DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

C Zvezda-Javor
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dzoni88
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Aug 2005
Posts: 7

PostPosted: 31 Oct 2005 10:27    Post subject: Reply with quote

el_Zar pre ispitaj se ti ti si mozda i pevo i ja sam pevo ali nije
to ono bitno kada smo mogli da se cujemo i mnogo bolje.
Ali nije bilo bas tako lose ali moze i bolje.Koliko je samo bilo
indijanaca uz sipku dole i prvim redovima koji nisu pevali.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 31 Oct 2005 11:18    Post subject: Reply with quote

Moram da vam priznam da sam se iznenadio.

Kraj utakmice ja trk do klonje trk nazad a ljudi koji sede do istoka stoje i pevaju!

E to je to srce mi je bilo puno iako nisu baš znali ritam išlo je pevalo se OSTALO SE!

Ja sam zadovoljan
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 31 Oct 2005 12:27    Post subject: Reply with quote

Dzoni88 wrote:
el_Zar pre ispitaj se ti ti si mozda i pevo i ja sam pevo ali nije
to ono bitno kada smo mogli da se cujemo i mnogo bolje.
Ali nije bilo bas tako lose ali moze i bolje.Koliko je samo bilo
indijanaca uz sipku dole i prvim redovima koji nisu pevali.


ok. naravno da moze i bolje,uvijek moze bolje,ali kako sada stvari stoje,ovo nase izdanje se ne moze nazvati losim! sve samo to ne..bilo je dobro,u najmanju ruku...i onda kad na sjeveru bude 10 000 ljudi na svakoj tekmi i u toj utopiji ce se uvijek naci i pozeri i 'semenkari' i tad bi se moglo bolje,ali se ovdje prica o nekim pomacima,koji su za mene makar evidentni. ja se sjecam prosle godine i utakmice sa sutjeskom,kad nas je bilo malo,ali su svi pjevali i bilo je fenemenalno;protiv zeleznika,poslednje kolo je isto bilo malo ljudi,ali je zato grmjelo;sad protiv javora je bilo dosta ljudi i sto je najvaznije,makar 2/3 je pjevalo...
to su ipak neki pomaci...

ne,definitivno se ne smije za ovo izdanje reci da je 'lose"... Confused

poz

p.s.:malo mi je ipak krivo sto se nije pjevala "napred zvezdo,crvena zvezdo,znaj da uvek... Crying or Very sad Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 31 Oct 2005 13:07    Post subject: Reply with quote

Dzoni od 8 stranica navijackih komenatra ti si jedini nasao da kazes da je bilo lose....zanimljivo nema sta Wink .
Inace besplatan ulaz zaboravite i nemojte ga vise spominjati. Ko nece da da 300 dinara ne mora...niko nikoga ne tera da dodje na stadion,ali koliko se ljudi deklarise kao Zvezdas? Zar ne moze danas jedan sutra drugi...i tako u krug?
Po meni to su cisti izgovori da se ne doje na utakmicu. Kada je nesto dzabe vec duze vreme to gubi na vrednosti,to postaje ne zanimljivo. Ako bi kojim slucajem stavili istok i zapad besplatno,pa u jednom trenutku bi nam se desilo da nema navijaca na severu maltene. Nemamo mi jos taj mentalitet navijaca,jos uvek mnogima cure bale za zapadom....pogotovu kada lose krene,ili u tom trenutku sunce pada na zapad.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 31 Oct 2005 13:25    Post subject: Reply with quote

Dok se ja docepam internet-a doci ce i Bazel... Laughing

U subotu se konacno videlo za sta vredi ziveti!
Da ne ponavljam vec receno sve je bilo fenomenalno! Licno sam video toliko starijih ljudi iz kraja koji odavno ne idu na utakmice (vreme ih je pregazilo), ali su u u subotu, protiv jednog Javor-a, bilo tu, i ne samo da su bili tu nego su iz petnih zila navijali i sto je najvaznije sa osmehom na licu napustili sever. Mnogo sam se lepo osecao u nasoj drugoj kuci Matakani. Vidi se da polako sazrevamo kao grupa, da smo sve brojniji, da sve vise i jace pevamo, da sve bolje i bolje izgledamo... i konacno da nam se klub na zdravim osnovama polako vraca na staze uspeha.

'Ajde i jedna smesna situacija, ko je bio setice se "ale aleeeeeee ale aleeeeeee, hrabro protiiiiiiv Bazelaaaaaaaa" Laughing Laughing Laughing
Srecom prepravljeno je u nanananaaaaaa, nanananaaaaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 31 Oct 2005 13:46    Post subject: Reply with quote

psnaja i ti si čuo Wink

nema veze neka pevaju samo neka pevaju pevuše ali neka su aktivni.

Generalštab ima ljudi koji dolaze i nose strane šalove ne u kopu ali okolo da pa možda ne bi bilo loše da se poradi na tome. Moj predlog. Na severu sam video par ljudi ali kad bi se preko megafona oglasili sa saopštenjem to bi po meni imalo efekta.

ps grupu koju sam sreo Rolling Eyes jedan u Arsenalovom drugi u Liverpulovom treci Man utd gostujući ko vašar.

Ali kop je kop slika za ponos.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 31 Oct 2005 14:45    Post subject: Reply with quote

Treba povesti jos vise racuna o tim dresovima i salovima. A svi vi kojima to smeta kao i meni i svima koji su tu stalno,ako nemate volje da se cimate sa tim budalama....pridjite ljudima kod sipke i recite,ubedjen sam da ce oni opomenuti te zalutale.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 31 Oct 2005 15:31    Post subject: Reply with quote

Evo zakasneli izvestaj od nas iz NS

Znaci uz brdo piva krecemo za BG, malo kasnimo jer je u Bataji bila extra guzva. Sa nama na tribinu ulazi i vozac kombija Laughing Jako dobro pevanje i koreografija. Ali scena sa kraja utakmice mi se bas urezala u pamcenje. Znaci igraci izlaze ponovo, mi im pevamo, i kad su krenuli ka tunelu mi palimo 20-ak baklji. Kao da hocemo da im kazemo da je to bakljada za Bazel koja 5 dana treba da im bude u secanju, samo njima(istok i zapad su izasli svi). Stvarno odlicno.

PS. Novosadjana danas preko 20.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
North Star
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Oct 2005
Posts: 159
Location: 6 км, од Маракане

PostPosted: 31 Oct 2005 16:57    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Dzoni od 8 stranica navijackih komenatra ti si jedini nasao da kazes da je bilo lose....zanimljivo nema sta Wink .
Inace besplatan ulaz zaboravite i nemojte ga vise spominjati. Ko nece da da 300 dinara ne mora...niko nikoga ne tera da dodje na stadion,ali koliko se ljudi deklarise kao Zvezdas? Zar ne moze danas jedan sutra drugi...i tako u krug?
Po meni to su cisti izgovori da se ne doje na utakmicu. Kada je nesto dzabe vec duze vreme to gubi na vrednosti,to postaje ne zanimljivo. Ako bi kojim slucajem stavili istok i zapad besplatno,pa u jednom trenutku bi nam se desilo da nema navijaca na severu maltene. Nemamo mi jos taj mentalitet navijaca,jos uvek mnogima cure bale za zapadom....pogotovu kada lose krene,ili u tom trenutku sunce pada na zapad.


Slazem se sa Generalstabom, samo bih dodao jos nesto vazno:
Evo, ti likovi koji nece da daju 300 din za prvenstvenu tekmu da gledaju Zvezdu, hoce da daju 800 din, i vishe ako treba Evil or Very Mad , za Romu na Marakani!?!
Zaista smekerski, pa u chemu je razlika izmedju Zvezde koja igra prvenstvo, ili sa Romom!? Ne shvatam u cemu je fora??? Koga su oni doshli da gledaju Zvezdu ili Romu?!?!??

_________________
МЕНЕ ЗОВУ ДЕЛИЈА, ЗЕМЉА МИ ЈЕ СРБИЈА,
А ЗВЕЗДУ ВОЛИМ ЈА, ЈЕР ЈЕ НАЈБОЉА, ЈЕР ЈЕ
М О М Е С Р Ц У Н А Ј Д Р А Ж А ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
Fabrizio Ravanelli
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 33
Location: Beograd

PostPosted: 31 Oct 2005 17:15    Post subject: Reply with quote

[quote="North Star"]
Generalstab wrote:

Zvezdu ili Romu?!?!??[/color]


Romu druze moj,Romu...I u tome je najveci problem...Poludim kada vidim takve ljude...Pazite meni nije bitno kome Zvezda daje gol,verovatno i vecini ovde...Znaci potpuno mi je svejedno da li je perovic,ili neko drugi dao gol Mladosti iz Podgorice ili Romi,ja se isto radujem...A oni su dosli na tekmu zato sto zvezda igra sa Romom,a kad damo gol svrsavaju od srece...Pa ne moze to tako...
_________________
...precizni,tacni,nikome slicni...
Back to top
View user's profile Send private message
Сале_БОРСКИ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Mar 2005
Posts: 274
Location: град бакра

PostPosted: 31 Oct 2005 18:28    Post subject: Reply with quote

Cinjenica je da veliki procenat ljudi dolazi da gleda atraktivan,kvalitetan fudbal i mi tu ne mozemo nista,samo mozemo da se pomirimo s tim.Mislim da je besplatan ulaz jedan dobar nacin da bude vise ljudi na stadionu,u suprotnom nemamo se prava zaliti na prazne tribine protiv raznih javora,smedereva...Kao sto generalstab rece,nemamo mi kao populacija taj mentalitet,...i kad je radost i kada je bol....Ima nas petsto u vrh glave.Da li to znaci da samo nas petsto treba da bude na stadion?Besplatne tekme-protiv rada prijateljska 10000,sad 8000,prosle sezone pretprosle sezone protiv zete isto tako.
_________________
БАКАР ЈЕ ЦРВЕН, ДИМ ЈЕ БЕО, БИЋЕМО УЗ ТЕБЕ ЖИВОТ ЦЕО
CuBOYS R.S.
Back to top
View user's profile Send private message
MAXIMUS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2005
Posts: 44

PostPosted: 31 Oct 2005 18:54    Post subject: Reply with quote

Quote:
Evo, ti likovi koji nece da daju 300 din za prvenstvenu tekmu da gledaju Zvezdu, hoce da daju 800 din, i vishe ako treba , za Romu na Marakani!?!
Zaista smekerski, pa u chemu je razlika izmedju Zvezde koja igra prvenstvo, ili sa Romom!? Ne shvatam u cemu je fora??? Koga su oni doshli da gledaju Zvezdu ili Romu?!?!??

Zato je neko lijepo rekao (ne sjecam se da li u prethodnim postovima, ili na drugoj temi) treba uvesti da ko donese ulaznice sa tri "male" tekme, ako ne da dobije ulaznicu za "vecu" (sad vec sigurno romu) onda da ima neki popust, ili bar prioritet pri kupovini karte za sjever!
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 31 Oct 2005 19:28    Post subject: Reply with quote

st.vuki wrote:
Na sve ono sto je bilo falili su BARJACI !!!!!!!!!!!!!


Da neces mozda i kurvu ?
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 01 Nov 2005 06:26    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Treba povesti jos vise racuna o tim dresovima i salovima. A svi vi kojima to smeta kao i meni i svima koji su tu stalno,ako nemate volje da se cimate sa tim budalama....pridjite ljudima kod sipke i recite,ubedjen sam da ce oni opomenuti te zalutale.


Evo iskreno likove sam pitao da li navijaju za Zvezdu ili su iz ambasade, jer ima ljudi koji dolaze i odmah je najkrupniji i najstariji krenuo sa pricom jel si bio u Bariju Shocked odgovorih mu naravno da i pitah ga dal je procitao informator i zamalo lik da me nabode jos da se ne pojavise ispred revije moji raspalili bi ne Englezi Shocked .

Mislio sam preko megafona da vise ljudi cuje i zna.
Ne batine nego da se skrene paznja.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 01 Nov 2005 06:59    Post subject: Reply with quote

Sale_BORSKI wrote:
.Mislim da je besplatan ulaz jedan dobar nacin da bude vise ljudi na stadionu,u suprotnom nemamo se prava zaliti na prazne tribine protiv raznih javora,smedereva....

Ma ti nas sve ovde zajebavas.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop