DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Izvlacenje za Kup UEFA-navijacki pogled
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dutch Schultz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Jun 2005
Posts: 29
Location: City of God BGD ZNIK

PostPosted: 07 Oct 2005 09:53    Post subject: Reply with quote

jer moze neko iz Norveske da baci neke kombinacije kako iz Osloa stici do Tromsoa, znaci cene aviona, voza itd.
Back to top
View user's profile Send private message
ljubitelj zabara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31

PostPosted: 07 Oct 2005 10:01    Post subject: Reply with quote

Ti romanisti...ja licno sam izgubio svako postovanje prema njima nakon utakmica sa hajdukom pre dve godine. Posle svega sta se desavalo na prvoj u Rimu, 4 hiljade tovara koji su im vilenili po gradu i napusavali ih na stadionu, prica po njihovim forumima posle toga kako ce ''probranih 300 spremnih na sve'' otici u split, njih se pojavi 25 ljudi. Rolling Eyes I to jos toliko osporavani asr ultras koji vise ni ne postoji i gruppo XXI aprile koja cak i nije na curva sud...od istorijskih grupa ni traga ni glasa...Pa i sada u Solunu isto, ako ih je bilo 30-40 a ovih komunista arisovih u Rimu oko hiljadu ipo-dve...Mislim, ja razumem da im je smor da idu u jebenu Ukrajinu ili tako neke zabiti ali potcenjivati nas a velicati bandu basel...blago njima.
Ipak, da ne osporavamo ljude unapred, mozda se i iznenadimo 1.decembra... Wink

p.s. A o lazialima glupo i pricati, kod nas ih se pojavi 30, ok smor smo im mi, nismo izazov za njih, bla-bla, a onda za 15 dana ode ih u Graz 350 (11 puta vise ljudi) na tekmu protiv neverovatnih i cuvenih brigata graz.
_________________
"СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА"
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 07 Oct 2005 11:01    Post subject: Reply with quote

Napoli - Roma ce najverovatnije igrati 08. decembra (kup Italije) .
Romanisti kazu da smo mi sa navijacke strane najveci konkurenti u grupi . Jedan je predlozio kako bi bilo dobro da za Beograd organizuju carter-avion , ali je drugi rekao da je tako nesto tesko izvodljivo jer je potrebno najmanje 100 ljudi . Procenite sami u kom broju oni nameravaju da dodju .
Back to top
View user's profile Send private message
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 07 Oct 2005 11:28    Post subject: Reply with quote

Dutch Schultz wrote:
jer moze neko iz Norveske da baci neke kombinacije kako iz Osloa stici do Tromsoa, znaci cene aviona, voza itd.


Jes' da nisam u Norveskoj, ali...

Pogledaj sajt http://www.destinasjontromso.no/english/index.html Mnostvo korisnih informacija, ukratko... voz od Osla do tamo ne ide... ako sam shvatio najsevernije sto ide je Bergen... ostaje avion, bus (?), brod Very Happy i naravno kola (ili sanke)... avion na relaciji Oslo - Tromso ide nekoliko puta dnevno, na pomenutom sajtu je cena oko 80 evra, na sajtu http://www.norwegian.no je cena oko 120 evra (povratna)...

Za Amerikance - let JFK - Tromso vec od 761$ Cool Pogledaj(te) link http://www.cheapflights.com/flights/Tromso/John-F-Kennedy/

Za kraj - oko 21vog novembra tamo pocinje polarna noc, tako da ce biti zanimljivo...

Moje pitanje - da li je sigurno da se utakmica igra tamo? Da ne bude promene terena na nedelju dana pred utakmicu, pa onda treba ponovo sve organizovati?

I predlog - zakljucajte ovaj topic, treba da ostane otvoren samo onaj od UK oko organizacije za Strazbur i severni pol... o ostalom moze da se prica kada dodje vreme...
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 07 Oct 2005 11:44    Post subject: Reply with quote

Strazbur= evo "neki"se organizuju, treba ih upozoriti u vezi obelezja...

www.spijuni.de


u najavi "de za vi" Smile
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
MAXIMUS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2005
Posts: 44

PostPosted: 07 Oct 2005 11:59    Post subject: Reply with quote

Sto se tromsa tice ja sam procitao u zurnalu da se tamo stize samo avionom, cak i oni na sva svoja gostovanja u norveskoj idu iskljucivo avionom, posto im je najblizi prvoligas na oko 500km. A i danas kazu da im je ovih dana pao nevjerovatan snijeg i da se samo nadaju da ce im stadion biti u dure da ugoste romu.
Ne znam zasto ali meni nikako ne ide da mi brinemo brigu navijaca rome, da li ce doci, koliko ce ih doci, i njihove forume treba da uzmemo sa odredjenom rezervom. Jer oni svoje gostovanje isto kao i mi, a i kao svaka ozbiljna i organizovana grupa ne planiraju preko foruma!!!
No, moje misljenje je da mi vec sada (vjerujte mi nije rano) treba da pocnemo da se organizujemo, i da VASPITAMO, ponovicu VASPITAMO, ljude koji vjerujem da vole nasu Zvezdu, ali dolaze samo na velike tekme.
Mislim da neko treba pod hitno da stupi u kontakt sa celnim ljudima u klubu i da se sredi jedna jako vazna stvar: da ljudi koji trebuju karte za kojekakve agencije ne mogu da trebuju za sjever. I da se pocne ponovo sa onim informatorima, mozda uraditi informator za romu odmah a dijeliti ga na derbiju. Ili da se informatori dijele uz te karte koje su trebovane.
Pa da nasa mara ledi krv u zilama kao nekad!!!
A sto se tice navijaca rome, kolko god ih dodje, provesce se isto kao oni zbog kojih su dosli!!! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 07 Oct 2005 23:02    Post subject: Reply with quote

Italijanski sajt TIFONET.IT u delu NOTIZIE ima naslov -"Roma - Stella Rossa " . Ko zna , moze da ga prebaci ovde . Ovako pocinje :
" Zdravo svima... Kad samo pomislim da cemo se uskoro sastati sa Delijama (ultras Crvena Zvezda) , spopadne me jeza . Zato jer to nije samo susret dve ekipe , vec je po mom misljenju to susret dve tribine koje su najlepse , najtvrdje ( misli na fanaticnost ) i najkompletnije u Evropi...."
Do kraja teksta navodi kako i zasto su romanisti najbolji u Italiji . Imaju pesme koje im se skidaju od Grcke i Rusije do Engleske , nikome nisu ostali duzni sto se tice batina, prave najlepse koreografije i imaju MENTALITA na kojoj im svi zavide .
U komentarima koji slede , italijani se svadjaju izmedju sebe koliko je istina to za romaniste u odnosu na druge grupe . Ono sto nas interesuje , oni najavljuju da ce doci sigurno u Beograd . Ostali ih ismevaju za los utisak koji su ostavili u Splitu i Solunu i kazu da ce se to ponoviti u Beogradu . Jedan navijac Padove kaze da bi bas voleo da ih vidi kako bez policijske pratnje pokusavaju da dodju do stadiona. Kaze da je vec bio u Beogradu na utakmici i da bi vec posle 50 metara poceli da ih bodu nozevima , ali ne u dupe kako se to uglavnom radi u Italiji . Romanisti kazu da se ne brinu za njih i da oni nisu laciali da ih dodje petorica ( Very Happy doci ce ih svih 40) i da ce se vratiti neogrebani . Cak ce pokusati da dodju na stadion bez policijske pratnje .
Ostali im kazu :"Zivi bili pa videli , kad se vratite iz Beograda , pricacemo ovde na forumu !"
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 07 Oct 2005 23:10    Post subject: Reply with quote

pa ja mislim da su im dobro i rekli, sve u svemu videcemo ali drago mi je da su zhabari pohvalno govorili o nama u smislu kao dobro organizovane i tvrde grupe, to je lepo chuti a na nama je da ih ako dodju (i svih 40 Very Happy ) ostavimo bez teksta i da ih nauchimo pravoj vernosti i odanosti klubu do kraja
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 07 Oct 2005 23:52    Post subject: Reply with quote

http://www.asromaultras.org/8889partizanroma_Belgrado%205.jpg
evo i te famozne fotke
Back to top
View user's profile Send private message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 08 Oct 2005 04:33    Post subject: Reply with quote

Ljudi, za svaku pohvalu je praćenje foruma u Italiji, i drugih, ali do utakmice ima još skoro dva meseca, tako da smo možda poranili sa svim ovim postovima (razumem uzbuđenje zbog nekoliko utakmica u Evropi posle više godina). Ima više nego dovoljno vremena za svaku vrstu organizacije kada je u pitanju gostovanje žabara u našem gradu.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 08 Oct 2005 06:18    Post subject: Reply with quote

Pa, dobro, hoce li vec neko od nasih iz Norveske da nam se javi? Imamo nekoliko vaznih pitanja u vezi eventualnog gostovanja.

Inace, ja sam do sada uspeo da saznam ovo:

1) Tromso je stvarno "Bogu iza Sibira". Do tamo cak nema ni pruge! Dakle, jedini nacin da se stigne tamo jeste - avion. Koliko sam ukapirao, povratna iz Osla - uz unapred rezervisane karte - je samo 124 Evra, a let traje otprilike 2 sata.
2) @ZZZ: Za "nas iz USA" ona cena od 760 dolara koju si naveo vazi samo ako se ostaje vise od 5 dana (A koji cemo u toj vukohebini toliko dugo!?). Za krace varijante cena je papreno skuplja - oko $2000!
3) Zato mislim da je i dalje najbolja shema kupiti odvojeno avio-kartu JFK-Oslo i onda Oslo-Tromso. Uz malo srece, ovaj put moze da kosta $600 (sve zajedno!).
4) U Oslu ima par jevtinih hostela u kojima je noc samo 30-ak dolara u visekrevetnim sobama (4 i 6!).

5) Ovo je znacajno samo za "Amere": Kad sam prvi put gledao cene avio-karata, ja sam mislio da se tekma igra 17. novembra. Medjutim, tacan datum koji je UEFA odredila je 24. novembar. Obzirom da je to poslednji cetvrtak u novembru mesecu to znaci da se utakmica igra na tzv. "Thanksgiving Day", sto je u USA najveci praznik, posle Bozica! Znaci, zvanicno se NE RADI 24. i 25. novembra, tako da ce mnogima u ovoj zemlji biti lakse da otkinu od posla 4-7 dana tokom te nedelje Idea .
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 08 Oct 2005 12:29    Post subject: Reply with quote

ovo o cemu cu pisati sam vec pisao na nekom od topika vezanih za organizaciju tribine, ne znam tacno ime i nije ni bitno, o cemu se radi???
pisao sam da postoji znacajan broj ljudi koji nisu u ekipama, koji su redovni, vise ili manje, a koji bi se iscimali za evro gostovanje, samofinansirali i bili znacajna podrska prvoj ekipi na nekom evro gostovnaju, gde dodje dosta neupucenih, tribina bi se mnogo lakse kontrolisala u toj situaciji, bili bi sigurno dosta mocniji, imali bi barem veci broj ljudi koji znaju aktuelne pesme sa severa, a ne samo "pune tribine...".tada sam ja pisao o osnivanju neke vrste agencije, mislim da mi je General tada odgovoio da se razmislja i o tome, ali da se ide korak poo korak, sto je sasvim razumljivo.
strazbur je najostvarljivije evro gostovanje, organizuju se delije sirom evrope, mozda ne bi bilo lose dati neka uputstva za organizovanje ovdasnjih delija, podvlacim, koji nisu u ekipama, iako ta agencija jos uvek ne postoji, mislim da bi i jedan autobus delija iz srbije preko onog broja koji cine ekipe puno znacio i mislim da za to ima dovoljno zainteresovanih i kvalitetnih ljudi, sad... nadlezni, razmislite...
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 08 Oct 2005 12:57    Post subject: Reply with quote

cabrone poptuno si u pravu
mislim da je tekma koju si odredio sasvim prava za to, ima zainteresovanih ljudi koji bi ishli iz Srbije i preko onih buseva koje si naveo, kamo srece da to nekako ide preko grupe bilo bi super .. u svakom sluchaju nadam se ako se realizuje takva ideja da cemo biti obaveshteni. Pa da se ide i da bude prejako.
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 08 Oct 2005 13:51    Post subject: Reply with quote

ideja im mnogo, razmislja se o svemu, ali toliko ima tema za razmisljanje da jedna potiskuje drugu.. prvi put posle duzeg vremena smo u situaciji da znamo gde gostujemo za 2 meseca i to treba iskoristiti na najbolji moguci nacin..
cabron, uskoro mozes ocekivati konkretan odgovor na tvoje pitanje..
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 08 Oct 2005 16:21    Post subject: Reply with quote

strazbur je najostvarljivije evro gostovanje, organizuju se delije sirom evrope, mozda ne bi bilo lose dati neka uputstva za organizovanje ovdasnjih delija, podvlacim, koji nisu u ekipama, iako ta agencija jos uvek ne postoji, mislim da bi i jedan autobus delija iz srbije preko onog broja koji cine ekipe puno znacio i mislim da za to ima dovoljno zainteresovanih i kvalitetnih ljudi, sad... nadlezni, razmislite...



Mislim da bi bilo dosta zainteresovanih ljudi iz recimo Brcka/Prijedora/Teslica i mnogih drugih gradova, ima tu dosta ljudi/takodje i potencijala, druga pozitivna stvar u tome je da bi se mozda mnogi upoznali izmedju sebe/mozda bi to neke odredjene situacije doprinele? samim tim i na velikim mechevima bilo bi lakse funkcionisati jer bi se ljudi pre toga koliko-toliko poznavali...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop