DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

put u Tromso
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kosac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 1

PostPosted: 27 Oct 2005 10:37    Post subject: put u Tromso Reply with quote

Zna li neko neku agenciju koja organizuje put u Tromso?

ide li neko?


Pozdrav, Nenad
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 27 Oct 2005 11:58    Post subject: Re: put u Tromso Reply with quote

kosac wrote:
Zna li neko neku agenciju koja organizuje put u Tromso?

ide li neko?


Pozdrav, Nenad


Sve sto te intresuje u vezi tekme mogao si da postavis na vec otvorenoj temi, ne moras bezpotrebno otvarati nove Wink
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Hogar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Nov 2005
Posts: 13
Location: Zemlja leda i pingvina

PostPosted: 05 Nov 2005 16:20    Post subject: Reply with quote

Nesto se suska da ce se igrati u Oslu mjesto u Tromsø.
Nisam siguran.
U svakom slucaju DOBRO DOSLI.
I mi,koji smo trenutno u Skandinaviji,a i sire spremamo se za tu tekmu.
Oni koji su bili u Norveskoj protiv Rosenborga,znaju kako zna biti hladno ovamo.Volio bih da se cujem sa nekim ko dolazi pa da vidimo mozemo li se sta dogovoriti oko nekog kafanceta da mi ovamo zakupimo.
Inace iz Tromsa ne poljecu nesto cesto avioni iza 23.00
_________________
Zajebi da ne budes zajeban!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 05 Nov 2005 16:32    Post subject: Reply with quote

Mogli bi malo da povedete racuna o strukturi ljudi koji ce sa tih prostora doci da bodre Zvezdu. Prosli put je bilo JU dresova kezmana,mijata...ofarbanih,cak su pokusali i neko gvozdeno zvono da unesu...ali naravno bili su onemoguceni od strane nasih ljudi.
Dakle,ako iko ima namreu da dolazi na ovu utakmicu u tromzo neka povede racuna da to nije koncert sinana sakica...nego utakmica na kojoj bi podrsku nasem klubu trebalo da daju NAVIJACI ZVEZDE-DELIJE....navijaci cija je odlika nacionalizam,urbanost,dobra organizacija...
Svi koji ovo procitate a dolazite gore trudite se da budemo ono sto je smo-dobra grupa koja i ovde i na severnom-juznom polu...izgleda isto,razmislja isto.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hogar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Nov 2005
Posts: 13
Location: Zemlja leda i pingvina

PostPosted: 05 Nov 2005 18:01    Post subject: Reply with quote

Ovo sto ide odavde je provjereno.
Bice tu momaka iz raznih krajeva Evrope,starih Delija.
Inace i ja se slazem da ima i "elemenata",ali valjda ce odustati oni koji su takvi,cisto zbog zime.
Tu su oni "specijalno kovani".
Zato i kontam,valjalo bi naci kakvo kafance da se moze sjesti posle tekme.
_________________
Zajebi da ne budes zajeban!
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 05 Nov 2005 20:23    Post subject: Reply with quote

Hogar wrote:

Tu su oni "specijalno kovani".
Zato i kontam,valjalo bi naci kakvo kafance da se moze sjesti posle tekme.

Ako su ta zvona specijalno kovana, zashto da ne.. Podsecha me na koreografiju groblja sa 1000 zvonchicha.. Rolling Eyes
Ali sada ozbiljno, Zvezda nije mesto za mitingovanje.. Znachi nikakva stranachka, jugoslovenska i partizanska obilezja.. Navijanje treba da se vodi i prati izkljuchivo od ljudi koji su za to zaduzeni (koji imaju najvishe iskustva oko toga), da ne bude nekih koji se nadju tu i zele da zapochnu navijanje jer su nekada bili na zvezdinim utakmicama.. Pesma je bitno da se prati, a oni koji ne znaju pesme neka skinu sa neta (ovde i delije caffea) ili da slushaju i polako pokushaju da isprate dok je ne nauche.. Ovo je jako bitno jer je to najbitniji faktor podrshke nashem klubu!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Hogar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Nov 2005
Posts: 13
Location: Zemlja leda i pingvina

PostPosted: 06 Nov 2005 07:38    Post subject: Reply with quote

Ha ha ha,pa ti nisi normalan.Ljudi jedva cekaju da Zvezda dodje.
Cuj bez obiljezja?Kako da se nezapjeva nesto "istorijsko"?
Vidis bilo je tekmi bez onih sa iskustvom pa se raja opet nekako snalazila i navijala.

Zasto se uvjek nadje neko da nesto pametuje?? Sad
_________________
Zajebi da ne budes zajeban!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 06 Nov 2005 08:12    Post subject: Reply with quote

Quote:
nikakva stranachka, jugoslovenska i partizanska obilezja


da, stvarno, zasto pametujes ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
misfits7
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Mar 2005
Posts: 111

PostPosted: 06 Nov 2005 08:27    Post subject: Reply with quote

at tronheim 16-11-05 rosenborg-osfp....

good luck against tromso
_________________
OLYMPIAKOS PIRAEUS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 06 Nov 2005 08:32    Post subject: Reply with quote

Hogar wrote:
Ha ha ha,pa ti nisi normalan.Ljudi jedva cekaju da Zvezda dodje.
Cuj bez obiljezja?Kako da se nezapjeva nesto "istorijsko"?
Vidis bilo je tekmi bez onih sa iskustvom pa se raja opet nekako snalazila i navijala.

Zasto se uvjek nadje neko da nesto pametuje?? Sad

E vidis hogare,takvo razmisljanje poput tvog nas u stvari cini losim navijacima,jer ne mozemo svoje ideje imati i ovde(gde imamo isti problem samo sa takvima poput vas ovde),i u inostranstvu(gde me je sramota sto sam iz zemlje iz koje su i oni mutanti degenerisani ofarbani,balzamovani od alkohola,jugonostalgicari.
Na zalost i vi navijate za Zvezdu,ali na vasu zalost uvek ce postojati prva ekipa koja ce vam zivot zagorcavati ukoliko pomislite da se mi PRAVIMO PAMETNI.
Ako hoces da pomognes,ti nam pomozi ako ne....zalutao si ovde sa tom pricom,ti se pojavi kako hoces na utakmici i pevaj sta hoces,ali znaj da je onda na pomolu novi odenze,novi cirih...ako ti je to u interesu i ako tako gledas na ovu utakmicu...onda dobro.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hogar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Nov 2005
Posts: 13
Location: Zemlja leda i pingvina

PostPosted: 06 Nov 2005 08:56    Post subject: Reply with quote

Drugar vidim da si jutros malo nervozan.
Gdje ti izvuce te zakljucke?
Koji to nas?sa kakvim pravom ti vrjedjas ljude,kojima ta utakmica znaci vise nego tebi,koji kako kazes visis na sjeveru.
Ti ces nekome zagorcati zivot!Volio bih da vidim kako??
Pricas o prvoj ekipi.Vidis i ja sam skupljao navijacka iskustva kojekuda od Barija do Ciriha ili Od Splita do Mostara preko Zagreba.
Kako si ti zakljucio neke stvari ja ne znam,ali cu te uputiti.
Recimo zadnju utakmicu,koju je Zvezda igrala u Skandinaviji igrala je u Trondheimu 1:1.
Mali je broj onih,koji su dosli iz Srbije,radi dogadjaja koji su se odigrali nesto ranije.
Oni koji su bili znaju kako su docekani,kao teroristi.
Medjutim ono sto hocu da kazem je da su oni bili odusevljeni navijanjem,bili su iznenadjeni kako grupa od dvjestotinjak ljudi nadglasava cjeli stadion Rosenborgovaca.
_________________
Zajebi da ne budes zajeban!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 06 Nov 2005 09:02    Post subject: Reply with quote

Pa to mora da je bilo zbog vas 100 koji ste bili ogradjeni kavezom od nas koji smo dosli iz BG-a,i koji usput niste znali ni jednu pesmu da otpevate,koji ste ostajali na ulazu bez kezmanovih dresova,mijatovih,bez jugoslovenskih zastava,bez gvozdenih zvona....
.
To sto si ti skupljao navijacka iskustva,svaka tebi cast,ali imas razmisljanje koje se ne poklapa sa razmisljanjem danasnjeg severa.
AKo si isao na sever i ako znas sta je sever,onda si trebao ovde da pitas jer teba neka pomoc a ne da pricas kako se mi pravimo uvek nesto pametni kada odemo preko.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hogar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Nov 2005
Posts: 13
Location: Zemlja leda i pingvina

PostPosted: 06 Nov 2005 09:14    Post subject: Reply with quote

O CEMU TI PRICAS?
Kakav kavez,ko je bio ogradjen?Ko je ostajao bez kojecega.
Pa sram Vas bilo (pojedince)ponasali ste se ko divljaci.
Ta ekipa o kojoj ti govoris je klincu od 7-8 godina skinula sal sa glave,klinjo bio sa majkom u redu za sendvic.Jel ti meni o toj ekipi pricas??Ti si nesto "pobrko" meni se cini.
Kazes da nismo znali ni jednu pjesmu otpjevati.Idi ba.Nemoj da izmisljas.
Da si upoznat sa par momaka,koji zive ovdje zadnjih dvije tri godine skonto bih da nisi u pravu.

Imajke ti o kakvom zvonu ti pricas??
_________________
Zajebi da ne budes zajeban!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 06 Nov 2005 09:17    Post subject: Reply with quote

Hogar wrote:

Ti ces nekome zagorcati zivot!Volio bih da vidim kako??
.

A zbog ovakvih stavova nasih "hogara" iz dijaspore mi smo posle divljaci,primitivci koji bijemo svoje.
Naime u cirihu covek sa megafonom kaze da se neka zastava skine jer je radjena vostanim bojmama i ne prilici da stoji na nasoj ogradi,i domah se tu nadju nasi "hogari" sa pitanjima "kome ces ti da skines zastavu"?
Onda nasi ljudi dolaze u situaciju da objasne neke stvari ljudima samo zato sto su bahati i boli ih kurac za sever.
Da su bili malo manje pijaniji ti magarci u cirihu,da su bili malo upuceniji pre toga,da ih je bilo sta interesovalo za sever,za Zvezdu...znali bi da smo mi trazili da se ta zastava skine bas zato da ne bi naruzivala tribinu koja je NASA,i samim tim naruzivala i klub koji bodrimo-KOJI BODRI NASA TRIBINA.
Nismo sigurno trazili da se ta zastava skine zato sto smo mi iz Beograda,zato sto smo pijani i drogirani,krezavi magarci. Nase namere su bile krajnje dobre i casne,ali onima ne vredi pricati izgleda,to je mantalitet naseg coveka.


Last edited by Генералштаб on 06 Nov 2005 09:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 06 Nov 2005 09:20    Post subject: Reply with quote

Hogar wrote:
.
Ta ekipa o kojoj ti govoris je klincu od 7-8 godina skinula sal sa glave,klinjo bio sa majkom u redu za sendvic.Jel ti meni o toj ekipi pricas??

Kako te nije sramota da pises ovakve gluposti?Posto sam bio u toj ekipi a znam kome sam skidao i sta sledecu neistinu koju izreknes kaznice se banovanjem. Nemam ja stomak za ovakve stvari,da me neko nabedjuje da sam deci skidao kapice pred jadnim trudnim majkama.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop