DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ostale razlike na Severu
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 19 Jan 2006 11:27    Post subject: Reply with quote

cika lazo sto si dao SVOJ sever klincima, kako tebe starog vuka sa severa oterase klinci, ciko ja kad sam krenuo na utakmice mnogo malo ljudi je bilo na tom severu, tako reci prazan, svi ti ljudi su i dalje tamo... a ti, gde si ti???
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 19 Jan 2006 11:38    Post subject: ... Reply with quote

Cika Lazo ajde sad ti nama objasni kako volis Zvezdu vise od svih nas zajedno...
...I kako posle Starzbura nisi mogao da spavas, kako si sutra na poslu
bio iscrpljen...kako si svima dokazao svoju ljubav...

A ja cu ti reci kao jedan od "klinaca" da me boli kurac za to, bas tako,
i da je meni bilo vaznije da se okupimo nas 300+ napravimo korteo od
grada do stadiona, i oko stadiona, pevamo "Najveci olos smo" ispred
njihove tribine u njihovom gradu, extra navijamo i pokazemo "Evropi" ko je ko...
Do slusanja...
_________________
...ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 19 Jan 2006 11:47    Post subject: Reply with quote

Vidim da si redovan ciko pa znas i koji je prosek godina... Laughing Mislim da nije vredno raspravljati sa covekom jer je zalutao i nema nekog smisla pricati sa njim.
Cika lazo, kad resite jednog dana da dodjete na stadion Vi se javite pa mozemo da popricamo, nema nikakvih problema, bas bih voleo da cujem sta to imate da nam zamerite.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 19 Jan 2006 16:35    Post subject: Reply with quote

izvinjavam se jer znam da ne treba odgovarati coveku kojije zalutao na ovaj forum,ali ja moram...
cika lazo, verujem da je ta ista Zvezda imala mnogo vise koristi od toga sto ti nisi spavao celu noc ili si pljuvao televizor i sta ti ja znam,nego sto je imala koristi od tih fensi klinaca koji idu na svaku njenu utakmicu i deru grlo...
Quote:
A ja cu ti reci kao jedan od "klinaca" da me boli kurac za to, bas tako,
i da je meni bilo vaznije da se okupimo nas 300+ napravimo korteo od
grada do stadiona, i oko stadiona, pevamo "Najveci olos smo" ispred
njihove tribine u njihovom gradu, extra navijamo i pokazemo "Evropi" ko je ko...

svaka cast na ovom postu u potpunosti se slazem sa tobom...
jednostavno,najvise sto mozes da pomognes je da navijas,a to sto si ti zabrinut sto ovaj ili onaj igra lose,od toga nema vajde,to mozda ako jednog dana budes trener/menadzer ili bilo koja funkcija koja se o tome brine...
iskreno,ti "klinci" koje ti prozivas su najupecatljivija tacka Zvezde,i utakmica Zvezdina bez njih,nebitno da li je to nase prvenstvo,ili evropa, nema nikakav smisao,ja opet napominjem,tacno je da su Delije tu zbog Zvezde,ali Zvezda nije ista sa ili bez tih "klinaca"...
a ti cika lazo razmisli malo sta pises,ma i ne moras da razmisljas,na vrh glave su mi se popeli veliki navijaci Zvezde iz najslavnijeg perioda istorije,ne svih naravno,svaka cast ljudima koji i dalje idu na utakmice i podrzavaju ideju Delija,a ti cika lazo i tebi slicni,dodjite sad kad je umesto Bajerna na programu Banatski Dvor,samo da vidite kako deca deru grlo na Severu...opet kazem,ovo se odnosi samo na one koji sada samo pljuju na sadasnji Sever,a nisu dosli na stadion 15 godina...
ovim postom nisam zeleo nikoga da vredjam,izvinjavam se ako se neko nasao uvredjenim,a administratorima se izvinjavam za dug post i skretanje s teme,ali nisam mogao da precutim
poz
Back to top
View user's profile Send private message
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 20 Jan 2006 05:12    Post subject: Reply with quote

Gde ovo ode..
Znao sam i prilikom pocinjanja teme da ce verovatno otici u nekom sumanutom smeru. Svi su "uvredjeni" ako se sugerise da neki segment treba popraviti - Pa bolje da raspravljamo koliko je Basta dobar igrac...
Ideja topica je bila da nekoliko (sto vise) ljudi koji su stariji, mozda obrazovaniji (ne obavezno u skoli) i koji su bili stanovnici ovog grada kad je on zaista i licio na grad, da ti ljudi ovde daju svoje misljenje o "Shabanizaciji" Severa. Opet ponavljam - nije to mozda najvazniji problem, ali je svakako jedan od problema.
Fora je u tome, da ako ti klinci koji dalje o grand parade nisu videli (ili bilo kog drugog medijskog djubreta) cuju ljude koje poshtuju po nekom drugom osnovu, koji bi im objasnili da izrazi "cool" i "gotivno" ako se i koriste - opisuju potpuno razlicite stvari od onih koje smatraju "gotivnim". Ako ti momci ne nadju uzore medju onima kojima cesto veruju i smatraju ih ljudima na koje se mozda treba ugledati, onda im ostaje da takve uzore nalaze kod Boshka ili Vlade Divca ili bilo koga ko ih sa ekrana truje 24/7.
Znaci, ako imate primere koji objasnjavaju kako treba - mnogo cete uciniti u sprecavanju onoga kako ne treba. Danas je teze odrastati u Srbiji nego sto je bilo puno vremena u nazad, ako ne zelite da pomognete nemojte ni odmagati.
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 20 Jan 2006 13:31    Post subject: Reply with quote

Cika laza stoji sa strane i prica sta nevalja na severu,kao da oni koji su u ekipi ne znaju sta je i kako je.
Da li se svidja nama sto nam kop cine mladje generacije?Pa naravno da bi zeleli starije ozbiljnije,navijacki potkovanije ljude da imamo pored sebe,ali to ne ide tek tako lako. Posle onog pocetaka 90-ih kada je nas klub dostigao sve ono sto se u fudbalu moze dostici,a nasa tribina bila na vrhuncu,dosao je period kada se sve to raspalo u param parcad i nas sever nije imao vise onu ozbiljnost i snagu koju je imao tih zlatnih godina.
Ljudi su poceli da odlaze sa stadiona,tako smo imali priliku da gledamo nas klub pred 200-300-500 ljudi na stadionu...odprilike onoliko koliko je imao verovatno svaki nizerazredni klub u nasoj zemlji pocetkom 90-ih.
Sa takvim severom gde nas je bilo nekada i po 100 i to loseg proseka godina doslo se do cifre koja je 30 puta veca. Losi rezultati naseg kluba u polsednjih par godina sigurno nisu doveli te ljude na stadion-nasa prica je to uradila. I zato cika lazo....pusti ti price od pre 15 godina,ajmo mi sada u ovim uslovima da napravimo nesto. Lako je nauciti navijaca da dolazi na stadion kada mu dole igraju Mihajlovic,Savicevic,Prosinecki....kada preko puta par puta godisnje gleda BBB-e,torcidu....Sta danas ponuditi ljudima? nemamo fudbal,nemamo navijacke grupe zbog kojih bi dolazili...ali zato imamo svoju pricu. To je upravo ta prica koja se tebi ne svidja...jacanje naseg navijackog razmisljanja,jacanje nase grupe,omasovljavanje kopa.....Sve to radimo bas zato da bi u buducim vremenima(kada krenu prava iskusenja) bili spremni za svakoga. I Kada je u pitanju tuca,i izgled tribine i brojnost...
Danas imamo dosta mladjih na tribini,koji ce za 10-ak godina ako ostanu tu biti stariji,ali za to vreme dok odrastaju trebaju da nauce ko smo mi u stvari,sta mi hocemo,zasto on stoji tu i peva,zasto je obucen navijacki a ne kao neki reper ili dizelas,ili biciklista,zasto ide u incidente sa drugim grupama...da mu se ne bi desilo da sa 25-30 godina on dolazi tu da bi se malo ispricao sa nekim,nesto popio,ogrebao se za neku kartu,ino gostovanje...
Nikada od severa nece nastati fensi tribina,kafic...uvek kada treba sever ce odgovoriti i protivncikim navijacima i policiji...svima. Takvi dogadjaji su u poslednje vreme svedeni na minimum kada je stadion u pitanju,a vise su pebaceni na ulicu,i sve grupe u Srbiji,a i sire...znaju da li mi znamo da napravimo akciju,da li smo po tom pitanju navijacki ispravni. Ako vec to imamo,zasto ne bi tribinu punili ljudima koji zele da budu navijaci,koji prihvataju fazon koji diktira ekipa? Oni su tu bas zato da bi bili rojniji,da mozemo iz te gomile izvuci jos po nekoga za incidente,koreografije,sivenje,farbanje,za advokatske poslove....
Nasa realnost je ta da nam kop sacinjava dosta mladjih momaka. Ako se malo bolje razmisli mozda to i nije toliko lose. Cela jedna generacija od par hiljada ljudi ce rasti u dobrom fazonu,i to samo moze dobra doneti nasem severu za koju godinu.
To ima i svoje mane a jedna od tih mana je to sto je cika laza naveo-fensi klinci. Nisu to fensi klinci,vec su to samo klinci koji u tom dobu razmisljaju tako kako razmisljaju. Izgledaju neozbiljno,neki nakurceno...ali svaki od njih koji ostane bice dobar,svaki od njih koji predje 20 i neku a ostane tu znacxe zasto je tu,znace da se navijacki ponasa JER JE TAKO NAUCEN jos mnogo godina ranije.
Cika lazo voleo bi ja da imamo tribinu punu ultrasa i huligana,da se na terenu igra dobar fudbal,da se sever ori svaku tekmu,ali toga nema...na neke stvari mi ne mozemo uticati,ali zato za sever mozemo i nikako ne treba odbacivati ono sto smo privukli kod nas jer to je nasa snaga svidjalo se to tebi ili ne,a ne oni koji dosju 5 puta godisnje na stadion u potrazi za onom Zvezdom koje vise nema.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 20 Jan 2006 23:18    Post subject: Reply with quote

Covek uvek sve lepo kaze...
_________________
Ја сам желео да играм, да се веселим
тежак је живот, школа се цени
за црвено и беле боје да се борим
сада те са северне стране бодрим
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ajzak
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Apr 2005
Posts: 13
Location: npp

PostPosted: 21 Jan 2006 07:04    Post subject: Reply with quote

Takvim ponasanjem terate prave ljude sa Severa, a dovodite fensi klince, i zato vam je u kopu prosek godina 11.5 . Ali to i jeste super,em se osetite glavni, em lako manipulisete naivnim klinjama!

jao lazo,pa koji su to pravi ljudi sa Severa? da nisi mislio likove sa jugo dresom? očigledno po tolikim godinama koje si " kao proveo" na Severu neznaš šta su Zvezdaši i šta su Delije.sramota...
Back to top
View user's profile Send private message
North Star
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Oct 2005
Posts: 159
Location: 6 км, од Маракане

PostPosted: 21 Jan 2006 09:17    Post subject: Reply with quote

E to je ono o cemu sam vec ranije i pricao, a to je RADITI SA MLADIMA!!!
Pazi, to sto je pocetkom 90-ih nasa tribina bila na vrhuncu Wink , nije palo sa neba, niti je doslo odjednom, vec je pre toga neko godinama ulagao svoj trud, vreme, novac... da bi tada nash Sever izgledao fascinantno! Sto je za svaku pohvalu!!! E onda je iz razumljivih razloga doslo do sunovrata, nazalost Sad
Isto tako, sada npr. na Severu imamo ne bas malu brojnost u proseku 3000 ljudi (na prvenstvenim tekmama, izuzev derbija), nekada vise nekad manje, zavisi sve od vremena, imena protivnika...
I kao sto rece Generalstab, tih 3000 ljudi nisu odjednom dosli, nego je to rezultat visegodisnjeg rada!!! Bas zato sam rekao da klince koji dolaze na Sever treba "obrazovati" sa pravilima ponasanja kako na tribini, tako i van nje...
Mislim da i u Pioniru treba neko doci i raditi na ovom problemu...
Znam da ljudima iz Prve ekipe, Pionir nesto "smrdi" jos od onog incidenta u Kraljevu, ali da kazem da je uprava kluba prolazna stvar (jos godinu dana su tu, a posle toga idu izbori, ali da ne davim sa ovim sada, o tome cu kada dodje vreme), a Zvezda... Zvezda traje!!!
_________________
МЕНЕ ЗОВУ ДЕЛИЈА, ЗЕМЉА МИ ЈЕ СРБИЈА,
А ЗВЕЗДУ ВОЛИМ ЈА, ЈЕР ЈЕ НАЈБОЉА, ЈЕР ЈЕ
М О М Е С Р Ц У Н А Ј Д Р А Ж А ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 21 Jan 2006 09:57    Post subject: Reply with quote

89-te, 90-te i 91-ve, oni koji su imali 22-23 godine su vazili za starije na Severu. Bilo je i onih u ekipi koji su imali 25-26 i oni su vazili za bas starije. Danas na Severu postoje oni od 15-16 godina (kao sto su uvek postojali), ali ima i (ne-malo) onih od po 30-tak godina, a bogami i onih iz starije ekipe koji su oko 40-te, a jos uvek su tu.

Oni koji su 89/90-te imali 14-15-16 godina, danas cesto zaboravljaju da su i oni bili ti redovni klinci na Severu, a bili su tada bas zesci klinci, ali verovatno da sebe nikad nisu shvatali kao klince.

Kao sto rece jedan od najvidjenijih Red Devils-a "Ovi danasnji klinci su buducnost Severa, nisam valjda ja buducnost Severa"... Wink

Mladji treba da postuju starije, ali stariji imaju odgovornost da postave putokaze kojima mladji treba da nastave.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Cika_Laza
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Nov 2005
Posts: 7

PostPosted: 22 Jan 2006 15:48    Post subject: Reply with quote

Zao mi je sto je vecina vas tako zustro odreagovala,i to pre svega zbog toga sto sam kritikovao malene krimose u razvoju koji se radi fazona pojavljuju na Severu,a vi ste se nasli prozvani(mozda neko nije procitao sve sto sam napisao pa me je lose shvatio).
Takodje u zadnjih mnogo godina( vise nego sto neki od vas imaju ) nisam otisao samo na pet sest tekmi dok Dzaja nije podneo ostavku,ali nije poenta da se kurcimo ko je od nas cesce na stadionu,nego zasto ljudi ne dolaze. A jedan od razloga je sto se mnogi tripuju da je opasno poslati dete na stadion,a to je zbog u prethodnoj poruci opisanih likova. Ali sve u svemu necemo sa nikad razumeti,tj hocemo za par godina kada i vi pocnete da razmisljate hladnom glavom. Niste vi ni prvi ni poslednji koji su tako pricali,ali ranije takvi nisu vodili glavnu rec,a to je velika razlika.
Ali dobro... Sve ce to Zvezda pozlatiti.
I da ne znam ko je rekao nesto o jugo dresu, o MOM Severu,15 god. staroj filozofiji...
Nikada Sever nije i nece biti samo moj,ali vi mislite da je vas.Kakav bre jugo dres.I na ulici,ali i par puta na marakani su padale batine zbog Juge zato...Da se ne vredjamo.. Nismo ovde da se svadjamo nego savetujemo.Vidimo se protiv Vozdovca! Izvinite zbog duzine teksta!
I da,zasto nema starijih?Pa mi smo se tukli,ali kada je doslo vreme balavaca sa utokama i nozekanjama,jebes ti i takvog navijaca i facu(a sa krevetom 35 kg,i sa caletom 350 000$). E takve sam prosli put isprozivao,a ko se nadje prozvan zao mi ga je!
Nismo ovde da se svadjamo nego savetujemo.Vidimo se protiv Vozdovca! Izvinite zbog duzine teksta! Pozdrav!
_________________
Ja sam organizator ovoga skupa,jer sam tako u mogucnosti!
Back to top
View user's profile Send private message
North Star
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Oct 2005
Posts: 159
Location: 6 км, од Маракане

PostPosted: 22 Jan 2006 16:32    Post subject: Reply with quote

Cika_Laza wrote:
A jedan od razloga je sto se mnogi tripuju da je opasno poslati dete na stadion,a to je zbog u prethodnoj poruci opisanih likova.
Pa mi smo se tukli,ali kada je doslo vreme balavaca sa utokama i nozekanjama,jebes ti i takvog navijaca i facu(a sa krevetom 35 kg,i sa caletom 350 000$). E takve sam prosli put isprozivao,a ko se nadje prozvan zao mi ga je!


Pa i pre 15-20 godina je bilo zescih tuca na stadionu, pogotovo za derbi...
a Sever, i Marakana su bili dupke puni...

A te balavce sto spominjes oni postoje i van stadiona koji se foliraju, i odrasli su na pink kulturi i sl... Nemoj njih da mesas sa nama tj. Severom, jer sto se kaze, na stadion ulazi svako ko kupi kartu, pa i baba od 100 godina i klinci koji se loze na lokalne krimose...
_________________
МЕНЕ ЗОВУ ДЕЛИЈА, ЗЕМЉА МИ ЈЕ СРБИЈА,
А ЗВЕЗДУ ВОЛИМ ЈА, ЈЕР ЈЕ НАЈБОЉА, ЈЕР ЈЕ
М О М Е С Р Ц У Н А Ј Д Р А Ж А ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 22 Jan 2006 17:44    Post subject: Reply with quote

Lazo ja imam 30 godina i idem na skoro svaku utakmicu, ima dobrih i losih stvari na tribini, ali i losih stvari je bilo i tada kada smo mi bili klinci i pre toga a i bice ih i ubuduce. I mogu da ti kazem da su DS sada bolje organizovani nego nekada i to su izgurali bas ovi mladji ljudi.

I tada je bilo kako ti kazes "nalozenih klinaca" mada bi ja rekao pre visak adrenalina. Seti se malo...

A Sever ne lici definitivno na onaj Sever od pre 15 godina ali sve se menja i ili si na talasu promena ili ces stajati po strani i kukati kako je nekad to bolje bilo.
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 22 Jan 2006 17:53    Post subject: Reply with quote

Cika_Laza wrote:
Zao mi je sto je vecina vas tako zustro odreagovala,i to pre svega zbog toga sto sam kritikovao malene krimose u razvoju koji se radi fazona pojavljuju na Severu,a vi ste se nasli prozvani(mozda neko nije procitao sve sto sam napisao pa me je lose shvatio).
Takodje u zadnjih mnogo godina( vise nego sto neki od vas imaju ) nisam otisao samo na pet sest tekmi dok Dzaja nije podneo ostavku,ali nije poenta da se kurcimo ko je od nas cesce na stadionu,nego zasto ljudi ne dolaze. A jedan od razloga je sto se mnogi tripuju da je opasno poslati dete na stadion,a to je zbog u prethodnoj poruci opisanih likova. Ali sve u svemu necemo sa nikad razumeti,tj hocemo za par godina kada i vi pocnete da razmisljate hladnom glavom. Niste vi ni prvi ni poslednji koji su tako pricali,ali ranije takvi nisu vodili glavnu rec,a to je velika razlika.
Ali dobro... Sve ce to Zvezda pozlatiti.
I da ne znam ko je rekao nesto o jugo dresu, o MOM Severu,15 god. staroj filozofiji...
Nikada Sever nije i nece biti samo moj,ali vi mislite da je vas.Kakav bre jugo dres.I na ulici,ali i par puta na marakani su padale batine zbog Juge zato...Da se ne vredjamo.. Nismo ovde da se svadjamo nego savetujemo.Vidimo se protiv Vozdovca! Izvinite zbog duzine teksta!
I da,zasto nema starijih?Pa mi smo se tukli,ali kada je doslo vreme balavaca sa utokama i nozekanjama,jebes ti i takvog navijaca i facu(a sa krevetom 35 kg,i sa caletom 350 000$). E takve sam prosli put isprozivao,a ko se nadje prozvan zao mi ga je!
Nismo ovde da se svadjamo nego savetujemo.Vidimo se protiv Vozdovca! Izvinite zbog duzine teksta! Pozdrav!


ma izvini veteran, sto volim te sto pricaju kako imaju 160 godina i ne znam koliko utakmica, a ostale nazivaju klincima itd. A tvoje price o pistoljima, nozevima i strahom ljudi da dodju na sever ostavi babama na rts-u, koje i same dok citaju takve nebuloze ne veruju u iste.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 22 Jan 2006 23:57    Post subject: Reply with quote

Stvarno ima dosta fenserice, blejanja/ne pevanja, snimanja mobilnim telefonima, caskanja..
Primeri :
Momci ladno pricaju-caskaju celu tekmu o nekim glupostima. Ja slusam i ne mogu da verujem. A ko sam ja da im nesto kazem, da jos izbije tuca zbog gluposti. To treba sistemski da se resava. Ja stvarno ne znam kako bi se to resilo ( da dodje vodja da im opali samar ili sta? ). Ili npr. kada pocne dimljada masa likova natakne salove (da ne udisu otrovne gasove Rolling Eyes ) i jednostavno nece da peva.
Ne mislite valjda da su takvi buducnost severa. Mislim da je na te Laza mislio.
Pogresio je, jer je to jedan mali deo Severa.Mora da pogleda malo dalje od toga i da vidi sta je sve postignuto u poslednje vreme i da se ne opterecuje puno oko tih stvari. Neka ide redovno na utakmice, neka gura svoj fazon i tako ce najbolje da pomogne Sever.
Jer, ja bih prvi voleo da ima vise ljudi, tipa ovih iz prvog reda:

_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic :: View next topic
Page 12 of 14

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop