DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Hajduk subota 13h
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Давид
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2005
Posts: 81
Location: Ваљево, Београд

PostPosted: 11 Dec 2005 22:02    Post subject: Reply with quote

Konacno sam dosao do neta, ali nemam sta da kazem novo, jer je sve receno. Petarde, dimovi, nova pesma... To je ono sto treba pamtiti, a ostalo ispraviti vec i na sledecoj utakmici. Zavrsimo ovu polusezonu za pamcenje utakmicom protiv Jedinstva na ovakvom nivou, i udjimo u prolecni deo jos jaci...

P.S. Meni su bas extra ovi dimovi raznih boja, mada su kao sto je vec receno oni marginalna stvar. Jeste provalili kako je na specijalnoj slici uhvacena lopta!!! Very Happy
_________________
...и на небу том, на које идем ја,
сија моја, Звезда Црвена...
Back to top
View user's profile Send private message
LuckyStrike
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2005
Posts: 44
Location: duvanska industrija vranje

PostPosted: 12 Dec 2005 10:11    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Neko rece navijalo se odlicno samo kada su se bacale petarde i kada se pevala nova pesma na kraju. Ja malo proracunao koliko je to "samo" i dodjoh do cifre od 30-ak minuta. To je trecina utakmice.


Ovaj gornji deo sam ja pomenuo, ali ocigledno sam se pogresno izrazio, nije ovo kritika subotnjeg izdanja, nego cisto moja zelja da tako zvucimo na svakoj tekmi. Daleko od toga da je navijanje bilo lose, ali sam izdvojio pomenute delove kao nesto cemu treba da tezimo na malim tekmama, glasnom navijanju, bez obzira na desavanja na terenu, desavanja na tribini... ali ovo je vec za topic kako do boljeg navijanja.
_________________
Док се земља, док се земља око сунца креће, звездини се барјактари умирити неће...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop