DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Politika na tribinama (opet)
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dudu80
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Apr 2006
Posts: 25

PostPosted: 28 Apr 2006 10:02    Post subject: Politika na tribinama (opet) Reply with quote

Jel cuo neko sta crnogorski DB sprema za utakmicu protiv Zete u PG
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 28 Apr 2006 10:10    Post subject: Re: Politika na tribinama (opet) Reply with quote

dudu80 wrote:
Jel cuo neko sta crnogorski DB sprema za utakmicu protiv Zete u PG


Setalicu preko cele tribine, zastave na dve motke, 100 baklji i oko 100 plavih i belih dimova al' nemoj nikome da kazes, molim te. To je iznenadjenje.
A ako pocne da pada kisa skinuce se svi do pola.
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 28 Apr 2006 10:29    Post subject: Re: Politika na tribinama (opet) Reply with quote

dudu80 wrote:
Jel cuo neko sta crnogorski DB sprema za utakmicu protiv Zete u PG




pa nece valjda i od Delija da otkupuju licne karte?????

Braco Delije prodajte im licne ali ne ispod 500 eurica.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dudu80
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Apr 2006
Posts: 25

PostPosted: 28 Apr 2006 10:32    Post subject: Ludnica Reply with quote

Pisu da ce panduri da se ubace na nasu tribinu i da zapale crnogorsku drzavnu zastavu i tako da isprovociraju njihove zandarme pa da ce kasnije to da iskoriste u propagandne svrhe za jebeni referendum.
Nisam mislio ono sto je ludak pre mene napisao
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 28 Apr 2006 10:46    Post subject: Reply with quote

Ja mislim da nije iskljuceno da ce pokusati da nam smeste neka sranja... Mozda zvuci paranoicno ali trebamo biti na oprezu.
Back to top
View user's profile Send private message
Gregor
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Apr 2006
Posts: 205
Location: Језеро Бодом

PostPosted: 28 Apr 2006 10:48    Post subject: Re: Ludnica Reply with quote

dudu80 wrote:
Pisu da ce panduri da se ubace na nasu tribinu i da zapale crnogorsku drzavnu zastavu i tako da isprovociraju njihove zandarme pa da ce kasnije to da iskoriste u propagandne svrhe za jebeni referendum.
Nisam mislio ono sto je ludak pre mene napisao


Pazi, svashta je moguce, Milo bi sve uradio da otcepi Crnu Goru, ali nemoj biti toliko sumnjichav.
_________________
Бол... неком добро, а неком другачије
Back to top
View user's profile Send private message
dudu80
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Apr 2006
Posts: 25

PostPosted: 28 Apr 2006 10:59    Post subject: Reply with quote

Nisam ni sumnjicav ni paranoican,al pogledajte cinjenicno stanje od maksimira pa na ovamo.Zar ima neko ko misli da sve to nije namesteno.Maksimir,Torpedo,derbi,Aca Radovic,Vrsac...Ima li kraja???
Back to top
View user's profile Send private message
serpico
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Mar 2006
Posts: 22
Location: Beograd

PostPosted: 28 Apr 2006 11:05    Post subject: Reply with quote

Treba se osloniti na ranija iskustva vezana za pandurske provokacije,i niposto ne dozvoliti da im to uspe protiv zete!
IZDRZATI JOS JEDNU TEKMU PA NEK SE CAMUGE NOSE VISE U SVOJU SAMOSTLNU EKOLOSKU !
_________________
Улицу прелазим само на пешачком прелазу!
Звезда ме навикла да газим по црно белом!
Back to top
View user's profile Send private message
serpico
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Mar 2006
Posts: 22
Location: Beograd

PostPosted: 28 Apr 2006 11:08    Post subject: Reply with quote

I da...
Obavezno im dati pet komada za rastanak!
_________________
Улицу прелазим само на пешачком прелазу!
Звезда ме навикла да газим по црно белом!
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 28 Apr 2006 11:21    Post subject: Reply with quote

serpico wrote:

IZDRZATI JOS JEDNU TEKMU PA NEK SE CAMUGE NOSE VISE U SVOJU SAMOSTLNU EKOLOSKU !


Evil or Very Mad
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 28 Apr 2006 11:29    Post subject: Reply with quote

Nemoj Serpico tako. Ja razumem sve kojima je crnogoske politike, nezavisnosti, kucenja i svega preko glave. I ja poludim kada vidim kako izmisljaju svoje crkve, jezik, kako nas kradu, kako Marovic srpskim parama ide u posetu Papi, kako namestuju jebene izbore za pesmu evrovizije...

Ali mora se biti iznad toga iz nekoliko razloga. Prvo, nisu svi Crnogorci takvi, vec vladajuca garnitura, koja podrsku ima u nesrpskom stanovnistvu i onim Crnogorcima koji su zadojeni Titovom ideologijom. Crnogorci su Srbi kao sto su to i Bosanci, Sumadinci, ili Vojvodjani, Crnogorski narod je tek skoro poceo da postoji(posle drugog sveskog rata), ali zato je Crna Gora kao drzava starija i od Srbije. Oni koji ovo shvataju, znaju da smo mi isti narod, i ja verujem da ih je tamo mnogo. Verujem takodje da i oni pizde zbog svega sto se desava, a da ih nedostatak podrske od nas samo dodatno pogadja...

I drugi razlog... Ovo je navijacki forum na koji dolaze mnoge Delije iz Crne Gore. Ma sta da bude na politickom planu, otcepila se Crna Gora ili ne, oni su nama i dalje braca koju ce uvek biti dobrodosla na Sever... Ne verujem da iko zeli da nasa braca iz CG pomisle da vise nije tako...
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 28 Apr 2006 12:05    Post subject: Reply with quote

nikolaBG wrote:
Nemoj Serpico tako. Ja razumem sve kojima je crnogoske politike, nezavisnosti, kucenja i svega preko glave. I ja poludim kada vidim kako izmisljaju svoje crkve, jezik, kako nas kradu, kako Marovic srpskim parama ide u posetu Papi, kako namestuju jebene izbore za pesmu evrovizije...

Ali mora se biti iznad toga iz nekoliko razloga. Prvo, nisu svi Crnogorci takvi, vec vladajuca garnitura, koja podrsku ima u nesrpskom stanovnistvu i onim Crnogorcima koji su zadojeni Titovom ideologijom. Crnogorci su Srbi kao sto su to i Bosanci, Sumadinci, ili Vojvodjani, Crnogorski narod je tek skoro poceo da postoji(posle drugog sveskog rata), ali zato je Crna Gora kao drzava starija i od Srbije. Oni koji ovo shvataju, znaju da smo mi isti narod, i ja verujem da ih je tamo mnogo. Verujem takodje da i oni pizde zbog svega sto se desava, a da ih nedostatak podrske od nas samo dodatno pogadja...

I drugi razlog... Ovo je navijacki forum na koji dolaze mnoge Delije iz Crne Gore. Ma sta da bude na politickom planu, otcepila se Crna Gora ili ne, oni su nama i dalje braca koju ce uvek biti dobrodosla na Sever... Ne verujem da iko zeli da nasa braca iz CG pomisle da vise nije tako...



ja sam iz Cg i mogu samo da ti kazem jednu stvar:

Je.em ti ja takve Srbe kad oni za 2-300 eura prodaju vjeru,jezik,istoriju i sve sta ih veze sa Srbijom.A da ne pricamo o tome da im pola familije zivi u Srbiji.

Navijaci Zvezde iz CG se deklarisu kao Srbi a to isto mozes da vidis i iz kojih krajeva oni zapravo i dolaze.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gregor
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Apr 2006
Posts: 205
Location: Језеро Бодом

PostPosted: 28 Apr 2006 12:10    Post subject: Reply with quote

nikolaBG wrote:
Nemoj Serpico tako. Ja razumem sve kojima je crnogoske politike, nezavisnosti, kucenja i svega preko glave. I ja poludim kada vidim kako izmisljaju svoje crkve, jezik, kako nas kradu, kako Marovic srpskim parama ide u posetu Papi, kako namestuju jebene izbore za pesmu evrovizije...

Ali mora se biti iznad toga iz nekoliko razloga. Prvo, nisu svi Crnogorci takvi, vec vladajuca garnitura, koja podrsku ima u nesrpskom stanovnistvu i onim Crnogorcima koji su zadojeni Titovom ideologijom. Crnogorci su Srbi kao sto su to i Bosanci, Sumadinci, ili Vojvodjani, Crnogorski narod je tek skoro poceo da postoji(posle drugog sveskog rata), ali zato je Crna Gora kao drzava starija i od Srbije. Oni koji ovo shvataju, znaju da smo mi isti narod, i ja verujem da ih je tamo mnogo. Verujem takodje da i oni pizde zbog svega sto se desava, a da ih nedostatak podrske od nas samo dodatno pogadja...

I drugi razlog... Ovo je navijacki forum na koji dolaze mnoge Delije iz Crne Gore. Ma sta da bude na politickom planu, otcepila se Crna Gora ili ne, oni su nama i dalje braca koju ce uvek biti dobrodosla na Sever... Ne verujem da iko zeli da nasa braca iz CG pomisle da vise nije tako...


Svaka chast. Lepo si to objasnio!!!!!!!!!!!!

Upravo iz razloga koje je Nikola naveo, batalite politiku, nikom nishta lepo nije donela. Mi (Delije) budimo iznad tih sranja!

Pozzzzzz!!!!!!!
_________________
Бол... неком добро, а неком другачије
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 28 Apr 2006 12:41    Post subject: Reply with quote

Svaka cast nikola na objasnjenju!
Tragedija je ovo sto se desava danas... Dok su nasi preci vekovima sanjali o ujedinjenju dve srpske drzave u jednu, danas se postojeca zajednica rastura... Tragedija!
Crnogorci su nasa srpska braca i to ce tako uvek ostati! Ono sto je vladajuca garnitura dole ubacila ljudima u glavu a sto moze da ide samo u njihovu licnu korist i korist balija i siptara koji ih okruzuju, je strasna jedna stvar. Bezati od svojih korena i od onoga sto stvarno jesi je veliki problem svakom i konfuzija u glavi. Ako se za sto godina pojavi neko ko bi forsirao beogradski nacionalizam i kaze da su beogradjani beogradjani a ne srbi, sta ce biti? To se naravno nece dogoditi ali meni ovo sto se sada desava u crnoj gori lici upravo na to. Da je neko rekao ljudima u crnoj gori pre sto godina da jednog dana njihovi potomci nece priznavati da su srbi, ja mislim da bi im bilo nezamislivo podjednako koliko je nama sada nezamislivo da beogradjani za sto godina ne bi priznavali da su srbi nego bi tvrdili da su beogradske nacionalnosti.
Sto se same tekme tice, u pravu ste da ima opravdanog razloga za strahovanje. Bilo kakav incident sa nase strane bi se dogodio iskljucivo na navijackoj osnovi ali se podrazumeva da bi to bilo iskorisceno u propagandne svrhe! Zato je medju delijama bilo mnogo predloga kako doskociti situaciji. Jedan predlog je cak bio da se na utakmicu ne putuje u znak podrske srpskoj braci u crnoj gori, da ne bismo dozvolili da bilo kakvim incidentom stvorimo pogresnu sliku u javnosti o nasem stavu prema aktuelnoj situaciji. Ima predloga i da se izda saopstenje za javnost koje bi nas unapred ogradilo o sva moguca incidentna desavanja. Tako bi unapred propao pokusaj tih debila koji mozda sada razmisljaju kako da naprave anti srpsku reklamu preko nasih ledja! Videcemo sta ce biti odluka delija ali je jasno kako mi gledamo na situaciju dole.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
dudu80
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Apr 2006
Posts: 25

PostPosted: 28 Apr 2006 13:55    Post subject: Reply with quote

Ja dam temu dal j neko nesto cuo u vezi svega ovoga,a mnogi sad daju casove istorije ovde.Jebala Vas istorija sve,i istorija ti je laz isto koliko je i politika kurva.Svako istoriju kroji kako se njemu cefne,zato vas pitam dal neko zna nesto o zadatoj temi,zajebite istoriju.Znamo mi svi odakle smo i sta smo!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop