DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pesme koje guse atmosferu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ddaaddoo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Apr 2006
Posts: 14
Location: ЦРВЕНО-БИЈЕЛО ПОЉЕ

PostPosted: 11 Apr 2006 10:22    Post subject: Reply with quote

Sto se tice pjesme "...napred ZVEZDO,samo napred ZVEZDO,najbolja si ti..." smara to sto se mnogo radi rukama...
Back to top
View user's profile Send private message
ddaaddoo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Apr 2006
Posts: 14
Location: ЦРВЕНО-БИЈЕЛО ПОЉЕ

PostPosted: 11 Apr 2006 10:26    Post subject: Reply with quote

A ona koja probudi navijace mislim da je...NEKA VECERAS SVAKO ZNA... Laughing Surprised Very Happy Razz [/img]
Back to top
View user's profile Send private message
blejim
ДЕЛИЈА


Joined: 10 May 2005
Posts: 135

PostPosted: 11 Apr 2006 10:43    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
uuuuu ovo za skakanje ma ne mora skakanje nego ono đuskanje opušteno i onda malo brže pa opet lagano al samo da se mrda!
Ekstra bi bilo i svi bi bili 50% već aktivni e onda samo još malo volje i eto može da ispadne strava.
skakutanje umesto tapšanja a odabrati pesme za tapšanje koje će ljudi primiti i istrajati.
ljudi pa žurka zvana titula samo što nije Wink Cool


e upravo o tome pricam, ne mora skakanje vec ono djuskanje, uzivas u pesmi, djuskas zajebavas se, odma atmosfera pozitivnija, onda ne bi bilo toga ova pesma me smara necu da je pevam i bla bla bla. Nego ono opustena zajebancija pevas, "djuskas", pozitivno je skroz. I onda kad si tako raspolozen pokrene se neka pesma koja nije za djuskanje vec za grmljavinu onda ta pesma i GRMI jel su svi fino raspolozeni.

Sad ce mozda pasti komentari tipa, pa jel tebi potrebno da te neko oraspolozi tu si svega 90 minuta, pa ima da pevas bla bla bla.
OK, slazem se s time, meni stvarno nije potrebno da me neko oraspolozava, pa ja kad se probudim tog dana kad je tekma vec sam previse raspolozen, jedva cekam da se nadjem s ortacima pre tekme da se popijemo po koje pivo, zajebavamo se i idemo na tekmu, dok dodjem na marakanu vec sam tolko zeljan pesme da mi nikakav dodatni motiv ne treba. Medjutim budimo realni, ovo sa omasovljavanjem kopa je proslo super sto se tice brojnosti, ali dosla je gomila ljudi koja ipak TREBA da se NATERA da peva, na ovaj ili onaj nacin. Pocevsi od klinaca nabedjenih mangupa sa kariranim kacketima za 200kinti, do onih imam jaknu s krznom zajeban sam sad cu da odem na sever i da se mrstim na sve, pa ako me neko pogleda sakricu se, do studenata koji su tu eto tako nagovorio ih neko, svidja im se da gledaju kako to sve izgleda, pa do ko zna kakvih sve ljudi. Dakle moj zakljucak je jednostavan. Sa ovolkim kopom se mora raditi nesto da bi se ljudi doveli u pravo stanje uma. 90tih su tu bile cuske i samari Smile sto licno i smatram najefikasnijim, ali budimo realni, 3000 i vise ljudi se tako ne moze dovesti u red, niti je fazon sad nekog samarati, nekako je to vreme proslo.

Vec sam na jednom topicu napisao, ali ajde ponovicu se. Kad bi svi koji stvarno postuju i vole Sever i Zvezdu izgubili glas i ostali bi morali. Kako ocekivati da te ispostuje neko drugi, ako ne ispostujes sam sebe i svoju ideju tj. ne pevas kako treba.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop