DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Incidenti koji skupo kostaju
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 22 Sep 2005 23:47    Post subject: Reply with quote

mmdelija:

Ostavi prvu ekipu na miru. Nikakva represija za sada, kad su svi svesni ko pravi sranja (a to nije prva kipa; oni pokusavaju da dovedu u red seljobere koji se na stadionu pojave 2x godisnje). A zalba nije ulozena, jer je bolje uefi reci "izvinite, svesni smo propusta, ali radimo to i to, i dogovaramo se sa navijacima kako da se to vise ne ponovi". Kada se zalis, em im pljujes u lice i kazes "lazete", em uglavnom jos vecu kaznu uvale.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 23 Sep 2005 06:57    Post subject: Reply with quote

mm delija wrote:
sledeci korak uprave kao sto je grobje uradilo, zabrana kacenja transa da bi se lakse videli pocinioci, zatim totalna zabrana i pomoc unosenja baklji(prva ekipa ce znati o cemu se radi, a vi ostali koji to ne kapirate i ne znate nista o tome, ne kometarisite..

Ne moj bre da lupas gluposti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RedWhiteKnight
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jan 2003
Posts: 93
Location: Sthlm/Obilicev Venac

PostPosted: 23 Sep 2005 07:15    Post subject: Reply with quote

Vasili Zaitsev wrote:
RWK, сад си га баш претерао.

УЕФА не припада широј јавности јер ширу јавност сачињавају особе од крви и меса, а не институција, тако да оно што си написао једноставно не стоји. Како треба да схватим твоје мишљење да FCRS не треба да буде на насловним странама свих новина које је Драганче поменуо? Ја бих био пресрећан када би L`Equipe бар једном недељно или месечно ставио Звезду на насловницу. Пошто кажеш да си довољно упућен у савремени бизнис, објасни мени који немам појма о савременим токовима пословања, како и колико би то утицало на статус клуба код Тојоте нпр? Значи Лекип пише о Звезди, јуроспорт извештава о нашим утакмицама, а спонзори задовољни јер им се види реклама (мало банализујем, ал` своди се на то, јел` да?)... Зар не примећујеш како ти је размишљање погрешно?


Pa radi se valjda o negativnom publicitetu? Sustina rasprave nije da mi sada spekulisemo u cemu on sastoji jer je to sada sasvim bezvredno. Dovoljno je procitati pismo iz UEFE gde pise zasto i zbog cega smo ekonomski kaznjeni i zasto 50,000 zvezdasa nece moci da dodju sledeci put na stadion zbog pojedinih pacijenata.

[
Quote:
Када већ потежеш питање сајта (иако то није тема овде), зашто се не понудиш да ти радиш превод на енглески? Мислим, када већ тако добро бараташ страним језицима да можеш да видиш да неко пише као руски емигрант, ценим да ти није никакав проблем да сам узмеш ствари у своје руке и да преведеш све то. Не знам колико смо пута поновили да су свима који су заинтересовани за помоћ око рада на сајту врата широм отворена. Лако је само седети испред монитора и критиковати не ваља ово, не ваља оно... Ако стварно волиш Звезду и ако си стварно заинтересован да урадиш нешто добро за свој клуб, увек постоји начин. Само треба да имаш вољу да то урадиш.



Eto...to ti je uvek tako kod nas. Ako nemas nesto pozitivno da kazes onda treba da zadrzis svoje misljenje za sebe. Idea Sad sam ja kriv za sve. Wink Case closed.

I da! Volim Zvezdu. (cisto radi informacije ako si uopste sumnjao Rolling Eyes )
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 23 Sep 2005 08:47    Post subject: Reply with quote

Mala digresija. Ako se prođe Braga grupe imaju po 6 ekipa i da li ide jedan krug kao što su grobari igrali? Dakle 5 utakmica 3 na strani 2 kući ili obrnuto zavisi od ranga.
Ako nas kazne sa 1+1 a mi smo nižerangirani ćao sa utakmicama ove sezone.

Ispravite me ako grešim.
Back to top
View user's profile Send private message
Djoleale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Oct 2003
Posts: 47
Location: 3EMYH

PostPosted: 23 Sep 2005 08:55    Post subject: Reply with quote

Ispravljam te Branko. 5 timova u grupi. 2 kod kuce, 2 na strani, jednu nedelju free
_________________
Због ње сам се родио, за њу сам се борио...
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 23 Sep 2005 08:55    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
Mala digresija. Ako se prođe Braga grupe imaju po 6 ekipa i da li ide jedan krug kao što su grobari igrali? Dakle 5 utakmica 3 na strani 2 kući ili obrnuto zavisi od ranga.
Ako nas kazne sa 1+1 a mi smo nižerangirani ćao sa utakmicama ove sezone.

Ispravite me ako grešim.

8 група са по 5 екипа.Свако са сваким,али по један пут,с тим што смо у једном колу слободни,пошто је непаран број екипа.Даље иду прве 3 екипе.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 23 Sep 2005 09:12    Post subject: Reply with quote

RedWhiteKnight wrote:
Eto...to ti je uvek tako kod nas. Ako nemas nesto pozitivno da kazes onda treba da zadrzis svoje misljenje za sebe. Idea Sad sam ja kriv za sve. Wink Case closed.


O crveno beli vitezu: nije ti rekao da zadrzis misljenje za sebe, nego da nam se pridruzis i pomognes. Nemoj sada da pokusas da se izmuvas. Ja ti odmah dam user i pass za sajt, ako si slobodan i imas kvalifikacije.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 23 Sep 2005 09:13    Post subject: Reply with quote

Nego, da mi prodjemo portugalce, pa da onda brinemo kada ce biti odigran mec bez publike?
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 23 Sep 2005 12:24    Post subject: Reply with quote

Ma prolazimo ih 1000%, u to nema sumnje, nego... ako odmaramo prvu tekmu zbog neparnog broja klubova u grupi, jer mozemu tu tekmu da igramo pred praznom Marom? Cool
Back to top
View user's profile Send private message
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 23 Sep 2005 13:28    Post subject: Reply with quote

Quote:

PS: Zna li neko ko to sastavlja engleski tekst na zvanicnom FK-sajtu? Strasno...

Zna ko treba da zna i ko je preveo tekstove na engleskoj stranici i ko trenutno prevodi vijesti (nisu iste osobe). U vijestima postoje sitnije gramaticke greske ali je uglavnom u redu. Jel se ti to dobrovoljno javljas da prevodis ili nemas pametnija posla nego da kritikujes???
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
RedWhiteKnight
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jan 2003
Posts: 93
Location: Sthlm/Obilicev Venac

PostPosted: 23 Sep 2005 22:13    Post subject: Reply with quote

padobranac wrote:
Quote:

PS: Zna li neko ko to sastavlja engleski tekst na zvanicnom FK-sajtu? Strasno...

Zna ko treba da zna i ko je preveo tekstove na engleskoj stranici i ko trenutno prevodi vijesti (nisu iste osobe). U vijestima postoje sitnije gramaticke greske ali je uglavnom u redu. Jel se ti to dobrovoljno javljas da prevodis ili nemas pametnija posla nego da kritikujes???



Nije mi bila namera da se namecem za prevod ako si slucajno to pomislio. Ipak kad primetim da nesto ne valja ja kazem jer mi nije svejedno. Isto cu tako i reci kad i s cime mogu da pomognem kad imam vremena i mogucnosti. Ako bi se prihvatio tog posla onda bi vrlo ozbiljno to radio ali trenutno ne zelim da se obavezujem za nesto sto znam da nebi radio koliko mogu i zelim.
Back to top
View user's profile Send private message
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 24 Sep 2005 05:57    Post subject: Reply with quote

E pa onda znaj da prevod iako nije na najboljem mogucem nivou sasvim zadovoljava. I ako nemas namjeru da pomognes kritike tipa "strasno" ne zvuce bas najbolje. Toliko o voj temi a sad da se vratimo onoj kojoj je ova namjenjena. Ako te jos nesto zanima imas pm
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
Älvkungen
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2003
Posts: 82
Location: Stockholm

PostPosted: 24 Sep 2005 07:01    Post subject: Reply with quote

I na kraju sto se sponzora tice, ako budu u Evropi prikazivali kadrove sa prazne Marakane, jedino sto ce svima upadati u oci je ogroman natpis preko celog istoka TOYOTA, a to sponzoru nikako ne moze da steti, zar ne? Wink
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 24 Sep 2005 07:32    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
Ma prolazimo ih 1000%, u to nema sumnje, nego... ako odmaramo prvu tekmu zbog neparnog broja klubova u grupi, jer mozemu tu tekmu da igramo pred praznom Marom? Cool

Zajebajesh li se ovo ?! Laughing
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mm delija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Oct 2004
Posts: 42

PostPosted: 24 Sep 2005 22:26    Post subject: Reply with quote

Dragance niko nije dirai prvu ekpiu, svaka cast momcima, a ti bolje procitaj moj post, a ako ne razumes, i ne moras, jer ne znas neke stvari... A za ovog sto kazem da lupam, pa videcemo, vreme ce pokazati da li sam u pravu, da li je ovo samo povod da uprava krene na navijace, nije daleko bio pixijev postupak do je bio na celu fsscg, nemoj mi reci da si zaboravio sta je covek uradio za derbi...ili se mozda ne secas???
_________________
NAPRED ZVEZDA OLE!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop