DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Roma
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Armin DELIJA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Mar 2005
Posts: 74

PostPosted: 05 Dec 2005 19:59    Post subject: Reply with quote

jebo vas ta sranja vazno mi je da se navija za zvezdu a van stadiona budi sta hoces,ali na stadionu se znaju pravila.jos se samo treba oko toga svadjati,ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO SU SITNICE
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 05 Dec 2005 21:29    Post subject: Reply with quote

Ultra klan wrote:
Robbie Williams wrote:
I ti i svi ostali komunisti slobodno obucite svoje majice che gevare (ili sfrj) i dodjite na sever. Dobicete pice. Na slamcicu, i to na par meseci

Po novom zakonu zabranjena je prodaja picha na i oko stadiona! Jesi li mislio na alkohol ili? Ne razumem..


Cool Cool Cool
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 05 Dec 2005 23:02    Post subject: Reply with quote

robbie nemoj da ga ismijavas. Covjek je duze vrijem u inostranstvu i ne shvata odmah sta si htio da kazes. Objasni mu fino da ne da ce dobiti pice nego i klopu na slamcicu
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 06 Dec 2005 00:25    Post subject: Reply with quote

Robbie Williams wrote:
call of duty wrote:
A ima nas raznih. Ako neko misli da moze da dolazi sa svojim ultra desnicarskim oznakama zasto onda neko drugi ne bi mogao da dolazi sa svojim ultra levicarskim? I cemu to vodi. Da li mogu WP i Ce Gevara zajedno ?


Vecu glupost u skorije vreme nisam cuo! Hvala Bogu, nema nas raznih! Iz tvog posta proizilazi da si ti komunista.
Mi smo srpska, nacionalisticka (samim tim desna), nestranacki opredeljena tribina.


Robbie znam tvoja razmisljanja i tvoju naklonjenost desnici i tvoje pokusaje da to proguras kao fazon severa, ali neam potreba za time koliko je ne pozeljno prikazivati levicarska obelezja isto toliko je i za desnicarska, e sada sto je nasa zemlja bila pod tiranijom levice pa ljudi vise reaguju na to i veoma mali broj ljudi (ukoliko ih uopste ima ) zastupa levicu to ne menja stvari na relaciji prihvatanja simbola Wink
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 06 Dec 2005 00:40    Post subject: Reply with quote

Da ne zaboravimo i centriste, molim lepo.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dutzsche
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 2

PostPosted: 06 Dec 2005 02:04    Post subject: c'è solo l'AS ROMA Reply with quote

postovani cigani, zelim da vas pitam nesto: kako vas nije sramota da se hvalite time sto ste napali dvadesetak penzosa u hotelu? da li vi uopste znate ko su associazione italiana roma club i unione tifosi romanisti? to su udruzenja navijaca/simpatizera rome, a ne ultrasi. doslo je nekoliko likova iz XII aprile, neki su stavili transp marginalne magliana, ali ultrasi, dakle fedayn, boysi i tradizione nisu dosli, aranzmani su bili preskupi za tako nebitnu utakmicu (jbg, tako je, mozda tifozima zenita jeste zanimljivo doci kod pravoslavne brace, ali rominim ultrasima ocigledno nije). pa dobro, 90 odsto pesama koje pevate ste uzeli od romanista, bili ste veoma postovani na curva sud, a uzvratili ste vijanjem italijana ili zabara kako volite? a to sto italija najvise kesa daje za obnovu beograda, nikom nista, oni i dalje mogu da krekecu, pa da... o salovima lazija, da i ne govorim. jeb'o ih arkan, a i vas kada je slavne cigane "ujedinio" u delije... sta se cudite da imate gomilu seljaka cak i na severu, pa koga mislite da imate pod imenom delije?! sto se tice ideoloskog koncepta, kod nas romanista se vekovima zna koje su vrednosti, ali vi i grobari mi nikada necete biti jasni. pevate cetnicke pesme pod obelezjima smrtnih neprijatelja srpskih monarhista. uopste mi nije namera da bilo koga provociram, ali kako uspevate da zivite u toj shizofreniji? kosovo srbija, super. recite mi, jel 'oce jos neko od vas da gine ili da isprobava kako izgleda kada se nato igra rata preko video igrice? u kojoj godini vi zivite?! inace, romanisti na forumima su u soku saznanjem da se "najcenjenija navijacka grupa u istocnoj evropi" srozala prebijanjem romanista iz dusseldorfa, italijanske ambasade i tsl.
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 06 Dec 2005 02:36    Post subject: Reply with quote

A koji si to ti, osim sto si romanista - posto vidim kazes da nisi ni Srbin?
Cisto da dobijes primeren odgovor.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dacha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2005
Posts: 36
Location: Sarajlija u Zenici

PostPosted: 06 Dec 2005 03:28    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
Robbie Williams wrote:
call of duty wrote:
A ima nas raznih. Ako neko misli da moze da dolazi sa svojim ultra desnicarskim oznakama zasto onda neko drugi ne bi mogao da dolazi sa svojim ultra levicarskim? I cemu to vodi. Da li mogu WP i Ce Gevara zajedno ?


Vecu glupost u skorije vreme nisam cuo! Hvala Bogu, nema nas raznih! Iz tvog posta proizilazi da si ti komunista.
Mi smo srpska, nacionalisticka (samim tim desna), nestranacki opredeljena tribina.


Robbie znam tvoja razmisljanja i tvoju naklonjenost desnici i tvoje pokusaje da to proguras kao fazon severa, ali neam potreba za time koliko je ne pozeljno prikazivati levicarska obelezja isto toliko je i za desnicarska, e sada sto je nasa zemlja bila pod tiranijom levice pa ljudi vise reaguju na to i veoma mali broj ljudi (ukoliko ih uopste ima ) zastupa levicu to ne menja stvari na relaciji prihvatanja simbola Wink


E, nekada se nije razmisljalo o Ce Gevarama, ljevicarima, desnicarima ili ti nekome drugome, vec o Zvezdi.
Rijetko pisem, vise citam, ali ipak ne razumijem. Jel' nekome od vas vaznije politicko opredjeljenje na Severu od same Zvezde?
Za koga navijate? Seselja, Miru, Kostunicu, Tadica, petog, desetog? Da li zbog njih dolazite na stadion?
Cudna su ovo vremena.

poz
Dacha
Back to top
View user's profile Send private message
typhoon
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Dec 2005
Posts: 115
Location: Свемирска станица МИР

PostPosted: 06 Dec 2005 05:29    Post subject: Re: c'è solo l'AS ROMA Reply with quote

dutzsche wrote:
a to sto italija najvise kesa daje za obnovu beograda, nikom nista, oni i dalje mogu da krekecu

Opa, imamo izdajnika a? Koja Italija daje pare a? Ona ista Italija koja je bacala bombe prije 6 godina ili ona Italija od prije 60 godina a picko prodana...jel treba da ih volimo i mazimo a?
dutzsche wrote:
sto se tice ideoloskog koncepta, kod nas romanista se vekovima zna koje su vrednosti

e ovo je glupost...svaka cast za vase vrednosti o velike mudonje talijanske, nema sta veci ste katolici od pape...znam vas...

dutzsche wrote:
kosovo srbija, super. recite mi, jel 'oce jos neko od vas da gine ili da isprobava kako izgleda kada se nato igra rata preko video igrice? .

I jos jedna stvar, ako si vec nas ispljuvao preko tastature, u Kosovo ne diraj...jebo li ti Nato staru znas fukaro jedna...
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 06 Dec 2005 05:40    Post subject: Reply with quote

Quote:
sto se tice ideoloskog koncepta, kod nas romanista se vekovima zna koje su vrednosti,


Мхмм, да... Претпостављам да је то већини промакло, али због моје локације за време утакмице имао сам јасан увид у то шта су жабари радили. Значи подигнута десна рука у фашистички поздрав (док су покушавали нешто да певају) у стилу хитлера и мусолинија и то је богами трајало... и не може нико да ме убеди да је то било нешто друго... јер није!
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 06 Dec 2005 05:47    Post subject: Reply with quote

Nije ni za cudjenje izbor nick-a, "dutzsche". Slucajno je blisko foneticnom pisanju "il duce-a"?
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 06 Dec 2005 07:09    Post subject: Re: c'è solo l'AS ROMA Reply with quote

dutzsche wrote:
postovani cigani, zelim da vas pitam nesto: kako vas nije sramota da se hvalite time sto ste napali dvadesetak penzosa u hotelu? da li vi uopste znate ko su associazione italiana roma club i unione tifosi romanisti? to su udruzenja navijaca/simpatizera rome, a ne ultrasi. doslo je nekoliko likova iz XII aprile, neki su stavili transp marginalne magliana, ali ultrasi, dakle fedayn, boysi i tradizione nisu dosli, aranzmani su bili preskupi za tako nebitnu utakmicu (jbg, tako je, mozda tifozima zenita jeste zanimljivo doci kod pravoslavne brace, ali rominim ultrasima ocigledno nije). pa dobro, 90 odsto pesama koje pevate ste uzeli od romanista, bili ste veoma postovani na curva sud, a uzvratili ste vijanjem italijana ili zabara kako volite? .


Ajde molim te samo mi pokaži gde se to i ko hvali za napad na penzose?
Ali vrhunac tvoga teksta, pored imena "dutzsche" ma šta to značilo, po meni je:
inace, romanisti na forumima su u soku saznanjem da se "najcenjenija navijacka grupa u istocnoj evropi" srozala prebijanjem romanista iz dusseldorfa, italijanske ambasade i tsl.

Romanisti po forumima, to mislim da ne treba ni komentarisati.

Čisto sa navijačkog gledišta ajde posećuješ te forume reci nam gde su to Italijani poslednji put bili na nekom istočno-evropskom gostovanju i kako to da im je odjednom sve to skupo ili ih ne zanima kup uefa?

Uostalom video si koliki su nam idoli toliki da smo mislili da će doći kao oni fašisti vođe da da se ko ljudi porazgovaramo došli simpatizeri.
Jebi ga ko će ga znati možda su ih ovi i podmetnuli.

Predpostavljam da si na forumu saznao za sve njihove zastave?
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 06 Dec 2005 07:22    Post subject: Reply with quote

I da skrenuli ste mnogo sa teme i počeli o politici.
Za sve ove godine koje sam na severu prezadovoljan sam time što politički nismo jasno obeleženi sem da smo isključivi Srbi!
Ponosan sam na to što nema političkih i stranačkih obeležja.

Jednostavno imamo svi različita mišljenja opredelenja pripadnost ali kad dođe taj momenat mi smo svi kao jedan za samo jednu i jedinu moguću opciju a to je naša Zvezda naš klub koji volimo i bodrimo!

Politika i sav njen kurvaluk trudite se da oterate sa tribine.
Kome nije jasno šta sam hteo da kažem nek pročita gore boldirano.
Back to top
View user's profile Send private message
Паки
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 155

PostPosted: 06 Dec 2005 08:08    Post subject: Reply with quote

LJudi koj vam je k.... sta se primate na iskopleksiranog idiota,nije vredno trositi reci o takvima,i molim vas promenite tok razgovora,tema je Zvezda-roma a ne politicka obelezja.
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 06 Dec 2005 08:58    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
Robbie Williams wrote:
call of duty wrote:
A ima nas raznih. Ako neko misli da moze da dolazi sa svojim ultra desnicarskim oznakama zasto onda neko drugi ne bi mogao da dolazi sa svojim ultra levicarskim? I cemu to vodi. Da li mogu WP i Ce Gevara zajedno ?


Vecu glupost u skorije vreme nisam cuo! Hvala Bogu, nema nas raznih! Iz tvog posta proizilazi da si ti komunista.
Mi smo srpska, nacionalisticka (samim tim desna), nestranacki opredeljena tribina.


Robbie znam tvoja razmisljanja i tvoju naklonjenost desnici i tvoje pokusaje da to proguras kao fazon severa, ali neam potreba za time koliko je ne pozeljno prikazivati levicarska obelezja isto toliko je i za desnicarska, e sada sto je nasa zemlja bila pod tiranijom levice pa ljudi vise reaguju na to i veoma mali broj ljudi (ukoliko ih uopste ima ) zastupa levicu to ne menja stvari na relaciji prihvatanja simbola Wink


Da proguram kao fazon severa? Kad sam to pokusavao majke ti?
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Next

View previous topic :: View next topic
Page 14 of 15

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop