DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Derbi; Crvena Zvezda - partizan, navijacki pogled
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Metak
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Dec 2002
Posts: 194
Location: Skandinavija

PostPosted: 13 Oct 2005 11:29    Post subject: Derbi; Crvena Zvezda - partizan, navijacki pogled Reply with quote

Evo prica se da komsije bojkutuj derbi. Kakvo je vase misljenje o ovome drunk ...

A da se okrenemo nama, mislim da ce na severu biti ludnica..i radi uspeha u Evropi i drugih okolnosti.. steta sto ljudi koju dodju na "vece" utakmice ne dolaze na sve utakmice. Jer protivnik nije vazan!
_________________
********************
Sa ZVEZDOM do smrti
dok se zemlja vrti
pa i nakon toga
sve do groba
********************
Back to top
View user's profile Send private message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 13 Oct 2005 13:02    Post subject: Reply with quote

To sto oni bojkotuju DERBI ne treba da znaci da ce nece cekati priliku da sacekaju nase grupe koje dolaze sa strane i organizuju neku tucu, tako da ipak treba biti oprezan. A sto se navijanja tice mislim da ce Sever biti standardan!!! Koliko ja znam Glodari se skupljaju Juga a dace biti na tekmi cisto sumljam!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 13 Oct 2005 14:55    Post subject: Reply with quote

Oga jos interesuje sta ce da rade grobari??! U svakom slucaju oprez za sve koji dolaze sa strane, a i za nas iz bg-a, a ono sto nas treba da zanima je kako da tribina izgleda jos bolje, glasnije, da na sve moguce nacine damo krila momcima na terenu kako bi pobedom u derbiju uhvatili zalet za titulu...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 13 Oct 2005 20:52    Post subject: Reply with quote

na bojkot grobara, paznju ne treba obracati, njihov klub, njihova stvar.. to ne treba da znaci da paznju ne treba obratiti povremeno dok idete na stadion.. nece sedeti kod kuce sigurno..
sto se nas tice.. iako konkurencije na stadionu nece biti, treba navijati kao nikad do sad bez obzira na to, mnogo truda je ulozeno da se u subotu ori stadion svih 90 minuta bez obzira na rezultat, ostaje samo na masi da to ispostuju i ne sumnjam u nase veoma dobro izdanje..
Ko nece da navija, neka ne kupuje kartu za sever!
Back to top
View user's profile Send private message
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 14 Oct 2005 15:31    Post subject: Reply with quote

Sjajno, šta drugo reći!! Bravoo!!
ORTODOX BROTHERS FOREVER !!
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
SerbianEagle
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 300

PostPosted: 14 Oct 2005 16:53    Post subject: Reply with quote

Samo da pozelim srecu i sto bolje navijanje svima na Severu nase Marakane.

Zvezda je Zivot!
_________________
Muslin = izdajnik!
Back to top
View user's profile Send private message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 15 Oct 2005 13:33    Post subject: Reply with quote

Napadnut voz Ljubljana - Beograd u kome su putovala grupa Zvezdinih navijaca iz Slovenije, kazu da ima povredjenjih, gadjan je voz kamenicama i ubaceno nekoliko baklji tako da je ceo jedan vagon izgoreo... Pa bre mamu im Hrvatsku jebem, a njih i bosance ovde stite kao da su mungosi...
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
kengurko
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Aug 2003
Posts: 52
Location: Сиднеј-Кенгурија

PostPosted: 15 Oct 2005 13:48    Post subject: Reply with quote

na marakani kazu blizu 20,000 ljudi. sever skoro dupke pun. na jugu oko 100 rebela groblja:)

s'obzirom da ima direktan tv prenos, odziv je ok.
_________________
И три нулааа!! Kако игра нови првак светааа!!
Back to top
View user's profile Send private message
Red - White Lion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2005
Posts: 1
Location: Belgrade City

PostPosted: 15 Oct 2005 16:26    Post subject: Reply with quote

kengurko wrote:


s'obzirom da ima direktan tv prenos, odziv je ok.
Mr. Green Mr. Green

Mora da se salis
sad sam usao u kucu pa me mrzi da pisem ali pisacu kasnije.... Ali odziv je vishe nego jadan,svaka cast nasim igracima na pobedi ALI OVAJ DAN CU UPAMTITI KAO DAN KADA JE DEFINITIVNO UMRO DERBI. TO VISHE NIJE DERBI NI IGRACHKI NI NAVIJACHKI...........
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 15 Oct 2005 16:52    Post subject: Reply with quote

SVUDAA GRMIIII OKOLOOOO NASHAA PESMA PONOVOO
SVE GOTOVO SVE PIJANOOOOO
NASHA ZVEZDA PRVAK PONOVOOOOO

POBEDAAAAAAAA

ROKAAAAJ clap clap clap clap clap clap

TITULA JE NASHA Exclamation
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 15 Oct 2005 17:27    Post subject: Reply with quote

Mnogo mi je zao sto nisam mogao da prisustvujem utakmici iz nekih privatnih razloga, koliko se moglo cuti na prenosu mislim da je ovo najbolje izdanje delija u ovoj sezoni, makar kad je rec o velikim utakmicama, sacekacemo one koji su bili na tekmi Wink
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 15 Oct 2005 18:01    Post subject: Reply with quote

posto vidim da mi je post obrisan,a na tekmu sa zadrom necu ni ici,sto zbog umora,sto zbog vremena,sto zbog finansija,kuci cu da proslavljam ove blazene trenutke pa da bacim post pre proslave....


Elem krecem iz kraja i to sam ni sam neznam zasto...
Tamo negde kod ruda srecem 1 ortaka koji isto ni sam nije znao zasto ide sam.....-)))
I tako mi idemo kad ono kod hajd parka snimamo 1 grupu grobara,
verovatno su akcijali onako misevski ko zna vise neka napise....
Stizemo sat ipo ranije i sedamo na nase mesto kod tunela.
Zanimljivo je to sto je struktura ljudi na severu bila dosta bolja nego inace,izgleda su se naucili,sve je manje indijanaca,mada i dalje ima dosta onih fensera u obelezljima drugih klubova.....
Pre pocetka tekme P....
kaze da su dosla braca iz Gate-7
ali kaze da su dosli i navijaci Spartaka Moskve koji su kako je rekao dosli prvi put i kako tek treba da nam postanu braca.
Samo bih dodao da sam ovo jos uvek ne bratstvo jos pre nanjusio i dodao bi da ih je bilo njih 10ak i na proslom derbiju ali smo njega bojkotovali...nije ni bitno dobro je da su tu i pozdravljam Bratstvo sa njima kako sto je i ceo Sever pozdravio.....
Blizu mene je stajao i dezko iz UK i mislim da je on isto pripadnik ovog foruma,pa da ga pozdravim i da kazem da mu je majca dojaja(majca je Gladiatori-navijaci Spartaka ima vise na druge tribine-europa est{Rusia,Poland,Cesh,Slovakia}mogao bi warsaw da napise vise o njima
a njihova jos jedna dojaja grupa je Union...
Da se vratim na navijanje na derbiju,
prvo bi pohvalio ozvucenje koje je sad ono pravo icon_w00t icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy
I pohvalio bih to sto je jedan od vodja stalno isao okolo po severu i podizao moral....
Narped Zvezdo samo napred Zvezdo mislim da se naucila....
I mislim da smo bas grmeli i odjekivali sa nekim pesmama(Na celom svetu mi je sve,Marsleljeza,Aida,Napred Zvezdo le sa skakanjem,Evri gol,Pune tribine....)
Sever je navijao bas onako kako treba bilo je manjih padova ali nema veze.
DOsta dimova u prvom poluvremenu je upaljeno i malo manje baklji nego u drugom...
Dolazi i drugo poluvreme a sa njim i paljenje baklji(zelene)
kao i promena vodje koji je kao i uvek ucinio to da ceo stadion peva i da sever nemoze pasti sa pevanjem,pad se desavao samo na drugim tribina koje su se ukljucivale na ajmo ceo stadion.....
U toku evrigola svira se i penal i to u 72 i mi vodimo.....
Tekma se nastavlja i sad sve vise zvizdimo neuspelim grobarskim napadima,i na samom kraju Perovic pretrcavao ceo stadion i daje takav gol da to nije normalno icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy
Odo ja u kadu da drunk rum.....
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 15 Oct 2005 18:15    Post subject: Reply with quote

Navijacki gledano : MALER DO MALERA ...
20000 gledalaca ? Znaci 20000 zvezdinih navijaca - SRAMOTA !
Zvezda prosla u ligu UEFA , pobedila u Podgorici i dosla u situaciju ako pobedi da izbije na prvo mesto i eliminise Partizan kao konkurenta za prvaka u drugi plan .
Onako fudbalski , pre par dana reprezentacija Srbije se plasirala na SP u Nemackoj - znaci dobar momenat .
Dosla su nam braca iz Atine i za sada prijatelji iz Moskve .
Uopste gledano PERFEKTAN momenat za nekoga ko se oseca zvezdinim navijacem da dodje na utakmicu i to na derbi . I samo 20000 ljudi . Pa mogu da uporedim to sa mnogo stvari kao na primer da je do 1991. godine skoro na svakoj utakmici na Marakani bilo preko 20000 gledalaca, da napolitanci u trecoj ligi imaju prosek 40000 gledalaca , da su purgeri u prvom kolu ove godine protiv bednog protivnika imali preko 20000 gledalaca, da....
Sta bi bilo da smo izgubili od Brage, pa i od Buducnosti,...
Pod hitno da se zavrnu rukavi i da pocnemo da radimo na omasovljivanju ili vracanju ljudi na stadion .
Back to top
View user's profile Send private message
Булбулдер Г16
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Mar 2003
Posts: 66

PostPosted: 15 Oct 2005 18:36    Post subject: Reply with quote

Mislim da je totalno nebitno koliko je ljudi bilo ako je sever bio pun. Jer svima nama je pun sever cilj, a na ostale tribine koliko god da dođe dobro je, ipak su tu samo simpatizeri. Ozvučenje odlično, ali onaj koji vodi navijanje po meni bi morao samo da započne pesmu, a ne da je peva celu, pa da se čuje više on nego ceo sever. Sve u svemu vidljiv napredak u svim segmentima.
_________________
"Немој те никад издати нас!"
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 15 Oct 2005 18:40    Post subject: Reply with quote

Pixi mora shvatiti da ne moze privuci ljude na stadion ako je cijena zapada 1200 din.!
Alo, ovo je Srbija, prosjecna plata 17 000 dinara!
Neko mu to mora objasniti.
Cak je i 300 din. na maloj utakmici mnogo za prosjecnog Srbina.

Sto se tice Derbija, stvarno smo danas zvucali najbolje u ovoj sezoni. Ozvucenje je glavni razlog zasto smo danas tako dobro zvucali.
Ljudi opet brzaju kod tapsanja, pa se desavalo da "zvezo, napred zvezdo" pjevamo u 2 glasa. Jedan glas onaj pravi kako treba da zvuci pjesma, a drugi koji nastaje zbog brzanja prilikom tapsanja. Znaci bilo je ok dok ne krene ono drugo ubrzano tapsanje....al bice bolje.
Bilo je bas primjetno da su ljudi normalnije obuceni. Rastjerivanje ganfera oko stadiona je urodilo plodom...Bravo!
Primjetno manji broj indijanaca, valjda se iskesirali protiv bosne....

Dimnjada odlicna, pet minuta nista nisam vidio.
Bakljada, ne treba trositi rijeci.....

"here we go" majka!!! Smile

P.S. Interesovalo bi me sa kakvim utiscima Rusi odlaze kuci? Pa ako nadleznima nije mrsko neka napisu, bas me interesuje.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop