DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

OFK Beograd - Crvena Zvezda
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 06 Nov 2005 20:11    Post subject: Reply with quote

Danasnje izdanje fenomenalno, brojnost, bubnjevi, bakljada, samo jos i pevanje na snimku da cujemo pa da potvrdimo gore pomenuti epitet..

Zemun je za 2 nedelje na marakani, poslednja utakmica pred tromso, zasto da ne napravimo najvecu posetu na manjim utakmicama do sada, zasto da nas ne bude barem 5000 u kopu.. danas su oni pravi pokazali da pobede i porazi nisu merilo ljubavi prema zvezdi, a takvih nije bilo malo.. hajde da se potrudimo da napravimo pravi spektakl pred utakmicu koja je "biti il' ne biti" sto se evrope tice..

Идемо Делије, за нашу Звезду и северну трибину..
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 06 Nov 2005 20:17    Post subject: Reply with quote

Stizem pola sata pred kraj zbog cimanja pandura u Batajnici. 6 mladjih novosadjana zbog toga nije uspelo da dodje na utakmicu. ACAB!!! Ali dobro, par ostalih kombija iz NS je doslo do Karaburme.

Inace zadnjih pola saa navijanje nije bilo lose, here we go je bio eksta.

Da li neko moze da kaze koliko nas je danas bilo? Ja mislim preko 3.000!

Bravo Delije! Sada mora jos jace, radite na tome da nas za 2 nedelje kuci protiv Zemuna bude 2-3 puta vise nego danas!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 06 Nov 2005 20:58    Post subject: Reply with quote

Meni je EXTRA bilo!!

Odlicno izdanje.I treba da nas bude josh vishe!!!!!!

pOz Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
and1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2005
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 06 Nov 2005 21:36    Post subject: Reply with quote

Odlično ljudi. U svakoj utakmici vidljiv je napredak. Dobro je da nismo pali posle nesrećnog poraza, i to je još jedan znak da smo na dobrom putu. Snimao sam tekmu sa TV-a da bih čuo kako smo zvučali i mislim da je bilo odlično, još bolje nego što mi se to činilo na tribini. Mislim da tu veliku ulogu imaju bubnjevi, sa njima zvučimo ekstra, daju odličan ritam i mene lično vuku da još jače pevam, ne znam zašto. Za dve nedelje na Marakani mora da nas bude rekordan broj na Severu ove sezone u domaćim utakmicama. Zato, apelujte na sve koje znate da dođu, da ne budu lenji. Ja se ne slažem sa tom pričom da ne trebamo nikog da molimo, da nam takvi nisu ni potrebni. Naravno, ne treba da molimo, ali da ih recimo animiramo da dođu. Evo primer. Ja imam 3-4 ortaka koji ne idu redovno na utakmice, ali kad dođu onda kažu da je do jaja i naravno daju svoj maksimum u navijanju, kad su već tu. Znam da će neki reći, ko ih j**e, ako neće da dolaze uvek i da podrže našu Zvezdu, ne moraju ni da dolaze. Ja mislim da treba svako da povuče što više svojih ortaka u početku, da im ne dozvole da budu lenji, a vremenom će se i oni "navući" pa će vas sami zvati dan pre utakmice da vide kad se nalazimo. Posle će im odlazak na Zvezdu postati navika. Videćete. Dobro je dok vlada ovakva euforuja i mi to treba maksimalno da iskoristimo, a što prva ekipa odlično radi. Možda bi mogli da pred utakmicu sa Zemunom odštampamo neke plakate ili da opet izdamo neko saopštenje, kao protiv Bazela. Samo predlažem, a siguran sam da će vođe znati šta treba da se radi.
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 06 Nov 2005 22:12    Post subject: Reply with quote

Na Zemunu bi po mom misljenju trebao da bude podeljen novi informator na temu utakmice sa Romom i svime sto ide uz to(oblacenje, pevanje, eventualno formiranje jezgra..), jer je Zemun ujedno i poslednja utakmica na marakani pre Rome..
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 06 Nov 2005 22:29    Post subject: Reply with quote

Gledam snimak ... Vise nego odlicno ...
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 07 Nov 2005 00:27    Post subject: Reply with quote

uuuuuuuuuu,al smo se dobro culi na snimku Cool Ono 2. prozivanje sa zapadom je bila cista perverzija... pjevala se "samo ti" 3 ili 4 puta(na moju veliku radost) a "napred zvezdo,crvena zvezdo" se sve duze i bolje pjeva. medjutim, 'hit' Very Happy pjesma "samo napred zvezdo,najbolja si ti" se dosta "rastrzano" pjeva,valjda zato sto jos uvijek nemamo svi osjecaj za pauzu,ritam ili sta li ti ja znam,tako da se po otpjevanoj 1. strofi stvara 'jaz' u kopu i onda sve podje po.....ali i to ce se vremenom(citaj:utakmicama) dovesti do perfekcije. da se ne bi sad svi ponavljali-brojnost odlicna,samo ovako da nastavimo itd.. Nego,ono sto je meni nevjerovatno je to sto cim mi zapjevamo "daj gol,daj gol",igraci prosto moraju da ispune nase zahtjeve>desilo se to danas, mislim i protiv mladosti a mozda i protiv javora Confused Laughing Laughing Laughing
'evri go' na kraju je bio prelud(sto se vidjelo i na TVu),samo da se jos i zapad primio...

sve u svemu,bilo je zadovoljstvo biti danas delija na Severu Wink


p.s.:meni je ubjedljivo naJaca scena sa utakmice bila kad je bio slobodni udarac za nas u drugom pol. Sudija namjesta 'zivi' a ZIgic onako 'kurvinski' odvlaci loptu pored zida i krece da sutira na brzaka i onda baci pogled na golmana koji je sve to skapirao a Ziga mu onda baca pogled u stilu "A-A,samo te palim"! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Bojan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 97
Location: Tu sam a ti me nevidis

PostPosted: 07 Nov 2005 01:16    Post subject: Reply with quote

Ajde izbacujte te snimke,da vidim kako je bilo Smile
_________________
............Stop Represiji nad navijacima..........
Back to top
View user's profile Send private message
kengurko
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Aug 2003
Posts: 52
Location: Сиднеј-Кенгурија

PostPosted: 07 Nov 2005 03:12    Post subject: Reply with quote

FANTASTICNO!

gledao sam tv prenos preko real player (a sta cu kad nemoze drugacije). kop je zvucao MOCNO. najbolje se pjevalo "daj gol" i to jedno 5 minuta bez prestanka onako zestoko. mislim da je uskoro poslije toga i pao gol Very Happy

mogu samo da zamislim kako bi polomili bazel da nam je stadion bio pun...jebem ti uefu i fudbalsku mafiju!!

Delije iz dana u dan rastu kao navijacka grupa i uopste organizacija, a i klub nema gdje nego da prati trend: Wink hehe

samo naprijed!
_________________
И три нулааа!! Kако игра нови првак светааа!!
Back to top
View user's profile Send private message
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 07 Nov 2005 09:08    Post subject: Reply with quote

Samo da ste nas vi na zapadu pratili i krenuli shutku tamo Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 07 Nov 2005 09:16    Post subject: Reply with quote

Zvucali smo dobro,bar se meni cinilo da svi oko mene pjevaju. Brojnost duplo veca nego proljetos,a tad nas je bilo oko 1500 cini mi se. Here we go za nezaborav,bili smo kako S..... rece unezvjereni Laughing. A tebi zemo neka je na cast sto sam doruckovao u 4 popodne Embarassed. Nadam se punom severu na zemunu,valjda ce biti nocni termin. poz
Back to top
View user's profile Send private message
PD 052
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Mar 2003
Posts: 81

PostPosted: 07 Nov 2005 09:39    Post subject: Reply with quote

Iz Prijedora su dosla cetvorica+jos tri lika sa faksova-sve u svemu odlicno izdanje nase grupe, jos ako se uzme u obzir da nam je ovo drugo gostovanje na Karaburmi zaredom...
Primjetio sam jednu sitnicu kod bakljade-krece baljada, a onda konfuzija sta se pjeva i tribina nikako da se usaglasi i onda sve izgleda traljavo i sigurnone onako kako bi trebalo. Mozda biprvo trebalida otpjevamo jesmu neliko puta, usaglasimo se i onda krece bakljada i opsti delirijum. Mala sitnica, ali puno znaci.
_________________
...И ПРИЈЕДОР ЈЕ ТВОЈ ГРАД...
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 07 Nov 2005 10:13    Post subject: Reply with quote

PD 052 wrote:

Primjetio sam jednu sitnicu kod bakljade-krece baljada, a onda konfuzija sta se pjeva i tribina nikako da se usaglasi i onda sve izgleda traljavo i sigurnone onako kako bi trebalo. Mozda biprvo trebalida otpjevamo jesmu neliko puta, usaglasimo se i onda krece bakljada i opsti delirijum. Mala sitnica, ali puno znaci.

Ma to je uvijek boljaka bila kada je kop ove velicine i veci.
Isto bi se desilo i da se prvo odpjeva odredjena pjesma nekoliko krugova pa onda da se pale baklje. Jer ima ljudi koji cute pa cute, a kada vide baklju onda se naloze i krenu da pjevaju onako kako ne treba, brzaju..itd
Takodje imas ljude koji pjevaju ali kada vide baklju onda se naloze pa pocnu da srljaju. Sve to traje recimo pola minuta, e kada se malo smire onda sve ispadne ok.
Jebiga, treba pricati i pricati, kada krene sa brzanjem onda treba prekinuti pjesmu i okrenuti se ka tim ljudima koji brzaju (u ovom slucaju lijeva gornja strana tribine je ugavnom pravila problem) pa im reci da ne tapsu kao nenormalni itd... eto ja malo filozofirao. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Паун
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 11
Location: kv

PostPosted: 07 Nov 2005 11:15    Post subject: Reply with quote

Dosta njih kaze da moze bolje jeste tako ali ono juce je bilo extra svaka casta
Back to top
View user's profile Send private message
escobar[Ultra_Kings]kv
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Nov 2005
Posts: 11
Location: Kraljevo!

PostPosted: 07 Nov 2005 11:21    Post subject: extra Reply with quote

Ma bilo je odlicno... Samo treba ispostovati ono sto je pisalo na letku i toje to! Do kraja sezone ce nam sever biti pun i na evropskim i domacim utakmicama... Samo napred!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop