DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Crvena Zvezda-Buducnost Podgorica, subota 25.3.2006.g. u 14h
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 26 Mar 2006 15:06    Post subject: Reply with quote

100%anti crnobeli
proctaj njegove postove ne bi rekao da je ironican
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 26 Mar 2006 15:19    Post subject: Reply with quote

North Star wrote:

Неко већ рече, да је у питању Маракнана да не било проблема, и стварно не би јер те паре остају код нас, а не иду код стоке преко пута!!!

Шта ти губиш, а шта они добијају, ако даш управи партизана 400 дин!?!

Теби је изгледа битније да партизан остане без твојих и мојих 400 дин него да урадимо нешто корисно за трибину...моју и твоју трибину! Размишљајте мало шире.....што би рекли амери "биг пикчр!"!


бл_слобомрзац wrote:
Nego jel zna neko moramo li na jna placati samo za prvo poluvrijeme kartu ili

Купићу ти ја карту ако обећаш да нећеш обући ништа дречаво Laughing
П.С. у свакој шали има мало истине Wink

аца_цоа wrote:
jel su u radovana gledale?

Не мора увијек радован бити црна овца....био је један дечко са упадљивом прангијом ....... има махање Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 26 Mar 2006 16:28    Post subject: Reply with quote

Ja bih samo rekao jednu stvar svima koji brinu da ce se partizan obogatiti od nasih ulaznica. 400 dinara (malo manje od 5 evra) x 6000 ljudi (ako staje toliko tamo uopste) = manje od 30 000 evra. Ako neko misli da ce oni lopovi da se obogate za ove pare neka im ni ne daje tih 400 kinti.
Meni licno je vaznija nasa predstava na toj utakmici od samog desavanja na terenu. Verujem da svaki navijac tako razmislja. Zvezda je hiljadama puta gubila i pobedjivala, a ni jedan poraz nije uzdrmao slavu zvezde ili je ugrozio na bilo koji nacin.
A Delije su u ovom slucaju i te kako ugrozene kao navijacka grupa i potrebno je da svi zajedno stanemo za nase interese! Ko je toliko slep da ne moze to da prepozna?!
Sta je zvezda nego njeni navijaci?! Pa nisu sigurno fudbaleri - zvezda. Ako su ugrozeni zvezdini navijaci onda je i zvezda ugrozena! Nema zvezde bez njenih navijaca. Teren i tribine su u neraskidivoj vezi. Zato nemojmo biti budale i misliti da je centar svih desavanja na samom terenu.

Nema zastava - SVI NAPOLJE!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 26 Mar 2006 16:59    Post subject: Reply with quote

Posto kapiram da je i policija upoznata sa nasim stavom, video sam ih na ulazu da citaju letak, sta ce se desiti ako oni zatvore ulaz tj izlaz i onemoguce nas da izadjemo?
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
grobari smrde
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jun 2005
Posts: 20
Location: Beograd

PostPosted: 26 Mar 2006 17:47    Post subject: Reply with quote

Biće batina, biće batina, biće batina!!!!
_________________
Ову ноћ целу и зору белу песма нек дочека
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 26 Mar 2006 18:27    Post subject: Reply with quote

Kako,zasto neko moze da ti zabrani da odes sa utakmice kuci? Na nama je samo da sve to uradimo bez tenzije i da sve sa nase strane prodje kako treba...a oni mogu biti tu samo nemi posmatraci. Mi i najavljujemo da hocemo MIRNIM protestom da pokazemo koliko nam je stalo...pa ako hoce to da cackaju...njihova stvar.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 26 Mar 2006 19:11    Post subject: Reply with quote

Треба доћи свакако, јер биће лудница. Ако пусте заставе направићемо навијачки спектакл као и сваки пут и наравно носити наше фудбалере до победе. Може и песмица:
Партизан шампион АПРИЛИЛИЛИ,
Партизан шампион АПРИЛИЛИЛИЛИ !

Ако не пусте заставе извређати редом и Зеку и Полицију и Савез и Милошевића и Коштуницу (шала Cool )
и онда 5 минута до краја урламо из свег гласа, тако да овим нашим фудбалерима звони у глави и да ни не примете да у 2. полувремену нас нема Twisted Evil
ето све сам лепо испланирао... Laughing
стварно нема разлога не доћи
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 26 Mar 2006 19:41    Post subject: Reply with quote

Pošto sam juče pročitao letak, više puta veoma pažljivo i pošto od sinoć pratim štam se dešava u vezi budućeg Derbija i GY lige, želim da i ja dam svoje mišljenje. Koliko god mnogi pljuvali po imenu Delije, mi nismo samo navijačka grupa, već i institucija koja predstavlja glas naroda. Mislim da mi prvo moramo poći od sebe, a ne od drugih, drugoga ili faktora koji nam nisu dorasli. Baš zbog tih povoda smatram da nije najbolja opcija da se tribine napuste na početku II pol. ukoliko se ne dozvoli kačenje zastava. Moramo poći od toga da mi postojimo zbog Zvezde, a ne Zvezda zbog nas. Ukoliko nekome( groblju) odgovara da mi ne budemo na tribini, to sigurno nisu naši igrači i rukovodstvo, već oni kojima naše prisustvo, bez svojih, neće nimalo prijati, pa će svoje uveliko klimave stolice pokušati da sačuva na sve načine i u dogovoru sa prijateljima koji nama baš i nisu bliski. Da li naprijatelju zadati udarac koji će boleti dugo vremena, bez obzira na rezultat, na koji naše prisustvo može veoma uticati, pogotovo što u slučaju poraza imamo 6 izuzetno teških utakmica, kao i motivisanog neprijatelja koji neće birati sredstva da se domogne cilja na bilo koji način. Mislim da ovoga puta ponos naše navijačke grupe treba da bude na drugom mestu, jer JNA je inače već tradicionalno stadion na kome kačenje zastava nije dozvoljeno čak kada i groblje igra medjunarodne tekme. Ukoliko se još uzme u obzir da je ministar sporta jedan od onih koji na njihovim tekmama voli da bude na šipci, onda je epilog već poznat. Budimo pametniji od njih i sami moramo prevazići sopstvene interese zarad onih kojima je podrška najpotrebnija - FEDBALERIMA.
Nije mi takodje jasan stav da se Derbi u GY ligi ignoriše, pogotovo što nam je sa njima zanimljiva i partija boćanja, a ne jedan košarkaški derbi, makar i on bio u takmičenju koje nam donosi sigurnu evropu ( ULEB kup), a koliko znom da igrači danas ne žive od markica za prevoz i toplih obroka, nego od gotovine, keša, evrova, dolara... a klubovi od njihove prodaje, koja nije baš najlakša iz lokalnog takmičenja. Takodje mi je već unapred žao naših košarkaša koji ostavljaju srce na parketu, a za uvrat će dobiti 90 min. tišine. To već sa naše strane nije u redu, ma koliko mi bili ogorčeni na upravu, takmičenje ili bilo šta drugo. Mislim da se problemima nije prišlo dovoljno mudro, ali još uvek nije kasno da se nešto promeni. Pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 26 Mar 2006 20:13    Post subject: Reply with quote

Znas kako,misljenje je kao dupe-svako ga ima,mozda kao sto kazes jos nije kasno da se promeni stav,ali bi bilo malo glupavo da ljudi koji drze tribinu vec nekoliko godina i ljudi koji donose mnoge teske odluke sada promene misljenje zbog jednog tvog simpatizerskog posta.Jesam li u pravu Question
Back to top
View user's profile Send private message
sever4ever
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2005
Posts: 122
Location: Франкфурт

PostPosted: 26 Mar 2006 20:17    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Meni licno je vaznija nasa predstava na toj utakmici od samog desavanja na terenu.
Nema zastava - SVI NAPOLJE!


naravno da je vazao prisustvo sto vise delija i da je vazna tribina to stoji ali..
vazna su i desavanja na terenu,mislim na rezultat te tekme!!!!
TO NEMA VEZE SA PARTIZANOM I NA DRUGIM TEKMAMA,znaci vazna je samo tribina a dali zvezda gubi ili je PRVA nije ti vazno???????
_________________
Zvezdo Zvezdana tebe ludo volim ja!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 26 Mar 2006 20:32    Post subject: Reply with quote

Smatram da treba misliti na sve i unapred se pripremiti za svaku mogucnost. Sta ako se dozvoli unosenje zastava, ali ne i njihovo kacenje na ogradu?
Tada bi ljudi mogli i bukvalno da stanu iza svojih zastava, nebitno da li je grupa iz Beograda, ostatka Srbije, Crne Gore, RS ili negde iz Evrope. Dakle, zastavu u ruke i drzis je tokom citavog meca, ukljucujuci period pre pocetka utakmice i poluvreme. Naravno, par redova ispred bi trebalo da bude prazno kako bi zastave mogle da se vide, a ako se bude nosila i zastava DS, ona bi mogla da stoji iznad svih ostalih, negde po sredini.
Znam da je ovakva situacija malo moguca, ali zasto se ne spremiti i za tako nesto.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Lukakalu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2006
Posts: 82

PostPosted: 26 Mar 2006 21:04    Post subject: Reply with quote

e ako je vec odluceno da se bojkotuje jedno poluvreme,sta mislite da ne dodjemo na prvo a dodjemo na drugo? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 26 Mar 2006 21:06    Post subject: Reply with quote

sever4ever wrote:
Hatori Hanzo wrote:
Meni licno je vaznija nasa predstava na toj utakmici od samog desavanja na terenu.
Nema zastava - SVI NAPOLJE!


naravno da je vazao prisustvo sto vise delija i da je vazna tribina to stoji ali..
vazna su i desavanja na terenu,mislim na rezultat te tekme!!!!
TO NEMA VEZE SA PARTIZANOM I NA DRUGIM TEKMAMA,znaci vazna je samo tribina a dali zvezda gubi ili je PRVA nije ti vazno???????


Pobede i porazi nisu merilo nashe ljubavi prema tebi Exclamation

Mislim da je dovoljno jasno recheno NEMA ZASTAVA - SVI NAPOLJE !
Zna se kako su dosad prolazili oni koji su se pravili pametni i nisu se pridrzavali dogovora .
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 26 Mar 2006 21:17    Post subject: Reply with quote

A sta je s onim koji dolaze iz inostranstva na tekmu?
Zbog cega dolazimo? Zbog fudbala? Jeftinije mi je da odem u Bareselonu, Milan nego Beograd ili daleko mi Stamford Bridz, Hajberi, busem 20 minuta. A razlika u fudbalu je ocigledna.

Dolazi se na SEVER zbog tribine, zbog navijanja ne zbog Zigica ili Nadja. Taj koji dolazi da gleda fudbal nek ide na zapad ili istok, bolje se vidi, sedi se, jos ako je lepo vreme do jaja.
Namerno sam uzeo Zigica za primer, kao naseg najboljeg igraca, ljubimca, golgetera, koji ce sutra igrati za Arsenal i slikati se partizanovim salom zagrljen s Kezmanom... nedaj Boze, ovo je samo primer, ali eto Stankovica.


I treba da se udje i da se izadje u poluvremenu. Tako se radi protest. Prvo pokazes kako je i sta je kad ima ljudi, a onda kako je cemerno bez. Tako se pokazuje snaga.

Odakle ljudima pravo da se jos i bune!!!!!!!
Kao - sto izlazimo pa dali smo 400 kinti - Boze svasta debilizam!
Kad sam bio mladji kad su bili oni neredi na Spartaku za proslvaljane titule kad se uslo na Zapad, pa jedva sam cekao da se krene, gledas i postujes one koji se drkaju za tu tribinu. Da bi smeker stavio lazni Barberi i ispozirao tekmu. Ili sta otpevao tri puta u kopu na tekmi i sad ce da kenja po forumu jer je eto u prici i kao zasto ovo ono...

...aj to sto ne vidi od nosa, ne vidi sta ce sutra biti ako se ne zaustavi sad, sto ne razmislja kao navijac, ajde to pa promenice, ali sto su jos neki i bezobrazni pa se uzjogunili. Paz majku mu, a da li bi ste zeleli djus bistriji ili sa delovima pomorandze? S ledom ili bez?

E sad malo o Engleskoj.
Kupis kartu od 75 evra, udjes na tribinu, mozes da popijes pepsi ili dijetalni pepsi. Sednes na svoje mesto. Stavis ruke u krilo. Ne moras teren da gledas imas semafor od 800 kvadratnih metara, zvucnike od kojih ogluvis. (Ko Philps=Ajndhoven fazon - kad daju gol odvrnu muziku - i tako 5 puta bem ih u usta) Kad se iznerviras ustanes. Sednes. Uzbudis se, pa ustanes. Sednes. Zapevas sedeci. Odes do klonje i klopnes hot-dog u poluvremenu. Zevas. Gledas neku nakazu i kao tripujes nije losa riba. Eh da zaboravih ti si u kopu, nisi na zapadu. Ne smes da opsujes, niti da "pokazes ruznu rec" Wink ne gledaj protivnicke navijace, ne deri se bez veze, a sve vreme snima te 800 kamera i ako mislis da si utripovao nisi, jer snima te stvarno 800 kamera. Ko hoce detljniji opis tekme u Engleskoj nek poslusa pesmu U2 "Numb".

Kako je doslo do ovog?

Bas tako, prvo zastave, pa...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 26 Mar 2006 21:54    Post subject: Reply with quote

Ajde mi dajte jos samo par informacija. Ko odlucuje da li ce se moci unositi zastave? Milicija,Zeka ili neko treci...? Zasto bi sada branili zastave da se unose kad nisu branili jesenas na Marakani?

UltrasLondon,brate,meni je drago sto ima razlicitih misljenja. Jednoumlje nikad nisam volio. Manje upuceni navijaci i treba da pitaju zasto je to tako a ne da prihvate neciji stav zdravo za gotovo.

Jos nesto...vjerovatno si tacno opisao navijanje u Engleskoj,ali misim da ta pozorisna atmosfera nije zazivjela iz cistog hira FA ili vlade ili zato sto se navijaci nisu binili sto im uskracuju jedno po jedno pravo. Pocelo je u Hejselu valjda '85 (oko 40 zrtava),mozda i ranije. Desio se i jos stravicniji Sefild '89 godine (oko 100 zrtava).Ljudi su nekako morali tome da stanu na put. Vjerovatno nisu nasli pravi nacin,ali...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 12

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop