DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ajmo ponovo...
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 06 Oct 2005 11:34    Post subject: Ajmo ponovo... Reply with quote

...da ponovimo neke stvari.

Sam događaj se desio na ulazu u stadion dakle dečko hoće da uđe policajac kaže može ali da ostavi Liverpulov šal!
Na pitanje što?
Pandur odgovori: pa ne igra Liverpul već Zvezda i ne zadržavaj red...

Ušao sam unutra i prvi put zbunjen jer sam se apsolutno složio sa pandurom dakle koji će kurac Liverpulov šal na našoj tribini kad ispred mene dečko u sve onom zlatnom Barseloninom dresu sa sve Ronaldinjo pozadi. Okrenem se ono Man utd duks. Malo niže Inter dres. Tu onako pitam dečka koji ima 17-18 godina što bre brate Inter?
Reče pa zbog Dekija Stankovića! Ajde ovo i svatih.

E sad ono što sam zapravo hteo da kažem!

Pogledajte oko sebe na prvenstvenim utakmicama koliko samo ima stranih dresova. Šalova skoro da nema poneki Olimpijakosov to je ok ali stranih dresova koji imaju većina nemaju ama baš nikakve veze sa klubom!
Meni se to lično ne sviđa!
Mislim da treba da poradimo na tome evo ako treba sam se nudim za štampanje informatora da se dresovi stranih klubova ne nose na našoj tribini.
Ili je onaj dečko u fajtu skinuo Ronaldinjov dres Barsinom huliganu Confused

Imamo više nego dobar izbor i majica i šalova sa našim obeležjem a time se i puni fond.

Dajte nosite naše dresove ili majice.
Timo Generale Tufi možda malo niža cena i da počne prodara na manjim utakmicama i kapa i svega.
Ovako šareniš, nije toliko strašno da se razumemo, ali meni smeta.

Eto ja rekoh predložih a na nadležnima je da vide da li je predlog dobar i šta se po tom pitanju može uraditi. Naravno nikoga ne prozivam nikoga ne pozivam na represiju a ako sam nekoga uvredio izvinjavam se.

ps gledam pre neki dan Brazilce jednostavno obukli ili samo belu majicu bez igde ičega ili crnu. I tribina izgleda, ružno zbog boje crno belo, oblično bez koreografije bez truda ulaganja sjajno. Prepoznatljiva po bojama.
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 06 Oct 2005 12:03    Post subject: Reply with quote

U pravo vreme si ovo postavio...
Poshto svi znamo da se na nashoj tribini mnogi loze na Lazio (shto meni nikada nece biti jasno, verovatno zbog nekadashnjeg igranja Mihajlovica i Stankovica) bilo bi lepo da na dan utakmice sa Romom ostave svoje majice, dresove i shalove kod kuce, a ne da nam tribina bude crveno-belo-nebo plava...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Fabrizio Ravanelli
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 33
Location: Beograd

PostPosted: 06 Oct 2005 12:21    Post subject: Reply with quote

city boy wrote:
U pravo vreme si ovo postavio...
Poshto svi znamo da se na nashoj tribini mnogi loze na Lazio (shto meni nikada nece biti jasno, verovatno zbog nekadashnjeg igranja Mihajlovica i Stankovica) bilo bi lepo da na dan utakmice sa Romom ostave svoje majice, dresove i shalove kod kuce, a ne da nam tribina bude crveno-belo-nebo plava...


pa pazi ja Lazio gotivim jos odavno,nikakve veze to nema sa ovom dvojicom...to je neobjasnjivo...Ali na sta bi to licilo da ja dodjem sa laziovim salom na utakmicu...Cirkus...
Mislim da je informator resenje,ali jedan poseban koji se odnosi iskljucivo na ovo...
_________________
...precizni,tacni,nikome slicni...
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 06 Oct 2005 12:43    Post subject: Reply with quote

Bas velik problem nije mi to jasno imam i ja Milanov sal ali ga nebi doneo na marakanu za sve pare ovog sveta. Zna se sta se nosi na zvezdine tekme. Treba stoki oteti pa nek go ide kuci da nauci u cemu se dolazi na marakanu
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 06 Oct 2005 12:55    Post subject: Reply with quote

Ja nemam niciji sal osim Crvene Zvezda i nikada u zivotu ne bih nosi sal neke tamo evropske ekipe - ja volim ManUTD ali to je daleko od ljubavi prema Zvedi, i ne zaboravite ono "Jedna jedina, ne pobediva MOJA LJUBAVI"
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Japanac_rsfc
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jun 2004
Posts: 51
Location: u kraju..

PostPosted: 06 Oct 2005 13:02    Post subject: Reply with quote

Mnogo ljudi na severu se loze na romu, za lazio neznam...mislim da smo napravili jedan dobar deo marketinga...treba forsirati taj marketing kako ste i sami videli na tekmi u bragi se nosilo 70% nasih stvari ponos grada i delije sever 1989...znaci odradili su momci do jaajaa marketing koj bi trebo da se nosi....sad se opet vracamo na onu staru temu kako se treba oblaciti na tekmama...
_________________
Rodjen kao ratnik...Umro kao kisela voda
Back to top
View user's profile Send private message
zlo.exe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2005
Posts: 17

PostPosted: 06 Oct 2005 14:06    Post subject: Reply with quote

Fabrizio Ravanelli wrote:

pa pazi ja Lazio gotivim jos odavno,nikakve veze to nema sa ovom dvojicom...


Ja mnogo vishe gotivim navijace, nego sam klub...
Back to top
View user's profile Send private message
Becki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Oct 2004
Posts: 15

PostPosted: 06 Oct 2005 14:14    Post subject: Reply with quote

Mislim da nije lose idea da se izbaci novi informator ali da nece "indijancim" ipak neke stvari biti jasne!Zadnjek puta protiv brage kada smo na ulazu svi na sever dobili informaciju kako i sta treba da se uradi uvezi koreografije,pola od onih "indijanaca" nisu ukapirali i dizali jos pre vremena balone!Bice tesko objasniti nekim ljudim kako treba navijacki izgledati i navijati...
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 06 Oct 2005 14:26    Post subject: Reply with quote

Izgleda da su me neki pogreshno shvatili. Nemam ja nishta protiv ako neko gotivi Lazio, samo mislim da bi bilo glupo da na utakmici sa Romom neko iz inata obuche dres Lazia ili ponese shal, a bilo je takvih likova kada smo igrali sa Laziom, a oni sa obelezjima Rome.
Kao shto me strashno nervira kada na nashim utakmicama vidim likove u dresovima Ajaxa i Fejnorda kako stoje jedan do drugoga...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 06 Oct 2005 14:31    Post subject: Reply with quote

zlo.exe wrote:
Ja mnogo vishe gotivim navijace, nego sam klub...


Upravo to mi i nije jasno... ok da gotivish klub zbog nekog igracha, ali zbog navijacha koji su potpuna suprotnost nama Confused U svakom sluchaju da se vratimo temi... U dresovima drugih klubova igrajte fudbal!
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Владимир
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2005
Posts: 167

PostPosted: 06 Oct 2005 16:38    Post subject: Reply with quote

Све је то ок и треба бити упоран и истрајан,имати стрпљења у "чишћењу" трибине,и лепо то иде,али,опет,веома је тешко индијанцу објаснити да не буде индијанац,нажалост...
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 06 Oct 2005 17:30    Post subject: Reply with quote

teshko jeste, ali evo jednog primera sinoc chujem jednog lika u kraju kako pricha (a i ne znam ga neshto kao zvezdinog navijacha) citiram:" ... jao jedva chekam utakmicu sa Romom da nabacim na sebe dres, shal, kapu i da gledam Totija ..." mislim brate zhalostan si,
reko ti k'o rumunski cirkus Evil or Very Mad + idesh da gledash mechku neku alo trgni se, idesh zato shto volish Zvezdu i treba shto shmekerski da izgledash, da znash da se ponashash i shto je najvazhnije da izderesh grla i dlanove od podrshke Zvezdi ... koliko je skapiro nemam pojma fino sam mu rekao. Treba takvim likovima to reci na vreme, svako od nas naleti kad tad na njih, pa nek znaju da nije sve tako kao shto oni misle Cool Wink
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 06 Oct 2005 17:38    Post subject: Reply with quote

Кад смо већ код овога што рече Су Кру... Неколицини из мог окружења који на текме иду само у ситуацијама када долазе Рома, Лацио и сл. сам фино објаснио да са таквом идејом доласка на утакмицу немају шта да траже на Северу и нека лепо оду на исток или запад па нека се диве којекаквим италијанским ментолима... успут сам им обећао и батине ако их будем видео на Северу... мислим да су укапирали поруку...
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 06 Oct 2005 18:03    Post subject: Reply with quote

Vasili Zaitsev wrote:
Кад смо већ код овога што рече Су Кру... Неколицини из мог окружења који на текме иду само у ситуацијама када долазе Рома, Лацио и сл. сам фино објаснио да са таквом идејом доласка на утакмицу немају шта да траже на Северу и нека лепо оду на исток или запад па нека се диве којекаквим италијанским ментолима... успут сам им обећао и батине ако их будем видео на Северу... мислим да су укапирали поруку...

Taman tako im i treba rec da ce da dobiju batine od nekog ako tako odu na sever pa ce se mozda i razmislit o tome Wink Takvim indijancima sto se tiche oblachenja i ponasanja na tribini treba ulivati dozu straha da znaju bre da su dosli na SEVER a ne na pjacu i to treba raditi cak i vaspitnim mjerama Exclamation
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 06 Oct 2005 19:09    Post subject: Reply with quote

Polako ljudi nema potrebe za toliko kritike. Imamo dosta vremena da poradimo na svemu do te utakmice.I pevanje,i karte,i cigani oko stadiona sa svojim proizvodima,i letci,i oblacenje,...sve se to moze odraditi kako treba.
Tudji dresovi,salovi...su na nasu radost sve redja i redja pojava na severu. Secam se pre desetak godina je bilo nasih salova na tribini otprilike koliko stranih danas-tj. malo. Ipak je napravljen veliiiiiiikiiiii pomak sto se toga tice. Lepo je to sto nismo zadovoljni stanjem na nasoj tribini i dobro je sto trazimo jos bolje od ovoga,ali isto tako treba shvatiti da smo napredovali i da na sve to treba gledati drugacijim tonom. Ljudi jednostavno ne shvataju jos uvek,nemaju to u sebi....na nama je da svojim primerom,fanatizmom,ljubavi....pokazemo svima njima koji ne razumeju...kako se to radi.Onaj sto nosi dres lacija nece nikada shvatiti da gresi dokle god to ne bude sam video. Tesko da ce njemu neko da pojasni to u par recenica,on to mora da oseti,da dozivi...da bi promenio misljenje. Kada se bude nasao u gomili normalno obucenih ljudi koji su u Zvezdinim obelezjima...bice ga sramota...i to je jedini lek za istrebljenje ovog problema. Mozemo mi ovde svi na desetine problema da napisemo i da kukamo jedan drugome i da se zalimo,ali od toga nam nece biti bolje na tribini. Edukujte svakoga koga mozete,budite reprezentativan primerak severa,sirite nase ideje,a samim tim suzbijajte one koji su tu zalutali.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop