DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Mali komentar

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 17 Nov 2005 17:33    Post subject: Mali komentar Reply with quote

Citam dugo ovaj forum ali do sada nisam imao potrebu da se javljam. Na sta lici ovaj forum ? Koja je uloga foruma ? Ko pise na ovom forumu ? To su samo neka pitanja koja postavljam sebi i vama .
Krenimo redom.
Mislim da bi ovaj forum trebao da ima edukativno-informativnu ulogu.
Na njemu bi trebalo da pisu ljudi koji vode Sever i koji se razumeju u 'navijanje' a ostali bi trebali da uce i da se javljaju samo ako imaju neki konkretan predlog ili ako im nesto nije
Danima se vodila polemika da li ici i zasto Delije ne idu na kosarkaske, odnosno, rukometne utakmice. Na poslednje dve kosarkaske utakmice i sami znate koliko je bilo ljudi. Prozivali ste ljude iz prve ekipe koji su pokusavali da vam odgovore a vi niste bili zadovoljni njihovim objasnjenjima. Uprkos pozivu za danasnji Derbi koliko se okupilo Delija u Sumicama ? Samo vi koji ste prozivali prvu ekipu mogli sta da napunite halu. A ovako sta smo dobili ? Dobili smo to da se prva ekipa nije pojavila (sem par ljudi), da su se Grobari pojavili u Sumicama i da su mnogo glasniji. EJ BRE !!! Grobari su skupili hrabrost i pojavili se na istoj tribini kao i mi. Da li su sada srecne sve 'dobronamerne' Delije kojima se ispunila zelja da se organizovano dodje na jedan 'mali' sport. Sta su (smo) dobili time ? Ovde se pominjala Grcka. Pa tamo protivnicki navijaci ne smeju da dodju na stadion a kamoli u jednu malu halu kao sto su Sumice. Delije kao jedna velika i dobro organizovana grupa sebi ovo nisu smele da dozvole i zato mislim da je u pravu prva ekipa sto ne dolazi na ovakve utakmice. Em ne moze da pruzi svoj maksimum, em rasipa energiju. Zato bi Delije trebale da se skoncetrisu na fudbal a ostali sportovi samo kad su veoma vazne utakmice. U ovom mom komentaru ne treba dovoditi u pitanje zvezdastvo jer to otvara druga pitanja kao sto su odlasci na zenski rukomet, bridz, sah i vaterpolo.
Jos malo o forumu.
Primecujem da na forumu ucestvuje sve vise ljudi iz prve ekipe. Da li je to dobro ili ne ? Njihovi komentari su postali kap u moru glupih komentara zvezdinih navijaca i gube na snazi jer su okruzeni morem nebuloza tako da verujem da ce prestati da pisu ili ce se skroz prebaciti 'Navijacke price-druge tribine' jer tamo ne moze svako da pise i u raspravi ne moze da ucestvuje onaj ko ne poznaje materiju.
Da ne duzim. Nije cilj nakucati sto vise postova nego reci nesto pametno, dati neki predlog a i nesto nauciti.
Back to top
View user's profile Send private message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 17 Nov 2005 18:08    Post subject: Reply with quote

Potpuno se slazem sa tvojim celim postom.Ali neke stvari mi i dalje nisu jasne,lepo se reklo da ce na drugim sportovima navijanja biti samo na derbijima-danas se to ispostovalo,ali kako neko moze da ocekuje da posle njednog navijanja u hali dodje veliki broj Delija koji ce nadglasati miseve(koji egzistiraju od navijanja u dvoranama).Znaci da li je moguce da se dva,tri puta godisnje dodje na basket ili rukomet i nadglasava sa nekim ko isprati malte ne celu sezonu.Sto se same ekipe tice to je verovatno moguce ali obicni navijaci tu imaju znatno vecu ulogu,jer dosta njih vidi prazan pionir i ne pada im na pamet da su mozda Delije odlucile da isprate derbi.
Jedino resenje je da se da jasan znak svima na sta se ide a na sta ne i nece biti vise ovakvih nesporazuma.
Back to top
View user's profile Send private message
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 17 Nov 2005 18:28    Post subject: Reply with quote

Ja sam licno svoju energiju proteklih godina usmerio iskljucivo na fudbal.Dakle ja sam fudbalski navijac.Navijanje na drugim sportovima me i ne privlaci i smatram da je suvisno.Svako ko zeli da dolazi na utakmice Zvezde u drugim sportovima,neka dolazi,ali navijanje je nesto sto bi trebalo da bude u domenu navijacke grupe Delije Sever.Ako nema navijacke grupe Delije na utakmici,pogresno je da grupica ljudi koja se tu zatekla (pokusava da)navija i bruka ime grupe.Navijanje na zenskoj odbojci,rukometu,hokeju je za mene klovnovski.Zao mi je ako sam nekoga uvredio ali to je moje licno misljenje.Uostalom,u svetu se govori i prica,uopste postoji kompeticija samo izmedju fudbalskih navijaca.Stoga je po meni ispravna odluka da se usmerimo 100 posto na fudbal.Ova sezona je do sad mozda navijacki najjaca u poslednjih par godina,nismo jos dostigli maksimum,a idemo u odlicnom smeru i samo tako trebamo da nastavimo.
Back to top
View user's profile Send private message
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 17 Nov 2005 18:53    Post subject: Reply with quote

Nisam imao nameru da otvorim topik o tome da li treba ili ne treba ici na ostale sportove. Na vodjstvu Delija je da odluci o tome. Navijaci ce biti obavesteni, verovatno, preko Informatora ili ovog site-a.
U rad ovog foruma su se ukljucile neke od legendi Severa, legendi koje su godinama stvarale nasu tribinu i uz pomoc novijih narastaja napravili ovo sto Sever jeste sada i mislim da nije u redu da njima i njihovim predlozima repliciraju oni koji uopste ne idu na utakmice.
Zbog kvaliteta ovog foruma i daljeg napredovanja nase tribine (a ovaj forum ima za cilj upravo to) zamolio bih sve one koji nemaju sta pametno da kazu da ne ulaze u bespotrebne rasprave koje nece dovesti do konkretnih resenja.
Cilj nam je svima nama jos bolji, jos originalniji i jos brojniji sever.
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 17 Nov 2005 19:19    Post subject: Reply with quote

nikako ne mogu da se pomirim sa time da se vise ne ide u halu !
koliko je samo legendarnih utakmica odigrano proslih sezona ...

Ako mi je marakana 2. kuca, onda mi je pionir 3. kuca Very Happy
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 17 Nov 2005 20:26    Post subject: Reply with quote

Opet jedno te isto. pa jer ste vi normalni? Ajde malo setajte oko zgrade,vezbajte...a zajebite izivljavanje na ovim stranama ovde...kada vam je dosadno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop