DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Odziv navijaca rukometnom derbiju
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 18 Nov 2005 19:41    Post subject: Odziv navijaca rukometnom derbiju Reply with quote

Morao sam da napravim novu temu zbog toga sto je tema analogna ovoj zakljucana.Prvo,odziv navijaca derbiju je sramotan.Nebitno je koji je sport u pitanju, da se neka selekcija zvezde takmici u bocanju,a pre toga da Delije upute apel za dolazak na utakmicu,to treba ispostovati.i tu ne mislim na prvu ekipu delija,vec na mase klinaca mojih godina('87) koje provlace ime severa kroz usta a nema ih ni na jednoj utakmici.Lako je dolaziti na nekoliko jakih uytakmica u toku sezone,a posle kritikovati navijace koji su dosli na rukomet kako su reprezentovali sever.sledeci put svi na rukomet/odbojku/vaterpolo pa da se pokaze onim misevima od koga se uci.
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 18 Nov 2005 20:10    Post subject: Re: Odziv navijaca rukometnom derbiju Reply with quote

Milos B.S. wrote:
Morao sam da napravim novu temu zbog toga sto je tema analogna ovoj zakljucana.


A sta mislis zasto je zakljucana?
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 18 Nov 2005 20:15    Post subject: Reply with quote

Majko mila... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 18 Nov 2005 20:27    Post subject: Reply with quote

Zamolio bi administratore da ova tema istera do kraja. Lako je upadati u euforiju kad uradimo nesto dobro, a bice jos bolje kad 'minuse' pretvorimo u 'pluseve'.
Nisam provokator vec zelim dobro.
Malo samokritike nije na odmet. Sa jucerasnjeg derbija samo jedan komentar tipa 'mrsavo izdanje i nas i Grobara'. Da li je to dovoljno ?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 18 Nov 2005 20:48    Post subject: Reply with quote

Ajde da ti odgovorim bez obzira ko si.
Upravo tako kako sam ti opisao derbi u rukometu...je i bilo. Na momente smo se mi culi dobro,na momente oni/vi,na momente mi suvise jadno,na momente oni. Bilo nas je isto i sem tuce 2 na 2 u hodniku kada je i policija krenula u intervenciju Laughing nista vredno pomena nije bilo. Postoje neke price sta bi bilo kad bi bilo,ali to nije za raspravku...bice jos derbija.
Ako mi imamo samopouzdanje koje imamo i ako smatramo sebe ozbiljnima nikakav problem ne treba da nam predstavlja grupa plagijatora koja umislja da je u usponu,i da ce se kompleksa koji su stekli od nas rastosiljati jednim(slucajnim)odlaskom na rukomet.
Neka likuju,neka slave,ako od toga treba da im bude do jaja,neka im...neka se slade "podvigom".
Velika je razlika izmedju onoga sto nas ispunjava i onoga sto njih ispunjava...i tu mi vise nemamo sta da pricamo na temu derbija gde se nista nije desilo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 18 Nov 2005 20:56    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Ajde da ti odgovorim bez obzira ko si.
Upravo tako kako sam ti opisao derbi u rukometu...je i bilo. Na momente smo se mi culi dobro,na momente oni/vi,na momente mi suvise jadno,na momente oni. Bilo nas je isto i sem tuce 2 na 2 u hodniku kada je i policija krenula u intervenciju Laughing nista vredno pomena nije bilo. Postoje neke price sta bi bilo kad bi bilo,ali to nije za raspravku...bice jos derbija.
Ako mi imamo samopouzdanje koje imamo i ako smatramo sebe ozbiljnima nikakav problem ne treba da nam predstavlja grupa plagijatora koja umislja da je u usponu,i da ce se kompleksa koji su stekli od nas rastosiljati jednim(slucajnim)odlaskom na rukomet.
Neka likuju,neka slave,ako od toga treba da im bude do jaja,neka im...neka se slade "podvigom".
Velika je razlika izmedju onoga sto nas ispunjava i onoga sto njih ispunjava...i tu mi vise nemamo sta da pricamo na temu derbija gde se nista nije desilo.


Uopste me Grobari ne interesuju. Samo hocu da kazem da nas je bilo 5000 da bi se ovde ispredali hvalospevi, ovako samo jedna recenica.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 18 Nov 2005 21:03    Post subject: Reply with quote

Koliko sam ja mogao da primetim tu su nedostajali samo ultrasi,tako da...
Polako se vracaju stara vremena...ulazak u ciganski kop...jos da se povede navijanje sa njihove sipke i to bi bilo to.


Evo o cemu sam pricao,sad mi je jedan nas poslao sta pisu oni.
Iako nas ovo ne treba da interesuje,ipak treba svima da bude jasno koga imamo za neprijatelja. Od cega oni sebe hrane.
Stvarno mi je mrsko da pisem o tome ali jedini razlog jeste upravo svi vi koji citate neke stvari i nesto vam mozda ne izgleda kako treba. Svi koji su juce bili u hali znaju sta je bilo i kako ali opet ta potreba da se niodcega pravi LAZ. Na njihovu zalost to im je cela ekipa,a nama nije bila ni trecina. Naravno da oni nece verovati ovo sto sam napisao i ne moraju,ali na nama ostaje da im sledci put pokazemo kako izgleda prava ekipa kada se kao oni dogovori da dodje u "najboljem" sastavu negde.To najbolje sam stavio pod navodnike jer su ti ljudi samo za njih najbolji.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 18 Nov 2005 21:23    Post subject: Reply with quote

Pa banujte ovog call of duty debila on je bre grobar pise ovde u nase ime
i preuvelicava grobare a posle ga citiraju na tribini grobari i
serviraju to "postenom" svetu i ispada kao da smo mi priznali"poraz"
Kao sto rece General oni od svega prave laz.
Pa cija jos prva ekipa dolazi u halu sa pesmom:"umesto fajerke bunda i duga kosica",ko jos navija za policijsku represiju nad drugim navijacima,
ko ugovara tuce a posle bezi.....
jao boze pa meni se place koliko su oni zalosni sta sve nece uraditi da bi sebe izdigli!
Boze koji kreteni,pa njima je juce bila prva ekipa 100%
a ko je nama bio ,jeste da su bili svi redovni,ali nije bilo jos barem pet cetvrtina glavnine ljudi sa Severa i opet smo bili glasniji i opet smo bolje navijali i opet bi ih odvalili u nekoj tuci da je bilo....
Ma o njima uopste ne treba misliti,neka citaju ovaj nas forum i neka nam zavide.
Glavna razlika je kao sto je neko rekao to sto je nesto sto je nama neuspeh njima ogroman uspeh i "podvig".
Ma necu da se vise nerviram.
Citajte i ovo grobari i znajte da :"OD NAS UCITE OD NAS UCITE OD NAS UCITE PICKE GROBARSKE"
e da posto od nas ucite pa reko cisto onako da vam dam ocenu za ono do juce 1+ samo zbog one obrade grcke pesme mada kada bolje razmislim sta jer to tesko uzeti gotovu melodiju.
ipak sedite dole 1.
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 18 Nov 2005 21:28    Post subject: Reply with quote

guca wrote:
Pa banujte ovog call of duty debila on je bre grobar pise ovde u nase ime
i preuvelicava grobare a posle ga citiraju na tribini grobari i


Necu ti odgovoriti sa 'debilu'.
Procitaj sve moje postove i bice ti jasno da nisam uopste pricao o grobarima nego o nama.
Back to top
View user's profile Send private message
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 18 Nov 2005 22:22    Post subject: Reply with quote

Blejao sam sa ortakom u nekoj kafani sinoc i sasvim slucajno posle derbija je tu ushlo jedno 20-ak Grobara.Bila im je prva ekipa, a to shto uzdizu sebe....to je vec svima poznato tako da ne obazirite se na to.Znaju i oni sami da su 0 u odnosu na nas, posebno zato shto je juce bila trecina (ako ne i manje) nashe ekipe.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 18 Nov 2005 22:35    Post subject: Reply with quote

Bio je derbi u rukometu pre 2 godine isto u sumicama. Oni su znali da dolazimo cak sta vise dobili su "poziv". Nas je bilo 150 uglavnom mladja garda cekali ih u sumi iznad znam da je bio sneg pola metra, cekali i cekali i cekali...i smrzi se na kraju. Tako da to sto su sad dosli na tekmu uopste me necudi koliko su hepi Rolling Eyes mozda su se i kresnuli u bulju par puta da proslave od srece Rolling Eyes Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_mi_je_sve
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 10

PostPosted: 18 Nov 2005 22:53    Post subject: Reply with quote

ljudi nema veze sto nas bilo manje ili zasto smo se slabo culi ja kako sam video preko tva da je kod nas skoro bilo vise mladjih ljudi nego starijih ali grobari su uvek bili picke i uvek ce to i biti jbga nisam mogo da dodjem tu tekmu jel imam nekih problema sa rebrom ali cinenica je da je ovo prvi derbi de je bilo malo delija sad imam jedno pitanje zasto ULTRA BOYSI skoro nikad nepavaju kad su male utakmice nego uvek stoje tamo kod sipke i zezaju se jel to zbog godina ili sta?ali uvek navijaju kad su velike utakmice i to bude extra

MI CIGANI SMO NAJJACI
Back to top
View user's profile Send private message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 19 Nov 2005 09:35    Post subject: Reply with quote

Mali "off-topic".

Pre neko veče prebacujući TV sa kanala na kanal, video sam prenos utakmice Pakistan - Real u basketu. Odgledao sam par minuta i bio sam zaprepašten. Momentalno sam dobio mučninu u stomaku kada sam video one pajace koji sebe nazivaju navijačima. Znam da uopšte ne zaslužuju komentar, ali ono papagajstvo, nemaštovitost, krađa stihova i melodija, i sve ostalo što čini da su ispod nas nekoliko svetlosnih godina, ne može a da ne iznervira čoveka.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 19 Nov 2005 09:58    Post subject: Reply with quote

Isti trip Shocked , imao sam osecaj da igra Zvezda. Neverovatno koliko oni mogu daleko da odu, a da ih nije sramota, ali ni malo.
Back to top
View user's profile Send private message
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 19 Nov 2005 12:42    Post subject: Re: Odziv navijaca rukometnom derbiju Reply with quote

Ambasador wrote:
Milos B.S. wrote:
Morao sam da napravim novu temu zbog toga sto je tema analogna ovoj zakljucana.


A sta mislis zasto je zakljucana?


Da neko kao ja,ne bi mogao da postavi svoj komentar?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop