DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Zemun !
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 22 Nov 2005 17:33    Post subject: Reply with quote

KOHAH wrote:
pesnaja wrote:
samo bih hteo da skrenem paznju na jucerasnje vodjenje navijanja. Uz sve pohvale za volju i motivaciju, i bez zlih namera, videlo se u par navrata da jucerasnji vodja nije bas pogadjao tacnu melodiju i cini mi se de je ponekad nesvesno usporavao pesmu, konretkno "Na celom svetu mi je sve". Jebiga, neko je talentovan neko nije Cool

И није то први пут. Свака част момку стварно се трудио и залагао до максимума, али... А тек када је с'времена на време држао мирофон са две руке као певачSmile Често се дешавало, то сам примећивао и на неким ранијим утакмицама, да се он практично једини чује на стадиону док остали блеје.
Могли би мало да коригују то вођење навијања на мањим утакмицама, па да се тај разглас ипак мање користи.
Елем, било је добро у сваком случају. Exclamation


S druge strane,kada bi trebalo da se neko penje na sipku mislim da je on najbolji za takvo vodjenje navijanja.Mislim da svojom pojavom izaziva strahopostovanje,jos kad malo podvikne da vidis kako se peva.... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 22 Nov 2005 17:57    Post subject: Reply with quote

Kad nismo imali razglas - Eh da nam je razglas!
Kada smo teskom mukom (poztrvovanjem jednog coveka) uspeli da postavimo razglas - Te razglas je prejak, te ne treba nam, te vodja nije muzikalan ...
U cemu je vas problem ? Kad se neko od vas ponudio da pomogne oko necega ? Uopste vas ne razumem. Cemu trazenje dlake u jajetu.
Kao da jedva cekate da se vratite sa utakmice pa da se dohvatite tastature da iskritikujete nesto a ovamo stojite pri vrhu tribine.

Ej bre ljudi pa igrali smo protiv jebenog Zemuna. Dobra brojnost, konstantno dobro navijanje, odlicna koreografija, baklje, dimovi ...
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 22 Nov 2005 18:41    Post subject: Reply with quote

Alo bre indijanci,dokle cete vise sa kritikama,ako vam smeta ko vodi,kako vodi,ako vam smeta razglas,pa vi bre jednostvno sedite kuci i gledajte utakmicu tamo,a nemojte stalno nesto da pametujete!!!Uvek se nadje neko pametan da kritikuje ono sto je dobro uradjeno,ako neko misli da moze bolje,sto to ne kaze na tribini,nego dodjete na ovaj forum da se proseravate,pa tako je najlakse,kucas i ne mislis!!!

TISINA VISE BRE!!!
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Jacques Sauniere
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 61
Location: circle of 2

PostPosted: 22 Nov 2005 19:30    Post subject: Reply with quote

Alo bre!Jedan od "indijanaca" ovde!
Uopste nisam kritikovao,uopste nisam mislio da pametujem,ne sedim kod kuce pa mudrujem ili ako ti je blize,proseravam se!
Samo sam rekao svoje misljenje za razglas!
Ne vidim u cemu je problem i sto se sad digla frka oko toga!
Jesam li mozda rekao da navijanje,koreografija ili nesto drugo nije valjalo?Jesam li mozda "konstatovao" da nam razglas nije potreban?

Evo ucutacu,bre!Mislim,nije zezanje!

Confused
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пибе
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 160
Location: Бри село

PostPosted: 22 Nov 2005 19:59    Post subject: Reply with quote

neverovatno koliko ulizica i slihtara ima na ovom forumu... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 23 Nov 2005 14:52    Post subject: Reply with quote

Ivane i "call of duty"... vasa ljigavost, ulizivanje i ne prihvatanje dobronamerne kritike nikako ne moze da pomogne severu. Svaka iskrena kritika je dobrodosla, a ja sam licno POHVALIO vodju za izuzetan trud, zalaganje, motivaciju... i samo skrenuo paznju da, sto se tice PEVANJA, ima drugih vodja koji bolje rade taj deo posla, jer su vestiji. To nikako ne umanjuje trud i zalaganje doticnog!
I???? U CEMU JE PROBLEM? ja sam tu da pomognem zajedno sa celim severom da se pesma lepo i jako cuje, da atmosfera bude na najvisem nivou, da disciplina bude sve veca i veca, ali VI, sa takvim idiotskim postovima NE POMAZETE tribini vec ODMAZETE! Mi svakim danom trebamo da budemo sve bolji i bolji, a to cemo da uspemo samo ako ucimo na greskama i uspesno ih prevazilazimo a NE AKO ZATVARAMO OCI PRED NJIMA!

Pitam se zasto ja to vama uopste pricam kada ste bas VI ti indijanci koji ni ne kapiraju sve ovo, i ne razumeju kako da pomognu tribini...
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 23 Nov 2005 15:18    Post subject: Reply with quote

Pazi malo sta pricas,jel' ti jasno,pesnaja!!!
Pogledaj recimo jedan od postova,koji pokusava da pomogne:
Quote:
А тек када је с'времена на време држао мирофон са две руке као певачSmile Често се дешавало, то сам примећивао и на неким ранијим утакмицама, да се он практично једини чује на стадиону док остали блеје.


Njemu smeta sto je drzao mikrofon sa dve ruke,zamisli molim te,ej,kakve sada to veze ima sto je drzao mikrofon sa dve ruke!!!

Ne kazem ja da je on extra odradio svoj posao,ali se trudio i na samom pocetku,krenula je pesma Napred zvezdo....a on nije pogodio tacnu melodiju,ako pricamo o istom!!!

Quote:
ima drugih vodja koji bolje rade taj deo posla, jer su vestiji. To nikako ne umanjuje trud i zalaganje doticnog!


Ne kazem da nema,ali ne mogu uvek isti da vode tekmu!!!

Naravno da se slazem sa tim da svi svojim zalaganjem treba da pomognu,kao i svojim idejama,ali ovo nije bila nikakva ideja,a ni kritika nije bila na svom mestu!!!

Nemam razlog da se nikome ulizujem,jednostavno sam rekao sta sam mislio,ako vi mislite da nije tako ok!!!

Necu vise da se vracam na ovu temu i da se javljam!!![/quote]
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 23 Nov 2005 16:28    Post subject: Reply with quote

alo bre Modovi brisite ove gluposti ovih debila...
LOCK !
Back to top
View user's profile Send private message
call of duty
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2005
Posts: 42
Location: Banovo Brdo

PostPosted: 23 Nov 2005 17:02    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
Ivane i "call of duty"... vasa ljigavost, ulizivanje i ne prihvatanje dobronamerne kritike nikako ne moze da pomogne severu. Svaka iskrena kritika je dobrodosla, a ja sam licno POHVALIO vodju za izuzetan trud, zalaganje, motivaciju... i samo skrenuo paznju da, sto se tice PEVANJA, ima drugih vodja koji bolje rade taj deo posla, jer su vestiji. To nikako ne umanjuje trud i zalaganje doticnog!
I???? U CEMU JE PROBLEM? ja sam tu da pomognem zajedno sa celim severom da se pesma lepo i jako cuje, da atmosfera bude na najvisem nivou, da disciplina bude sve veca i veca, ali VI, sa takvim idiotskim postovima NE POMAZETE tribini vec ODMAZETE! Mi svakim danom trebamo da budemo sve bolji i bolji, a to cemo da uspemo samo ako ucimo na greskama i uspesno ih prevazilazimo a NE AKO ZATVARAMO OCI PRED NJIMA!

Pitam se zasto ja to vama uopste pricam kada ste bas VI ti indijanci koji ni ne kapiraju sve ovo, i ne razumeju kako da pomognu tribini...



Procitaj pazljivo moje prethodne postove (nije ih bilo mnogo), pa vidi da li sam slihtara, ulizica i ljigavac.
Ako hoces da resavas probleme, mislim da problem jacina razglasa vec neke druge stvari ali otom-potom.
I nemojte da neke ljude nazivate indijancima jer se grdno varate i ne znate ko pise pod kojim nikom.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop