DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

CZ-Jedinstvo
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sale_bg
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Nov 2005
Posts: 17

PostPosted: 16 Dec 2005 20:19    Post subject: Reply with quote

Imam lep osecaj u vezi sutrasnje utakmice i nesto mi ne da mira necu moci da spavam nocas. Jedva cekam subotu i 13 casova.
_________________
pobeda ili poraz nas ne zanima, borite se za grb na grudima!
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 16 Dec 2005 23:12    Post subject: Reply with quote

braco izvinite za offtopic samo da pitam jel se ide na kosarku organizovano mislim sa fudbala, molio bih odgovor da znam da li da ostanem u Bg na kosarci ili da odma idem kuci posle jedinstva.

Masovnost ce biti bruka na obe tekme molio bih moderatore da otkljucaju temu Derbi-basket.
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 17 Dec 2005 10:17    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Ovo sa besplatnim ulazom moze da skodi proceni koliko je pravih navijaca, koji bi bili tu u ovom teskom trenutku, i da se ulaz placa. Mozda bi kod kluba moglo da se izdejstvuje da sever bude 100 din. a ostale tribine gratis...Tu bi se stvarno videlo na cemu smo...

Nek je besplatan, mozda ce doci onaj ko nije mislio/mogao, onaj koji ce docu na tu tekmu i zauvek nastaviti da dolazi na Sever. "Kriticar" je lepo predlozio da za prvenstvene tekme ulaz bude besplatan, a za derbi i evropske bude i duplo veca cena. Prvo - klub i ne zaradjuje nesto para prilikom prodaje ulaznica za prvenstvene/kup tekme. Drugo - oni redovni bi ustedeli kintu i imali da daju za evro tekmu, a mnogi tzv "derbijasi" ne bi dosli. Jos bih dodao da se za kup tekme karte naplacuju, ali da prihod ide u dobrotvorne svrhe - time bi i navijaci i igraci dali sve od sebe i to takmicenje bi postalo zanimljivije - sto dalje prodjemo vise para u fond.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 17 Dec 2005 11:02    Post subject: Reply with quote

za sada samo 2000 ljudi na stadionu.

sjajano je sever docekao igrace sa gromoglasnim aplauzom i uz uzvike--SAMPIONI!!!

A koliko se cuje i petrde rade svoj posao clap
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Брате Мили
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2005
Posts: 110

PostPosted: 17 Dec 2005 14:16    Post subject: Reply with quote

bilo je do jaja... Rece neko "da je ulazi bio 20 din, pola ovih ne bi bilo tu" sto je i tacno... nisam mogao da ostanem ispred revije da idemo svi zajedno na derbi jer nisam imao pare, sad cu od kuce da krenem jos malo...
Petarde su me nervirale mnogo, aj topovi i tako to, al ovi sto bacaju petarde izmedju redova su bas indijanci Smile
Mnogo baklji, barjak je do jaja sve super.
Kad ce vise prestati da se peva "u ime svih nas STO U crveno belom..." bas glupo zvuci sa tim sto u
Back to top
View user's profile Send private message
^^^next^^^
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2005
Posts: 15

PostPosted: 17 Dec 2005 15:10    Post subject: Reply with quote

Nisam bio siguran da cu ici, posto sam sinoc imao temperaturu i grlo me je ekstra bolelo, ipak sam otisao i nisam se pokajao, bilo je ekstra, svakih 5. min. sam vadio neo angin Smile Sad palim u Pionir na basket Cool
Back to top
View user's profile Send private message
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 17 Dec 2005 15:36    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
Milance wrote:
Ovo sa besplatnim ulazom moze da skodi proceni koliko je pravih navijaca, koji bi bili tu u ovom teskom trenutku, i da se ulaz placa. Mozda bi kod kluba moglo da se izdejstvuje da sever bude 100 din. a ostale tribine gratis...Tu bi se stvarno videlo na cemu smo...

Nek je besplatan, mozda ce doci onaj ko nije mislio/mogao, onaj koji ce docu na tu tekmu i zauvek nastaviti da dolazi na Sever. "Kriticar" je lepo predlozio da za prvenstvene tekme ulaz bude besplatan, a za derbi i evropske bude i duplo veca cena. Prvo - klub i ne zaradjuje nesto para prilikom prodaje ulaznica za prvenstvene/kup tekme. Drugo - oni redovni bi ustedeli kintu i imali da daju za evro tekmu, a mnogi tzv "derbijasi" ne bi dosli. Jos bih dodao da se za kup tekme karte naplacuju, ali da prihod ide u dobrotvorne svrhe - time bi i navijaci i igraci dali sve od sebe i to takmicenje bi postalo zanimljivije - sto dalje prodjemo vise para u fond.



Predlog Kriticara je fenomenalan. Mislim da bi se trebali potruditi i doneti predlog upravi. Mozda bi bilo lepo uraditi to kao probu za prolecni deo prvenstva! Trebali bi razmisliti o ovome, extra predlog i mislim da bi funkcionisao pozitivno.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 17 Dec 2005 15:38    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
restless
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Dec 2004
Posts: 129
Location: Делије Шабац

PostPosted: 17 Dec 2005 15:43    Post subject: Reply with quote

Nas 10 iz Sapca na danasnjoj utakmici. Navijanje extra tokom celog meca, konstantsno paljene baklje. Super pocetak sa velikim brojem topovskih udara. Cool
_________________
www.delije-sabac.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 17 Dec 2005 15:52    Post subject: Reply with quote

svaka cast svakom ko je bio. ja sam slusao prenos i mogu vam reci da ste se odlicno culi svih 93 Cool minuta


ovo?? ovo je fantazija svakog navijaca.....



a ovo je sa zvanicnog sajta FK-a.

Драги Звездаши,

Када сам пре пет месеци прихватио понуду да постанем тренер Црвене звезде знао сам да долазим у клуб светског формата са израженом и стабилном инфраструктуром, младим играчима и амбициозним руководством жељним успеха.

Једне ствари тада нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу. На свим мечевима били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност. Због тога желим од срца да вам се захвалим и обећам да ћемо у наредној години учинити све не би ли наставили победничку серију у националном шампионату и још квалитетнијим играма показати да је Црвена звезда најбоља и недостижна за све.

Добри резултати и игре, пласман у Лигу УЕФА и прво место на табели у националном шампионату били су најбољи начин да вам се одужимо. Мало нам је недостајало да дочекамо пролеће у Европи. У Стразбуру нисмо имали среће, али се према њој треба односити као према здрављу - да уживамо у њој када је добра, да буде стрпљиви када је лоша.

Многи су склони да ме критикују због емотвних реакција. У Црвену звезду сам дошао са искреном жељом да остварим резултате који би испунили ваша и очекивања клупског руководства. Све емоције које сам до сада испољио биле су резултат две ствари - брзо стечене љубави према клубу и чињенице да не трпим неправду.

Са вером да ће следећа година бити најуспешнија за ову генерацију играча, свим навијачима желим пуно здравља, среће, радости и успеха како на личном плану тако и са нашом Звездом, јер како ви то поносно истичете - "Звезда је живот, остало су ситнице".

Ваш Валтер


Bravo Mister i samo nastavite.


ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO SU SITNICE!!!!!
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
БиП
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 258
Location: Београд, Краљевина Србија

PostPosted: 17 Dec 2005 16:01    Post subject: Reply with quote

Браво за Валтера! thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup

Avanti Stella Rossa Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Колумбо, јебем те радозналог!!!
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 17 Dec 2005 16:36    Post subject: Reply with quote

Danas je bilo lepo biti navijac Crvene Zvezde.Svi oni kojima je crveno-bela boja u srcu i koji su bili u mogucnosti da dodju,dosli su sa zeljom da pesmom i podrskom tokom svih devedeset minuta pokazu da su uz voljeni klub ne samo onda kada pobedjuju i kada je uspesan u Evropi.Na severu standardan broj ljudi za ovu jesen,znaci oba centralna bloka iznad sipki ispunjenja.Od samog starta se pocelo sa pesmom koja je po meni jako dobro zvucala,dalo se primetiti i osetiti da mnogi pevaju iz srca kako bi pokazali svoju neizmernu ljubav prema klubu.Drugo poluvreme je proteklo uz konstatno paljenje baklji koje su doprinele da atmosfera bude jos bolja.Pevan je veliki broj pesama a ono sto je meno licno odusevilo iako je to vec nekoliko godina unazad postalo nase obelezje jeste da nijednom nije pomenut nama omrazeni klub i njihovi navijaci iako je samo nekoliko sati posle fudbalskog meca sledio kosarkaski duel sa njima.
Igraci su u svlacionicu ispraceni pesmom Ja sam godine proveo sa tobom,... a da utisak sa kraja meca ne bude potpun ,barem kada sam ja u pitanju pobrinuo se po ko zna koji put debil koji je na nasem stadionu zaduzen za pustanje razglasa.Naime,odmah po zavrsetku meca pustena je i to prilicno glasno sa razglasa pesma koja je u mnogome potisla u drugi plan nasu pesmu kojom su igraci i trener Zenga ispraceni u svlacionicu.Ja ne znam da li postoji mogucnost da se utice na ljude iz kluba da se 2-3 minuta po zavrsetku meca ne pusta nista sa razglasa. Mislim da bi to bilo korisno jer bi na taj nacin jos vise dosla do izrazaja nasa pesma i podrska igracima bez obzira na rezultat ostvaren u tom mecu.

Pred svima nama je dvomesecni odmor kada je rec o fudbalskim mecevima koji treba iskoristiti sto se kaze radno.Vise nije samo na prvoj ekipi vec na svima nama da sirimo ideje severa,da privlacimo nove ljude kako bi u prolecnoj sezoni nas sever bio jos puniji a pesma bila jos glasnija.Ova jesenja sezona je postavila neke standarde kada je rec o nasoj tribini,brojnost je kudikamo veca,navijanje je sve bolje,tako treba da nastavimo i u prolecnom delu sezone kada po pravilu sto zbog lepog vremena sto zbog cinjenice da se nas klub bori za titulu uvek ima vise navijaca.Nas cilj treba da bude da te ljude ili barem vecinu njih pokusamo nekako da zadrzimo,da ostanu sa nama ne samo kada nas tim pobedjuje vec da budu tu i onda kada uslede porazi kao ovaj od Strasbura.

Za kraj jos jednom svima koji su danas bili na Severu sve cestitke.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 17 Dec 2005 19:33    Post subject: Reply with quote

Hit poslednjih par utakmica su dinamitare, one detonacije bas dizu adrenalin Twisted Evil
mada umeju da prekinu pesmu na par sekundi Confused
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Vrac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Nov 2005
Posts: 39
Location: Beograd

PostPosted: 17 Dec 2005 19:46    Post subject: Reply with quote

Danas super na tekmi puno ljudi mada sam se nadao i vise da bude al ajde...super bakljada pevanje atmosfera dosli su ludji kojima je zaista Zvezda u srcu i nek nas ovolko konstantno bude u prolecnom delu prvenstva i ja sam presrecan...
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 17 Dec 2005 19:53    Post subject: Reply with quote

Narocito kada ne vidis da je neko bacio tik pored tvoje noge,pa ti ista raznese pola patike.

Nego sto se tice tekme,navijanje odlicno,bolje nego na prethodnim tekmama,veci broj pesama se pevao,podsetili smo se nekih starih pomalo zaboravljenih stihova.
Uglavno se nisu cula dva glasa,sever je grmeo kao jedan,najupecatljiviji mi je bio docek igraca uz sampioni,bakljada posle drugog gola i ispracaj igraca uz ja sam godine proveo sa tobom.
Cini mi se da je extra kada se ta pesma peva sa podignutim salovima,neki ljudi to i rade,ali bilo bi jos bolje kada bi vodja i pre pesme uvek napomenuo 'ajmo svi salove'.

Pozdrav
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop