanja), o tome sta bismo hteli da postignemo nasim akcijama, kako to da postignemo, i uvek imati u glavi interes cele tribine. Pogotovo sada kada znamo kakva je situacija za zandarima koji ocigledno zele da nas isprovociraju gde god mogu, kako bi opravdali svoje brutalne rakcije i onemogucili javnosti da osudi njihovu prekomernu upotrebu sile. Juce se lepo videlo da je covek skocio na stazu bez znanja ostalih sa sipke koji su se medjusobno raspitivali zasto je ovaj to uradio... i zato je reakcija bila takva kakva je bila.
Ali dosta o tome. Nadam se da je covek ok i da je odmah pusten.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 11 May 2006 11:47    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Neko je rekao 150-200 ofkovaca, nije sigurno tacno. Verujem da je onde bar 300-400 ljudi.


Ja bih rekao da ih je bilo vise, jer ako jug prima recimo 5-6.000 onda je juce bila bar jedna sestina popunjena...
Back to top
View user's profile Send private message
somx
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2006
Posts: 51
Location: Prijedor,R.Srpska,Zapadna Srbija

PostPosted: 11 May 2006 12:22    Post subject: Reply with quote

Navijanje dobro bar preko tv,grmilo je.Kada je Ofk Bgd da gol pesma se nije stisavala.Bakljada odlicna,i jos jedna stvar koja mi se jako svidela je zastava DELIJE SEVER na sredini tribine.BU je bilo preko 500 bar tako pise u novinama.
Eh da je vreme bilo lepse... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
KOKARDA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 May 2006
Posts: 21
Location: RAVNA GORA !!!

PostPosted: 11 May 2006 12:38    Post subject: Reply with quote

ne znam da li je neko zapazio al sad mi pade napame velika grshka ljudi iz kluba koji umesto 21.kup na majicama napisali 20.kup to onako kvari utisak !
_________________
ČETNICI SE BOGU KUNU HOĆE KRALJA HOĆE KRUNU !!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Brzi88
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 190
Location: Belgrade

PostPosted: 11 May 2006 12:47    Post subject: Reply with quote

KOKARDA wrote:
ne znam da li je neko zapazio al sad mi pade napame velika grshka ljudi iz kluba koji umesto 21.kup na majicama napisali 20.kup to onako kvari utisak !


Ljudi ozbiljno, ako hocete da pratite ovaj forum procitajte sve sto niste procitali od predhodnog puta kada niste bili.

Pogledaj par strana ranije
_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,
Tebi dao sve za tebe živeo,
Sad sam opet tu i biću uvek s tobom,
Večno ostaćes ti u srcu mom...
Back to top
View user's profile Send private message
Lukakalu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2006
Posts: 82

PostPosted: 11 May 2006 12:54    Post subject: Reply with quote

Zile wrote:
Jесте да су људи улазили цело прво полувреме, али се и цело прво полувреме прескакало са истока на север, тако да се тај део попунио. Мени стварно није јасно како није било више севера на благајни, а на почетку утакмице делови до истока и запада празни. Утакмица за незаборав, навијање је било солидно обзиром на околности (киша, негативан резултат од самог почетка), мада је стварно фалио неко на шипци до истока. Чини ми се да су после утакмице приведена бар двојица због улетања на терен, приликом славља. Не гине ми запаљење плућа, али нема везе, до квалификација за ЛШ ћу се опоравити Wink

Bilo je severa na marakani
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 11 May 2006 13:12    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
Hatori Hanzo wrote:
Neko je rekao 150-200 ofkovaca, nije sigurno tacno. Verujem da je onde bar 300-400 ljudi.


Ja bih rekao da ih je bilo vise, jer ako jug prima recimo 5-6.000 onda je juce bila bar jedna sestina popunjena...


Slazem se da ih je bilo i vise nego sto sam napisao, ne znam tacno ali ih je bilo jako puno. Ja sam samo ispravio nekoga ko je sigurno nenamerno napravio veliku gresku kad je napisao da ih je bilo 150-200. Nije u redu da se bilo cija dela umanjuju i obezvrednjuju. Kazem, sigurno nije namerno. Ali cisto da se izbaci stvaran podatak, ovde nam treba samo realna slika. Sirova istina i surova realnost Wink
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
SiNgIdUnUm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 30
Location: New Belgrade

PostPosted: 11 May 2006 13:39    Post subject: Reply with quote

Izneo sam samo svoju ličnu impresiju,i zanimalo me je mišljenje ekipe koja zna o kome se radi,i koja je bila blizu događaja.

Nisam mislio ni na kakvo pravljenje opšteg sranja,već na pokušaj da se utiče da se on vrati na tribinu .....Možda sam nerealan,možda subjektivan jer mi je dotični prijatelj.Nisam ni siguran da li je pao ili skočio,samo sam se osetio jadno...Ako bi takva reakcija bila i za druge sa šipke,koji bi se eventualno okliznuli,ok,nisam u pravu.Takva je realnost.

I molio bi ljude koji nemaju veze sa ovim da ne kometarišu i da ne generalizuju događaj.Nema potrebe.
_________________
I NA MARSU AKO TREBA.....F.C.R.S
Back to top
View user's profile Send private message
Randall Stevens
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Feb 2006
Posts: 203
Location: The Shawshank Prison (1947-1966)

PostPosted: 11 May 2006 14:39    Post subject: Reply with quote

Quote:
Hteo bih i da pohvalim efekat osvetljenja transparenta Blue Union-a. Ko razume shvatice.
Lepo su to uradili.Nadjite neke slike pa pogledajte,gotivno izgleda.
_________________
штогод ткаш,везуј конце за небо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 11 May 2006 14:51    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Jacques Sauniere wrote:
Маркетинг клуба опет подбацио...Evil or Very Mad Rolling Eyes

Marketing nije radio te majice - proverila sam. Radili su ljudi iz FK-a, nije bitno ko. Kao prvo, ljudi iz marketinga nikad ne bi pogresili kada je broj trofeja u pitanju, a kao drugo, ne bi radili latinicom. Neka ostane na ovome.


Како "није битно ко"? Shocked
Докле ће владати анархија у нашем клубу?
Прво она мајица са јапанским хијероглифима а сада и овај блам, па докле више?

Успут, сајт спортског друштва објавио је саопштење у вези овога.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 11 May 2006 15:13    Post subject: Reply with quote

'ebiga, sta da kazem. FK, marketing i prodavnica su, maltene, razdvojeni. "Kup" majicu je radio klub (zaista su napravili neverovatan gaf), "japansku" prodavnica, a ako odete na sajt sd-a ( www.sd-crvenazvezda.net ) videcete kako je prosle sezone izgledala majica koju je izradio marketing (uvek stave i znak marketinga, tako se zna da su oni radili), a koja nikad nije izbacena u javnost jer nismo osvojili kup. Rekla sam da nije bitno zato sto nisam zelela da sirim ovu temu kada ima daleko pametnijih i lepsih stvari za raspredanje price.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rajin
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 129

PostPosted: 11 May 2006 15:56    Post subject: Reply with quote

somx wrote:
Navijanje dobro bar preko tv,grmilo je.Kada je Ofk Bgd da gol pesma se nije stisavala.Bakljada odlicna,i jos jedna stvar koja mi se jako svidela je zastava DELIJE SEVER na sredini tribine.BU je bilo preko 500 bar tako pise u novinama.
Eh da je vreme bilo lepse... Wink


Mislim da i kisa ima svog (dobrog) uticaja na jucerasnje odlicno navijanje..
Da je bilo standrardno vreme mislim da masa nebi tako otkacila..

potpisao bih da svaku tekmu pada kisa a da navijanje, pozitivna energija i zezanje na Severu budu kao sinoc!! Very Happy


A i imas primer proslave titule protiv Vose, kada je vreme bilo savrseno, slavila se titula, Zvezda je od pocetka imala kontrolu mec u svojim nogama a navijanje MLAKO!

poz
_________________
...Mrzim da mrzim ali mrzim sve one koji misle
Da cu da puzim jebem im mater
Moje reci su proste da mogu lakse da shvate
Svi maloumnici hoces da pricamo nadji me na ulici...
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 11 May 2006 17:25    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
pesnaja wrote:
Hatori Hanzo wrote:
Neko je rekao 150-200 ofkovaca, nije sigurno tacno. Verujem da je onde bar 300-400 ljudi.


Ja bih rekao da ih je bilo vise, jer ako jug prima recimo 5-6.000 onda je juce bila bar jedna sestina popunjena...


Slazem se da ih je bilo i vise nego sto sam napisao, ne znam tacno ali ih je bilo jako puno. Ja sam samo ispravio nekoga ko je sigurno nenamerno napravio veliku gresku kad je napisao da ih je bilo 150-200. Nije u redu da se bilo cija dela umanjuju i obezvrednjuju. Kazem, sigurno nije namerno. Ali cisto da se izbaci stvaran podatak, ovde nam treba samo realna slika. Sirova istina i surova realnost Wink


Definitivno je bilo nenamerno, moja losa procena.Ali ako se udje dublje u pricu, mozda je tamo zaista bilo oko 150-200 ofkovaca, a ostalo ljudi koji nemaju mnogo veze sa njihovom tribinom.
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 11 May 2006 18:15    Post subject: Reply with quote

Zaista ne znam, moguce da je bilo manje pravih njihovih ljudi od ukupnog broja. Ali ako krenemo u takvu analizu onda je realno reci da su i nama bili ljudi koji nisu skroz pravi. Jedino ako si mislio da su sa njima bili i ljudi koji bukvalno ne navijaju za ofku, to bi onda bila druga stvar. Ali na krajukrajeva to je njihov problem i njihova stvar. Sa nase strane mozemo samo da ih pohvalimo za dobar izgled, kreativnost i dobru brojnost.
A verujem da u roku od par godina severna strana na groblju nece biti dovoljna da primi sve nase ljude, stvarno nase. delije! To ce biti zanimljivo... Smile
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 11 May 2006 18:15    Post subject: Reply with quote

ultraBG wrote:
Definitivno je bilo nenamerno, moja losa procena.Ali ako se udje dublje u pricu, mozda je tamo zaista bilo oko 150-200 ofkovaca, a ostalo ljudi koji nemaju mnogo veze sa njihovom tribinom.

Opet losa procena.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop