DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

interes navijacke grupe Delije

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 03 Oct 2005 09:59    Post subject: interes navijacke grupe Delije Reply with quote

Sutra je izvlacenje za UEFA ligu. Velika je verovatnoca da cemo izvuci bar jednog navijacki atraktivnog protivnika. Zbog toga, u interesu navijacke grupe Delije , sve vas molimo da budete maksimalno OZBILJNI , PAMETNI i DISCIPLINOVANI !
To znaci , u slucaju da se na nas sajt javi neko od protivnika , bez obzira koliko bio bezobrazan i drzak , od vas se trazi da ostanete besprekorno hladni i da iskulirate bilo kakvu diskusiju u vezi narednog meca. Vasi odgovori treba da budu pre svega duhoviti , jer ozbiljne navijacke grupe svoje delovanje realizuju tamo gde im je i mesto , a ne na internetu. Jos neozbiljnije bi bilo ako bi se neko od vas javio na protivnicki sajt i tamo vredjao , pretio i provocirao ! To bi puno stetilo interesu i ugledu navijacke grupe Delije.
Nas interes je da se ne podize bilo kakva tenzija i to iz vise razloga. A onaj koga ocenimo kao potencijalnog neprijatelja ili onaj ko bude trazio probleme, imace ih vise nego sto moze i da sanja u ovom trenutku.
Zato pamet u glavu i SRETAN PUT U EVROPU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
red storm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 03 Oct 2005 11:54    Post subject: Reply with quote

Mislim da bi neko od nasih trebao da kada budemo znali protivnike ode na njihove forume i unapred se ogradi od debila koji prete i vredjaju.Treba reci da oni nemaju veze sa Delijama.A ako neko dodje na nas forum i krene da se kurci samo ga kulturno pozvati da dodje na Marakanu.Posle mnogo vremena dobili smo sansu da pokazemo Evropi ko smo.Iskoristimo je
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 03 Oct 2005 12:14    Post subject: Reply with quote

pa mozda bas nije potrebno ici na bilo ciji sajt i ogradjivati se od bilo koga, ko je debil ostace debil i tu je kraj, kriticar je izneo jedan zdravorazumski apel kome to nije dovoljno taj je stvarno debil, s druge strane mislim da bi bilo pomalo smesno da se neko unapred ogradjuje od neceg, to bi moglo malo cudno da izgleda zvuci i da neki pogresan utisak o nama.dakle svi koji ovo citate, molim vas ispostujte, kome nije jasno zasto, neka procita par puta prvi post ako i dalje ne razume neka se samo uzdrzi, zato sto je lepo zamoljen i neka tu bude kraj
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 03 Oct 2005 13:54    Post subject: Reply with quote

Braco Delije!!! Prevashodno nas mora zanimati nasa kuca, i red u njoj. Nas Brat kriticar je to vrlo dobro objasnio, tako da bi se svi morali pridrzavati toga.
Back to top
View user's profile Send private message
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 03 Oct 2005 14:16    Post subject: Reply with quote

Kriticar je sve lepo rekao i objasnio , mislim da njegov post treba da bude
bez ikakvih odgovara pojedinaca i nadopunjavanja tipa sta ko misli sta
kako treba itd. ! Shvatite ovo kao neku malu vrstu saopstenja... Idea
_________________
...ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 04 Oct 2005 22:05    Post subject: Reply with quote

Evo danas smo izvukli protivnike i na njihovom sajtu se vec pojavile neke budale, seljaci ili kako ih vec nazvati i poceli da pljuju itd... jebote ne znam sta raditi sa stokom, umesto da dodju lepo na stadion, pevaju, provode se, podrze svoj omiljeni klub oni na netu hoce da se razracunavaju i pisu ko ima jacu ekipu, ko ima bolje navijace. Pa bre klosari jedni nisu videli kako izgleda stadion i daju sebi za pravo da nas blate i predstavljaju se u ime svih nas. Mozda ipak neko treba da odradi to saopstenje i postuje na tom forumu i ograditi se od svih bljuvotina koje se tamo pisu...
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
CigaNNN
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 04 Oct 2005 22:33    Post subject: Reply with quote

Ma opusteno,ovo je sve jebeni internet,ne mozes ocekivati da od tolikog broja bilmeza niko ne ode i ne pocne da kenja,to je sve sastavni deo ovog sranja,mislim da ne trebaju nikakva ogradjivanja ni sranja,onaj ko treba on zna ko tu pise i ko se proserava i ko su ti likovi..
Back to top
View user's profile Send private message
Bojan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 97
Location: Tu sam a ti me nevidis

PostPosted: 05 Oct 2005 00:34    Post subject: Reply with quote

Upravo tako brate..svakakvih majmuna i debila ima na ovom internetu..netreba previse paznje na njih obazirat..nego ja sam cuo da neki pojedinci vec najavljuju ispade protiv Rome..nadam se da je to samo internet kurcenje..
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 05 Oct 2005 06:47    Post subject: Reply with quote

Stavite ovde TE forume gde "nasi" prete/pisu?da vidimo...

mislim da su u pitanju provokacije protivnickih tabora Wink
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 05 Oct 2005 08:17    Post subject: Reply with quote

Svakako treba pokazati svakome ko ovde dodje ko smo mi i sta smo. Takodje bi trebali okvirno stavovi ovog sajta da se podudaraju sa nasim stavovima sa severa. Dakle,ako za sebe smatramo da smo indijanci koji samo laju a nista ne urade onda dobro neka pise ko sta hoce(gistro Wink ),ali ako smatramo da smo ozbiljni,da umemo da cenimo protivnika(ozbiljnog) da umemo da razmenimo informacije sa njima,da umemo da reprezentujemo nasu grupu na najblji moguci nacin pred njima...e onda je to ono sto se u stvari trazi i sto je jako bitno za nasu grupu pogotovu ako se prvi put sa neprijateljem upoznajemo ovako... preko interneta.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 05 Oct 2005 08:49    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
mislim da su u pitanju provokacije protivnickih tabora Wink


Upravo to! Velika je verovatnoca da se, pored imbecila koji misle da vole Zvezdu, tamo javljaju i iskompeksirani navijaci nekadasnjih rivala koji su urmli i vise ne postoje...
Back to top
View user's profile Send private message
MAXIMUS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2005
Posts: 44

PostPosted: 05 Oct 2005 10:46    Post subject: Reply with quote

Quote:
mislim da su u pitanju provokacije protivnickih tabora

I meni to nekako smrdi na one koji nemaju o cemu da pisu u svom dvoristu, pa blate nas!!! To je malo bolesno ali nista drugo od njih nismo mogli ni ocekivati.
Vjerovatno ce se i na nas forum javljati navijaci timova koje smo izvukli, a naravno treba ocekivati i ove bolesnike (koji se javljaju po njihovim forumima) naravno ovdje ce se predstavljati kao romini, baselovi,tromsovi, strazburovi i pokusace da nas isprovociraju.
Ali moje misljenje je da ni njihovim pravim navijacima koji vole svoj klub nije stalo do nekog prepucavanja preko interneta sa nama, pa moj neki prijedlog je ako se slazete da se napise to ogradjivanje od bolesnika, ali ne treba sad ici od foruma do foruma, nego na nasem forumu, na engleskom jeziku.
Iz jednog jako jednostavnog razloga: treba otici na gostovanje!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 05 Oct 2005 21:56    Post subject: Reply with quote

DA NE OTVARAM DRUGI TOPIK
samo htedoh da kazem, predlozim, pitam..... ima li sanse da se izakcija sa klubom da jug bude jeftiniji od severa.
mislim na utakmicu sa Romom...a sa kim' drugim .....
hvala
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 06 Oct 2005 07:23    Post subject: Reply with quote

Ja mislim da je to zabranjeno da se radi,ali provericemo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop