DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

"A Matter of Life and Death"casopis GQ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 05 Feb 2006 17:12    Post subject: Reply with quote

Мислим да грешите ако мислите да се овај текст односи на нас. Далеко од тога да браним тог или било ког другог новинара али конкретно овај текст се није односио на нас него на управу клуба.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 05 Feb 2006 17:27    Post subject: Reply with quote

...ili na nekoga ko misli da je u upravi kluba,ali svakako nema veze sa nama.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 05 Feb 2006 17:33    Post subject: Reply with quote

Претпоставио сам да ће текст изазвати различита реаговања. А како и неће када је писан двосмислено, па се може довести у везу и са Делијама и са неким менаџерима. Чак ме доводи на мисао да је читав текст новинарска удица ... па ко се упеца ... Confused
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 05 Feb 2006 17:43    Post subject: Reply with quote

управо тако, у сваком случају ми се не помињемо експлицитно па тако мислим и да не треба посебно реаговати на овај и сличне текстове ма колико они били двосмислени уколико нас не помену по имену и презимену-`делије север`
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 05 Feb 2006 18:44    Post subject: Reply with quote

Ovo je jos jedan od napada na fudbalski klub (novu upravu) u okviru kampanje koja se sistematski vodi kroz medije ovih dana. Citajte pazljivo sve tekstove u maltene svim dnevnim novinama.
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 05 Feb 2006 21:08    Post subject: Reply with quote

contadinello wrote:
Ovo je jos jedan od napada na fudbalski klub (novu upravu) u okviru kampanje koja se sistematski vodi kroz medije ovih dana. Citajte pazljivo sve tekstove u maltene svim dnevnim novinama.

Приче о добрим и лошим су за малу децу, самим тиме мислим и циљам на те глупости писане по новинама.. Ко има користи од свега тога ту се појављују многе могуће опције и одговори.. Од људи који су изгубили позиције у фк цз, до осталих смрадова који су имали користи од целог хаоса који је владао у старој Звезди.. Ова нова "власт" звездина много више је урадила за сам клуб у овој години него што су то многи покушавали протеклих 15 година. Као искрени звездаш критиковао би их и пљувао би по њима да не мислим тако и да ме својим активностима нису у то убедили. А не неки Аврамовићи (и његов не дај Боже маркетинг, те продаја звездиног грба) и остали смрадови која никако не могу да се помире са тим да им је неко упропастио многе комбинације! Звезда је коначно почела да наликује на Звезду и док се у том правцу ради, навијачи можемо бити задовољни и имуни на глупости жуте штампе. За мање од годину дана ново руководство нам је обезбедило 8 европских утакмица, јесењу титулу и појачања од којих можемо да очекујемо много тога. За разлику претходних година када су нам долазили уз помоћ те штампе и сумљивих менаџера дебили који никако нису заслужили а ни оправдали боје које су носили и грб на грудима и брукали нас невиђено у европи, док су домаће титуле биле добијене свим могучим путевима (нису зета и партизани били једини да смо искрени) осим заслужено добрим играма. Ајде са овом екипом после 10 година мислим да можемо нешто да урадимо, док сам се протеклих година невиђено плашио брукања (оправдано!).

Ах шта тај јебени аврамовић ради у СД! Јебала га његова књига и маркетинг ЗвЈездин. Дебилчина.
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 06 Feb 2006 00:36    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
Isfrustrirano stvorenje ... Sve vam je jasno o kakvim se novinama radi kada urednik ne primeti gramatichke greshke u tekstu ...

Medijska kampanja protiv nas se nastavlja Evil or Very Mad


Taj "Sportski Zurnal" vec godinama nema lektora...
Bez obzira, mislim da se ne treba cimati oko ovoga, iako se indirektno cilja na nas.. Neki, pardon, mnogi novinari ce uvek biti cobani i budale, svesno ili nesvesno.
Back to top
View user's profile Send private message
uroshrs
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2005
Posts: 116
Location: милетов крај

PostPosted: 07 Feb 2006 00:26    Post subject: Reply with quote

Ljudi koji ne razumeju celu pricu, uopste ljudi generalno su glupi. Njima je lako upravljati, manipulisati, dezinformisti, sta god.. Ko ce, ko nema veze sa pricom, da uopste dublje razmisli o tome sta je neki novinar napisao. Nema veze da li je list ili novinar odavde ili iz inostranstva, masa ce da veruje ono sto smrdljivi zurnal pise, ili sto sundey times pise. I sad je samo pitanje da li mi treba oko toga da se uznemiravamo ili ne. Mislim da je resenje, da nijedan novinar vise nikad, ali bukvalno nikad nema pristup nicemu vezano za navijacki pokret. Njima nije mesto tu, niti ce ikada biti, niti je nama mesto da sa njima ikakve veze imamo. Sve sto je vezano za tribinu na tribini i treba da se resava, u okviru ekipe, i ovakvi forumi mislim da nisu prava stvar, gde svako moze da se informise o osnovnim stvarima. Jebo novinare i jebo medije, tribina je mesto za nas..
_________________
..само ноге вире..
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 08 Feb 2006 06:53    Post subject: Reply with quote

Iskreno čovek postavlja pitanja i sam daje sebi odgovore!

A najčudniji je deo da je od policije dobio informaciju da su pozivi usledili iz samog kluba pa onda on donosi zaključak ko bi to mogao da bude, kako ono kaže besciljni šetači po prostorijama izvinjavam se ako ga nisam citirao kako treba.

Dakle čovek je vešto upakovao ono šta mu smeta izmislio priču i objavio je.
Back to top
View user's profile Send private message
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 09 Feb 2006 09:03    Post subject: Reply with quote

El pibe wrote:
Ako ste vi ukapirali o cemu se radi u ovom tekstu, svaka cast... ja po treci put citam i ne kapiram ni poentu, ni sta je pisac hteo da kaze...
Веруј ми, ниси једини Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
somx
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2006
Posts: 51
Location: Prijedor,R.Srpska,Zapadna Srbija

PostPosted: 09 Feb 2006 19:58    Post subject: Reply with quote

Smradovi prosto je nemoguce sta novinari pisu ovih dana....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 12 Feb 2006 01:50    Post subject: Reply with quote

Zurnal je novina koju valjda niko ozbiljno ne shvata...
Pre nekih godinu dana sam se smejao ko lud kad sam u istim novinama procitao da na nekoliko mesta pise "rec" NALETO!!! Ovo je samo primer, ali su oni danima u svakom tekstu koji je sadrzao ovu sintagmu pisali spojeno. Posle im je neko valjda rekao, pa su prestali. Smile
Da nije smesno, bilo bi smesno... Very Happy Ovo sam dao kao primer, ali ako u redakciji nema ljudi koji su elementerno pismeni, ja ne vidim ni jedan razlog da se opterecujemo oko toga sto pljuju nas ili FK. Ne daj Boze da su takvi na nasoj strani...
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
SaXoN
ДЕЛИЈА


Joined: 26 May 2003
Posts: 177

PostPosted: 27 Feb 2006 15:32    Post subject: Reply with quote

Ma ovaj clanak ne govori apsolutno nista... covek presipa iz supljeg u prazno, lupa gluposti.. valjda ni sam ne zna sta hoce da kaze.

Nego, treba se posvetiti stranim novinarima uglednih casopisa koji nas vecito blate i predstavljaju kao neke zlocince, naciste, rasiste i ne znam ti ni ja sta... Uzas! Svaka budala moze da nam dodje na stadion, kao "snimi situaciju" i nalupa milion gluposti o nama. A, zasto Delije samoinicijativno nebi pozvale nokog NORMALNOG uglednijeg novinara na sledecu vecu utakmicu, pa da mu se u cetiri oka fino objasne neke stvari kroz jedan normalan i primeran razgovor. Zasto mi malo ne budemo lukavi i umesto da sledeceg novinara nalupamo (kako neki predlazu;) ) bolje bi bilo lepo ugostiti coveka i predstaviti se u pravom svetlu. Najlakse je ignorisati ili jebati kevu lazovima, ali bato moj imidz nam kroz godine sve vise i vise tamni (a, usput i samoj naciji). Znaci kada bi nam dosao jedan NORMALAN novinar koji ume da saslusa i objektivno oceni situaciju, pa napise clanak o onome sto nas cini najboljima, eto ti pomaka napred i popravljanja imidza. Od cutanja i teranja kontre nema na zalost nista.
_________________
1991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
луди_радуле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 316
Location: РСК

PostPosted: 27 Feb 2006 18:36    Post subject: Reply with quote

Danas sam citao u hrvatskim novinama, da je ono englesko govno od novinara Bob Graham, bio u Zagrebu, i opet je pricao svoju pricu o ujedinjenju navijaca iz Srbije i Hr., lik stvarno veruje u to, a hrvati su ga isprdali zbog te price, to moze prodavati jos samo u Engleskoj...
Back to top
View user's profile Send private message
ronin
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 151

PostPosted: 03 Mar 2006 21:42    Post subject: Reply with quote

Pa ljudi prosto je i taj Ben Anderson i Bob Graham svesno pisu takve lazi i preuvelicavanja jer se Zapadno trziste pali na takve price, a znamo da je njihov mentalitet dosta razlicit od naseg,i logicno je da kod njih moze da prodje takva prica jer ova prava nikad ne bi prosla, a na zapadu se ne gleda istina nego novac,tako da za sledeci put treba docekati takve kretene spremno ili ih uopste ne pustiti da pridju,jer od njih ne treba ocekivati nista drugo osim blacenja vecine pravoslavnih naroda a pogotovo SRBA!A kada neki ZAPADNI citalac procita ovakvu pricu on ce normalno da pomisli ono sto misli i do sada da smo mi gomila kretena i divljaka koji se po ulici bodu nozevima i onda normalno da kada tamo bude anketa onda velika vecina kaze da je bombardovanje opravdano jer smo mi gomila kretene koja jos uvek zivi u kamenom dobu!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop