DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

OFK Beograd - Crvena Zvezda
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 03 Nov 2005 17:14    Post subject: OFK Beograd - Crvena Zvezda Reply with quote

Nedelja, 13:00!
Dolazak OBAVEZAN!

Nemojte dozvoliti da budete navijacka margina! Nemojte dozvoliti da jedan poraz na startu kupa uefa prepolovi kop, a samim tim i trud ulozen u njegovo omasovljavanje!
Svima su ovih dana bila puna usta nasih izdanja protiv Javora, trening. Nemojte sada da vam usta budu puna pljuvanja po igracima kako nisu ispunili nasa ocekivanja! Nemoj te se vracati nazad! SAMO NAPRED!

"I onda kad gubis ti,
Kad ostali ljudi tad sede,
Crvena Zvezdo ti znaj,
Da ja uvek bicu uz tebe!"


P.S. Pisite samo ono sto ima veze sa Nedeljnom utakmicom!
A mogla bi se i zakljucati tema do nedelje!
Back to top
View user's profile Send private message
Aleksa
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 167
Location: Извидница

PostPosted: 03 Nov 2005 17:19    Post subject: Reply with quote

Respekt za post!
Back to top
View user's profile Send private message
batarus
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 5

PostPosted: 03 Nov 2005 17:27    Post subject: Re: OFK Beograd - Crvena Zvezda Reply with quote

Naravno obavezan je dolazak i ekipe iz Obrenovca (cisto da javim)! ovo je smesan poraz jeste da je biila ogromna rupa u Odbrani ali nema veze sledece cemo da razbijemo!

Hej pa samo se setite kakvo je uvek zezanje na Karaburmi i kakva je atmosfera tako da CIGANI nedajte se!!!
Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 03 Nov 2005 17:35    Post subject: Reply with quote

svaka cast za topic.
budimo najjaci kad je najteze...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Delija Leskovac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 May 2005
Posts: 26

PostPosted: 03 Nov 2005 17:50    Post subject: Reply with quote

I'm in
_________________
ЗВЕЗДА ТЕ ЗОВЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 03 Nov 2005 17:56    Post subject: Re: OFK Beograd - Crvena Zvezda Reply with quote

radovan wrote:
Nedelja, 13:00!
Dolazak OBAVEZAN!

Nemojte sada da vam usta budu puna pljuvanja po igracima kako nisu ispunili nasa ocekivanja! Nemoj te se vracati nazad! SAMO NAPRED


na trening(a i protiv javora)nisam dolazio ni zbog mladenovica ni zbog purovica,tako da sam protiv OFKe sigurno tu..

samo mi je ta satnica malo cudna... Confused

jel to 100% sigurno??
Back to top
View user's profile Send private message
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 03 Nov 2005 18:28    Post subject: Reply with quote

Nema shta, odlican post.Za svaku rec si u pravu.Ostaje nam da shto vishe nas dodje na Karaburmu i podrzi igrace.Nije isto kad su pune tribine i prazne...

Samo ti u mome srcu si, jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
and1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2005
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 03 Nov 2005 18:31    Post subject: Reply with quote

Ajmo Delije, nemojte sad da padnemo. Ovaj poraz je nezaslužen, igrači su se borili i treba da ih nagradimo za trud. Ipak, nisam optimista po pitanju brojnosti znajući naš mentalitet. Sad ćemo svi da padnemo u očaj. Daj Bože da budem demantovan!
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 03 Nov 2005 19:12    Post subject: Reply with quote

and1 wrote:
Ajmo Delije, nemojte sad da padnemo. Ovaj poraz je nezaslužen, igrači su se borili i treba da ih nagradimo za trud. Ipak, nisam optimista po pitanju brojnosti znajući naš mentalitet. Sad ćemo svi da padnemo u očaj. Daj Bože da budem demantovan!


Sta lupas?!

Bre kad se zna da ce biti bre puna tribina za gostujuce navijace!
Nedelja je! Nemate ni skolu ni posao. Jel ste neodlucni? Pa pusite bre kurac zar ne ispadne uvek fenomenalna atmosfera kad ste neodlucni i na kraju ne dodjete?! Ja bez vas mogu ali bez Zvezde NE!

Sledeca utakmica je za 2 nedelje tek(Zemun) zato povedite ortake spremne na navijanje, tradicionalno podmazite grla pivom i svi na Karaburmu da po stoti put pokazemo da smo AVANGARDA za SVE!!!

Svi na Karaburmu!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 03 Nov 2005 19:22    Post subject: Re: OFK Beograd - Crvena Zvezda Reply with quote

el_Zar wrote:
radovan wrote:
Nedelja, 13:00!
Dolazak OBAVEZAN!

Nemojte sada da vam usta budu puna pljuvanja po igracima kako nisu ispunili nasa ocekivanja! Nemoj te se vracati nazad! SAMO NAPRED


na trening(a i protiv javora)nisam dolazio ni zbog mladenovica ni zbog purovica,tako da sam protiv OFKe sigurno tu..

samo mi je ta satnica malo cudna... Confused

jel to 100% sigurno??


Nije chudna , na Ofkinom stadionu nema reflektora , a i postaje sve hladnije . Mozda promene za pola sata do sat .

Nego u Nedelju bre ima da grmimo kao da smo razbili Bazel 5:0 , SADA SE POKAZUJE NASHA PRAVA SNAGA !
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
and1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2005
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 03 Nov 2005 19:31    Post subject: Reply with quote

manicomio-rs wrote:

Sta lupas?!

Bre kad se zna da ce biti bre puna tribina za gostujuce navijace!
Nedelja je! Nemate ni skolu ni posao. Jel ste neodlucni? Pa pusite bre kurac zar ne ispadne uvek fenomenalna atmosfera kad ste neodlucni i na kraju ne dodjete?! Ja bez vas mogu ali bez Zvezde NE!

Sledeca utakmica je za 2 nedelje tek(Zemun) zato povedite ortake spremne na navijanje, tradicionalno podmazite grla pivom i svi na Karaburmu da po stoti put pokazemo da smo AVANGARDA za SVE!!!

Svi na Karaburmu!


Brate, ne govorim za sebe, ja ću doći. Govorim samo procenu da još uvek ima dosta likova koji su tu samo kad ide dobro, a čim dođu neuspesi odma posustanu. Naravno da postoji jedno jezgro koje je tu uvek, ali moramo još dosta da radimo da bi bili još masovniji. Ovo je pravi ispit i zato još jednom pozivam sve da dođu u nedelju!
Back to top
View user's profile Send private message
Бане
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 417

PostPosted: 03 Nov 2005 19:40    Post subject: Reply with quote

ako je moglo 2500-3000 da dodje na trening mislim da toliko moze i na karaburmu.
nedelja je, ne ocekuje se kisa, fino rano popodne, tamo uvek idemo masovno.
prosle sezone utakmica je igrana naknadno van redovnog kola. titula bila deleko, bila je sreda, radni dan, a nas 1500...
ja nemam zamerke na igrace Zvezde. pokazuju srce i tako solidno nadomescuju to sto smo jos uvek daleko od jake evrope.
ovo sam napisao jer je to mogao biti jedini razlog onima koji se kolebaju i okrecu "kako vetar duva". takvih ce uvek biti, ali oni nikad nece znati istinsko znacenje reci navijac.
velicina i vrednost jednog kluba je uvek veca od uprave i igraca koji su u njemu u nekom trenutku.
navijaci su tu da ga vole i da ga bodre i da mu zivot poklanjaju. oni nisu klub oni su njegova dusa. oni su uvek uz njega.
ja uopste ne sumnjam da ce nas u nedelju biti vise nego na proslosezonskoj utakmici.

SVI NA KARABURMU!
Back to top
View user's profile Send private message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 03 Nov 2005 19:43    Post subject: Reply with quote

Titula je imperativ,a u evropi sta uradimo. Sto se mene tice ja sam i ovim do sada zadovoljan,makar bili peti na kraju ove lige uefa. Moramo i mi jednom izgubiti. U nedelju treba pokazati igracima da smo uz njih jos vise,a to je jedino moguce masovnim dolaskom na karaburmu. Pa nece nas valjda baciti jedan poraz u ocaj. Ako je moglo na trening doci 3000 ljudi,moze i na karaburmu. poz
Back to top
View user's profile Send private message
Anti Casual
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2005
Posts: 25

PostPosted: 03 Nov 2005 19:45    Post subject: Reply with quote

колико је карта?
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 03 Nov 2005 19:47    Post subject: Reply with quote

Sta je sada??? Koje price??? Vi koji ovde mislite da cete zapoceti neke vase gluposti grdno se varate, nema ovde price o igri rezultatima i ostalim NE navijackim pricama, ovde je iskljucivo rec o nama Delijama i nasa je obaveza da u nedelju u 13:00 budemo na Karaburmi i podrzimo nasu Zvezdu...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop