DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-OFK
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Brzi88
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 190
Location: Belgrade

PostPosted: 26 Apr 2006 10:27    Post subject: Reply with quote

NYC wrote:
Vasili Zaitsev wrote:
NYC wrote:
Samo da prijavim da sam danas ovim Amero-studentima mojim na pocetku svakog casa (ukupno 3) pustao ona dva video file-a sa Delijama. Ono kompjuter-projektor-pa na veliko platno, uz maksimalno odvrnute stereo zvucnike! Lood'lo!! Nisu mogli da veruju sta se desava!!! Ako, neka se uce deca Laughing


Јел` видите како се шире идеје и утицај Севера Very Happy !

За оне који не знају, NYC ради као професор на једном њујоршком факсу.

Јесу ли тражили још неки клип? Какво си им објашњење дао пре и после пуштања снимка?


Heh, Vasile...Vasile... Wink

Evo, najkrace, objasnjenje sa prvog casa (predmet nesto kao "Religije sveta"): "Jesam li vam ceo semestar solio pamet o religiji? E, sad cete da vidite kako izgleda religija u praksi!". Naravno da su svi hteli da znaju, "gde je to i ko je to i sve tako redom..." bas sam uzivao....
Inace, cekam od vas dodatne klipove!!! Sta ima veze, ostalo je samo jos nedelju dana do kraja semestra, barem da ga u veselju zavrsimo!!!



Svaka cast NYC, ovako se reprezentuje nasa tribina clap clap clap
_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,
Tebi dao sve za tebe živeo,
Sad sam opet tu i biću uvek s tobom,
Večno ostaćes ti u srcu mom...
Back to top
View user's profile Send private message
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 27 Apr 2006 02:23    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
NYC wrote:
Heh, Vasile...Vasile... Wink

Evo, najkrace, objasnjenje sa prvog casa (predmet nesto kao "Religije sveta"): "Jesam li vam ceo semestar solio pamet o religiji? E, sad cete da vidite kako izgleda religija u praksi!". Naravno da su svi hteli da znaju, "gde je to i ko je to i sve tako redom..." bas sam uzivao....
Inace, cekam od vas dodatne klipove!!! Sta ima veze, ostalo je samo jos nedelju dana do kraja semestra, barem da ga u veselju zavrsimo!!!


Mozes i neko pitanje o severu da im ubacis u ispit Twisted Evil Tipa godina osnivanja,... da navedu slicnosti i razlike koje imamo u odnosu na druge tribine,... da izvuku paralelu izmedju sazrevanja i jacanja tribine i kvaliteta naseg fudbala... Cool

Ovo moze komotno i na Crazy North



Hahahaha. Bravo, Care! Nego, najozbiljnije, u sledecih par meseci bi trebalo da odlucim (ne zavisi samo od mene) da li cu od leta da krenem da pisem jednu ozbiljnu, da ne kazem kulturno-antropolosku ("ubi me prejaka rec") studiju o Delijama (za ovdasnju publiku, preko Bare). Ako krenem tim putem, bice mi i te kako neophodna pomoc svih vas; veterana posebno. Ali, otom-potom, ako se bude bilo sta desavalo na tom planu, vi cete [b]prvi [/b znati.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

View previous topic :: View next topic
Page 11 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop