DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Tekma s` Bazelom ...
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 06 Oct 2005 16:46    Post subject: Tekma s` Bazelom ... Reply with quote

Posto je klub vec upucen u ideju o postavljanju video bima ispred marakane kako bi pruzili podrsku nashim igracima (koji ce nas u svakom slucaju chuti i probuditi u njima dodatni motiv) ostavicemo njima da to srede sto po meni ne bi trebalo da predstavlja neki problem ...

Ali sta mislite o ideji (naravno da se prikupe sredstva za to) da se kupi 20-tak ili vishe crvenih brodskih raketa i da se rasporede ljudi oko stadiona i ispale na pochetku utakmice kao znak neke bakljade od strane nas delija i cak neki vatrometi ne bi na odmet dosli u slucaju postizanja gola Cool

Uz pjesmu i sve ovo nashi igraci bi super motivisani usli u susret jer bi znali da se oko stadiona nalazi hiljade navijacha koji vjeruju u njih ...

Sta mislite o ovom predlogu i da li postoji neki problem sto se raketa i vatrometa tiche Exclamation Question
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 06 Oct 2005 17:05    Post subject: Reply with quote

Ne vidim u cemu bi bio problem ako se sve desava van sportskog objekta.Niko nije "ugrozen"...Odlicna ideja u svakom slucaju.
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 06 Oct 2005 17:11    Post subject: Reply with quote

Slazem se. Takodje bi bilo dobro da budu neke parole na samom stadionu upucene igracima.

PS. Da li ce za Romu vaziti propusnice(Navijacke)? One sto imaju najjace grupe sada za tebe bore se sada koreografiju na sebi? Moze i na PM odgovor.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 06 Oct 2005 17:15    Post subject: Reply with quote

А да не мислите да би то са ватрометима над стадионом ,клуба који је кажњен између осталог и због бакље, било гурање прста у око уефи? На страну то да ће око целог стадиона вероватно бити керови који ће још вероватније имати стриктне наредбе око спровођења фамозног закона о спортским манифестацијама Exclamation Мада сам ја у целој причи са видео бимом веома скептичан. Полако, сачекајте да чујемо став уефе око тога...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 06 Oct 2005 17:36    Post subject: Reply with quote

Sto se mene tice, bim mi ne treba uopste posto utakmicu ne gledam mnogo ni na stadionu, ali ima mnogo ljudi koji bi dosli kada bi bim bio postavljen.. to sa raketama i vatrometima se sigurno nece pisati ovde, ali je evidentno da se mora dobro razmisliti o svemu sto se radi jer smo mnogima trn u oku.. drugo, moramo imati u vidu da ce u slucaju zelenog svetla i postavljanja bima doci velika masa ljudi koja ce morati da se smesti na prigodno mesto.. ideje postoje, samo da uefa dozvoli i sve ostalo ce biti lako..
Back to top
View user's profile Send private message
and1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2005
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 06 Oct 2005 18:01    Post subject: Reply with quote

I ja sam takođe spreman da dođem i ako ne bude bio video bim, to mi nije toliko važno, samo ako bude organizovanog navijanja. Zamislite samo da se okupi recimo 10 hiljada ljudi ispred stadiona, koji bi to bio spektakl. To bi bio nezapamćen slučaj u istoriji. Cela Evropa bi pričala o tome, a mi bi pokazali Evropi šta su pravi navijači.
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 06 Oct 2005 18:07    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
.. ideje postoje, samo da uefa dozvoli i sve ostalo ce biti lako..


Ma sta bre iam UEFA sa time sta se desava oko Stadiona!

To sa Raketama je super Ideja u znaku(UGASITI NAS NECETE ALEALEALE UGASITI NAS NECETE............)

A na sveru da se postave zastave od Grupa sa Severa a na Zapadu i na Istoku Parola i to dosta!

U Portugalu smo mi bili mirni pustili smo da nas gadjaju sa parama,upaljacima i kamenjem samo da nedobijemo jos vecu Kaznu to mi se bas i nije nesto svidelo ali da nam zabrane nas ugled Severa to nesmemo da dopustimo!Mislim da UEFA nema pravo da kazni Zvezdu ako mi van Stadiona pravimo malo manifestaciju!To je kao kad bi te Direktor Skole kaznio ako napravis neko sranje van Skole!

POZ
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 06 Oct 2005 18:19    Post subject: Reply with quote

bucher wrote:
Nesha_cb wrote:
.. ideje postoje, samo da uefa dozvoli i sve ostalo ce biti lako..


Ma sta bre iam UEFA sa time sta se desava oko Stadiona!

To sa Raketama je super Ideja u znaku(UGASITI NAS NECETE ALEALEALE UGASITI NAS NECETE............)

A na sveru da se postave zastave od Grupa sa Severa a na Zapadu i na Istoku Parola i to dosta!


Ma i ja mislim da nam uefa ne moze nista sto se toga tiche jer se sve desava oko stadiona ...
A ovo sto kazesh UGASITI NAS NECETE bash u tom smislu sam i mislio Laughing
A sto se tiche parola i zastava naravno da ce biti na severu i drugim tribinama , to je bar dozvoljeno Smile
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Japanac_rsfc
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jun 2004
Posts: 51
Location: u kraju..

PostPosted: 06 Oct 2005 18:22    Post subject: Reply with quote

Bucher je upravu koj qrac ima uefa stim...ona nemoze da spreci 10 000 ljudi da dodju pred stadion....
_________________
Rodjen kao ratnik...Umro kao kisela voda
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 06 Oct 2005 18:38    Post subject: Reply with quote

Jebo video bim i ostala sranja, bilo bi stvarno mocno da ispred stadiona dodju likovi i devojcice Laughing koji ce da pevaju, i vesele se kao da su na stadionu. Ja ionako pola desavanja na terenu ni ne vidim, tako protiv Brage na Mari nisam znao da su oni pogodili stativu, vec vidim dan kasnije na snimku Laughing .
Back to top
View user's profile Send private message
Давид
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2005
Posts: 81
Location: Ваљево, Београд

PostPosted: 06 Oct 2005 18:44    Post subject: Reply with quote

Mislim da su sve ideje odlicne. Samo ih jos sprovesti u delo, naravno u dogovoru sa svima nadleznima. Veliki problem koji ce se javiti ovde bice "formiranje kopa", jer s obzirom da su "karte" za dz, imacemo veliki broj ljudi razbacanih svuda. Mora se dobro poraditi na organizaciji. Da sve bude besprekorno.
Samo napred!!!
...nikad neces biti sama, mi smo tvoji sinovi...
_________________
...и на небу том, на које идем ја,
сија моја, Звезда Црвена...
Back to top
View user's profile Send private message
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 06 Oct 2005 19:05    Post subject: Reply with quote

Quote:
To bi bio nezapamćen slučaj u istoriji. Cela Evropa bi pričala o tome, a mi bi pokazali Evropi šta su pravi navijači.


roma-real prosle godine u ls, ista situacija,romanisti navijali oko stadiona
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 06 Oct 2005 19:13    Post subject: Reply with quote

bucher wrote:
Nesha_cb wrote:
.. ideje postoje, samo da uefa dozvoli i sve ostalo ce biti lako..


Ma sta bre iam UEFA sa time sta se desava oko Stadiona!

To sa Raketama je super Ideja u znaku(UGASITI NAS NECETE ALEALEALE UGASITI NAS NECETE............)

A na sveru da se postave zastave od Grupa sa Severa a na Zapadu i na Istoku Parola i to dosta!

U Portugalu smo mi bili mirni pustili smo da nas gadjaju sa parama,upaljacima i kamenjem samo da nedobijemo jos vecu Kaznu to mi se bas i nije nesto svidelo ali da nam zabrane nas ugled Severa to nesmemo da dopustimo!Mislim da UEFA nema pravo da kazni Zvezdu ako mi van Stadiona pravimo malo manifestaciju!To je kao kad bi te Direktor Skole kaznio ako napravis neko sranje van Skole!

POZ


Pa tebi mozda super... A jesi li razmisljao dali ce se neko napraviti"pametan" i okrenuti d aiste pali nad Stadionom?Sta da neka skrene sa putanje ??? Tek smo ga onda naebali...

Netreba cackati Mecku u p.... briga njih(UEFA) kakvi smo mi navijaci oni traze RED i ako to ne postujes desava se ovo sto se desava.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 06 Oct 2005 19:28    Post subject: Reply with quote

Ja sam licno za okupljanje ali bez videobim-a, iz dva razloga!

1. Docice samo oni kojima je stalo do prave podrske nasem klubu, do navijanja, a ne do gledanja utakmice. Ukoliko bi nam dozvolili da postavimo vidojebim dosao bi i kurta i murta i onda bi navijanje bilo losije. Ovako nemamo pojma sta se desava na stadionu, samo navijamo.

2. Cak i da dodju "navijaci" imacemo priliku da ih edukujemo, sta znaci navijati, a ne gledati utakmicu.

Sve u svemu odlicna prilika za napredovanje Wink, samo da nas nasa murija ne sjebe u toj namjeri.
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 06 Oct 2005 19:57    Post subject: Reply with quote

i svako po 200 dinara za navijanje ispred severa ili gde vec... ali ozbiljno mislim nisam pijan... mali doprinos ako za nista drugo onda da se Vladi M stave nove gume na stapove ide zima i pocinje klizanje ..a i Mirku trebaju patike koliko sam primetio prosli put....
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop