DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Crvena Zvezda-OFK Beograd 10.5.2006.g.u 18h, Finale kupa
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dudu80
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Apr 2006
Posts: 25

PostPosted: 10 May 2006 22:27    Post subject: Reply with quote

Mozda nam je ovo jedno od boljih izdanja na JNA.I pored jebene kise napunili smo sever,stajalo sa i na stolicama i na betonu pored njih,znaci guzvanjac.Pevalo se dobro,a onaj sto je napisao da je navijanje palo posle drugog gola OFKe taj nije ni bio danas na stadionu.
Jel zna neko sta je sa onim likom sto su ga priveli zandari?Sto je on uopste sisao dole,nisam video dal je pao mozda,jer je bio pod gasom malo!? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Randall Stevens
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Feb 2006
Posts: 203
Location: The Shawshank Prison (1947-1966)

PostPosted: 10 May 2006 23:27    Post subject: Reply with quote

Ode jos jedna sezona.O tome kakva je bila verovatno cemo pricati uskoro na novoj temi.Inace,ja sam danas na severu ocekivao kulminaciju,navijanje koje odzvanja u usima sledeca 3 meseca.Tako ipak,po meni,nije bilo.Zasto bi nas inace sa sipke prozivali:"kako vas nije sramota, gde vam je inat...".Ruku na srce,nije bilo lose,ali sam ja hteo vise od svih nas.
_________________
штогод ткаш,везуј конце за небо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 11 May 2006 04:50    Post subject: Reply with quote

Ogromna gužva pola sata pre utakmice ispred stadiona, tako da su ljudi ulazili na tribinu skoro celo prvo poluvreme. Na tribini čini mi se veća gužva nego na poslednjem derbiju. Navijanje odlično, novi trofej, šta još reći sem: Svaka čast svima koji su bili sinoć na utakmici (naravno i igračima).
Sada predstoji par dana lečenja od one kiše koja nije prestala od početka do kraja utakmice, pa u nove pobede.
Sad sam se setio, danas je derbi u rukometu tako da ćemo lečenje da ostavimo za neki drugi dan. Laughing
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Zile
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 35

PostPosted: 11 May 2006 06:51    Post subject: Reply with quote

Jесте да су људи улазили цело прво полувреме, али се и цело прво полувреме прескакало са истока на север, тако да се тај део попунио. Мени стварно није јасно како није било више севера на благајни, а на почетку утакмице делови до истока и запада празни. Утакмица за незаборав, навијање је било солидно обзиром на околности (киша, негативан резултат од самог почетка), мада је стварно фалио неко на шипци до истока. Чини ми се да су после утакмице приведена бар двојица због улетања на терен, приликом славља. Не гине ми запаљење плућа, али нема везе, до квалификација за ЛШ ћу се опоравити Wink
Back to top
View user's profile Send private message
SiNgIdUnUm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 30
Location: New Belgrade

PostPosted: 11 May 2006 07:48    Post subject: Reply with quote

BRAVO ZA ODLIČNO ODRAĐENU SEZONU.

Mislim da je jučerašnje izdanje zaista bilo sjajno u ovom trenutku.Ali isto tako očekujem još veći napredak sledeće sezone.

Malo me je juče razočarala reakcija ljudi na šipci,kada je naš stariji istaknuti prijatelj pao/skočio na stazu.Mislim da je moralo da se reaguje da ga vrate na tribinu,a ne da ga onako zverski odvuku. Twisted Evil .Ovako sam imao utisak neke gorčine kao da je njegovo vreme prošlo,i eto jebi ga napravio je glupost,al šta mi tu možemo...Kapiram ja da su vremena drugačija da je sve strožije ali da je 10-15 ljudi sišlo na stazu,ubedili bi stoku da ga vrate na tribinu.Mislim da se sa tim slažete.Ljudi iz ekipe znaju o kome je reč,on je na severu preko 20 godina...
Sta bi se desilo da je neko od mlađih pao/skočio na stazu.Da li bi reakcija bila ista.Naravno mislim na vođe,ne na neke indijance koji se vešaju po šipci.
Ne znam možda grešim,ispravite me...

Eh,stara dobra vremena,kako bi to planulo....

Pozdrav,i još jednom sve čestitke ekipi koja je zaista uložila ogroman trud da sve ovo ovako izgleda.
_________________
I NA MARSU AKO TREBA.....F.C.R.S
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 11 May 2006 07:55    Post subject: Reply with quote

David wrote:
Naravno i danas je bilo indijanaca koji su pokazali koliko nemaju mozga.....
A meni xtra utisak ostavio je povratak. U trolu nas upada mnoooogo i krecemo sa pesmom i lomnjavom. Od Ko ne skace, taj je grobar, preko Da Bog da se svi prevrnuli, pa do evri gola... Oni koji su se slucajno zadesili tu bili su impresionirani energijom Delija! Ali zasigurno i preplaseni da li ce preziveti ovaj put Very Happy


Kako te bre nije sramota da se ponosish ovakvim stvarima
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 11 May 2006 07:56    Post subject: Reply with quote

Decko je bez najave skocio na stazu,dok su ljudi skapirali bilo je kasno,jedino sto je moglo da se dogodi je tuca sa policijom,ako mislis da je to u tom trenutku trebalo...onda je to velika greska ljudi sa ograde.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 11 May 2006 07:59    Post subject: Reply with quote

I sta bismo dobili time da je 15-20 ljudi sislo na atletski stazu? Da ne bi mozda panduri pristali da se mirno vrati na tribinu? Svi znaju da bi nastao pakao dole, i u tucu bi se uvukao ceo sever, i tekma bi bila prekinuta, itd.
Treba se pomiriti sa cinjenicom da su druga vremena.

Inace, strasna atmosfera juce. Da nije bilo onakve kise, mozda ni ne bi bilo onako dobro. Ni ja se ne slazem da je navijanje opalo posle drugog gola. Naprotiv, pevalo se kao da ga nismo ni primili.

Hteo bih i da pohvalim efekat osvetljenja transparenta Blue Union-a. Ko razume shvatice.
Back to top
View user's profile Send private message
Леса
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Jan 2006
Posts: 250
Location: Земун

PostPosted: 11 May 2006 08:05    Post subject: Reply with quote

Оно јуче ћу стварно памтити док сам жив Cool Првих пола сата не баш најбоље одрађени, али смо од почетка другог полувремена стварно грмели.Киша све јача-навијање све јаче.По мени врх одрђено довикивање са западом.Ове сезоне се некако намести да увек најбоље навијање буде против ОФК-е Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 11 May 2006 08:10    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
I sta bismo dobili time da je 15-20 ljudi sislo na atletski stazu? Da ne bi mozda panduri pristali da se mirno vrati na tribinu? Svi znaju da bi nastao pakao dole, i u tucu bi se uvukao ceo sever, i tekma bi bila prekinuta, itd.
Treba se pomiriti sa cinjenicom da su druga vremena.
.
Ne nego se treba pomiriti sa cinjenicom da stvari danas treba raditi sa razlogom....i kada je tako,neka se prekida utakmica,neka gori tribina,ulice,nek bude rat ako treba.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dudu80
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Apr 2006
Posts: 25

PostPosted: 11 May 2006 09:20    Post subject: Reply with quote

Mozda je i trebalo napraviti neku pizdariju,ali koliko se ja secam,decko sa megafonom (X,cini mi se),je rekao da ne nasedamo,da su kerovi dopustili da se stoji na ogradi,al bez incidenata,iako je sever u trenutku privodjenja naseg momka,grmeo i urlao.Samo je trebala jos jedna mala varnica i bilo bi svasta!
Razocarali su me igraci koji su mlako proslavili Kup,na sever su dosli da se slikaju i zapalili odmah.Dok su Dudic,Suzuki i Djokic jos jednom hteli da pozdrave Delije,ovi ostali su se vec okrenuli i otisli.

Nije me zbunilo sto je Zigic dobio sliku od vodja,nego sto ju je dobio i Zenga.Kapiram da Ziga ide pa je dobio za secanje,al sto Zenga.Pa ne ide valjda i on??? Rolling Eyes Rolling Eyes




Koliko PUTA TREBA DA SE CRTA I PRICA DA SE IMENA ne SPOMINJU?!


by warsaw
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 11 May 2006 09:51    Post subject: Reply with quote

dudu80 wrote:
Mozda je i trebalo napraviti neku pizdariju
.
Ne razumes i tesko da ces razumeti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 11 May 2006 10:49    Post subject: Bingo Reply with quote

Generalstab wrote:
Ne nego se treba pomiriti sa cinjenicom da stvari danas treba raditi sa razlogom....i kada je tako,neka se prekida utakmica,neka gori tribina,ulice,nek bude rat ako treba.

tako je samo sa razlogom i organizovano ili svi ili niko
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 11 May 2006 11:14    Post subject: Reply with quote

Neko je rekao 150-200 ofkovaca, nije sigurno tacno. Verujem da je onde bar 300-400 ljudi.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 11 May 2006 11:17    Post subject: Reply with quote

Ruku na srce, popalili su dosta pirotehnike.


Kisa nije padala celu sezonu ali se juce ispadala ZA celu sezonu. Ali neka, bilo je jos jace... Kad dodjes kuci sav mokar i nikakav osetis se jos zadovoljniji zbog dobrog izdanja i pobede tvoga kluba. Osetis privrzenost celoj nasoj prici Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop