DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

KUP...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 26 Oct 2005 17:44    Post subject: Reply with quote

Ne znam da li nekada vredi i zvati ovako ljude i moliti ih da dodju, da treba da su tu ako su prave Delije, stvarno ne znam, a to mi je pogotovo danas nesto kroz glavu prohujalo za vreme i posle tekme i zato sam seo da napisem veceras oo tome.
Znaci Mi nekoga zovemo da dodje u subotu, jer igramo sa Javorom?A da igramo sa Romom ne moras im nista reci ni nikoga pozvati a svi ce da dodju na sever da pokazu svu svoju ljubav, a onda ce da pricaju kako su bili sta su radili i protiv koga je Zvezda igrala! I da naravno videli su Totija!
Nije bitno koliko nas je danas bilo niti je bitno kako smo navijali (jer sve to moze da se meri sa Smederevom pre samo pet dana) ali svi koji su danas bili svaka cast to su oni pravi, prave Delije. Sada tek vidim da nas broj pravih "ultrasa" na severu ne prelazi 500-600 koliko nas je bilo protiv Zeleznika na zadnjoj tekmi prosle sezone (ko god je bio zna na sta mislim, setite se navijanja samo sa te tekme a bilo nas je "samo" 500 i znate koji smo bili na tabeli i sta smo sve doziveli u tom periodu).
Problem je u tome sto narod ovde nema navijacko obrazovanje! Sto kaze General oni jos ne shvataju zasto se dolazi na stadione, pogotovo na Sever i mi svi zajedno njih treba da naucimo, da im svi skupa navijanjem i prizorom na tribinama pokazemo sta znaci rec "navijac".I tada bi mozda moglo da se poveca nas kop na tekmi sa tamo nekom Mladosti.A sve dok mi sedeli na okolo, otvarali jedva usta nema od toga nista i opet ce se sedeti sa strane, u hladu, pozirati...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
ljubitelj zabara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31

PostPosted: 26 Oct 2005 17:46    Post subject: Reply with quote

Sad' smo kao 'talijani-dobra brojnost u prvenstvu, losa u kupu... Wink ...Mada, sve to se moze sagledati i iz drugog ugla...pre 2 godine smo otprilike u ovo vreme (pocetak novembra) isto igrali kup sredom u ovom terminu i to samo 4 dana nakon velike pobede u derbiju (3-0), kao i sada, bili smo jos u evropi...setice se ljudi, tekma sa carom konstantinom, jedva 150 ljudi u kopu pod krovom. Prosle godine (kraj oktobra), isto sreda, isti termin, kup sa pozarevcom valjda...s'tim sto je tada stanje u klubu bilo katastrofalno, losi rezultati...i 200 ljudi u kopu. Danas, godinu dana kasnije 300 ljudi na utakmici istog ranga...napredak ocigledno postoji, iako bi mogao (morao) biti jos i veci... Javor je nadam se ponovo vecernji termin, ne bi nas smelo biti manje od 1.500...mozda i vise...
_________________
"СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА"
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 26 Oct 2005 17:52    Post subject: Reply with quote

ljubitelj zabara wrote:
Sad' smo kao 'talijani-dobra brojnost u prvenstvu, losa u kupu... Wink ...Mada, sve to se moze sagledati i iz drugog ugla...pre 2 godine smo otprilike u ovo vreme (pocetak novembra) isto igrali kup sredom u ovom terminu i to samo 4 dana nakon velike pobede u derbiju (3-0), kao i sada, bili smo jos u evropi...setice se ljudi, tekma sa carom konstantinom, jedva 150 ljudi u kopu pod krovom. Prosle godine (kraj oktobra), isto sreda, isti termin, kup sa pozarevcom valjda...s'tim sto je tada stanje u klubu bilo katastrofalno, losi rezultati...i 200 ljudi u kopu. Danas, godinu dana kasnije 300 ljudi na utakmici istog ranga...napredak ocigledno postoji, iako bi mogao (morao) biti jos i veci... Javor je nadam se ponovo vecernji termin, ne bi nas smelo biti manje od 1.500...mozda i vise...


A sta treba? Na godisnjem nivou brojnost kopa da nam se povecava za 50-100 ljudi. Uf brate necemo doziveti ja i ti onda pun kop u kupu dok smo zivi Very Happy
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 26 Oct 2005 17:57    Post subject: Reply with quote

U pravu si. Ako za godinu dana napredujemo za 100 ljudi...e onda da lepo svi batalimo ovo i da sednemo lepo u lad i da gledamo nas klub.
Sve ovo idekao sto neko rece kao kornjaca...i moramo mnogo da ubrzamo stvari. Severu se pruza prilika da izgradi svoj imidz i ime,a samo je pitanje da li mi to stvarno hocemo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Becki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Oct 2004
Posts: 15

PostPosted: 26 Oct 2005 18:08    Post subject: Reply with quote

Nazalost nemozem svi uvek da dodjemo na svaku tekmu,ja nazalost dugo vec zivim u becu i pokusavam ipak sto vise da dodjem na tekmu!U zadnjih 4-5 godina stalno dolazim i uvek mi je bio cilj ako imam para i vremena dolazim ipak i na manje tekme jer smatram da zvezdu treba voleti i u losa i u dobra vremena!Ipak mnogi ne shataju da je zvezdu podriti u losa vremena isto jako bitno i mozda cak i bitnije nego kada samo popedjuje!
Najvise me nervira kada sada vidim da su svi oped veliki zvezdasi kada zvezdi ide na bolje a dok su gubili uvek kada pitam dosta lik ides li brate na tekmu oni mi odgovore "Koga bre da idem da gledam kada nista neznaju", a sada svi ce da dodju protiv ROME i da se hvale posle kako su veliki navijaci i da smo mnogo jaki itd.!
Idu mi svi na qurac vec ...[/quote]
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 26 Oct 2005 18:19    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
U pravu si. Ako za godinu dana napredujemo za 100 ljudi...e onda da lepo svi batalimo ovo i da sednemo lepo u lad i da gledamo nas klub.
Sve ovo idekao sto neko rece kao kornjaca...i moramo mnogo da ubrzamo stvari. Severu se pruza prilika da izgradi svoj imidz i ime,a samo je pitanje da li mi to stvarno hocemo.


Mi moramo da napredujemo brzinom svetlosti!!!
Sada nam se javlja ta prilika.Krenulo nas je sto se kluba tice (rezultati nikada bolji u zadnjih 10 god. sve nam ide od ruke, uprava nikada stabilnija, evropa...) to trebamo maksimalno iskoristit.
A sto se nas tice mi smo jaci nego ikada, tako mi se bar cini (organizacija, marketing,....) i to treba predociti mnogima i tako stici do naseg konacnog cilja, a to je Sever najjaca tribina u Evropi.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 26 Oct 2005 18:23    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Severu se pruza prilika da izgradi svoj imidz i ime,a samo je pitanje da li mi to stvarno hocemo.


Mnoge stvari iznutra moraju da se rese da bi sever bio to sto treba da bude.
Back to top
View user's profile Send private message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 26 Oct 2005 18:45    Post subject: Reply with quote

Da se i ja javim....
U dolasku na stadion sam imao manji da ne kazem sukob sa grobarima
zbog majce gate7 koju sam nosio i koja je hvala Bogu jos uvek na meni....Nebitno....
Dolazim na stadion misleci da je tekma u 13:00
ali otprilike u to vreme saznajem da je pomerena...
Lepo je vodja(koji je i ovog puta vrhunski vodio,svaka mu cast)na pocetku rekao:"Ovo je sramota za sve Delije da nas je ovako malo"
Bez obzira na brojnost(nas 200)mislim da smo dobro zvucali,
pogotovo sto je Aca_Coa(pozdrav) rekao kad smo primili gol.
Ponekad smo licili i na pravi karneval....
I na kraju Svi u subotu na Marakanu,
povedite sve zive koje znate,dovodite drugarice ako treba....
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 26 Oct 2005 18:47    Post subject: Reply with quote

contadinello wrote:
Generalstab wrote:
Severu se pruza prilika da izgradi svoj imidz i ime,a samo je pitanje da li mi to stvarno hocemo.


Mnoge stvari iznutra moraju da se rese da bi sever bio to sto treba da bude.


Nemoj ovde postavljati takva pitanja.
Ako imas nesto da mu konkretno kazes u vezi toga pitaj ga na pm.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 26 Oct 2005 19:25    Post subject: Reply with quote

Mali off topic:

Danas je na konferenciji za novinare Zenga nosio kacket Delije Sever! Za pohvalu!

(tako nesto sam ocekivao od pocetka sezone Wink )
Back to top
View user's profile Send private message
Becki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Oct 2004
Posts: 15

PostPosted: 26 Oct 2005 19:44    Post subject: Reply with quote

Quote:
Danas je na konferenciji za novinare Zenga nosio kacket Delije Sever! Za pohvalu!


Sta to ima veze?Zar ti stvarno mislis da on toliko voli zvezdu i da nas DELIJE toliko gotivi,on je stvarno dobar trener ali mislim da je stvarno toliki zvezdas,ovo mu je priliki da se probije i cim dobije bolju ponudun odmah ima da ode,nadam se da se tu varam zato nemojte da mi zamerite sto sam ovo napisao jer bi on i suknju obuko samo da se probije...svi su oni isti...
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 26 Oct 2005 19:50    Post subject: Reply with quote

Becki wrote:
Quote:
Danas je na konferenciji za novinare Zenga nosio kacket Delije Sever! Za pohvalu!


Sta to ima veze?Zar ti stvarno mislis da on toliko voli zvezdu i da nas DELIJE toliko gotivi,on je stvarno dobar trener ali mislim da je stvarno toliki zvezdas,ovo mu je priliki da se probije i cim dobije bolju ponudun odmah ima da ode,nadam se da se tu varam zato nemojte da mi zamerite sto sam ovo napisao jer bi on i suknju obuko samo da se probije...svi su oni isti...


Nema veze nikakve sa navijackom pricom. Mozda sa marketingom i trendom, modom,... Wink
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 26 Oct 2005 20:42    Post subject: Reply with quote

Kakvo je vrijeme bilo,a ljudima je mrsko bilo da dodju.Sta ce tek biti kad bude -10?Bitno im je doci na Romu.Ajde svi na Javor.Valjda ce biti lijepa uvertira za Bazel.Navijanje solidno.
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 26 Oct 2005 21:04    Post subject: Reply with quote

Ја сам био веома пријатно изненађен бројем људи данас. Треба бити реалан и схватити да се много већи број људи на оваквим утакмицама тешко може очекивати у будућности. Што неко рече, кад се упореди са Цар Константином од пре пар година, ово је екстра. Иначе, нека позитивна атмосфера се, имам утисак, пренела са трибине на терен. Гледам Зенгу како се радује после утакмице, као да су победили не знам ни ја кога у не знам ни ја како квалитетној утакмици, па поздравља север, такође и играчи... Било је заиста пријатно бити данас на Маракани.
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 26 Oct 2005 21:48    Post subject: Reply with quote

odan_SEVERU wrote:
Uf brate necemo doziveti ja i ti onda pun kop u kupu dok smo zivi Very Happy

Ovaj Ljubitelj Zabara jel navija za Zvezdu ili Rad ? Nisam znao da su nam united force braca ... Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop