DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Zeta 13c
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 04 Dec 2005 23:09    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ко је био у четвртак на роми а данас не, тај није Делија...


Da nije taj zakljucak malo prestrogo donesen...Ja sam bio i na romi,bio sam danas,a bio sam i vecini utakmica ove sezone,ali sta naprimer da neko stvarno ima problem ili je sprecen da dodje na tekmu iz ko zna kojih razloga,ti ces da kazes da NIJE delija,jer nije mogao da dodje na jednu ili dve utakmice!!!

A sto se tice atmosfere,danas je bilo extra,navijanje na nivou,bakljada mnogo dobra po obicaju...ma sta god rekao suvisno je!!!

ZVEZDA SAMPION!!!
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 05 Dec 2005 04:32    Post subject: Reply with quote

Licno meni je juce, kao i na svim prvenstvenim tekmama, znatno bolje nego na Romama, Barselonama itd.

Mnogo su dobri oni dimovi, bas kako treba!
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 05 Dec 2005 06:22    Post subject: Reply with quote

Ivane, i sam znas da se prozivke odnose na one koji su MOGLI a nisu hteli da dodju.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 05 Dec 2005 06:57    Post subject: Reply with quote

Gledam ovaj video zapis i ne mogu da verujem kako smo preziveli Very Happy
Ali ono sto me nervira su ovi sto silaze ispod da bi gledali, slikali, snimili. Sta oni ima da traze? Pa zna se ko treba to da uradi. Ovako lepo izbace zapis na netu i ko hoce da ga ima neka ga lepo skine. Treba upozoriti (mada je to skoro uvek receno). Takodje malo estetski glupo izgleda ovi sto sede sa strane a blizu su kopa, kada bi se pomerili malo vise u stranu u zadnje sektore onda bi mnogo lepsa slika bila, bio bi jasno formulisan kop.
E da jos pregledao sam snimak tekme i dobro smo zvucali, a kamere su znale da se okrenu i prema nama (kod prvog gola kada smo vrtili salovima, steta sto taj zapis nema, sa pesmom ooooooooo Zvezda nanananana). Takodje i zastavu DS iznad Severne tribine ubacivali su je u toku tekme nekoliko puta.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 05 Dec 2005 07:14    Post subject: Reply with quote

Ne znam kako,ali nisam skroz zadovoljan ovom utakmicom.Brojnost me nervira,jer kada ce nas biti 5000 u prvenstvu ako ne sad?Prvi smo,dobili smo romu,imamo sanse za prolazak...sever odlicno funkcionise....pa sta treba jos?Nije dovoljno znati da imamo onih 2-3000 ljudi,gde su ostali? Danas je trebalo da bude nas koliko nas je i bilo+1-2000 onih sto bi dosli zbog uspeha.
Da li je moguce da nemamo publiku,nemamo Zvezdase,da li je moguce da su ljudi toliko sjebani da ne mogu da sastave dve utakmice za 4 dana i da uzivaju u igri,u pobedama,u navijanju?
Veoma brzo se moramo baciti na razmisljanje kako dovuci jos ljudi,i kako zadrzati ovaj kop kada krene nizbrdo.
Jucerasnje izdanje je naravno srandardno dobro,ali s obzirom na okolnosti...moralo je masovnije.
Sreda je dan za kup i tu moramo biti bolji nego na predhodnom.
Nakon toga treba dobro razmisliti kako i sta dalje,jer sad je pravo vreme da dovucemo ljude na nasu tribinu i da od njih napravimo stalne,a od sadasnjih stalnih da napravimo ekipu...koja ce biti tu bez obzira na rezultate.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 05 Dec 2005 09:37    Post subject: Reply with quote

I ja sam se sokirao kada sam video koliko ima, tj nema ljudi... Pa jebem mu mater, sta treba da se desi pa da se brojnost poveca? Jel smo mozda trebali Romu da useremo 7-0? Gde su bre ti ljubitelji fudbala da dodju na Zapad/Istok i da gledaju njihovu Zvezdu koja gaze sve pred sobom? Ne znam kako, ali mislim da klub treba da vidi kako da privuce ljude na pomenute tribine, mozda ono sto smo predlagali, da stave istu cenu za sve tribine...

Na Severu standardno kao i cele ove polusezone. Standardan broj ljudi, moze da se kaze, prosecan, standardno navijanje i pirotehnika. Jasno se vidi napredak u odnosu na prosle sezone, idemo uzlaznom putanjom i nemamo nameru da stanemo!

Istakao bih jedan detalj dok sam se priblizavao stadionu sa ortakom, negde na Autokomandi, a u daljini se viori nasa zastava na krovu Severa... Kakav prizor... srce krene da lupa sve jace i adrenalin bukti u telu!
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 05 Dec 2005 10:23    Post subject: Reply with quote

Na zalost,nas je mentalitet takav da lose i hladno vreme itekako utice na brojnost i na tome mora da se radi,ali to pre svega mislim za Zapad i Istok...Ali sam zato gotovo siguran da ce na prolece Marakana biti znatno punija i da je prolece sansa da se "regrutuju" ljudi za male utakmice,a ako Bog da da prezimimo u Evropi,nekima ce to biti motiv vise,a sto je najbitnije-imacemo vise navijaca/gledalaca na tribinama...
poz
Back to top
View user's profile Send private message
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 05 Dec 2005 11:08    Post subject: Reply with quote

Svaka cast fotografima na oba sajta!!!

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?lang_id=1&page_id=306&id=405
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2005-2006/cz_zeta
_________________
...ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
Janez_Bosanac
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 129

PostPosted: 05 Dec 2005 11:19    Post subject: Reply with quote

gledao sam tekmu na TV. moram reci da ste se "culi" veoma dobro, i da budem iskren i ja sam se nadao vecem broju ljudi na Mari. sve u svemu svaka svima VAMA cast na navijanju i kao sto je rekao Cira:
- imali ko jaci
- imali ko bolji


POZDRAV
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 05 Dec 2005 11:49    Post subject: Reply with quote

E jbg nas mentalitet je takav kakav je i naseg ti coveka tesko mozes da promenis! Bas je bio povod kao nikada do sada, ej pobedeti, ma ne pobediti razbiti Romu (ma u kom ona sastavu igrala, samo ime govori) i prvi na tabeli, jesenja titula, u kupu nam ide dobro, sanse da se prezimi u Evropi posle ne znam koliko godina (bar ja to nikada nisam ni doziveo, ali dobro mlad sam ima vremena Very Happy ) i dzaba Zvezdasa sa zapda i isotka nema. Mada mi se cinilo na poceteku letos sa Radom je Zapad bio 70% popunjen i mislio sam da se Zvezdasi polako vracaju sa promenom rukovodstva dovodjenjem trenera poznatog, zatim sav marketing, sastav nikada jaci u zadnji par godina, niko sem Pantelica nije napustio klub (a secamo se ranijih godina kako je to sve licilo) ali ne vredi...Zasto??? i klub bi trebalo na tome da se malo angazuje. Jedan od razloga je sigurno i previsoka cena za nase uslove zapada 300 din. nije malo za prosecnog gradjanina Beograda, a znamo da su obicno oni Zvezdasi ili penzioneri (jednom mi je tako bilo zao jednog cicice koji je dosao na sever i seo gore na vrhu do zapada da gleda. sta cete nema covek, volio bi on sigurno na zapad ali nema) tako da cena obaranja karata na 100 istok-zapad ne bi bila losa, a i nama bi odgovarala onda bi na Severu 99% bili ljudi samo u kopu. Zatim i kvalitet fudbala je takakv kakav je. Jadan i tuzan kada cemo dogodine da gledamo jednu Bezainju u prvoj ligi pa mozete misliti?!? Do pre tri godine se ganjala po Surcinu, Dobanovcima, Rakovici, a sada ta "ista" Bezanija dolazi na Marakanu!!! Ima tu jos raznih faktora kao sto su prenosi drugih liga na skoro svim Tv kanalima gde se igra moderan fudbal, atraktivan, gde su stadioni dupke puni, a ne da gleda nas tri za tri. Mada Zvezda ove godine igra dosta dobro i moderno, ali sta ces ti da ocekujes od jednog javorka kada se brani sa 11, pa gde tu ima fudbala? Ma na kraju nas Delija se to puno i ne dodtice. Mi treba da se okrenemo sebi i resvanju nasih problema.

Medjutim i mene je razocarao odziv Severa. Iskreno sam ocekivao bar 5000 u kopu, medjuutim vidim da nas ima standardno 2000-3000 ljudi i dobro je General rekao Mi treba da smo ekipa i da smo tu uvek, nema izgovora i za nas ne treba da postoje razlozi. Isto tako mi treba da smo u sredu na Severu, videcemo jesmo li mi ekipa u sredu ili smo mnogo manja ekipa?!
Kako povecati taj kop je jedan od osnovnih ciljeva pred nama, a cini mi se da trenutak nikada do sada nije bio povoljniji. Klub igra dobro (uz Boziji pomoc i nasu) da prezimimo u evropi i prvi na tabeli bi trebali da budu glavni faktor omasovljavanja Severa. Jer onaj ko u nas kop dodje jednom-dva puta i dozivi ono sto mi svake nedelje dozivljavamo ne moze da mu se ne svidi, jednostavno posle sam postajes navucen na to. Zato probajmo vec u sredu (pogotovo srednjoskolci i osnovci sa Severa) povedite svoje drugove i drugarice sa casova, recite im da dodju na Sever i da ce tu da dozive ono sto u skoli nece za citavu sedmicu! Isto tako straiji iscimajte ortake, napravite ekipu ne mislim grupu Very Happy ) povedite klince iz naselja, drugara sa posla,... Ma ima raznih nacina, ali najvise je do nas samih, redovnih koji moramo nekako na razne nacine uticati da Sever bude jos brojniji i jos jaci!
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Dec 2005 12:32    Post subject: Reply with quote

Na žalost počinjem da verujem da je ovo naša trenutna stvarnost i maksimun na malim utakmicama.
Ko zna zašto je to dobro.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 05 Dec 2005 12:54    Post subject: Reply with quote

Sto se tice Severa, ne treba biti nerealan. Do pre par godina nas je bilo po par stotina na tribini, pa 1.000, pa 1.500, a od ove sezone prosecno 2.000-3.000 ljudi na "malim tekmama". Ogroman je napredak, ali ne treba sad ocekivati da nas na prolece bude stalno 10.000. Ja bih bio zadovoljan da nastavimo ovim tempom pa da zacrtamo sebi cilj da nas sledece sezone bude 3.000-4.000 na svakoj tekmi. Nije malo dobiti 1.000 redovnih za jednu sezonu!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Dec 2005 13:33    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
Sto se tice Severa, ne treba biti nerealan. Do pre par godina nas je bilo po par stotina na tribini, pa 1.000, pa 1.500, a od ove sezone prosecno 2.000-3.000 ljudi na "malim tekmama". Ogroman je napredak, ali ne treba sad ocekivati da nas na prolece bude stalno 10.000. Ja bih bio zadovoljan da nastavimo ovim tempom pa da zacrtamo sebi cilj da nas sledece sezone bude 3.000-4.000 na svakoj tekmi. Nije malo dobiti 1.000 redovnih za jednu sezonu!


Tako je ja se sa ovom konstatacijom slažem.
A videćete sve što titula bude bliža i poseta će biti veća.
Ali šta ćemo. To nam je što nam je.
Pitam samo one ljude koji su imali izgovor vidi kako igraju uprava je očajna huliganizam eto sad druga uprava igramo dobro a i huliganizam se donekle sveo na granice onih koji to žele.

Pa onda gospodo ajmo na utakmicu.
I draže mi je da idem sa 200 ali onih pravih nego sa 20.000 koji bi zviždali ako bude 0:0.

A i naš marketing brate reklama od 5 sekundi ono
Nedelja
Zvezda:Zeta derbi kola
Početak 13:00
Svi ste pozvani


Imamo mi još mnogo da radimo svi kompletno mladi i stari prva ekipa i ljubitelji fudbala svi čak i igrači i uprava.
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 05 Dec 2005 13:57    Post subject: Reply with quote

[quote="odan_SEVERU"]. Jedan od razloga je sigurno i previsoka cena za nase uslove zapada 300 din. [quote]


Tacno brate,prisustvovao sceni pre tekme na blagajni da covek u ranim 50 dolazi pita koliko je zapad i kada je cuo da je 300 kinti,razovarno se okrenuo i rekao nesto sto me je veoma potreslo ''Nista onda,[color=red]izvinite[/color],dovidjenja''.I otisao...

[/quote]
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 05 Dec 2005 14:16    Post subject: Reply with quote

Quote:
tako da cena obaranja karata na 100 istok-zapad ne bi bila losa


Ja licno mislim da to nista ne bi doprinelo severu,i mislim da kada bi karta za zapad bila kao i za sever,onda bi zapad bio puniji,i otislo bi sigurno par stotina ljudi,ako ne i vise,sa severa na zapad,jer mogu da se kladim da sigurno 10% ljudi koji dolaze na sever,nemaju ili nece da daju 300 dinara za zapad,pa onda dodju na sever!!!

To je moje misljenje!!!
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop