DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Povratak na stadion
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 02 Sep 2005 10:18    Post subject: Reply with quote

A jednog dana ce se karte za tekme kupovati i preko interneta... Sta li ce tek onda biti? Very Happy
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 02 Sep 2005 10:35    Post subject: Reply with quote

Ambasador wrote:
A jednog dana ce se karte za tekme kupovati i preko interneta... Sta li ce tek onda biti? Very Happy


Da, ali treba izboksovati da se preko Internet-a kupuju zapad, istok i jug, a sever samo na blagajni, i/ili preko sajta delija (samo za grupe iz unutrasnjosti + OB i UK), a mi iz Bgd-a na blagajnu.
Back to top
View user's profile Send private message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 02 Sep 2005 11:49    Post subject: Reply with quote

Bas sam to hteo da pitam, dolazim sa jos 3 ortaka pa sam hteo da pitam da li ce biti prodaje preko naseg sajta Smile
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 02 Sep 2005 12:22    Post subject: Reply with quote

Dobra je ideja da mi sa propusnicama imamo pravo prece kupovine na ulaznice evropskih tekmi.Protiv Lacia sam uzeo kartu kod tapkarosa.Ako idem protiv Vozdovca i Banatskog dvora,logicno je da cu ici i na evro tekmu i zato bi trebalo da imamo obezbjedene karte.
Sto se tice price da sever bude dzabe otvoren preko cjele sezone,osim naravno za derbi i evro tekme-ne znam sta da kazem.Bilo bi vise ljudi u pocetku,a posle ko zna.Uostalom,tada niko ne bi kupovao propusnice,a to je bitno zbog samostalnog finansiranja navijackih grupa.
Back to top
View user's profile Send private message
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 02 Sep 2005 13:54    Post subject: Reply with quote

Evo jedne zanimljivosti, koja ide uz ovu temu,
Povratak na stadion, a Ja je recimo nisam znao:
MARAKANA' Proslavila 40.ti rodjendan.
Najveci srpski stadion, popularna Marakana,
juce je proslavila 40.ti rodjendan! Stadion je zvanicno
otvoren 1.9.1963 godine, na prvenstvenoj utakmici u kojoj je
CZ. pobedila Rijeku sa 2:1 .
Tada se se jos na nedovrsenim tribinama naseg stadiona naslo 55.000
gledalaca, a rekord te jeseni je zabelezen na derbiju sa partizanom 77.000
gledalaca. Po zavrsetku radova stadion je iznosio kapactitet od 110.000 g.!
Inace prvi gol na Marakani je postigao Trifun Mihajlovic, u susretu pionira
Zvezde i Jedinstva iz Zemuna,predigri prvenstvenog meca sa Rijekom.
Prvi zvanicni prvoligaski gol na Marakani je postigao Rijecanin VUKOJA,
a dok je gol za Zvezdu postigao DUSAN MARAVIC na istoj utakmici.
Prenosi jedan dnevni list...
_________________
...ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 02 Sep 2005 14:00    Post subject: Reply with quote

paja&jare wrote:
Evo jedne zanimljivosti, koja ide uz ovu temu,
Povratak na stadion, a Ja je recimo nisam znao:
MARAKANA' Proslavila 40.ti rodjendan.
Najveci srpski stadion, popularna Marakana,
juce je proslavila 40.ti rodjendan! Stadion je zvanicno
otvoren 1.9.1963 godine, na prvenstvenoj utakmici u kojoj je
CZ. pobedila Rijeku sa 2:1 .
Tada se se jos na nedovrsenim tribinama naseg stadiona naslo 55.000
gledalaca, a rekord te jeseni je zabelezen na derbiju sa partizanom 77.000
gledalaca. Po zavrsetku radova stadion je iznosio kapactitet od 110.000 g.!
Inace prvi gol na Marakani je postigao Trifun Mihajlovic, u susretu pionira
Zvezde i Jedinstva iz Zemuna,predigri prvenstvenog meca sa Rijekom.
Prvi zvanicni prvoligaski gol na Marakani je postigao Rijecanin VUKOJA,
a dok je gol za Zvezdu postigao DUSAN MARAVIC na istoj utakmici.
Prenosi jedan dnevni list...

42. рођендан,а не 40.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
NightMare
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2003
Posts: 130
Location: Београд

PostPosted: 02 Sep 2005 15:38    Post subject: Reply with quote

Ceo tekst na www.fc-redstar.net
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 02 Sep 2005 15:57    Post subject: Reply with quote

Naravno da ni jedna nasa prava sekcija nece biti uskracena za lako nabavljanje karte.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 02 Sep 2005 16:57    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Naravno da ni jedna nasa prava sekcija nece biti uskracena za lako nabavljanje karte.

А да ли је могуће да ми који нисмо чланови група,а редовни смо на северу,да добијемо(тј. платимо по цени) карте за ''велике'' међународне нечеве.
Није лоша идеја коју је предложио Новљанин,да ми који имамо пропуснице добијемо право прече куповине,али ту се већ пита и клуб.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
Delija Leskovac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 May 2005
Posts: 26

PostPosted: 02 Sep 2005 17:55    Post subject: Reply with quote

Dajte ljudi, iskomplikovaste ga Smile. Jedino bitno je da karte nece moci da se trebuju iz ujutrasnjosti u ime nekih "firmi i institucija". Znaci (skoro) ceo SEVER na salteru. Pa zar to nije dovoljno?

Uzgred jel se seca neko (ne znam koja bese evro tekma, cini mi se prosle godine) kad je 90% severa bilo trebovano od strane firmi iz unutrasnjosti? Zaista je tada bilo smesno gledati ljude koji ulaze na SEVER. Elem, kao sto vidimo, ovo se vise nece ponoviti Smile
_________________
ЗВЕЗДА ТЕ ЗОВЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 02 Sep 2005 23:12    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Naravno da ni jedna nasa prava sekcija nece biti uskracena za lako nabavljanje karte.


Sve je to lepo, ali ja nisam clan grupe, a na Severu sam konstantno...
Morate uzeti u obzir ovakve slucajeve jer nisu retki. Valjda nije doslo vreme tako da se merimo... Crying or Very sad
Uostalom, ja ne zelim da se angazujem na taj nacin, ali to je iz nekih licnih razloga, a ko posumnja u moju odanost nek se jebe! Ne moze neko da ima prednost u odnosu na mene kad 90% ljudi iz grupa (koje ti - i drugi koji vode glavnu rec - znas sa raznih sastanaka ili postavljanja koreografija) nisu bili na lapo tekmi koje sam ja preorao...
Meni licno bi odgovaralo da ima vise karti na samom Severu, ali me malo shtreca kad se govori o grupi kao entitetu koji je uzvisen u odnosu na nas obicne navijace koji smo tu uvek, ali boze moj, nemamo brojnost.
Kad neko pita, da li bi valjalo da grupa,npr. "Nislije" imaju obezbedjene kove, kazem - NARAVNO!, ali da neko iz npr. "Kenjaj" koji 2 puta godisnje dodje na Maru (ne zelim reci da su momci retko tu, ili posebno naglasiti bas njih - prvi su mi pali na pamet i govorim o pojedincima, ne o samoj grupi) ima prednost u odnosu na mene, samo zato sto on ima grupu, a ja ne, to me baci u ocaj!!!

Znaci, ako cemo da se merimo - postoji nacin. Broj godina se podeli sa brojem karata koje ima (u slucaju propusnica - verujemo na rec Wink ) pa da vidimo ko je vise tu i ko je za tu Zvezdu potrosio vise zivaca i para!!!
Nisam hteo otvoriti polemiku, samo ne volim kad dobijem osecaj nize rase, a beo sam ko Norvezanin! Laughing Laughing Laughing
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 02 Sep 2005 23:15    Post subject: Reply with quote

Uostalom, covek je govorio o ljudima iz unutrasnjosti, a ja nisam uopste skontao, jer sa m pijan ko picka!
Izvinjavam se Genaralu i svima koji su bili prinudjeni da citaju moje nervoze potpuno neizazvano!
Rolling Eyes

Jebote Very Happy Very Happy
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 03 Sep 2005 09:11    Post subject: Reply with quote

DjoleReject wrote:
Sve je to lepo, ali ja nisam clan grupe, a na Severu sam konstantno...

То и јесте био проблем у сезонама које су иза нас. Дешавало се да људи који су ту у ритму среда/субота, а нису чланови екипе, чекају по 10 сати у реду за карте да би ушли на своју трибину. Такође су многи редовни плаћали тапкарошима дуплу цену карте зато што нису хтели да чекају у реду или су чекали у реду, а нису дочекали да купе карту. У сезони 2003/04 је маркетинг клуба направио пропуснице за Север, Исток и Запад. Са таквом пропусницом је могло да се оде горе на спрат код благајника и да се купи карта по цени. То није могло да се учини са пропусницама из ревије, јер су те сезоне биле очајног квалитета и биле су масовно фалсификоване. Садашње пропуснице из ревије су много квалитетније и мислим да би било коректно да се преко те пропуснице омогући онима који је имају да купе карту по цени. Ако хоћемо језгро на великој утакмици сачињено од 3000 људи који долазе на утакмицу са Вождовцем, онда се на неки начин морају заштитити интереси свих који долазе на мале утакмице.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 03 Sep 2005 09:20    Post subject: Reply with quote

Jos mi je u secanju utakmica protiv Vojvodine, kad su cene karata bile 20 - 50 din (znamo svi zasto), i tapkaros valja karte, Generalstab dolazi i nesto u fazonu: "za 15min se vracam, ako te budem video najebao si." E sad, ne bi bilo lose da se i protiv Brage sankcionisu tapkarosi (da se recimo oduzme Sever), jer ce toga sigurno biti. Pa oni znaju ljude koji rade na blagajni, i ko ti garantuje da mu teta nece dati sve karte za neku proviziju.

Kiki: nikad nisam razmisljao o tome, tj. da ce kamera prikazivati istok. A ako je vec tako, zasto ne bi bilo da je ulaz slobodan na zapadu/istoku a sever 50-100din (recimo samo za ovu sezonu dok se ljudi ne naviknu na dolazak).
Moze ovde 1000 kombinacija da se odradi, al opet, nije to do nas, vec do ljudi iz uprave i kako oni vide tu situaciju.
Dal hoce da im po ceni od 300din za zapad dodje 200 ljudi, ili da im po ceni od 50-100din dodje 2-3000 ljudi, pa jos fora da klinci mogu za dzabe sa roditeljima.... Sve je to do njih.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 03 Sep 2005 09:38    Post subject: Reply with quote

Za klince ispod 10 godina bi trebalo da bude besplatno. A za ostale NE! Zasto bi uopste bilo koja tribina bila besplatna?! Neka bude besplatno jedino ako uprava ponekad casti za nesto, ovako ne! Svako moze da izdvoji nedeljno za kartu za Sever i navija sa nama! Propusnice su najjaca stvar, opusteno znas da ces uvek uci!
Na evropskim je to zajebanije, npr. zapresic, musava indijanstina je sve pokupovala i ja i 3 ortaka nismo mogli da nabavimo kartu iako smo dosli sat vremena ranije. Negde oko 5-6 minuta smo uleteli preko lika sto cepa karte i izgubili se u masi Laughing .

Znaci za mladje od 10godina BESPLATNO! Neka dodju sa caletom ili starijim bratom i samo plate jenu kartu a udju obojica! Tako ce se klinci navici na Marakanu a nadam se i za koju godinu ce vec sa svojom ekipom posecivati Sever.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop