DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Crvena Zvezda - Cibona
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grobari smrde
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jun 2005
Posts: 20
Location: Beograd

PostPosted: 08 Nov 2005 18:42    Post subject: Crvena Zvezda - Cibona Reply with quote

Hala Pionir, subota 12.novembar 2005
pocetak utakmice 16.30 casova

Gostuje Cibona, po prvi put ove godine ozbiljniji protivnik u Pioniru, nadam se da cemo se okupiti u vecem broju.

Ko nema pare za tekmu ili ga mrzi da dodje ili mu je hladno da izlazi iz kuce neka gleda prenos na B92.

Koga ne zanima - ne zanima.
_________________
Ову ноћ целу и зору белу песма нек дочека
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anti Casual
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2005
Posts: 25

PostPosted: 08 Nov 2005 20:16    Post subject: Reply with quote

која је цена за трибине?
Back to top
View user's profile Send private message
Vrac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Nov 2005
Posts: 39
Location: Beograd

PostPosted: 09 Nov 2005 11:27    Post subject: Reply with quote

100 din ti je za tribine za tekme jadranske lige mada ne znam mozda bude 150 jer je Cibona u pitanju...
dolazim ionako na sve tekme pa nema razloga da ne budem i u subotu Wink
Back to top
View user's profile Send private message
непоправљив
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2005
Posts: 53

PostPosted: 09 Nov 2005 13:08    Post subject: Reply with quote

mislim da ce biti dosta ljudi u pioniru.prvenstveno zato sto isto vece na marakani igraju mladi srbi protiv hrvatske,pa ce mnogi povezati obe utakmice.
Back to top
View user's profile Send private message
North Star
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Oct 2005
Posts: 159
Location: 6 км, од Маракане

PostPosted: 09 Nov 2005 13:32    Post subject: Reply with quote

Konacno i cibosi, da nam dodju na rupu!
Bilo bi ok, kada bi neko iz Prve ekipe dosao da vodi navijanje, verovatno ce doci! Kada tekma krene, da iz sve glasa zagrmi ceo Pionir: ZVEZDO, GAZI IH SVE!!! Very Happy Cool
A onda polako one standardne: "Na kolena", "Sto ste dosli", "Mars na Drinu", itd, itd!!! Twisted Evil
Taman lepo da otvorima sezonu "velikih" poseta Very Happy
_________________
МЕНЕ ЗОВУ ДЕЛИЈА, ЗЕМЉА МИ ЈЕ СРБИЈА,
А ЗВЕЗДУ ВОЛИМ ЈА, ЈЕР ЈЕ НАЈБОЉА, ЈЕР ЈЕ
М О М Е С Р Ц У Н А Ј Д Р А Ж А ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 09 Nov 2005 13:52    Post subject: Reply with quote

A jel sme da se šeta okolo ne bi li slučajno neko se zajebao pa došao?
Milsim nas koje ne zanima šta je unutra.
Back to top
View user's profile Send private message
SiNgIdUnUm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 30
Location: New Belgrade

PostPosted: 09 Nov 2005 17:01    Post subject: Reply with quote

Podrav svima.Nov sa na forumu,sto ne znaci i u navijackom svetu.Ove godine je tacno 17 godina kako posecujem severnu tribinu,i svake godine se pitam da nisam prestar ali ogromna zelja je jos uvek jaka. Sto se tice ove utakmice i inace ovog tzv derbija,mislim da je prosao svaki moguci naboj i interesovanje koji je postojao pre 2/3 sezone.Sve ukupno uzevsi u obzir i ovu mrtvu jadransku ligu koja se igra i koja okupi u proseku 500 ljudi po tekmi,i izuzetno pametan stav generalstaba po pitanju odlaska na kk utakmice ,mislim da ovoj utakmici ne treba pridavati veci znacaj.Znaci ko dodje dobro je dosao,a sto se navijacke strane tice,velika mi je zelja da se sve snage mobilisu i koncentrisu na put u tromso kako bi nas tamo bilo makar 50.ak,sto uopste nije lako,niti malo.Ipak treba imati u vidu da je utakmica u tromsu najznacajnija za FK ove jeseni i da nije sve jedno da li ce oni tamo biti sami ,sa nas 15 ili sa nas 50.
A svako ce se naravno obradovati pobedi protiv cibone.Iskreno
Pozdrav.
_________________
I NA MARSU AKO TREBA.....F.C.R.S
Back to top
View user's profile Send private message
face2face
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Dec 2002
Posts: 46

PostPosted: 09 Nov 2005 21:24    Post subject: Reply with quote

Vas sto ne zanima sta je unutra....Unutra je Crvena Zvezda...isti klub koji igra i na Marakani, samo ovde u basketu...Ja sam rastao navijajuci za Crvenu Zvezdu,bez obzira na sport. Zelim da verujem da svaki pravi Delija deli moje misljenje.
A i sta to znaci da se mobilisu snage za Tromso? Jat daje popust za let do severa Evrope za 100 dinara? Onda idemo svi gore...
Snaga za Tromso se mobilise u Pioniru....
Pre par godina kad smo propadali u basketu, pun Pionir svaki put...Sad igramo dobro, u vrhu smo...trebalo bi nas opet biti dosta po nekoj logici stvari...
I kakve veze ima sa kim igramo, i kako se zove liga...Ja inace ne navijam protiv Partizana, Cibone, FMPa...vec za Crvenu Zvezdu...a ona igra u subotu
Pozdrav,
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 09 Nov 2005 22:45    Post subject: Reply with quote

face2face wrote:
Vas sto ne zanima sta je unutra....Unutra je Crvena Zvezda...


Bravo, i ko jos?
Murija koja me snima i spreda i od pozadi i oba profila i krajnike dok pevam. Osecam se kao Srbin na Kosovu opkoljen Siptarima.
I ko jos?
Nije ta murija usamljena...

E, pa sad ako je na kosarkaskim utakmicama fazon da se tamo bude zbog murije a ne zbog Zvezde, onda je logicno pitanje : "sta cemo onda mi tamo?"
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vrac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Nov 2005
Posts: 39
Location: Beograd

PostPosted: 10 Nov 2005 06:32    Post subject: Reply with quote

A sta ces ako ne daj boze ko u Engleskoj postave kamere na Marakanu da snima publiku znaci neces vise dolaziti ni tamo?
Mozda ja to posmatram iz drugog ugla ali sta me se tice sto ce murija da snima ja idem da dam podrsku Zvezdi da bodrim i pevam a ne da pravim sranja...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 10 Nov 2005 06:43    Post subject: Reply with quote

face2face wrote:
Vas sto ne zanima sta je unutra....Unutra je Crvena Zvezda...isti klub koji igra i na Marakani


Jel se basket, sem na tribiniono iz dosade sa nečijim kačketom, nekada igrao na Marakani Very Happy . F2F šalim se malo.

Nije isto brate nije isto basket i fudbal. Ako ćemo tako što zapostavljamo vaterpolo, žensku i mušku odbojku, džudo, mačevanje, HOKEJ na ledu, teniski klub i da ne nabrajam šta je sve pod kapom Sportskog društva.

Već sam rekao ima par mojih drugara koje košarka istinski zanima koji je ne propuštaju ali fudbal je na prvom mestu.

Svako može da bira i niko ti neće zameriti ni tebi ni ostalima idite gledajte budite delije.
Ja sam se oduvek deklarisao kao isključivi fudbalski navijač nije mi do 100 dinara neće mi to mnogo oduzeti od puta na severni pol. Zajeban je sam put pa vize ne moš da veruješ šta sve traže i po svoj prilici ako nas i bude 50 gore iiiihhhhhaaaaa.I nemojte dovoditi u pitanje vernost klubu sa posetom drugih sportova. Ja mrzim odbojku, tenis, basket ali zato više nego išta volim fudbal i Zvezdu!

Jednostavno ako ne primećuješ promene koje se dešavaju pre svega na severu Marakane raspitaj se a jedno od mesta je i ovo ovaj forum.

Mislim da su ti ljudi odgovorili koja su to dva osnovna razloga.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 10 Nov 2005 07:01    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
face2face wrote:
Vas sto ne zanima sta je unutra....Unutra je Crvena Zvezda...


Bravo, i ko jos?
Murija koja me snima i spreda i od pozadi i oba profila i krajnike dok pevam. Osecam se kao Srbin na Kosovu opkoljen Siptarima.
I ko jos?
Nije ta murija usamljena...

Tu su i stalni gosti hrvati koji su oguglali na nasu atmosferu u pioniru posto dolaze svaku drugu subotu da igraju prijateljske utakmice sa nama.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Djoleale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Oct 2003
Posts: 47
Location: 3EMYH

PostPosted: 10 Nov 2005 09:04    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
face2face wrote:
Vas sto ne zanima sta je unutra....Unutra je Crvena Zvezda...isti klub koji igra i na Marakani


Jel se basket, sem na tribiniono iz dosade sa nečijim kačketom, nekada igrao na Marakani Very Happy . F2F šalim se malo.

Nije isto brate nije isto basket i fudbal. Ako ćemo tako što zapostavljamo vaterpolo, žensku i mušku odbojku, džudo, mačevanje, HOKEJ na ledu, teniski klub i da ne nabrajam šta je sve pod kapom Sportskog društva.

Već sam rekao ima par mojih drugara koje košarka istinski zanima koji je ne propuštaju ali fudbal je na prvom mestu.

Svako može da bira i niko ti neće zameriti ni tebi ni ostalima idite gledajte budite delije.
Ja sam se oduvek deklarisao kao isključivi fudbalski navijač nije mi do 100 dinara neće mi to mnogo oduzeti od puta na severni pol. Zajeban je sam put pa vize ne moš da veruješ šta sve traže i po svoj prilici ako nas i bude 50 gore iiiihhhhhaaaaa.I nemojte dovoditi u pitanje vernost klubu sa posetom drugih sportova. Ja mrzim odbojku, tenis, basket ali zato više nego išta volim fudbal i Zvezdu!

Jednostavno ako ne primećuješ promene koje se dešavaju pre svega na severu Marakane raspitaj se a jedno od mesta je i ovo ovaj forum.

Mislim da su ti ljudi odgovorili koja su to dva osnovna razloga.


Bravo Branko na odgovoru. Odavno na ofom forumu nije bilo konkretnije iznesenog licnog stava bez neke zelje da tastaturom pokazes da si jaci. A i totalno se slazem sa tobom samo sto je za mene fudbal na prvom mestu, onda daaaaleko iza basket pa daaaleko iza svi ostali sportovi djuture tj. ja ne mrzim basket.

A i generalstab je u pravu sto se tice znacaja tekme. Pre par godina kad smo ih dobili u Zagrebu na doceku posle ponoci na -100 bilo je mnogo srecnih ljudi. Sumnjam da ce iko docekati nase kosarkase kad ih ove dine dobiju u Zagrebu. Moj stav u subotu b92. A sumnjam da bih u subotu propustio Zvezdin trening
_________________
Због ње сам се родио, за њу сам се борио...
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 10 Nov 2005 09:56    Post subject: Reply with quote

Ne razumem neke pojedince ovde koji iznose svoje misljenje da treba da se ide na subotnju tekmu...Pa stanite, ako ste vi Delije i vasa tribina Sever zasto ne postujemo onda tu istu tribinu. Jer ako je stav prve ekipe (kao sto General kaze) da se ne ide na basket organizovano onda tako svi mi sa Severa to moramo da prihvatimo jer to je nas stav Delija iza koga svaki pravi Delija mora da stane.
Sada sto neko navodi glupe primjer jel mo volimo Zvezdu??? E ne, nego vi koji nas pitate sigurno. Pa zar vredi ovakvo pitanje postaviti pravom Deliji, ako je on uopste jedan od nas pravih??? Pa svi znamo sta je nama Zvezda i koliko nam znaci i prema tome nemojte vise postavljati tako glupa pitanja.

A ubuduce kada se bude islo (npr kada pocne Super liga i derbi sa grobljem) pazite se i ne nasedajte na kerovske provokacije. Jer zapamtite 90% slucajeva oni su krivci i prvi zapocnju sve, zbog cega samo mi nastradamo...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 10 Nov 2005 10:00    Post subject: Reply with quote

Vrac wrote:
sta me se tice sto ce murija da snima ja idem da dam podrsku Zvezdi da bodrim i pevam a ne da pravim sranja...


Па, ти иди, ко ти брани?
Да си лежао у притвору а да ни сам не знаш зашто, не би тако говорио. Мада није неопходно да се то баш теби деси, па да те буде брига за твоје другаре. Али капирам да нас има разних.

Делије нису правиле никаква срања у Пиониру и заиста не знам чиме су заслужиле такву добродошлицу клуба?
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop