DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

STOP Sos kanal(izaciji)...
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 09 Apr 2006 15:52    Post subject: STOP Sos kanal(izaciji)... Reply with quote

Ovo sto radi navedeni kanal je stvarno prevrsilo svaku meru...danas prva vest u sos vestima je bila kako su delije pisale pogrdne grafite protiv sopstvene uprave i njihovog budjavog kanala i kako policija zna ko je,kako oni rekose i izvrsilac i nalogodavac..isto tako su prokomentarisali jucerasnje parole koje su podignute na nasem severu i prozivanje direktora jebenog,smrdljivog kanala i zekinog placenika,ali ne nacin kako smo mi zeleli da te parole budu komentarisane,nego naravno na nacin koji i prilici tom kanalu,a svi znamo kako to...PA DOKLE VISE LJUDI BRE...

MARS IZ NASE KUCE...OOOOO!!!!!
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Brzi88
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 190
Location: Belgrade

PostPosted: 09 Apr 2006 16:46    Post subject: Reply with quote

Ozbiljno bi mogli da se premeste sa Marakane na stadion jna (blizu gazde)
_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,
Tebi dao sve za tebe živeo,
Sad sam opet tu i biću uvek s tobom,
Večno ostaćes ti u srcu mom...
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 09 Apr 2006 17:18    Post subject: Reply with quote

Треба извршити притисак на управу, или већ ко је надлежан, да се изместе са наше маракане. Говна.
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
луди_радуле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 316
Location: РСК

PostPosted: 09 Apr 2006 20:28    Post subject: Reply with quote

Mislis da ce nas poslusati u upravi Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Gregor
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Apr 2006
Posts: 205
Location: Језеро Бодом

PostPosted: 09 Apr 2006 22:56    Post subject: ... Reply with quote

Mislim da je to prevršilo svaku meru. Ranije je bio Kojadinović glavni urednik Sos kanala. Je li još uvek on glavni i odgovorni za blaćenje Delija? Jako je providno na čijoj su strani. I pogledajte šta jedna šačica ljudi sa našim sportom u globalu. Onog Zeku stvarno treba iseckati na milion sitnih komadića i onda ih dati (mislim na komadiće) kao glavno jelo debilima sa SOS-a.
_________________
Бол... неком добро, а неком другачије
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 10 Apr 2006 01:33    Post subject: Reply with quote

Pa majku mu ljudi, zasto nepotrebni topici? Delije nisu tu da ispravljaju krive Drine vec da bodre Zvezdu ! To sto neka amaterska TV stanica ima prostorije na nasem stadionu uopste nije nasa briga. Nisu nam roditelji kupili taj stadion pa da mi odlucujemo ko ce da zakupi prostor. Ako redovno placaju kiriju...dobrodosli iako su govna. To treba posmatrati kao muzenje para od te bagre.........
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 10 Apr 2006 06:04    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Pa majku mu ljudi, zasto nepotrebni topici? Delije nisu tu da ispravljaju krive Drine vec da bodre Zvezdu ! To sto neka amaterska TV stanica ima prostorije na nasem stadionu uopste nije nasa briga. Nisu nam roditelji kupili taj stadion pa da mi odlucujemo ko ce da zakupi prostor. Ako redovno placaju kiriju...dobrodosli iako su govna. To treba posmatrati kao muzenje para od te bagre.........


Ti nas zajebavas ili mislis ozbiljno?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 10 Apr 2006 06:34    Post subject: Reply with quote

Zajebava 100%.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 10 Apr 2006 07:01    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Pa majku mu ljudi, zasto nepotrebni topici? Delije nisu tu da ispravljaju krive Drine vec da bodre Zvezdu ! To sto neka amaterska TV stanica ima prostorije na nasem stadionu uopste nije nasa briga.

Kakvi su ljudi to je neverovatno! Kada smo isli o trosku kluba svima su mozak isprali da smo PLACENICI,sada kada pokusavaju to da urade samo na drugi nacin javljaju se ovakvi da kazu kako to nije nasa stvar. To sto hoce bez imalo stida da nas stav o samostalnosti prikazu kao ne mogucnost uzimanja para vise iz kluba(posto je dosla cvrsta vlast).
E pa vidis Milance da je nama neko ukinuo nesto ne bi se bunili,vec bi prihvatili da je taj kanal izneo samo cinjenice,ali posto to nije tako...sta tebi nije jasno kada se taj "kanal" isproziva zbog lazi koju je irekao zbog ko zna kog interesa. I to je pokusao da nam omalovazi jednu od stvari na koju smo toliko ponosni...PUT ZA SAMOSTALNOST.
Nesto sa tobom nije u redu ako mislis da trebamo da sedimo i cutimo,i pustamo da nas kara degenerisana TV stanica koja reportaze radi samo dokle im kabal moze da dohvati od kamere,koja nema usporen snimak 10-ak godina,koja nema ni jedan tv prenos utakmice,koja radi stvari za tapsanje po ramenu onog degena dragise.
Ne damo na nas,a pogotovu ne nekome ko deli maltene sa nama KUCU.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 10 Apr 2006 07:43    Post subject: Reply with quote

mislim da je u pitanju pucanje njihovo jer nisu dobili frekvenciju jer nemaju ni sedište ni para za to pa su se odlučili da nas posvađaju sa čovekom da nas prikažu protiv uprave i da ih ovi ne diraju sa tribine tj prostorija. i samo prve i prave senzacije Rolling Eyes

moje mišljenje ne treba obraćati pažnju jer to njima daje materijal pa ga mogu iskoristiti kako njima odgovara

i nikako im se ne javljati ni sms ni na one igre, jer od toga zarađuju pare a kada stane to onda sponzori a kad i to stane onda NDF gde su pukli onda nema za kiriju i ćao neka traže druge prostorije.
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 10 Apr 2006 09:27    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Pa majku mu ljudi, zasto nepotrebni topici? Delije nisu tu da ispravljaju krive Drine vec da bodre Zvezdu ! To sto neka amaterska TV stanica ima prostorije na nasem stadionu uopste nije nasa briga. Nisu nam roditelji kupili taj stadion pa da mi odlucujemo ko ce da zakupi prostor. Ako redovno placaju kiriju...dobrodosli iako su govna. To treba posmatrati kao muzenje para od te bagre.........


Da ti je ovo prvi post zakleo bi se da zoves Dragisa... ili Bilja... Ovako Question Question Question
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 10 Apr 2006 11:37    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Pa majku mu ljudi, zasto nepotrebni topici? Delije nisu tu da ispravljaju krive Drine vec da bodre Zvezdu ! To sto neka amaterska TV stanica ima prostorije na nasem stadionu uopste nije nasa briga. Nisu nam roditelji kupili taj stadion pa da mi odlucujemo ko ce da zakupi prostor. Ako redovno placaju kiriju...dobrodosli iako su govna. To treba posmatrati kao muzenje para od te bagre.........


Ја ТИ се стварно извињавам што сам отворио непотребан топик,јбг нисам био никада на северу па сам мислио да ми не треба да бодримо Звезду,него да треба да се боримо против аматерских тв станица...јбг извини још једном,то стварно није наша брига,они су часни и поштени људи и треба да пљују по Северу,и да нас свађају са управом и да стају на пут нашем ОСАМОСТАЉЕЊУ,а ми ћемо да уживамо јер наша управа узима паре од те драге нам тв станице,па ћемо да им допустимо да и даље причају тако "лепе" ствари о нашем Северу... Laughing

Свака ти част Миланче!!!
Rolling Eyes
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 10 Apr 2006 12:57    Post subject: Reply with quote

Uh jebo te, mozda sam trebao da stavim nekog smajlija....tj. ono je bilo sarkasticno. Nikako nisam za njihov ostanak na stadionu, ali, realno gledajuci, sta Delije kao navijacka grupa tu mogu da urade? A sto se topica tice, Ivane, smatram da jeste nepotreban jer jednostavno nema mogucnosti da bilo sta promeni. Ljudi ce samo da se nadovezuju jedni na druge sa odgovorima : ma stoka, rulja, bagra, marva itd. Bar ja mislim da navijacki forum treba da sluzi za konstruktivne topice kakvi vec postoje a potiskuju se otvaranjem ovakvih neobecavajucih. Jos jednom ponavljam da je doslo do nesporazuma, nisam nikakav Dragisa o kom imam isto misljenje kao i svi vi ...
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 10 Apr 2006 13:06    Post subject: Reply with quote

Uh jebo te, mozda si trebao da mucnes tintarom pre nego sto si postovao onu baljezgariju, ne pomaze tu smajli. Sta si u tom trenutku mislio to si i napisao, samo nisi bas ocekivao ovakve odgovore.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 10 Apr 2006 15:07    Post subject: Reply with quote

Tema je skroz na mestu. Nisu mozda svi shvatili parole,treba objasniti ljudima sta je i kako je. Ne zelimo da iznad parola koje predstavljaju nase ideje,stoje ljudi koji to ne razumeju.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop