DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Roma
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 04 Dec 2005 23:53    Post subject: Reply with quote

Smaras,napisao je Tima u svom postu.Gledaj malo forum.
Back to top
View user's profile Send private message
XX APRILE MMI
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Dec 2005
Posts: 3
Location: zemlja nistavila i velicanstvenosti, ocajanja i ponosa

PostPosted: 04 Dec 2005 23:55    Post subject: Reply with quote

da, video sam sada...
_________________
MEMENTO MORI
Back to top
View user's profile Send private message
UltraGudra
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Oct 2002
Posts: 479
Location: Karaburma

PostPosted: 05 Dec 2005 10:00    Post subject: Reply with quote

BodoniuS wrote:
UltraGudra wrote:
Pa sta i da imamo Fasiste na tribini,kao sto ih i imamo... nije poenta u tome,nego poenta je u tome sto to UUU UUU UUU skodi klubu,nama i to nije ideologija severa... svako ima pravo da se opredeli na sta hoce,ali i taj treba da postuje pravac koji sever prati...


Само још нешто, како мислиш да се ове две ствари сложе ако су небо и земља?
Једноставно, не може се бити комуњара и Делија у исто време, као ни фашиста и Делија, јер једно са другим не иде, тј. нема никакве везе.
То што има будала који воле Србију и српски народ, а при том се декларишу као фашисти, су ништа друго него приглупи, јадни и необавештени ( да не кажем необразовани)...



Skoro se slazem sa tobom...

I ja ne mogu da shvatim,kako moze neko da se lozi na nesto, sto je istrebljivalo Srpski narod... ali i oni imaju razlicite pravce...sta ti mislis da svaki Skiner koji je celav i koji nosi Spitfajerku se lozi na Nemacku,Hitlera.. i Rudolf Hessa? Sto je neko umobolnik ako podrzava tu ideologiju?Pa ta ekstremno desnicarska ideologija, postoji vec mnogo pre Hitlera,ta ideologija nema veze sa istrebljivanjem Srba!
Evo jedno pitanje... jer ne bi pobijo sve Siptare na Kosovu?Vidis, u svakom od nas ima toga malo... Wink
Inace se u svim pogledima slazem sa tobom...
_________________
Бауштелци на Феријама!
Back to top
View user's profile Send private message
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 05 Dec 2005 10:20    Post subject: Reply with quote

Ideologiju ostavite van stadiona. Nasa ideologija su Srbija, Zvezda i Sever. Nas cilj je upravo jedinstvo Severa a ne njegova razjedinjenost. Sta mislite sta bi se desilo kada bi svako od nas dosao na utakmicu sa svojim 'ideoloskim' znamenjem ili jos gore, sa svojim stranackim obelezjem. A ima nas raznih. Ako neko misli da moze da dolazi sa svojim ultra desnicarskim oznakama zasto onda neko drugi ne bi mogao da dolazi sa svojim ultra levicarskim? I cemu to vodi. Da li mogu WP i Ce Gevara zajedno ? Da se svadjamo ili da nam se ljudi smeju ?
Kao sto neko rece, mi smo Delije i srpski nacionalisti i mislim da je to dovoljno.
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJA-DOBOJ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Sep 2005
Posts: 22

PostPosted: 05 Dec 2005 11:50    Post subject: Reply with quote

Ma kakve ideologije,to samo moze dovesti do podele na tribini a i ovako nas je malo da bi se delili!Na severu samo zdravi patriotizam!
_________________
ЗА ЗВЕЗДУ И СРБИЈУ И ЖИВОТ ДАЋУ ВЕЧНО НАВИЈАЋУ
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 05 Dec 2005 12:04    Post subject: Reply with quote

Joj vi ideolozi i te vase ideologije! Evo koji je moj slogan po tom pitanju:
"Za Zvezdu, Za Beograd, Za Srbiju, Ja Zivot Dacu I Vecno Navijacu"

A sada sto se tice navijanja. Pimetio sam (a to je uvek na velikm mecevima) da kada dajemo gol pocnje prvo veselje, hajde dobro to u neku ruku razumem a onda pocne da peva pesmu svako koja njemu padne na pamet!!! Ja se slomi slusajuci vodju da vidim sta govori ali dzaba onaj peva svoje ovaj svoje i ode sve u qrac. Na malim tekmama to nije problem, ove sezone smo tako ustemovani da kada pada gol samo se pesma nastavlja jos jace i jos snaznije sto je i razumljivo Very Happy
A resenje za evropske tekme mozda vidim tako sto bi kada dajemo gol pevali jednu te istu pesmu. kao npr. kada pevamo Pune tribine prilikom svake koreo tako da reci posle svakog gola pevamo "Novi sampion i titula..." recimo ta bi pesma po meni extra zvucala, jer svi je vecinom znaju (mislim na delije sa veliki tekmi i derbija) i nekako kada ide u jednom glasu (pogotovo u Pioniru) zvuci prosto da se najezis! Eto recimo ta ili mozda neko ima drugi predlog? Sta mislite o ovome???
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Dec 2005 12:27    Post subject: Reply with quote

odan SEVERU

posle niza postova o ideologiji i kako sve to može mnogo bolje jedan pravi post!
Šta se kad peva i šta posdtiče masu na još luđu atmosferu!
Po meni jako bitno da se u određenim trenucima peva ono pravo ono što će da grmi pa makar i neskladno.
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 05 Dec 2005 14:21    Post subject: Reply with quote

call of duty wrote:
A ima nas raznih. Ako neko misli da moze da dolazi sa svojim ultra desnicarskim oznakama zasto onda neko drugi ne bi mogao da dolazi sa svojim ultra levicarskim? I cemu to vodi. Da li mogu WP i Ce Gevara zajedno ?


Vecu glupost u skorije vreme nisam cuo! Hvala Bogu, nema nas raznih! Iz tvog posta proizilazi da si ti komunista.
Mi smo srpska, nacionalisticka (samim tim desna), nestranacki opredeljena tribina.
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 05 Dec 2005 16:08    Post subject: Reply with quote

Robbie Williams wrote:
call of duty wrote:
A ima nas raznih. Ako neko misli da moze da dolazi sa svojim ultra desnicarskim oznakama zasto onda neko drugi ne bi mogao da dolazi sa svojim ultra levicarskim? I cemu to vodi. Da li mogu WP i Ce Gevara zajedno ?


Vecu glupost u skorije vreme nisam cuo! Hvala Bogu, nema nas raznih! Iz tvog posta proizilazi da si ti komunista.
Mi smo srpska, nacionalisticka (samim tim desna), nestranacki opredeljena tribina.


Da li mogu WP i Ce Gevara zajedno ? Da se svadjamo ili da nam se ljudi smeju ?
Kao sto neko rece, mi smo Delije i srpski nacionalisti i mislim da je to dovoljno.

Procitaj pazljivo pa onda izvodi zakljucke. Naprotiv, nisam komunista ali poznajem na Severu ljude koji su clanovi patrija leve orijentacije kao sto su Covicev SDP ili GSS ili DS na primer, ljude ciji su clanovi porodica bili zaposleni u DB-u pa su sad veliki nacionalisti, deca oficira JNA,deca policajaca ...
Sever je izmesan od RAZNIH ljudi tako da bi politiku i neke ideologije trebalo ostaviti van stadiona.
Politika me ne zanima i nisam vise mislio da odgovaram na ovu temu ali sam bio prozvan za nesto sto nisam.
Back to top
View user's profile Send private message
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 05 Dec 2005 16:22    Post subject: Reply with quote

UltraGudra wrote:
BodoniuS wrote:
UltraGudra wrote:
Pa sta i da imamo Fasiste na tribini,kao sto ih i imamo... nije poenta u tome,nego poenta je u tome sto to UUU UUU UUU skodi klubu,nama i to nije ideologija severa... svako ima pravo da se opredeli na sta hoce,ali i taj treba da postuje pravac koji sever prati...


Само још нешто, како мислиш да се ове две ствари сложе ако су небо и земља?
Једноставно, не може се бити комуњара и Делија у исто време, као ни фашиста и Делија, јер једно са другим не иде, тј. нема никакве везе.
То што има будала који воле Србију и српски народ, а при том се декларишу као фашисти, су ништа друго него приглупи, јадни и необавештени ( да не кажем необразовани)...



Skoro se slazem sa tobom...

I ja ne mogu da shvatim,kako moze neko da se lozi na nesto, sto je istrebljivalo Srpski narod... ali i oni imaju razlicite pravce...sta ti mislis da svaki Skiner koji je celav i koji nosi Spitfajerku se lozi na Nemacku,Hitlera.. i Rudolf Hessa? Sto je neko umobolnik ako podrzava tu ideologiju?Pa ta ekstremno desnicarska ideologija, postoji vec mnogo pre Hitlera,ta ideologija nema veze sa istrebljivanjem Srba!
Evo jedno pitanje... jer ne bi pobijo sve Siptare na Kosovu?Vidis, u svakom od nas ima toga malo... Wink
Inace se u svim pogledima slazem sa tobom...



Нисам ни ја мислио на шарповце. Али шарповци нису неонацисти и они не прозивају црнце.
Десница је наравно постојала пре Хитлера, али "екстремна" не.
Мада, морали би да анализирамо шта је "екстемна десница", да ли је она постојала и пре него што је добила тај назив, зашто баш назив "десница".... Али није ово форум за такву врсту дискуције.

Не бих побио све Шиптаре, већ само оне који су начинили велико зло Србији и српском народу. Нормалне бих пре култивисао, па би се трћина њих вратили свом матичном народу, јер трећина Шипаца су албанизовани Срби.
У мени нема тога...

Ако имаш да додаш још нешто, боље ми шаљни ПП, да не би сморили људе.

Мада мислим да би требало да буде кристално јасно, шта је на северу дозвољено, а шта не.
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 05 Dec 2005 16:30    Post subject: Reply with quote

Ljudi je l' vidite naslov topika?
Promasili ste temu.
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 05 Dec 2005 16:36    Post subject: Reply with quote

call of duty wrote:
poznajem na Severu ljude koji su clanovi patrija leve orijentacije kao sto su Covicev SDP ili GSS ili DS na primer


Joj... joj... joj... i lele i kuku! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Mozda je tema sazrela za kljuc.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 05 Dec 2005 18:18    Post subject: Reply with quote

I ti i svi ostali komunisti slobodno obucite svoje majice che gevare (ili sfrj) i dodjite na sever. Dobicete pice. Na slamcicu, i to na par meseci
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 05 Dec 2005 18:34    Post subject: Reply with quote

Robbie Williams wrote:
I ti i svi ostali komunisti slobodno obucite svoje majice che gevare (ili sfrj) i dodjite na sever. Dobicete pice. Na slamcicu, i to na par meseci

Po novom zakonu zabranjena je prodaja picha na i oko stadiona! Jesi li mislio na alkohol ili? Ne razumem..
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
typhoon
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Dec 2005
Posts: 115
Location: Свемирска станица МИР

PostPosted: 05 Dec 2005 19:54    Post subject: Reply with quote

Stvarno ne kontam....zadnjih par meseci se ozbiljno radi na doterivanju (sto neko rece kultivisanju Smile) Severa i odmah se nadje neki pametni Srbin (da ne kazem kurceviti) koji bi sada vec da malo zaobidje pravila...e pa ne moze da se dolazi sa bilo kakvim ideoloskim znamenjima na stadion...i nema potrebe da bilo ko sere kako nema demokratije na Severu...i ne treba da je bude, pravila moraju da se postuju, u svakom slucaju nase (srpsko) poimanje demokratije je da svako moze da radi sta hoce e pa ne moze brate

i da, dobro je neko rekao...treba ljudi da nam se smeju, pravac Delija se zna, sta me boli q ako su Romini komunisti, ili za Lazio ako su fasisti zasto mi ne bi bili samo fudbalski navijaci i to da nam bude ideologija...uz naravno nesto zdravog patriotizma (ili ajde vec da kazemo nacionalizma)...

Tema je svakako otisla u q...a i nije prvi put cccccc
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic :: View next topic
Page 13 of 15

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop