DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

"Vrela navijacka jesen"...a gde su Delije iz USA/N
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 06 Oct 2005 00:36    Post subject: "Vrela navijacka jesen"...a gde su Delije iz USA/N Reply with quote

Na naslovnoj strani naseg site-a se najavljuje "Vrela navijacka jesen".
E, pa i red je, vec jednom!!!

Tim povodom sam odlucio da javno pozovem sve ovdasnje cigane da se povezu - za pocetak uz pomoc foruma i e-maila - i, eventualno, organizuju grupni odlazak na neku od predvidjenih tekmi.
Svakako da je Roma najatraktivnija, ali isto tako mislim da ce oko te tekme u Srbiji zavladati prava masovna histerija (ako je verovati nekim "vidovitim" postovima ovde, ne gine nam navala na hiljade "simpatizera", "gunjeva", "Jugo-patriota", "manekena", itd. . Rolling Eyes ). Uz ovo, postoji i realan problem avio-karata koje su mnogima preskupe za tako kratko cimanje do "rodnog kraja".
Zato bi mozda najbolja varijanta bila - Strasbourg! Avio-karte do Pariza se uvek mogu naci po izuzetno povoljnim cenama (recimo, povratna za $400-500), plus sto ne ocekujem nikakvu guzvu oko nabavke ulaznica, organizacije, itd.
Bilo bi super kad bismo se organizovano pojavili u Francuskoj 15. decembra (cetvrtak). Mogli bismo, za tu priliku, da uprilicimo i jednu omanju zastavu/transparent (podrazumeva se, uz prethodni dogovor sa prvom ekipom!), pa da tako i zvanicno overimo prvo grupno cimanje preko Atlantika! Ja bih dao mesecnu platu samo da dozivim da na stadionu vidim transparent, "Delije - Brooklyn", udobno smesten izmedju "Belgrade Boys" i "Brigate"! Ma, sedmo nebo, bre! angel

Hajde, javite se i recite sta mislite o svemu ovome. Mozete slobodno da mi pisete na private.

Idemo!

"Per aspera ad astra!"
(Ili, u "slobodnom prevodu" komsija:
"Per Tikvah ga zasra!").
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 06 Oct 2005 07:41    Post subject: Re: "Vrela navijacka jesen"...a gde su Delije iz U Reply with quote

NYC wrote:
Zato bi mozda najbolja varijanta bila - Strasbourg!


ma kakav Strazbur - Tromso bi bilo DO JAJA gostovanje! DELIJE - SEVERNI POL!!! Kako bi to bio bolestan trip! Very Happy
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 06 Oct 2005 08:48    Post subject: Reply with quote

NYC svaka cast za predlog ako se stvarno iscimate to ce biti mnogo ludo, voleo bi da ljudi koji zive na drugom kontinentu, a koji hoce da gledaju zvezdu u tome i uspeju-zbog samih sebe, eto to ti je moja zelja da se ova tvoja zamisao ostvari i izvede uspesno
pozdrav za "delije-brooklyn" Laughing
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
nikola_redstar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 67
Location: dreamworld

PostPosted: 06 Oct 2005 12:11    Post subject: Reply with quote

blago vama
odavde gdje sam ja karte sve preko 1500 SadSad
eh sta bi dao da sam blize Sad Sad Sad
_________________
Šta je to zebra?...Konj koji navija za partizan!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 06 Oct 2005 12:17    Post subject: Reply with quote

Mislim da ako se ode u Tromso treba da se istakne parola " I na Marsu ako treba " . To se zaista nalazi u pizdi materini ..

NYC - Zelim vam sve najbolje da uspete . Wink
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 06 Oct 2005 13:45    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
Mislim da ako se ode u Tromso treba da se istakne parola " I na Marsu ako treba " . To se zaista nalazi u pizdi materini ..

NYC - Zelim vam sve najbolje da uspete . Wink

Taman tako nesto treba napisat Laughing
Sto se tiche ove teme slazem se da bi najbolje bilo organizovat gostovanje u taj Tromzso bash zato sto je u pizdi materini jer ce u Francuskoj svakako biti par hiljada delija iz okolnih zemalja ...
Bice ovo luda jesen a i zima ako bog da Laughing

Napred zvezdooo samo napred GDE TI IGRASH TU SMO MIII NIKAD NECESH BITI SAMA MI SMO TVOJII SINOVIII
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 06 Oct 2005 14:06    Post subject: Reply with quote

KOBAC wrote:
petar-DELIJE024 wrote:
Mislim da ako se ode u Tromso treba da se istakne parola " I na Marsu ako treba " . To se zaista nalazi u pizdi materini ..

NYC - Zelim vam sve najbolje da uspete . Wink

Taman tako nesto treba napisat Laughing
Sto se tiche ove teme slazem se da bi najbolje bilo organizovat gostovanje u taj Tromzso bash zato sto je u pizdi materini jer ce u Francuskoj svakako biti par hiljada delija iz okolnih zemalja ...
Bice ovo luda jesen a i zima ako bog da Laughing

Napred zvezdooo samo napred GDE TI IGRASH TU SMO MIII NIKAD NECESH BITI SAMA MI SMO TVOJII SINOVIII

Slazem se sto se tromza tiche, a za francusku ljudi koji idu na tekmu moraju da se upoznaju sa najosnovnijim stvarima vezanim za sever! Da bi prevazishli vech jednom sve te nepotrebne probleme, i shto se navijanja tiche, zastava, oblachenja (plavi dresovi i sl.) i sl. Tu moze svako od vas da pomogne severu, prichajte sa ortacima koji zele da idu na tu tekmu i objasnite im najosnovnije stvari.. To svako od nas moze da uchini, neka ne ostane samo na ideji vech nek se rezultat toga vidi i na tribini! Samo tako jedinstveni mozemo pruziti Zvezdi podrshku sa tribina sa kojom moze da prezimi u Evropi!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
simeon
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Sep 2005
Posts: 53

PostPosted: 06 Oct 2005 14:34    Post subject: Re: "Vrela navijacka jesen"...a gde su Delije iz U Reply with quote

Ambasador wrote:
NYC wrote:
Zato bi mozda najbolja varijanta bila - Strasbourg!


ma kakav Strazbur - Tromso bi bilo DO JAJA gostovanje! DELIJE - SEVERNI POL!!! Kako bi to bio bolestan trip! Very Happy


Wink
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 06 Oct 2005 18:45    Post subject: Re: "Vrela navijacka jesen"...a gde su Delije iz U Reply with quote

NYC wrote:
Na naslovnoj strani naseg site-a se najavljuje "Vrela navijacka jesen".
E, pa i red je, vec jednom!!!

Tim povodom sam odlucio da javno pozovem sve ovdasnje cigane da se povezu - za pocetak uz pomoc foruma i e-maila - i, eventualno, organizuju grupni odlazak na neku od predvidjenih tekmi.
Svakako da je Roma najatraktivnija, ali isto tako mislim da ce oko te tekme u Srbiji zavladati prava masovna histerija (ako je verovati nekim "vidovitim" postovima ovde, ne gine nam navala na hiljade "simpatizera", "gunjeva", "Jugo-patriota", "manekena", itd. . Rolling Eyes ). Uz ovo, postoji i realan problem avio-karata koje su mnogima preskupe za tako kratko cimanje do "rodnog kraja".
Zato bi mozda najbolja varijanta bila - Strasbourg! Avio-karte do Pariza se uvek mogu naci po izuzetno povoljnim cenama (recimo, povratna za $400-500), plus sto ne ocekujem nikakvu guzvu oko nabavke ulaznica, organizacije, itd.
Bilo bi super kad bismo se organizovano pojavili u Francuskoj 15. decembra (cetvrtak). Mogli bismo, za tu priliku, da uprilicimo i jednu omanju zastavu/transparent (podrazumeva se, uz prethodni dogovor sa prvom ekipom!), pa da tako i zvanicno overimo prvo grupno cimanje preko Atlantika! Ja bih dao mesecnu platu samo da dozivim da na stadionu vidim transparent, "Delije - Brooklyn", udobno smesten izmedju "Belgrade Boys" i "Brigate"! Ma, sedmo nebo, bre! angel

Hajde, javite se i recite sta mislite o svemu ovome. Mozete slobodno da mi pisete na private.

Idemo!

"Per aspera ad astra!"
(Ili, u "slobodnom prevodu" komsija:
"Per Tikvah ga zasra!").






Vidi prijatelju, jeste skupo za "kratko cimanje", a dali moze nesto da zameni takvo"cimanje", iskreno mislim da nije skupo ako cete doci jednom godisnje, a ideja je ok.podrzavam je...

Ajde da izracunamo ako recimo momci iz UK-a odgledaju 3-4 gostovanja '/puta 200/300 = 1000/1200evra godisnje/ po tour-u, znaci ispada mnogo skuplje nego let preko oceana Wink , neka bude jednom godisnje,kazem bilo bi super, jos uvek NEznam sta je sa Generaciom '71 duguje Nam grafit na Bronxu Wink Laughing , u pitanju je samo stvar dogovora i volja, nista vise ,pa ni finanse...
Ako uzmemo u obzir da Vama treba 9 sati leta, a mnogim drugim 24 sata puta Laughing ,znaci u prednosti ste...

samo napred...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 06 Oct 2005 19:47    Post subject: Reply with quote

Ja sam za fish&chips ( Arrow pacific nw) al eto mogu pokusat grafit da sredim il cu makar par naljepnica da nabacim na TEXACO benziskim pumpama.

10tak ozbiljnih ljudi u CAN/USA

Bili smo se napalili kad je Zvezda trebala doc u Toronto.

Inace ima jedna perookeanska zastava i to bas from NY City / fino izlgeda na severu
_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 06 Oct 2005 20:14    Post subject: Reply with quote

izvinjavam se ali ako neko iz austarlije ili azije planira da dodje evo mu cene a ima direktan let .....
Quote:
Thai Airways International has 26 flights per week to Bangkok. Scandinavian Airlines provides daily connections from Bangkok to Tromso. Prices start from $2349 per person from the east coast and $2239 from Perth.

_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 06 Oct 2005 22:00    Post subject: Reply with quote

A kako ces ti iz Vinipega?
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
robbie slater
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 67

PostPosted: 06 Oct 2005 22:10    Post subject: Reply with quote

Shvaler wrote:
izvinjavam se ali ako neko iz austarlije ili azije planira da dodje evo mu cene a ima direktan let .....
Quote:
Thai Airways International has 26 flights per week to Bangkok. Scandinavian Airlines provides daily connections from Bangkok to Tromso. Prices start from $2349 per person from the east coast and $2239 from Perth.


e jebi ga da nisam bio pre par dana o'ma bih skoknuo...tita mi Wink

jeftino a i ne traje dugo, samo ceo dan u svakom smeru. a bgd 30-35 sati zavisi od smera.
Back to top
View user's profile Send private message
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 06 Oct 2005 23:06    Post subject: Reply with quote


_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
Bojan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 97
Location: Tu sam a ti me nevidis

PostPosted: 07 Oct 2005 00:16    Post subject: Reply with quote

Dobra je ideja..ja bi vise voleo u Francusku..nesto mi ta Norveska ne izgleda tolko popularna..nego jel iko od vas iz usa zna jel ja mogu dole posto nemam ni green card ni pasos..nek javi neko ko zna..bas bi voleo malo karat francuze...a i uzelio sam se tekme..zadnju sam gledo u Podgrorici(0-1 Drulic)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop