DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Koliko nas zaista ima?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
red storm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 21 Sep 2005 22:57    Post subject: Reply with quote

Ana je u pravu ali ima jedna stvar.Postoji veliki broj ljudi koji vise ne dolaze na utakmice sto zbog godina sto zbog obaveza ali im je Zvezda i dalje u srcu.Oni verovatno ni neznaju za akcije tipa clanstvo koje pomazu nasem voljenom klubu.Ali kad bi na TV-u videli npr. Boru Corbu kako promovise akciju za OZIVLJAVANJE Zvezde i vracanje na stare staze slave sigurno im ne bi bilo tesko da kada uplacuju racun za struju uplate i neki dinar za klub uz koji su mnogi od njih odrasli.Zato mislim da trba da se odrzi sastanak sa Piksijem i da se dogovori akcija iza koje ce i on stati.Nemoj neko pogresno da me shvati ja sam i za clanarinu pa da tako budemo finansijski jaci.Zato hajde da napravimo akciju i pokazemo ostalim misevima koliko su mocne DELIJE i kako se voli svoj klub(naravno van stadiona)
Back to top
View user's profile Send private message
Bojan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 97
Location: Tu sam a ti me nevidis

PostPosted: 22 Sep 2005 02:35    Post subject: Reply with quote

Mislim da je ideja odlicna...svaka cast za ideju brate...vidim neki pojednici nisu za to...a bas ti pojedinci su ti koji bleje po severu i gadjaju proticnicke igrace...ako vodje odobre ovu akciju na mene nek racunaju 100%
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 22 Sep 2005 03:09    Post subject: Reply with quote

red storm wrote:
Ana je u pravu ali ima jedna stvar.Postoji veliki broj ljudi koji vise ne dolaze na utakmice sto zbog godina sto zbog obaveza ali im je Zvezda i dalje u srcu.Oni verovatno ni neznaju za akcije tipa clanstvo koje pomazu nasem voljenom klubu.Ali kad bi na TV-u videli npr. Boru Corbu kako promovise akciju za OZIVLJAVANJE Zvezde i vracanje na stare staze slave sigurno im ne bi bilo tesko da kada uplacuju racun za struju uplate i neki dinar za klub uz koji su mnogi od njih odrasli.Zato mislim da trba da se odrzi sastanak sa Piksijem i da se dogovori akcija iza koje ce i on stati.Nemoj neko pogresno da me shvati ja sam i za clanarinu pa da tako budemo finansijski jaci.Zato hajde da napravimo akciju i pokazemo ostalim misevima koliko su mocne DELIJE i kako se voli svoj klub(naravno van stadiona)


Piksi ima drugih prioriteta za sada, a ovo ce doci na red tek kada se osposobi celi UO. Akcija j e(diskretno) lansirana, a do promocije ce doci kada se srede osnovni uslovi za poslovanje i srede statuti u klubu. Nije to bas tako jednostavno. Ali su barem stvari pokrenute sa mrtve tacke.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 22 Sep 2005 08:13    Post subject: Reply with quote

Ana,nemoj pogresno da shvatis,nisam odgovorio samo na tvoj post,vec je neko drugi napisao da bi to bila hum.org.,sa cim se ja ne slazem,
s druge strane,u pravu si za clanstvo i sve to...
ali beneficije su najmanje bitne u okviru toga,a najbitnije je da pomognemo klubu...i nebitno je da li ce negde biti zabelezeno,ko je koliko dao i to...bitno je da mi sami znamo koliko smo ucinili za Zvezdu
poz
Back to top
View user's profile Send private message
Ћира.Петровгр
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Dec 2002
Posts: 75
Location: ЗРЕЊАНИН

PostPosted: 22 Sep 2005 10:00    Post subject: Reply with quote

cazzo_FCRS_forever wrote:
to bi bilo SAVRSENO.

odma odvajam 100 evrica.


ja bi za pocetak uplatio 10 eurica ... da se ne osladi Piksiju i kompaniji pa da stalno prave manjkove Smile salu na stranu

ideja je dobra ... ja bih uplatio odmah !!!
_________________
Jа сам године , провео са тобом
Теби дао све , за Tебе живео !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 22 Sep 2005 15:09    Post subject: Reply with quote

Ako postoji 100 000 ZVEZDASA u Srbiji i dijaspori koji su zainteresovani na bilo koji nacin da pomognu , pa to je vise nego dobro . Neka neko uplati i 1 dinar , pa samo to vreme koje je izgubio da ga uplati nesto znaci . Alija ne verujem da ima vise od 20 do 30 000 hiljada zainteresovanh .
Evo kako je to uradio AEK . Posto se nasao prosle godine u bezizlaznoj situaciji , pred samim raspadom zbog poreskog duga prema drzavi koji se godinama gomilao , AEK je preuzeo legendarni fudbaler crnozutih Nikolaidis , koji je tu proveo celu karijeru osim poslednjih dve godine koje je odigrao u inostranstvu . Da napomenem da ime tetoviran AEKov grb na ruci i da je zbog toga napustio fudbal , kako bi u organizaciji pomogao klubu . Covek je nasao nekoliko biznismena koji stvarno vole klub iz ideala i koji se nisu odlucili na takav korak radi profita . Odplatili su deo duga i zamolili navijace da im pomognu za drugi deo. Od navijaca su trazili da kupe pretplatne karte za narednu sezonu , ali po vecoj ceni nego uobicajeno . Svaki navijac je dobio zahvalnicu kojom je u svakoj diskusiji mogao da dokaze da je pravi AEKOVAC i da je pomogao klubu u opstanku kada mu je bilo najpotrebnije . Osim toga, svako koje je kupio godisnju pretplatnu kartu , na stolicu koja je predvidjena za njega je ugravirana plocica sa njegovim imenom . Rezultat je bio da je prodato 3000 pretplatnih karata vise od kapaciteta stadiona . Ali da objasnim . Eto na primer , godisnje ulaznice za lozu su kostale po 6000 eura , pa je na primer nas Ilija Ivic koji je tehnicki direktor kluba , kupio predplatnu kartu za sebe i za svoju suprugu koja skoro nikada ne ide na utakmice. Slicno su uradili i drugi bogatiji ljudi koji vole klub, pa sve do onih koji su kupovali po 2 ili vise predplatnih karata za mesta iza gola .
Takav vid pomoci bi omasovio i redovnije prisustvo gledalaca. Dobro bi bilo da DELIJE naprave tim poznatih licnosti za koje smatraju da mogu da reprezentuju navujace Zvezde i sa njima krene u revoluciju povratka crvenobelih navijaca na Marakanu. Mnogim ljudima je potreban neki vid inekcije da se vrate na stadion .
Postoji mnogo ideja . Moze da se organizuje i neka utakmica , na primer protiv Olimpijakosa , ili slicno , gde bi ulaznice bile skupe i koje bi izgledale kao nekakva zahvalnica , zato sto su kupljene kako bi se pomoglo Zvezdi .
Medjutim , ja mislim i da taj dug i nije toliko veliki . U svakom slucaju Pixi je tu dosao da ga resi , a vremenom ce i on poceti da zaradjuje lovu od Zvezde, pa moze nesto da ucini . Mi ne znamo mnoge istine koje se desavaju u klubu u poslednjih 20 godina. Zato mislim da je mnogo vaznije da se pomogne organizaciji DELIJE da stane na noge finansijski i da organizaciono postane mnogo ozbiljnija snaga cija ce rec imati mnogo vecu tezinu i to ne samo u fudbalskom ili sportskom svetu, VEC MNOGO SIRE !
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 22 Sep 2005 20:01    Post subject: Reply with quote

DELIJE = ZVEZDA
Back to top
View user's profile Send private message
Piksi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2005
Posts: 32

PostPosted: 22 Sep 2005 21:50    Post subject: Reply with quote

Definitvno, fenomenalan predlog! Nije to davanje milostinje, to je pomoc voljenom klubu koji je u, za nase uslove, zestokom minusu! Mislim da ni iznos koji se skupi, nije toliko vazan i ako ne bude neki pozamasan ne mora ni da bude javno objavljen, kao sto je neko vec pomenuo... Ali, bukvalno svako koliko moze, to treba uraditi iz srca, bez ocekivanja bilo kakve posebne zahvalnosti. (a oni iz uprave nece smeti da se ne revansiraju na neki nacin) Moj cale je pre ko zna koliko godina pomogao gradnju stadiona i dobio zahvalnicu, ali je mnogo bitnije to saznanje da si pomogao zvezdi!!! Clanske karte jesu jedan vid pomoci, ali je rec o manjem iznosu, treba nam jedna masovna akcija u koju cemo ukljuciti i mnoge poznate licnosti-delije! Ovo je prava prilika da se dokaze koliko smo jaka navijacka grupa i koliko mozemo da ucinimo za nas klub! Treba najozbiljnije razmisliti o ovom predlogu!!!
_________________
O tebi sanjam, o tebi pevam...
Back to top
View user's profile Send private message
red storm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 22 Sep 2005 23:46    Post subject: Reply with quote

Mislim da je ideja o prijateljskoj utakmici veoma dobra.Sa Olimpijakosom bi bilo idealno.Pa nek sever bude i 1000 dinara mislim da bi bio pun.Takodje bi bilo dobra fora jer bi navijanje bilo ekstra jer bi se navijalo za oba kluba i dosla bi nasa braca iz Grcke.Ako ne Olimpijakos onda mozda Inter jer verujem da bi Zenga bio rad da pomogne klubu i dovede ih a posebno sto su tamo Deki i Miha zakon a Mancini je ljubitelj Srba.To bi privuklo masu ljudi pa bi tako otplatili makar deo duga.A i akcija slicnoj AEK-ovoj bi bila dobra.Verujem da bi mnoge poznate licnosti koje istinski vole Zvezdu uradile kampanju i za dz samo da se pomogne klubu.Mogu da se zakunem da bi Deki Stankovic,Bora Corba,Milan Kalinic i jos gomila ljudi to uradili iz srca.A ja bi dao i celu svoju platu i ne treba mi nikakva zahvalnica ni papir jer bi tog dana bio srecan do neba i srce bi mi bilo puno.Zato Delije sto pre u akciju
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 22 Sep 2005 23:52    Post subject: Reply with quote

Jao, vi nista ne citate. Kakve prijateljske tekme, kakvi ljubitelji Srba. Pa da li vi ista znate o ekonomiji, odnosno nacinu finansiranja kluba?

Mislim da ove rasprave ne donose nicemu, jer se javljaju mnogi koji samo lupaju po svom.

Treba malo realnosti, a ni klub nije pod stecajem, niti je blizu njega (pa s tim i zadrzite vasu "milostinju", koju ionako dajete samo recima)!
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 23 Sep 2005 06:45    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
Jao, vi nista ne citate. Kakve prijateljske tekme, kakvi ljubitelji Srba. Pa da li vi ista znate o ekonomiji, odnosno nacinu finansiranja kluba?

Mislim da ove rasprave ne donose nicemu, jer se javljaju mnogi koji samo lupaju po svom.

Treba malo realnosti, a ni klub nije pod stecajem, niti je blizu njega (pa s tim i zadrzite vasu "milostinju", koju ionako dajete samo recima)!

icon_yes


Stvarno, ajde malo iskulirajte sa davanjem predloga samo da bi se nesto predlozilo!
Prije nego sto date predlog malo razmislite sta klubu stvarno pomaze a sta ga cini jadnim.

Sa druge strane mi Srbi posjedujemo veliku dozu nadmenosti, ponosa.... pa razmislite da li bi Piksi i Zvezda bili u stanju da prihvate svakakve vidove pomoci!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 23 Sep 2005 06:52    Post subject: Reply with quote

Ako bi pokrenuli akciju...veruj mi da bi prihvatili. Ne verujem da bi neko imao muda da izigrava smekera,kao on ce to vratiti. Mi smo cekali godinama i imali poverenja u mnoge ljude,sada su dosli novi koji su isto tako "uspesni"...prema tome nema oni vise sta da se pitaju...mi odlucujemo da li je to pomoc ili milostinja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 23 Sep 2005 18:59    Post subject: Reply with quote

Ovo sa stolicama je sjajna ideja!! Generalno mislim da ima sigurno min. 1000 ljudi sa najvatrenije tribine koji zaslužuju da imaju svoju stolicu na svom SEVERu!! Jedna stolica 50eura na SEVERu! Pa budi šmeker, budi Delija!!
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 23 Sep 2005 21:22    Post subject: Reply with quote

A gde ce otici te pare? E to treba objasniti ljudima.Pa ja bi prvi dao neki dinar ili evro za klub kad bi znao da ce biti namenski potrosen.
Back to top
View user's profile Send private message
Kas
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Nov 2003
Posts: 233
Location: ultra la linea de la sniff - ultra solo movement

PostPosted: 23 Sep 2005 22:08    Post subject: Reply with quote

RedLeo wrote:
Ovo sa stolicama je sjajna ideja!! Generalno mislim da ima sigurno min. 1000 ljudi sa najvatrenije tribine koji zaslužuju da imaju svoju stolicu na svom SEVERu!! Jedna stolica 50eura na SEVERu! Pa budi šmeker, budi Delija!!


Rolling Eyes closedeyes
_________________
"Љуби непријатеље своје, непријатеља Божјих се гнушај, а непријатеље Отачанства сатири"
Свети Филарет Московски
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop