DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Svi na Vozdovac!!!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 17 Feb 2006 15:21    Post subject: Reply with quote

A cika milvol je platio 500 dindzi ma nema veze bice valjda nekog piva i za mene...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
PiNki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2006
Posts: 41
Location: senjak

PostPosted: 17 Feb 2006 15:29    Post subject: Reply with quote

Sa kojim busom je sa Sajma najlakse doci do Dusanovcva?
_________________
...ja sam godine proveo sa tobom...
Back to top
View user's profile Send private message
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 17 Feb 2006 16:12    Post subject: Reply with quote

PiNki wrote:
Sa kojim busom je sa Sajma najlakse doci do Dusanovcva?


Sa petlje Mostarske imas bus 18,i nije Dusanovac nego naselje Brace Jerkovic tu se nalazi stadion!
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 18 Feb 2006 18:23    Post subject: Reply with quote

Велики број цигана на стадиону Вождовца.
У насеље браћа Јерковић стижемо са двије осамнаестице. Онда у кортеу до улаза на исток. Иначе тај исток је толико мали да нисмо могли стати ни ми са регуларним картама а камоли они што су набављали карте сумњивог поријекла од клинаца испред стадиона . Велики број људи одлази на ЈУГ, могу рећи да је на југ отишло много оних који су били сигурно потребнији на истоку....ал' шта да се ради...

Прије почетка утакмице Инвалиди скандирају Бојану Мајићу, ми поздрављамо и узвраћамо са истим скандирањм, за узврат добијамо такође аплауз.
Прво полувијеме осим у пар наврата нисмо нешто нарочито звучали, али кажем, то је и до тог распореда људи на истоку и југу.......
Друго полувријеме мноооого боље и квалитетније. Добро смо се чули!

Што се тиче Инвалида, чуо сам их у пар наврата...углавном када понављају...било их је 200-300....


Поздрав екипи 048 Laughing Wink
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 18 Feb 2006 18:37    Post subject: Reply with quote

Кад неће нико ја ћу. Много људи је извисило за улазак. На југу и истоку било нас је око 800. Навијање опет јебено солидно. Било је чак и наших на западу(око 20-30). Сунце је било баш незгодно, убијало је. Мора то много боље. Иначе из Новог Сада 40 људи(од тога пола апачи). Већ против Борца мора да буде баш баш на нашем нивоу.

ПС. MILLWALL011 хвала на картама Laughing и превозу.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 18 Feb 2006 19:45    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:


Поздрав екипи 048 Laughing Wink


Била би много добра фора да смо ушли( и да нису сви живи попадали због тих карата) Confused
...Иначе на паузи између полувремена,велики број људи покушава да уђе на запад.Наравно и ту лупили цену 500 дин,тако да је сувишно писати дал' је неко ушао.И да...сцена за ситуацију кад помислите да су и пандури људи(част изузецима - ако их има).Неко ДЕТЕ покучава да прескочи ограду,не би ли ушло,одмах притрчава жандар и лупа му 2-3 шамара.Један момак,који се затекао ту,пита жандара шта то радиш,што удараш дете... А овај са још 3 корњаче хвата тог момка,одвалише га од батина,и правац марица...Толико.
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 18 Feb 2006 19:46    Post subject: Reply with quote



cetres osmica Smile

Ispred stadiona ostala ekipa 48 Smile
Inace, bilo nas je bruka puno. Posto nam nisu dali da prodjemo do stadiona, sa kupljenim kartama odlazimo lagano na zapad. I to je dosta ljudi krenulo tamo. Posle ko je usao - usao, ko nije, otisao kuci, mozda nekom 10, 30 ili 48-icom Smile
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 18 Feb 2006 20:48    Post subject: Reply with quote

Ispred kokosinjca ostade pun k...c ljudi, nemam sta pametno da pisem o navijanju kad nisam usao. Jedan decko je priveden, tacnije brutalno maltretiran pa priveden bez razloga. Neki su snimili telefonima kako ga 4-5 svinja obara na zemlju, samo zato sto je panduru rekao da nema prava da samara dete od nepunih 15 godina (preskocio ogradu i usao u dvoriste neke kuce). Valjda ce neko staviti snimak da svi vide mamu im jebem.

Ispred sam video i Sapcane, nove dukserice su im bruka, kao i kacketi. Stvarno nemam reci, jer kad vidim one sto dolaze u nekim krpama i stampaju grb delija, onda neki Ultras Kljaicevo Shocked , pa da ne nabrajam dalje, ovi su samo prijatno iznenadjenje. Da ne pricam da je bilo i dosta starijih likova (preko 25)
Back to top
View user's profile Send private message
Паки
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 155

PostPosted: 19 Feb 2006 01:19    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:



Поздрав екипи 048 Laughing Wink
Hvala Embarassed
_________________
Четврт века,а болест нема лека НЦЗ `86
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 19 Feb 2006 07:51    Post subject: Reply with quote

48 магичан број, шта рећи поздрав свима који су га поносно носили на картама Laughing
ако онај "стадион" испуњава услове, какви су услови?????
500 за карте, за ону трибину??? страшно
иначе услови за навијање су били јадни исто као и трибина, с обзиром на услове навијање и није било тако лоше, мада лично мислим испод нашег нивоа и слабо за прво коло пролећног дела, надам се да ће први на маракани бити много бољи.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Zile
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 35

PostPosted: 19 Feb 2006 08:12    Post subject: Reply with quote

Снимак и није неки, тачније нисам могао да приђем довољно близу, јер када сам почео да снимам оно иживљавање добио сам по који пендрек.
На крају снимка се види како њих 3-4 седе на оном дечку и стављају лисице. Ако је неко снимио све од почетка нека постави.

http://www.megaupload.com/?d=B6QSGJ5L
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 19 Feb 2006 09:19    Post subject: Reply with quote

Hvala za fajl Zile.
Ako znate nekog ko je snimao, a ne posecuje internet, iscimajte ga da okaci. Nek svako okaci svoj fajl sa mobilnog.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 19 Feb 2006 09:59    Post subject: Reply with quote

Кад сам ушао на оно ђубре од стадиона стао сам одма до наше легенде Маузера који се запитао:Која ли је Комисија дала употребну дозволу за овај ''стадион''?Мислим ставрно срамота,знам да живимо у сиромашној земљи,али нели ред мора да постоји.
Што се тиче навијања,већ је речено слабо издање у односу на наше могућности,вође су сто пута морале да интервенишу у фазону:Ајде први меч после паузе,лепо време,вођство,али није ишло.Мада донекле и разумем све то,с обзиром на силно цимање,смехотрес од трибине,а и оно Сунце је већину нас баш убило у појам.Додуше дај Боже да га буде што више,али јуче се већина обукла као да иде на зимовање,а она +15.
У сваком случају као што каже она народна први мачићи се у воду бацају,а против Борца очекујем већ оно право,као што је било против Вождовца и Јавора током јесени.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 19 Feb 2006 10:58    Post subject: Reply with quote

Са чиме отварате овај снимчић? QT ми га пријављује као непрепознатљив... 48 му бубњева Дарквуда Wink ...

После утакмице је било и извлачење неколико момака из 26-ице од стране пандура. Дечко који је стајао испод мене на степеништу је скинут са буса тек тако, попио је мало по глави јер се бунио... стока пандурска Evil or Very Mad ...

Шапчани, зашто латиница побогу Confused ?
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 19 Feb 2006 11:42    Post subject: . Reply with quote

Znaci,ne znam samo zasto se igralo na onom stadionu.On je mozda podmirivao potrebe druge i trece lige,ali za ovakve utakmice stvarno glupost.
Naravno,na nasu tribinu nisam uspeo da udjem,obilazio sam do 35 minuta i na kraju ortak i ja dali po 250 dingera redaru i on nas pustio na zapad.
U prvom poluvremenu(mislim koliko sam ja bio) nismo zvucali nesto narocito,dosta rastimovano,lose..A u drugom vec znatni napredak i extra atmosfera,narocito posle Boskovog gola,tad ste stvarno explodirali...
E chuo sam da su pohapsili neke likove sa No 048,049,030?
Bio sam i ja posle u onoj 26-ici,sreca ugurao se,pa stajao negde u sredini,a ovi kreteni nalupase onog decka samo zato sto je hteo da udje u prevoz,dobro i dobacio im nesto ver. sto ja nisam cuo ...
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop