DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Crvena Zvezda-OFK Beograd 10.5.2006.g.u 18h, Finale kupa
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Brzi88
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 190
Location: Belgrade

PostPosted: 10 May 2006 20:13    Post subject: Reply with quote

Definitivno je bio potreban covek do istoka, da sinhrozizujemo navijanje.
Navijanje pa na nivou, ima i odlicnih delova a ima i delova kada smo ocajni brzamo, uglavnom standardno
Marketing je ocajan jer je ovo 21. kup u nasoj vitrini.
Poslednji put sam bas ovako pokisao protiv Ekerna, lepo je neko reko ko danas nije pokisao ne mora nikad (cast opravdanim izuzecima). Definitivno, primerna sezona Delija, ovim tempom doguracemo do samog vrha u svetu.
_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,
Tebi dao sve za tebe živeo,
Sad sam opet tu i biću uvek s tobom,
Večno ostaćes ti u srcu mom...
Back to top
View user's profile Send private message
Jacques Sauniere
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 61
Location: circle of 2

PostPosted: 10 May 2006 20:18    Post subject: Reply with quote

Одлично навијање данас!
Наравно,опет је било мањих падова,али битно је да ни време,ни кретање резултата нису пореметили атмосферу на северу!Неко је написао да је после другог ОФК-иног гола дошло то потпуног пада са чиме са ја неби сложио,али...
Генерално,ово је навијачки (са наше стране) била феноменална сезона!

Маркетинг клуба опет подбацио...Evil or Very Mad Rolling Eyes

Фудбалери Црвене звезде освојили су по 21. пут у историји клуба трофеј у националном купу и девети пут "дуплу круну" пошто су у финалу победили ОФК Београда резултатом 4:2 после продужетака


Proslavu pobede obeležio je bizaran detalj – Zvezdini igrači nosili su majicu sa natpisom „20 puta pobednik kupa“, iako je klub sa Marakane dvadeseti trofej u tom takmičenju osvojio još 2004. godine u duelu sa Budućnošću iz Banatskog Dvora.

Просто је невероватно да долази до таквих пропуста!Још један доказ да су навијачи далеко највреднији део клба,јер,уверен сам да се нама то никад неби десило!
Back to top
View user's profile Send private message
Петар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 37

PostPosted: 10 May 2006 20:21    Post subject: Reply with quote

Dobro je bilo danas!Prvo poluvreme ok.Onda onaj drugi gol koji smo primili nas totalno osamutio.Totalni pad,ali onda intervencija sa sipke i sve krece na bolje,a igraci zahvaljujuci nama izjednacuju.Na kraju pobeda i SLAVLJE!
Cestitam svim delijama na duploj kruni!
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 10 May 2006 20:29    Post subject: Reply with quote

Е јел може без тих извештаја из фотеље?! Кога боле курац да ли сте јели кокице, џарали јаја, излежавали се испред ТВ!?! Мислим оно... Капирам ја не можете да дођете али не морате сваки пут по 20 постова са ТВ-а.


А на текми као и сви сам покисао, играчи мало мртво онако долазе до нас и као поздрављају преко курца, јебала их мајца што неће да баце! Ионако је на латиници Shocked Навијање у копу одлично али се споро песма ширила трибином.
А на текму се наравно улазило са картом за југ Laughing
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 10 May 2006 20:36    Post subject: Reply with quote

Jacques Sauniere wrote:
Маркетинг клуба опет подбацио...Evil or Very Mad Rolling Eyes

Marketing nije radio te majice - proverila sam. Radili su ljudi iz FK-a, nije bitno ko. Kao prvo, ljudi iz marketinga nikad ne bi pogresili kada je broj trofeja u pitanju, a kao drugo, ne bi radili latinicom. Neka ostane na ovome.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 10 May 2006 21:00    Post subject: Reply with quote

Ko год да их је радио треба га обесити за те мајце! Evil or Very Mad
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
Давид
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2005
Posts: 81
Location: Ваљево, Београд

PostPosted: 10 May 2006 21:16    Post subject: Reply with quote

Kisa, veca i od Smedereva u kupu ove sezone... A navijanje nikad bolje! Kako je kisa jacala mi smo bili sve bolji. Marakana dal je puna je tako otpevana da ja ne znam da li se desilo nesto slicno sa nekom pesmom do sad. Prosto smo explodirali. Zapad bolji nego na Marakani. Dovikivanja sjajna, a najjace sto su se u drugom produzetku i oni pogrlili i pevali sa nama Na na na na napred zvezdo le...
Naravno i danas je bilo indijanaca koji su pokazali koliko nemaju mozga dok su lomili stolice i bacali parcice. Pa sta i da pogode onog kera dole, mislite da bi osetio nesto!? Ali su zato par puta pogodili nase u glavu iznenada. Dobro je da nije doslo do nekih incidenata izmedju nas, mada onakve treba premlatiti lepo.
A meni xtra utisak ostavio je povratak. U trolu nas upada mnoooogo i krecemo sa pesmom i lomnjavom. Od Ko ne skace, taj je grobar, preko Da Bog da se svi prevrnuli, pa do evri gola... Oni koji su se slucajno zadesili tu bili su impresionirani energijom Delija! Ali zasigurno i preplaseni da li ce preziveti ovaj put Very Happy


A sad da se okrenemo onom sto nas sutra ceka. Ostalo je jos glasa i dlanova da pomognemo za jos jednu titulu...

NASA CE TE PESMA UVEK ZVEZDO NOSITI...

p.s. Na poluvremenu je vlada stojkovic bio najveci car kada nam je bacao lopte. Smesno je bilo kada klinci nece vise da mu dodaju, a on pocinje da se svadja s njima i otima im loptu!!! Very Happy Very Happy
_________________
...и на небу том, на које идем ја,
сија моја, Звезда Црвена...
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 10 May 2006 21:16    Post subject: Reply with quote

Pljusak bruka-navijanje extra!!!
Sto se tice pomenutog pada posle 2. gola trajao je veoma kratko,cini mi se da se i nije osetio.
Extra je sto se primila "Marakana dal' je puna" ali neko nece da peva pa da ga jebes.Ne zna pesmu i jednostavno ga ne zanima da je nauci.
Bez obzira na sve,danas je bilo sve na vrhunskom nivou(osim tih majica)!
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rajin
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 129

PostPosted: 10 May 2006 21:17    Post subject: Reply with quote

fenomenalno!! Very Happy
Ponosan sam na sebe i sve Delije koje su danas bile na JNA!!

BRAVO
_________________
...Mrzim da mrzim ali mrzim sve one koji misle
Da cu da puzim jebem im mater
Moje reci su proste da mogu lakse da shvate
Svi maloumnici hoces da pricamo nadji me na ulici...
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 10 May 2006 21:19    Post subject: Reply with quote

150 minuta (sudija sto je produzio + dodela) strasne kise i jos strasnijeg navijanja. Ovo je bilo za primer kako treba !
Back to top
View user's profile Send private message
Tiimmy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jun 2004
Posts: 39

PostPosted: 10 May 2006 21:33    Post subject: Reply with quote

Definitivno ove sezone su tekme sa ofk-om bile mnogo zanimljivije nego sa stokom...

Ova tekma me je dosta potsecala na onu tekmu sa ofk-om pre 2 godine,takodje po pljusku kad smo pobedili u 94 minutu...Malo je hvalilo da se ponovi,ali je dobro i ovako...Moram istaci da niko oko mene nije znao sta se desava ako se tekma zavrsi nereseno...Prvo su svi bili ubedjeni da se izvode penali,pa posle da vazi pravilo srebrnog gola,ali smo na kraju svi izdrzali do kraja...Sto se tice navijanja,mozemo mi i bolje,ali moze se reci da je zadovoljilo svakoga ko je dosao i pokisao...

Inace,po meni jaca je kisa bila protiv Milicionara 2001 kad se slavila titula,a o Ekerenu da ne pricam...Pozdrav za sve i vidimo se sutra na rukometu,u pohod na nove navijacke pobede...
Back to top
View user's profile Send private message
Stella e basta!
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Dec 2004
Posts: 152

PostPosted: 10 May 2006 21:39    Post subject: Reply with quote

Замолио бих модераторе (изгледа да мени више боде очи зато што је из мог града) да банују више лика под именом gari-NS.
Хвала и извињавам се што се мешам у туђи посао.
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 10 May 2006 21:52    Post subject: Reply with quote

Po meni najbolje navijanje u zadnjih par godina na JNA.I pored kise i loseg rezultata u jednom delu meca, navijali smo kako treba, a posle golova da ne pricam.Unije oko 150-200, culi su se par puta.
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 10 May 2006 21:58    Post subject: Reply with quote

David wrote:
Marakana dal je puna je tako otpevana da ja ne znam da li se desilo nesto slicno sa nekom pesmom do sad


desilo se i to prije 20ak dana i to opet protiv OFKe,ali je bila pjesma "i napred zvezdo,crvena zvezdo">ko je bio na obJe tekme,mislim da ce ovo potvrditi.
i mislim da je dobro sto je ovoga puta u zizi bila druga pjesma> jednostavno,desi se nesto,nesto kvrcne,i ljudi se prime na odredjenu pjesmu i to grmi odlicno;probali smo posle ludnice na OFki(u prvenstvu) da proguramo "i napred zvezdo,CZ" i na voshi i danas,ali to jednostavno nije to, danas je bila 'marakana dal je puna',sledeci put ce neka druga i to je dobra stvar(makar po meni)

onda,opet se desilo da na sipCi ka istoku nije biilo nikoga od vodja,stoga i onakvo kasnjenje i mimoilazenje u pjesmama. a tamo ka zapadu,na sipci 5 momaka...

navijanje vise nego solidno,uz osvrt na to da u onom plavo-zuto-ljubicastom LAVORU OD STADIONA sumnjam da moze i bolje! Rolling Eyes
jednostavno akustika je katastrofa.
o incidentu na stazi ne bih...

odlican gest bio je poklon zengi,samo ga je trebalo nekako dozvati Razz

baklje i dimovi na pocetku 2.pol odlicni,a u nedostatku "zvanicnih" video zapisa,sve to,uz los kvalitet(mob.telefon), mozete pogledati ovdje

sve u svemu,jos jedan uspjesan dan!

zvezdo moja,zvezdo moja,zveeeeezdo mooooooja...
Back to top
View user's profile Send private message
Velja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2005
Posts: 6
Location: Beograd

PostPosted: 10 May 2006 22:03    Post subject: Reply with quote

David wrote:
A meni xtra utisak ostavio je povratak. U trolu nas upada mnoooogo i krecemo sa pesmom i lomnjavom. Od Ko ne skace, taj je grobar, preko Da Bog da se svi prevrnuli, pa do evri gola... Oni koji su se slucajno zadesili tu bili su impresionirani energijom Delija! Ali zasigurno i preplaseni da li ce preziveti ovaj put Very Happy
Da, da, to je bilo genijalno, ali sam se malo razocarao sto (skoro) niko nije produzio do pionira...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop